Ośmioletnia uzdrowicielka z Brazylii leczy z raka i AIDS wyłącznie siłą modlitwy

Kategorie: 

W favelach San Gonzalo, na obrzeżach Rio de Janeiro mieszka 8-letnia uzdrowicielka Alani Santos. Jest ona córką pastora lokalnego kościoła. Jej ojciec organizuje regularne sesje uzdrowieniowe, które wyglądają jak religijne rytuały. Podobno mała Alani potrafi w ich trakcie uleczyć raka a nawet AIDS.

 

Wieść o uzdrowicielce z biednej dzielnicy rozeszła się bardzo szybko i obecnie przybywają do nie zdesperowani chorzy nawet z bardzo daleka. Mała Alani twierdzi, że to nie ona leczy tylko Bóg, a ona jest tylko pośrednikiem, misjonarką.

 

Seanse, podczas których dochodzi do tych uzdrowień wyglądają jak msze amerykańskich kaznodziejów i można zarzucać ojcu komercjalizację zdolności córki. Nie ma zresztą mocnych dowodów na to, że do uzdrowień rzeczywiście dochodzi, ale jak wiadomo wiara czyni cuda, więc nie można tego zupełnie wykluczać.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Hehehe, ja też umiem w pewnym

Hehehe, ja też umiem w pewnym stopniu się uzdrawiać oraz innych jak mam ochotę, i nie potrzebny mi do tego żaden bóg, szatan czy inne syjonistyczne plastikowe ścierwo, wystarczy odorbina intuicji i umiejętność kierowania energią Wink
Ale katole to do siebie mają, sami nigdy nic nie potrafili i nie potrafią, zawsze tylko na cheatach, brać od kogoś/czegoś albo prosić kogoś/coś... To dziecko z pewnością należy do jakiejś odgórnie sterowanej agentury, niemal na 100% za każdym uzdrowieniem w "pacjencie" montowane są energetyczne urządzenia szpiegująco-ograniczające oraz mające nawrócić na ichnią wiarę.

Portret użytkownika baca

córka

córka pastora?
uzdrawia?
hmm... świętojebliwe geny... tylko tak można to wytlumaczyć...
na miejscu tego pastora ja bym tę małą sparzył z synem popa i zobaczył co się stanie...

Portret użytkownika magic pencil

ja znam jeszcze jedną

ja znam jeszcze jedną uzdrowicielkę.
to Angela hamburska - córka pastora. niesie nadzieję i modlitwę całej Europie wraz ze swoim ryżym emisariuszem i świtą. w naszym kraju uzdrowili niedawno większość mieszkańców, przyszłych emerytów, którzy dzięki seansom litanii i aktom strzelistym, będą mogli pracować o kilka lat dłużej. po ostatnich audiencjach u misjonarza Donalda, uzdrowił on świadczenia pielęgnacyjne dla swych opiekunów o całe kilkaset złotych. będzie na kilka paczek pampersów.
teraz orszak Angeli wziął się za Ukrainę.
kyrie eleison...

Portret użytkownika htx

Oj bacusia, bacusia... Co z

Oj bacusia, bacusia... Co z ciebie jeszcze wyjdzie? Czym nas zaskoczysz? Bo do tej pory pokazales, ze:
- komentarze piszesz tylko wtedy kiedy ci za nie placa;
- jestes srednio rozwinietym intelektualnie manipulatorem;
- prostakiem i chamem;
- "KOCZOWNIKIEM" Wink
a teraz dowiadujemy sie, ze jestes takze PEDOFILEM!
 
PS:  chcialbym wierzyc, ze tylko wirtualnym...

Strony