Ogromne UFO albo nietypowa chmura nad Chorwacja

Kategorie: 

Przed kilkoma dniami doszło do interesującej obserwacji sklasyfikowanej, jako niezidentyfikowany obiekt latający. Doszło do tego dokładnie 6 czerwca 2013 roku w Chorwacji. Obiekt, jaki wypatrzono na niebie miał według świadków ponad kilometr długości.

 

Wielki rozmiar obiektu powoduje, że wiele osób powątpiewa, czy była to obserwacja UFO czy po prostu liczni świadkowie widzieli dziwacznie podświetloną chmurę. Według słów osób, które widziały na żywo to zjawisko można było dostrzec zmiany kolorystyki obiektu.

 

Ludzie, którzy wypowiadają się na łamach lokalnego programu telewizyjnego wierzą, że to, co widzieli nie da się wyjaśnić racjonalnie, ale oczywiście w takich przypadkach zawsze okazuje się, że można znaleźć ekspertów, którzy zrównoważą przekaz stwierdzając, że to, co widzieli ludzie to halucynacja lub złudzenie optyczne.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Taaaak.. Próby spektaklu Blue

Taaaak.. Próby spektaklu Blue Beam wchodzą w fazę pobudzania wyobraxni lemingów i innych bezmózgowych wiernych NWO... Zwykły hologram w nametalizowanej chemitralowej otoce Ziemi... wywołany np. HAARP-em.. Przepowiadałerm to dwa lata temu na forach. Sprawdza się wszystko. Jeszcze w tym, lub przyszłym roku widownia baranów ujrzy skuteczną na korzyść Ziemian potyczkę statków powietrznych "Obcych" i ziemskich pojazdów latających. No to co? czekamy,... czekamy.. Ale nawet jak sie to sprawdzi to i tak barany nie będą pamiętać moich przewidywań.. A bareany... no co? Zasadniczo idą na rzeź... Heheheee.

Portret użytkownika taurus

Chmmmm to niby wielkie ufo

Chmmmm to niby wielkie ufo praktycznie stoi w miejscu gdyby to był materialny obiekt takiej wielkości to zaraz zaroiło by się wokół niego od powietrznych sił wojskowych i było by to widać ....a tu nic....???

Portret użytkownika Homo sapiens

dr Allen Hynek. Powiedział,

dr Allen Hynek. Powiedział, że: "...Sprawa ta jest bardziej skomplikowana, niż każdy z nas to sobie na początku wyobrażał. Ma ona aspekty paranormalne, ale również fizyczne. (...) Jeśli dowody zmuszą nas ostatecznie do przyjęcia wersji paranormalnej to ją przyjmiemy. (...) Teoria pozaziemskiego pochodzenia NOL -i budzi pewne wątpliwości. Chodzi tu konkretnie o to, że widujemy ich za dużo. Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani? Osobiście skłaniam się ku myśleniu w kategoriach metaziemskich, swego rodzaju równoległej rzeczywistości. (...)NOL -e wydają się materializować i dematerializować. (...) Ludzie, którzy mieli przeżycia związane z NOL -ami posiedli pewne zdolności paranormalne". 
 
 
widujemy ich za dużo. Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani? !!!??
 
 
http://popotopie.blogspot.com/
[ibimage==18066==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
 
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony