Po analizie zdjęć Księżyca odkryto dziwną formację

Kategorie: 

Dziwną regularną strukturę odkryto na księżycu. Odkrycie było przypadkowe i trudno na tym etapie powiedzieć, czy to jest jakaś skaza zdjęcia czy faktycznie mamy do czynienia z dowodem istnienia na naszym satelicie czegoś, co najwyraźniej nie zostało zbudowane przez ludzi.

 

Formacja została odkryta przez internautę oglądającego zdjęcia księżyca w bardzo wysokiej rozdzielczości udostępnione przez USA. Pod adresem http://planetarynames.wr.usgs.gov/Page/moon1to1mShadedRelief?map=lo znajduje się wiele podzielonych na sektory zdjęć.

 

Nietypowa formacja została odkryta na planszy numer 10 i przedstawia spory prostokąt usadowiony na powierzchni Księżyca.

 

Trudno powiedzieć, czym może być ten prostokąt. Może to być jakieś pomieszczenie mieszkalne albo pozostałość jakiegoś urządzenia. Każdy wątpiący może pobrać mapę i sprawdzić to samodzielnie.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Marysia

A co robi USA??!! Zdjęcia

A co robi USA??!! Zdjęcia tylko, a internauci je analizująi wykrywaja anomalie. Dobre. A swją drogą tę anomalię widać na zwykłym zdjeciu zrobionym przeciętnym aparatem. Zauważyłam już to przedwczoraj. Pozdrawiam serdecznie, a USA fachowców życzę.

Portret użytkownika Maleniak

ROTFL "co najwyraźniej nie

ROTFL"co najwyraźniej nie zostało zbudowane przez ludzi"Na Księżycu Ziemi są jakieś obiekty nie zbudowane przez LUDZI???? Niesamowite!!!A ja myślałem że wszystkie obiekty na Księżycu wybudowali ludzie, byłem nawet przekonany że Księżyc wybudowali ludzie! LOL

Portret użytkownika Israfel

Rzekomy cień tego czegoś nie

Rzekomy cień tego czegoś nie pokrywa się z cieniami otoczenia. Wszystko oświetlone jest z prawej strony (lekko z dołu). To niby coś oświetlone jest jakby z góry i lekko z prawej. Właściwie różnica międzu kątami padania cieni kraterów i tego czegoś, to około 90 stopni.
 
Popatrzcie na 0:26 i 0:36. przedłużeniem cienia są brzegi jednego ze zdjęć składanki. Ta "dziwna formacja" zaczyna sie i kończy dokładnie w miejscach sklejenia sąsiadujących zdjęć. Czyli jednak błąd na zdjęciu.