Olbrzymi statek kosmiczny na niebie nad Chicago

Kategorie: 

Secureteam opublikował film, na którym widać ogromny, niezidentyfikowany obiekt latający, unoszący się na nocnym niebie.

 

Unikalne zdjęcia zostały wykonane przez mieszkańca Chicago, skrywającego się pod pseudonimem Walter. Według naocznych świadków, do zdarzenia doszło 01maja br. Z kolei Walter mówi, że wyszedł na balkon zapalić, spojrzał w niebo i ujrzał duże UFO w kształcie trójkąta.

 

Obiekt miał wielkość kilku boisk piłkarskich i choć jego kształt był mało czytelny, to jednak widoczny. Na oryginalnym obrazie jest prawie niemożliwe, aby coś zobaczyć, ale jeśli zwiększymy kontrast, ujrzymy trójkątne UFO.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Artur Cz

A to ciekawe z tym trójkątem.

A to ciekawe z tym trójkątem. Niespełna przed 3 dniami o 1.50 w nocy widziałem na niebie jak trójkąt (dokładnie 3 punkty świetlne w jego narożnikach) przeleciał prawie nad moim blokiem w kierunku zachodnio-północnym. Do dzisiaj się zastanawiam co to do licha było. Nie podniecam się tym zbytnio lacz zjawisko było tak osobliwe, że nie daje się zapomnieć. Przeleciało po lini prostej, z jednostajną prędkością, nie wydając żadnego dzwięku. Jak wyskoczyłem na balkon zniknęło za kolejnym blokiem i cisza....  Smile

Portret użytkownika jar

... widziałem to samo

... widziałem to samo 12.12.2012 ok.godz. 19.30-20.00 na czystym , gwieździstym , zimowym niebie .
Przeleciał dość nisko , ze stałą prędkością i zupełnie bezgłośnie ... Trzy białe , świecące punkty w narożnikach , które nie zmieniały odległości od siebie ... Takiego trójkąta nie można dorysować sobie w paint albo w fotoshop , bo wyglądałby niezwykle perfidnie ...

Portret użytkownika sio

Ej MŁODY spotkałem

Ej MŁODY spotkałem Brzezińskiego niegdyś na KULu .
Kiedy otrzymał tam tytuł dr Honoris Causa
Całkiem fajny gość. Proszę mi tu nie siać wrogości do anielskich osobowości.
 

Portret użytkownika Won

No to wpadłeś młody, teraz

No to wpadłeś młody, teraz już wszyscy wiedzą że trzymasz z tymi iluminackimi jahwistycznymi wywłokami. Brzeziński to zdrajca Polski i zasrany iluminat i niech zdechnie czym prędzej w męczarniach.

Portret użytkownika Trak

Prawdziwy bandyta nierzadko

Prawdziwy bandyta nierzadko bywa ujmujący, ma nienaganne maniery, maluje ładne akwarele, nie dłubie w nosie, nie pierdzi przy stole itd. Np. znany Adolf H. nie wchodził na krzesła w czasie państwowych wizyt, całował w rękę kobiety i nie wypijał im z kieliszka.

Portret użytkownika Jonny Bravo

Fake! Zwykle zdjęcie z

Fake! Zwykle zdjęcie z telefonu. Rozjaśnione i zwiększony kontrast. A potem dorysowany trójkąt. Zauwaźcie, źena trójkacie nie jest widoczny efekt kwantyzacji wynikajacy z kompresji obrazu. Zdjęcie zapisane prawdopodobnie w formacie jpeg poddano obróbce, dorysowano trójkąt i ponownie zapisano.

Portret użytkownika sceptyyk

 A jaka jest prawda?        

 A jaka jest prawda?   Smile                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Portret użytkownika MiterMan

Northrop Grumman pracuje nad

Northrop Grumman pracuje nad samolotami tego typu od 1928 roku, kiedy to założyciel Jack Northorp zaprojektował pierwsze „latające skrzydło model Avion 1.  ten na filmie to model TR3b .... wszystko ciagnie sie od czasów Vrill i Talos... takimi pojazdami lataja wladcy tej ziemi jak zarowno i modelem Telos TR6..... i jak oficjalnie ziemian nazwą kosmitami tak pojazdy filmowane przez ludzi mozna nazwa ufo.... jakby nikt nie pomyslal nawet ze technologie stealth sa jak najbardziej wciaz rozwijane......

Portret użytkownika krzych56

 I już zbudowali egzemplarz

 I już zbudowali egzemplarz latający wielkości trzech boisk piłkarskich? ( 45m x 90 m ) x 3 o ile się nie pomyliłem.
A tak, moim zdaniem to "KTOŚ" kontroluje coraz intensywniej to nasze akwarium o nazwie ZIEMIA.
Oby któregoś dnia nie doszedł do wnisku, że można już to wylać do kosmicznego kibla.
Idę o zakład, że najtęższe umysły nie podołają, by temu przeszkodzić.