Oficjalne wyjasnienie NBC na temat UFO z transmisji sportowej w Nowym Orleanie

Kategorie: 

Jakiś czas temu nasz portal podawał informacje o dziwnym obiekcie, jaki uchwycono przypadkowo podczas transmisji sportowej w USA. Obiekt wyglądał jak szybko poruszające się UFO i przelatywał bardzo szybko z jednej części ekranu na drugą. Co interesujące obiekt przelatywał za budynkiem katedry, który był w centrum kadru.

 

Obiekt widziało wiele milionów telewidzów, którzy oczekiwali na transmisję sportową. Pojawiały się różne koncepcje, co do wyjaśnienia, czym to tak naprawdę było. Jedno z wyjaśnień zakłada, że obiekty to świetliki, ale to by musiały być naprawdę ogromne owady Smile

 

Pojawiło się też inne bardzo prawdopodobne wyjaśnienie tego fenomenu mianowicie ten fragment przedstawiający katedrę z Nowego Orleanu był tam włączony do transmisji, jako element mający przybliżyć widza do miejsca gdzie rozgrywa sie sportowy event. Jeden z kamerzystów NBC wyjaśnił, że często robi takie kadry stosując technikę zdjęć poklatkowych.

 

Ten 30 sekundowy filmik powstał właśnie taką techniką a tajemnicze obiekty to po prostu odpowiednio przyspieszone samoloty.

 

Część z widzów nie przyjmuje jednak tego wyjaśnienia twierdząc, że jest to typowe przykrycie obserwacji UFO, która przypadkowo została wyemitowana w najlepszym czasie antenowym i trzeb było znaleźć jakiekolwiek wyjaśnienie, aby odpowiedzieć na nękające ludzi pytania.

 

 

Źródłohttp://www.huffingtonpost.com/2011/11/09/ufos-new-orleans_n_1083058.html

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Diablo 2011

Oglądalem ten filmik wiele

Oglądalem ten filmik wiele razy ale nie mozliwe, iz to jest samolot...nie ma takich samolotow .To bzdura do potegi, zatuszowanie czegoś co istnieje od dawna. A zachlannym rządom bardzo zależy na takiej technologi i wciskają spoleczeństwu pierdoły do głowy by dalej to bylo tajemnicą. Wielu ludzi widziało cos co nie należy do naszego swiata, ja też widziałem.I nie były to lampiony chinskie,świetliki,muchy,komary,samolociki,helikopterki itp. To jest prawdziwe jak my sami i jest obok nas, tylko nie zdajemy sobie z tego sprawy.