Podsumowanie obserwacji fenomenu UFO w lutym 2013

Kategorie: 

Kanadyjski program "UFO Planet" pokazał zmontowane nagranie z obserwacji UFO w różnych częściach globu.  Są to w większości zjawiska dobrze udokumentowane z dużą liczbą świadków.

 

Kanadyjscy ufolodzy twierdzą, że nagrania sfałszowane są bardzo łatwe do zidentyfikowania zwłaszcza, że nastąpił ich wysyp po tym, gdy w sklepie Google dla Androida pojawiło się nowe oprogramowanie z efektami FX typu statek matka obcych.

 

Autorzy zwracają uwagę na zdarzenie z 19 lutego 2013 roku w Santiago de Chile. Widziano wtedy formację obiektów, które zmieniały położenie i mieszały się w locie. Interesująco wygląda tez nagranie dwóch sferycznych obiektów, które wyskoczyły nagle w kadrze nagrania latających orłów. Nagranie zawiera wiele innych przykładów niezidentyfikowanych obiektów latających, jakie widziano w lutym. Oczywiście gwiazdą miesiąca jest film przedstawiający uderzenie w meteor spadający nad Czelabińskiem.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Ankanate 9112

85r.. Musze sie z tobą

85r.. Musze sie z tobą zgodzic.. każdy z Nas tak naprawde w swiadomości wie co poczynic zeby było chociaz troche lepiej w okół siebie a poznije to pójdzie jak ta zaraza "złosci i nienawisci" która niestety jest w wiekszej mierze niż dobro na ziemi. pozdrawiam ps.. "nie szukaj prawdy na zewnatrz! prawda leży tylko i wyłacznie głeboko w tobie"

Portret użytkownika 85r

Ale w co wierzy w to że ufo

Ale w co wierzy w to że ufo to technologia ludzi , przecież to już od dawna jest wiadome. I jak myślisz do czego takie im pojazdy są potrzebne, do szerzenia pokoju na świecie Smile To ludzie codziennie umierają na wojnach zabijanych najnowszą technologią wojskową a ty nadal nie wiesz do czego są tworzone najnowsze machiny latające. Dla przykładu powiem ci że F22 to nie jest maszyna do szerzenia miłości i pokoju i każdy jego następca też nie będzie.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Widzę, że bardzo boli Cię

Widzę, że bardzo boli Cię bogactwo innych ludzi. Może trzeba wziąć los we własne ręce, przestać narzzekać i zacząć się dorabiać. Wyobrażam sobie co myślisz o mnie jako osobie wydaje mi się że dosyć majętnej. 
ps na stanowiskach kierowniczych w większosci firm są przeprowadzane kursy kontroli nad ludzmi, niestety ale to pomaga w kontroli i zarządzaniu, sam się przekonałem ile to daje. 

Portret użytkownika 85r

Daleko ci chłopcze do

Daleko ci chłopcze do miliardera jesteś tylko jedną z mrówek z przerostem ego wykonujących rozkazy i myśląca że jest czymś więcej, w tej całej bez ludzkiej machinie. Ale widzę że jakby ci masoni zaproponowali wstąpienie do loży, to wskoczył byś do niej bez wahania, zaprzedając wszystkie swoje ludzkie odruchy, choć nie sadzę żebyś obecnie je w ogóle posiadał, jeśli zabijasz zwierzęta dla sportu. Co do mnie ty się o mnie nie martw ja sobie radzę ale jestem na tyle bystry by wiedzieć że bieda i kryzys dotyka wszystkich, kierowników i sprzątaczki, tak samo jak wojna.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Świete słowa chłopcze bieda

Świete słowa chłopcze bieda dotyka wszystkich i nie mówie tu o materialnej. Co do zaprzedania nie wierzę w takie coś albo jest się człowiekiem od urodzenia albo udaje się człowieka, niazależnie w jakiej strefie się zyje.  Myślistwo to nie sport, a ty jesz mięso, ryby??? Mysl kto humanitarniej zabija myśliwi czy rzeżnicy??
jezeli wcinasz mięso a piszesz ze myśliwy to morderca to już jest hipokryzja

Portret użytkownika 85r

To znaczy że udajesz

To znaczy że udajesz człowieka to wszystko już wiedziałem niepotrzebnie piszesz te swoje dyrdymały chłopcze prosty. Widzisz co innego jest zabijać by jeść a co innego zabijać dla przyjemności. Ale ty tego nie zrozumiesz.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

człowieku ty masz chyba

człowieku ty masz chyba zamknięty umysł i nie wiesz co to myślistwo........ jak nie masz pojęcia o czymś to może się nie wypowiadaj. okłamujesz się jaki ty dobry jesteś bo własnoręcznie nie zabiłeś szynki: ah uh jaki jestem super... 
Człowieka udaje ten kto robi jedno a mysli czy wypisuje w necie drugie, nie jest sobą, i tak mi się wydaje że z tobą jest tutaj najbardziej syczysz na swiat a w realu nawet słowa nie podniesiesz. Zadaj sobie kilka pytańn czy postępujesz zgodnie z sumieniem, bo znając życie większośc pyskaczy internetowych to ciche myszki swiata

