Odkrycie sarkofagu Gilgamesza z pasem Ahury Mazdy i z napierśnikiem Anunnaki

Kategorie: 

Jak widać na powyższym filmie Gilgamesz miał laskę która to jak prawdopodobnie Mojżeszowa miała wpływ na wodę i ogień. Czerwone kryształy odpowiadają za cuda czynione z ogniem, a niebieskie za cuda czynione wodą. Tego typu urządzenia za pomocą kryształów dali ludzkości starożytni kosmici, czyli Anunnaki.

 

Annunaki to humanoidalne istoty z Nibiru powiązane z gadami, "Ci, którzy z nieba przybyli na Ziemię", nasi dawni bogowie, którzy stworzyli rodzaj ludzki, obecnie mieszkają na Aszun w gwiazdozbiorze Oriona. My jesteśmy w trzeciej gęstości (trzeciego wymiaru), ale mamy wciąż moc by wrócić do czwartej gęstości gdzie żyją własnie oni. A Annunakim na Ziemi nie chodziło jedynie o nasze złoto. To czego szukali na Ziemi to ratunek dla swojej planety. Według mojej teorii to dlatego geny prymitywnych humanoidów zamieszkujących Ziemię skrzyżowali oni ze swoimi. Celem mogło być zapewnienie sobie ciągłości genetycznej. A co wy o tym sądzicie?

http://www.youtube.com/watch?v=Y9YDzCANXR4&feature=related

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dąb

No dobrze , jesteśmy tworem

No dobrze , jesteśmy tworem genetyki wyższej cywilizacji . A pytanie jest takie , kto stworzył kosmitów? Skoro też są wytworem wyższych cywilizacji to jak powstała pierwsza cywilizacja kosmitów? Kto ich stworzył?

Portret użytkownika Xardas

Do ilumiantów. Proszę o

Do ilumiantów. Proszę o szybki kontakt. Pragnę nawiązać z państwem kontakt i podjąć czynną współpracę. Posiadam wiele znakomitych pomysłów z dziedziny spiskowania, depopulacji oraz szybszego wprowadzenia NWO. Proszę o kontakt...

Portret użytkownika emil1984

Radze przeczytać tłumaczenia

Radze przeczytać tłumaczenia poematu o Gilgameszu a później pisać artykuł. Dodatkowo skąd tyle bzdur w tekście? Gdzie odkryto grobowiec? Kto go odkrył? 
Poza tym strasznie mały jak na herosa...

Portret użytkownika baca

widze że grasz w Torchlighta

widze że grasz w Torchlighta dwójkę Smile
no to posłuchaj, jak trzeba zgnoić gada na III levelu, nie wzbogacaj laski w kryształy na wode i ogień tylko poszczuj go od razu psem i popraw stadem szkieletowych łuczników, jak wstanie to go jeszcze czarem "trąba powietrzna" i toporem prosto w czoło. dobrze jest mieć zatrute sztylety, sprawiedliwą manę, zaprzyjaźnione nietoperze i hełm z odpornoscią na truciznę plus parę kamieni do obsadzenia w pierścieniach. koleś od razu przejdzie w inną gęstość a ty przejdziesz do finału.
chyba pomogłem, co?

Strony