Pojawiły się kolejne zdjęcia istot wyglądających na pozaziemskie

Kategorie: 

W listopadzie 2011 wyciekły zdjęcia przedstawiające kilka istot wyglądających jak klasyczne wyobrażenie obcych, tak zwanych "szaraków". Zdjęcia przedstawiały ciała kilka osobników nieznanego gatunku leżące na stołach sekcyjnych. Teraz pojawiły się kolejne zdjęcia wyglądające na kontynuację tej sesji.

 

Zdjęcia przedstawiają sześć osobników ułożonych obok siebie. W środowisku UFOlogicznym panuje przypuszczenie, że te tak zwane "szaraki" są w istocie jedynie pojemnikami niczym w filmie Avatar. Koncepcja ta opiera się na założeniu, że osobniki te do istnienia potrzebują bytu, który byłby w stanie nimi sterować.

[ibimage==11291==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Biorąc pod uwagę rysy twarzy może być też tak, że są to wcale nie obcy, ale ludzie z dalekiej przyszłości, którzy podróżują w czasie. Biorąc pod uwagę istnienie paradoksu dziadka w tej hipotezie kluczowe wydaje się to, że mogą to być po prostu ludzie z przyszłości z innych wszechświatów ( kłania się teoria superstrun http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_superstrun)

 

Tak czy inaczej ten film a raczej te zdjęcia są na tyle interesujące, że należało się nimi podzielić z czytelnikami portalu. Kwestia wiary w prawdziwość tego materiału czy też próby wyjaśnienia pochodzenia i wyglądu tych istot pozostawiamy ocenie każdemu z osobna.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika alik

Może mają zdolność

Może mają zdolność podróżowania astralnego w sztucznym opakowaniu szarakach i wcale nie muszą fizycznie przenosić się w przestrzeni , a w razie ataku umysł wraca do nich a szarak pada martwy pusty

Portret użytkownika robertus

@ ufo22new  Nie bardzo wierzę

@ ufo22new Nie bardzo wierzę w te bajki o ewolucji, iż moim dawnym dziadkiem był np. konik morski. Za dużo przypadków. Jeśli wrzucisz do słoika 1000 klocków lego i będziesz nimi potrząsał nie wiem 2 mln lat to dalej istnieje prawdopodobieństwo, że ułożą się akurat w domek z ogródkiem ipieskiem stojącym na tylnych łapach ? Prawdopodobieństwo jest tylko czy jest to realne.

Portret użytkownika Ktoś

"W środowisku UFOlogicznym

"W środowisku UFOlogicznym panuje przypuszczenie, że te tak zwane 'szaraki' są w istocie jedynie pojemnikami niczym w filmie Avatar." - Avatar nie potrzebuje pojemnika by się zamanifestować, Avatar podczas manifestacji niejako z rozpędu tworzy własny pojemnik pod jakim będzie rezonował z tutejszością; Avatar do funkcjonowania nie potrzebuje pojemnika wyposażonego w znane z biologii narządy. Są mu one zbędne.

Wszelkie pojemniki z "narządami" to ściemy kolesi od FX.
Pojemniki wraz z zasilaniem (flakami) są potrzebne tym co "opętują" innych. Ale to nie szaraki tylko demony.

Strony