Portret użytkownika 85r

<ciach>   A  moderator wziął

<ciach>
 
A  moderator wziął by się za moderacje juszki, chyba że moderator to juszka wtedy to by dużo tłumaczyło, bo jak to możliwe że nie zarejestrowana juszka może tak ubliżać jak niezarejestrowanych każdy tekst leci przez moderacje.
<ciach>
edit: skasowane
Proszę już zakończyć kłótnię
Moderator

Portret użytkownika Juszka1980OGL

nie zaczepiaj mnie to nie

nie zaczepiaj mnie to nie będę musiał zniżać się do twojego poziomu. ty zacząłeś ty możesz skończyć. twoje prostactwo mnie nie rusza wręcz przeciwnie dodaje mi tylko humoru..... już raz napisałem ci suche te twoje teksty dzieciaczku wiatru i piasku

Portret użytkownika 85r

I to jest najgorsze w was że

I to jest najgorsze w was że musicie się pytać kogoś co robić a sami nie potraficie wpaść na pomysł żaden. Jak stado baranów czekające na pasterza który nimi posteruje. Moja strategia jest stale realizowana jakbyś nie zauważył nazywa się uświadamianie.

Portret użytkownika pako1205

To podaj jakiś złoty

To podaj jakiś złoty środek.Jesteś tu jak inni i masz jakieś pretensje do całego świata,że ludzie korzystają z tego portalu,dobrze się czujesz chłopie?Skąd masz prawo posądzać ,że ludzie w taki czy inny sposób nie tępią tego procederu,który się dzieje?

Portret użytkownika 85r

Ale co ty mi wmawiasz może

Ale co ty mi wmawiasz może masz urojenia żadnych z twoich tez niema w tym co napisałem, odpowiedziałem na twoje pytanie jeśli go nie zrozumiałeś trudno widocznie tak już masz.
Nikomu nie zabraniam  korzystania z tego portalu, żeby do ciebie dotarło chłopie prosty. Odpowiedź na pytanie które zadałeś, masz w pierwszej odpowiedzi, czytaj uważnie i ze zrozumieniem.
 

Portret użytkownika Wolna Polska

Podajcie Dalej: 20 MARCA

Podajcie Dalej:

20 MARCA 2013 ,GODZ. 12 : 00 - CAŁA POLSKA - WYCHODZIMY NA ULICE!

Żądamy postawienia przed sądem ministrów oraz urzędników odpowiedzialnych za podpisanie niekorzystnych dla państwa oraz obywateli umów prywatyzacyjnych.

Musimy doprowadzić do rozwiązania parlamentu i rozpisania przyśpieszonych wyborów.

Żądamy zniesienia immunitetów dla polityków

Żądamy możliwości odwołania posłów

WSZYSCY RAZEM ! ! ! !

TO NIE BĘDZIE KOLEJNA "MANIFESTACJA" NIE ZADOWOLENIA !!!! TO BĘDZIE BUNT , REWOLUCJA !!!!

TO NIE MY MAMY SIĘ BAĆ RZĄDU, TO RZĄD MA SIĘ BAĆ NAS !!!!

Warszawa : facebook.com/382236131875147/

Poznań : facebook.com/338587982908789/

Białystok : facebook.com/531167920247869/

Bełchatów : facebook.com/471939262859837/

Bielsko-Biała : facebook.com/133958943447842/

Toruń : facebook.com/422019631224405/

Starachowice : facebook.com/539109089453734/

Lublin : facebook.com/447580338646407/

Katowice : facebook.com/events/510842008959446/permalink/510842012292779/

Kraków : facebook.com/events/574826929196726/

Kielce : facebook.com/events/148161675347975/

Jesteśmy Polakami , jesteśmy patriotami :

"NIE ODBIORĄ CI OJCZYZNY, JEŚLI NOSISZ JĄ W SERCU"

KOCHAMY Polskę Kochamy Polaków.
Chcemy normalności, chcemy stabilności, chcemy żyć w XXI w.
Praca dla każdego z godną pesją, normalne ceny ! ! ! !
Tego chcemy ,chcemy żyć nie umierać ! ! ! !
Mamy wyzwanie, cel który musimy zrealizować jak najszybciej ODWOŁAĆ TUSKA I JEGO RZĄD , dlatego wszyscy musimy wyjść na ulice tak jak BUŁGARZY którzy swoim niezadowoleniem ze swojego premiera i rządu usunęli ze stołków ! ! ! ! Można ? CZAS NA MŁODYCH ! ! ! !

NASZ GŁÓWNY CEL : ODWOŁAĆ TUSKA I JEGO RZĄD ! ! ! !

Niema twojego miasta na liście? stwórz wydarzenie, powiadom znajomych o wydarzeniu oraz założyciela wydarzenia z Wawy...
Pozdrawiam