Podejrzana śmierć ptaków w Arkansas może mieć związek z UFO

Kategorie: 

 

Drugi rok z rzędu mieszkańcy stanu Arkansas rano w Nowy Rok znajdują tysiące martwych ptaków. Zeszłoroczny pomór próbowano wyjaśniać poprzez oddziaływanie fajerwerków. I w tym roku pojawiłoby się pewnie takie wytłumaczenie gdyby nie dziwny odczyt radarowy.

 

Większość ptaków spadła w miejscowości Beebe w Arkansas. Akurat w obszarze gdzie odnaleziono najwięcej ptaków zlokalizowano dziwną stacjonarną anomalię tak jakby coś o średnicy kilkuset metrów zawisło na jakiś czas.

Meteorolodzy przyznają, że nie mają pojęcia, co zarejestrował radar pogodowy. Naukowcy przyznają, że nie mógł to być dym, bo dym nie wisiałby nad jednym obszarem tylko pozostawałby w ruchu. Niektórzy zaczynają sugerować, że za śmierć ptaków odpowiada coś, co zawisło tam na chwilę w sylwestrową noc. W czasie, gdy dziwne światła na niebie nikogo nie dziwią prowadzenie obserwacji w naszym ziemskim rezerwacie mogłoby być wyjątkowo proste.

 

Źródłohttp://scottcwaring.blogspot.com/2012/01/ufo-caught-on-radar-causing-mass-bird.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika star

chyba nikt jeszcze nie wie

chyba nikt jeszcze nie wie dlaczego nastąpiła śmierć ptaków, są różne hipotezy z HAARP na czele, ale ja podejrzewam, że pomysł z UFO ma związek z przygotowywaną mistyfikacją dot. inwazji na Ziemię wrogich kosmitów.