Pochowany Brazylijczyk powstał z grobu

Kategorie: 

Kobieta, która przyszła na cmentarz odwiedzić grób rodziny, doznała szoku. Przypadkiem stała się świadkiem zmartwychwstania. Zauważyła, że w sąsiednim grobie ktoś macha rękami i próbuje wydostać się na powierzchnię, podaje Mirror.

 

W pierwszym odruchu Brazylijka zaczęła uciekać i krzyczeć, ale później wróciła i wezwała służby ratunkowe. Te, po przybyciu na miejsce, zobaczyły człowieka, próbującego rozpaczliwie uwolnić się z grobu.

„Byłam przerażona, gdy zobaczyłam, że człowiek, który był martwy, wymachuje rękami, próbując się wydostać z grobu” - relacjonowała kobieta.

Kobieta twierdzi, że kiedy zadzwoniła na policję, nikt jej nie chciał wierzyć. Posądzono ją o robienie dowcipu. Niewiasta poprosiła o pomoc dozorcę cmentarza, który potwierdził jej wersje wydarzeń stróżom prawa. Zdarzenie miało miejsce tydzień temu, ale dopiero teraz je nagłośniono.

 

Nieszczęśnik pochowany został żywcem. Obecnie przebywa w miejscowym szpitalu. Przed powrotem do życia, będzie musiał przejść badania i testy psychologiczne.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ARBUZ

Ktoś kiedyś powiedział

Ktoś kiedyś powiedział ciekawą rzecz."Dlaczego chowamy zmarłych dwa metry pod ziemią?Robi się tak dlatego,aby mieć pewność,że do nas nie wrócą".Z pewnością wielu z nas chciałoby,aby nasi bliscy wrócili i to jest naturalne,jednak człowieka pochować można na wiele sposobów,czemu więc prawie zawsze zakopuje się w ziemi.

Portret użytkownika Takitam

W naszym kraju też zdarzały

W naszym kraju też zdarzały się przypadki stwierdzenia śmierci i przewiezienia ludzi do kostnicy. Najbardziej spektakularny przypadek to wywiezienie do szpitalnego magazynu zwłok matki z nowonarodzonym dzieckiem. Rano obsługa szpitala znalazła ich obu żywych. W latach 60-tych w Kołobrzegu o mało nie pochowano żywcem kobiety która obudziła się w trumnie w kaplicy. A ilu obudziło się "potem" ???.

Portret użytkownika andy V

Cała ta historia

Cała ta historia prawdopodobnie wyglądała całkiem inaczej. Na przykład tak: facet obalił ileś ichnich żubropodobnych wielopaków poczem w przypływie fantazji postanowił że odwiedzi mogiłę kumpla  leżącego na tym cmentarzu, lecz ponieważ glob ziemski na skutek światowego ocieplenia wpadł w stadium wielkiej niestabilności i zataczał się jak pijany to nasz wizytator potknął się o leżącą płytę i wpadł do otwartego grobu , który był szykowany na mający nastąpić następnego dnia pogrzeb. Miękka wzruszona ziemia nastroiła go sennie i słodko zasnął. Rankiem glob ziemski nieco się uspokoił, przyszła ta kobieta no i wszystko dalej się potoczyło jak się potoczyło. To jest prawdopodobne, no nie?

Portret użytkownika baca

no skoro ten Brazylijczyk po

no skoro ten Brazylijczyk po przejściu w fazę zombie będzie miał zrobione testy psychologiczne to znaczy że podjuszka również się na takie same badania załapie jako zmartwychwstała...
no i w końcu się wyjaśni czy jej dziwne zachowanie jest spowodowane wirusem choroby wściekłej krowy, czy może przyczyną była choroba sieroca i syndrom dziecka potrząsanego, kiedy w niemowlęctwie wypadła z przejeżdząjącej przez Polskę karawany...
ciekawe co pokażą testy i wykażą badania... hmmm... to naprawdę jest ciekawe...
razem z całym światem wstrzymuję oddech i czekam na wyniki...

Portret użytkownika Sajgoniarz

Dobra Wy tu myślicie o fake'u

Dobra Wy tu myślicie o fake'u a ja mam bekę z tej kobiety. Załóżmy że koleś miał katalepsję. Poudawał zmarłego i obudził się w trumnie. Co zrobiła kobieta? Zamiasta od razu biedakowi pomóc, to naoglądawszy się za dużo filmów o zombie spanikowała. Nic tylko pogratulować, ale w sumie nie wiem czy nie większe brawa należą się policjantom. O ile brak wiedzy można wybaczyć kobiecie, bo różni ludzie żyją, to policjantom już trudniej.

Portret użytkownika RH+

policjantom wybaczać nie

policjantom wybaczać nie można! O nie!
ale nie ukrywajmy - o posiadanie, czy nawet bycie w procesie posiadania wiedzy posądzać ich też nie można. Policjanci nie grzeszą takimi rzeczami jak wiedza (jak inteligencja, rozgarnięcie, orientacja w czasie i przestrzeni też nie grzeszą) - święci ci policjanci...

Portret użytkownika b@ron

że niby robertusie sądzisz

że niby robertusie sądzisz ,że to nie fejk i człowiek zakopany 2 metry pod ziemią (nawet bez trumny) jest w stanie się wydostać ???...no to optymistą jesteś ...druga sprawa to spójrz jaka jest pozycja "nieszczęśnika"...bo wygląda na to że odgrzebywał się ...całkowicie poziomo...wyjaśnisz to? ...używałeś kiedyś takiego skomplikowanego narzędzia , jak łopata?...zrób test i spróbuj wykopać dołek w którym mógłbyś się zmieścić, niby nic prostszego ,jednak zrób to na jednym wdechu ...bo przecież pod ziemią to raczej nie miał czym oddychać ...no to ci powiem że zadanie bedziesz miał i tak dużo prostsze ,bo ziemię bedziesz mógł wyrzucać do góry ,a on ją chyba musiał połykać żeby się odkopać...myśl logicznie 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Ewaa

ja to sobie myślę [email protected], że

ja to sobie myślę [email protected], że to wszystko, co się tu pisze to jeden wielki fejk, powiem więcej- wszystko co się dzieje na świecie tym i tamtym to fejk,
ośmielę się nawet stwierdzić, że Ty sam nie jesteś pawdziwym człowiekiem tylko fejkiem stworzonym po to, by ofejkowywać te wszystkie fejki, które  się tu i ówdzie zamieszcza
bez urazy ;))

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!