Ogromny nietoperz sfotografowany na Filipinach

Kategorie: 

Co jakiś czas dochodzi do obserwacji zwierzat, które przynajmniej teoretycznie nie powinny istnieć. Do takiej kategorii z pewnościa należą gigantyczne nietoperze o rozpiętości skrzydeł przekraczającej kilka metrów. Coś podobnego zaobserwowano na Filipinach.

 

Powyższe nagranie nie jest najlepszej jakości, ale rzeczywiście istota przelatująca na nim jest imponujących rozmiarów i dziwnie przypomina nietoperza. W przeszłości podobne okazy łapano w Amazonii. Zdjęcia niektórych z nich wyglądały tak niesamowicie, że niewiele osób wierzyło w to, że nie sa to fałszerstwa. Zapewne w tym przypadku będzie podobnie.

 

Warto jednak zaznaczyć, że ostatnio jest bardzo wiele przypadków obserwacji niezwykłych istot latających. Niektórzy próbują do tego dobudowywac rozmaite, czasami niesamowite teorie. Padają sugestie, że są to demony lub upadłe anioły. Przy tego typu dywagacjach stwierdzenie, że mamy do czynienia z nieznanym wcześnie gatunkiem nietoperza z objawami gigantyzmu, brzmi jak coś normalnego i przyziemnego.

 

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika kluska

Te netoperki zamieszkuja

[ibimage==20183==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]Te netoperki zamieszkuja poludniowo-wschodnia azje i sie nazywaja ,i tu cos dla Bacy : rudawkowate psy latajace.Prawdziwa nazwa to: rudawka wielka.

Strony