Ogromny pojemnik i UFO na ulicach USA

Kategorie: 

Dziwny film zamieszczono w sieci 12 września 2013 roku. Widać na nim rozegzaltowanych ludzi, których zaskoczył niezwykły widok. Ścigają oni konwój transportujący kontener z UFO. 

 

Akcja rozgrywa się na ulicach jednego z amerykańskich miast. Film trwa przeszło dziewięć minut. Obejrzyj i dołącz do ujawniania tajemnic tego świata…

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Ewaa

"mader faker szat ap maam o

"mader faker szat ap maam o maj god mader faker szat ap..."- to by było na tyle, co sobie przyswoilam z tego arcydzieła,
hmm, ciekawe jaka będzie reakcja, jak im blue beam wyświetlą- coś czarno to widzę :/

Portret użytkownika SAH

Jak można wciskać taką

Jak można wciskać taką ciemnotę ??? Przecież , po pierwsze to nie jest jeden zbiornik tylko wyraźnie widać że jest ich co najmniej 16 mniejszych połączonych być może razem ze sobą co sprawia że to jakieś urządzenie jest a nie jeden pojemnik  . Po drugie nic nie wskazuje że w tym czymś jest przewożone UFO . A po trzecie to nie jest wielkie . Nie biorąc pod uwagę platformy na której to jest przewożone tylko jako punkt odniesienia weźmiemy samochód z tyłu i z przodu to nie jest to większe od żadnego z nich . I jeszcze podsumowanie artykułu  „Obejrzyj i dołącz do ujawniania tajemnic tego świata…” Żenada na maksa . Obejrzałem i dołączam więc do ujawnienia chyba największej tajemnicy i najbardziej strzeżonej by nikt się o tym nie dowiedział na naszej planecie że naród amerykański masowo popada w schizofrenie i paranoje .Wszędzie widzą terrorystów , broń chemiczną i UFO . To już koniec ten naród gnije od środka przykre to ale widać ziemia Indian którą zagrabili nie posłużyła im na dobre , teraz się to mści na osiedleńcach tych ziem . Ot i to cała tajemnica płynąca z tego filmu .

Portret użytkownika JD

Kilkoro półgłówków kłapiących

Kilkoro półgłówków kłapiących dzibami bezustannie i na przmian: "ło maj gad" , "luket dys" "go-go-go". Chyba robili sobie gogo z ulicznicą.
Rzeczywiście głupota tych kretynów jest bardzo duża, to pewnie w wyniku przymusowych szczepień oraz oddychania opryskami i jedzenia G(M)O, od którego to jedzenia każdy Amerykanin nabywa wyglądu śwńskiej trzystu kilowej tuszy i zaczyna powatarzać to GO GO GO zapomniawszy, że w środku ma być jeszcze M M M.
Zaczynam się przestawać dziwić, że komuś tam jeszcze normalniejszemu puszczają wtedy nerwy i wyjmuje spluwę, jak coś takiego usłyszy.

Portret użytkownika ebola

z mojej firmy jak wyworzą

z mojej firmy jak wyworzą black hawka to tesz jest eskorta na sygnale nie dzwiękowym tylko i też w nocy , podejrzewam że w tym przypadku jest podobnie tak się przewozi przedmioty, maszyny wielko gabarytowe

Strony