Pochowany Brazylijczyk powstał z grobu

Kategorie: 

Kobieta, która przyszła na cmentarz odwiedzić grób rodziny, doznała szoku. Przypadkiem stała się świadkiem zmartwychwstania. Zauważyła, że w sąsiednim grobie ktoś macha rękami i próbuje wydostać się na powierzchnię, podaje Mirror.

 

W pierwszym odruchu Brazylijka zaczęła uciekać i krzyczeć, ale później wróciła i wezwała służby ratunkowe. Te, po przybyciu na miejsce, zobaczyły człowieka, próbującego rozpaczliwie uwolnić się z grobu.

„Byłam przerażona, gdy zobaczyłam, że człowiek, który był martwy, wymachuje rękami, próbując się wydostać z grobu” - relacjonowała kobieta.

Kobieta twierdzi, że kiedy zadzwoniła na policję, nikt jej nie chciał wierzyć. Posądzono ją o robienie dowcipu. Niewiasta poprosiła o pomoc dozorcę cmentarza, który potwierdził jej wersje wydarzeń stróżom prawa. Zdarzenie miało miejsce tydzień temu, ale dopiero teraz je nagłośniono.

 

Nieszczęśnik pochowany został żywcem. Obecnie przebywa w miejscowym szpitalu. Przed powrotem do życia, będzie musiał przejść badania i testy psychologiczne.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ARBUZ

Ktoś kiedyś powiedział

Ktoś kiedyś powiedział ciekawą rzecz."Dlaczego chowamy zmarłych dwa metry pod ziemią?Robi się tak dlatego,aby mieć pewność,że do nas nie wrócą".Z pewnością wielu z nas chciałoby,aby nasi bliscy wrócili i to jest naturalne,jednak człowieka pochować można na wiele sposobów,czemu więc prawie zawsze zakopuje się w ziemi.

Portret użytkownika Takitam

W naszym kraju też zdarzały

W naszym kraju też zdarzały się przypadki stwierdzenia śmierci i przewiezienia ludzi do kostnicy. Najbardziej spektakularny przypadek to wywiezienie do szpitalnego magazynu zwłok matki z nowonarodzonym dzieckiem. Rano obsługa szpitala znalazła ich obu żywych. W latach 60-tych w Kołobrzegu o mało nie pochowano żywcem kobiety która obudziła się w trumnie w kaplicy. A ilu obudziło się "potem" ???.

Portret użytkownika andy V

Cała ta historia

Cała ta historia prawdopodobnie wyglądała całkiem inaczej. Na przykład tak: facet obalił ileś ichnich żubropodobnych wielopaków poczem w przypływie fantazji postanowił że odwiedzi mogiłę kumpla  leżącego na tym cmentarzu, lecz ponieważ glob ziemski na skutek światowego ocieplenia wpadł w stadium wielkiej niestabilności i zataczał się jak pijany to nasz wizytator potknął się o leżącą płytę i wpadł do otwartego grobu , który był szykowany na mający nastąpić następnego dnia pogrzeb. Miękka wzruszona ziemia nastroiła go sennie i słodko zasnął. Rankiem glob ziemski nieco się uspokoił, przyszła ta kobieta no i wszystko dalej się potoczyło jak się potoczyło. To jest prawdopodobne, no nie?

Portret użytkownika baca

no skoro ten Brazylijczyk po

no skoro ten Brazylijczyk po przejściu w fazę zombie będzie miał zrobione testy psychologiczne to znaczy że podjuszka również się na takie same badania załapie jako zmartwychwstała...
no i w końcu się wyjaśni czy jej dziwne zachowanie jest spowodowane wirusem choroby wściekłej krowy, czy może przyczyną była choroba sieroca i syndrom dziecka potrząsanego, kiedy w niemowlęctwie wypadła z przejeżdząjącej przez Polskę karawany...
ciekawe co pokażą testy i wykażą badania... hmmm... to naprawdę jest ciekawe...
razem z całym światem wstrzymuję oddech i czekam na wyniki...

Strony