Okrągły otwór w chmurach zadziwił mieszkańców Tajwanu

Kategorie: 

Nad miastem Tainan na Tajwanie utworzył się wielki okrągły otwór, przez który można było zobaczyć niebieskie niebo. Mieszkańcy byli bardzo zaskoczeni tym, co zobaczyli.

 

Brak jest jakichkolwiek potwierdzonych informacji na temat pochodzenia tego zjawiska. Pojawiły się hipotezy, że mogło do tego dojść w wyniku szybkiej emisji ciepła na przykład z jakiegoś wysokiego komina.

 

Mieszkańcy Tainan snują też przypuszczenia, że pochodzenie tego tajemniczego otworu może mieć jakiś związek z działalnością UFO albo p zwiastuje nadchodzące kłopoty.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika lahud

Nie szanowny Arturze5;  nie

Nie szanowny Arturze5;  nie jestem trolem.
Ale gdy czytam po raz n-ty "gdzie jest moja niebieska flanelka" to aż prosi sie o złosliwy komentarz. Nie zamierzałem Cię obrazić (nb. mój komentarz nie jest obraźliwy).
Zamiast się pieklić o opóźnione komentarze racz wyjaśnić co to takiego "orginalne okulary UV"  - ja znam okulary UV dobrych marek oraz okulary polaryzacyjne.  Mam jedne i drugie - polaroidy mam nawet nie foliowe ale krystaliczne (rarytas, kosztowały majątek).  I dalej nie wiem co to są "orginalne".
 
Poza tym odfiltrowanie UV raczej pogarsza postrzeganie niż je wyostrza. Kiedy chcę coś przeanalizować to osobiście włączam lampy UV, podczerwone, a nawet  ...i tu zmilczę.
 
Myślę więc że raczej mowisz o polaroidach, bo one mają pewne fajne cechy. Tak?
 

Portret użytkownika ARTUR5

Oczywiście że rozumiem taki

Oczywiście że rozumiem taki przytyk ,możliwe że sam napisałbym podobnie .Jednak "to" widać tylko w okularach UV ,nie wiem czemu a posiadam też różne rodzaje ,nadmieniłem że oryginalne gdyż większość to marna chińszczyzna która bardziej szkodzi niż pomaga .

Portret użytkownika lahud

OK Artur5, przyjmuje do

OK Artur5, przyjmuje do wiadomości. Pojadę i sprawdzę przy okazji zlotu.
Postaram się też "cyknąć". 
A do tych co chcieliby tam pobuszować - róbcie to ostrożnie tam teraz stacjonuje NATO i jego stealthy pochowane w bunkrach. Łatwo o klopoty (nowa ustawa o terroryzmie). Tak więc bez przełażenia przez druty.
 
 

Strony