Pojawiły się nowe zdjęcia istot z Roswell

Kategorie: 

 

Oto wideo przedstawiające rzekome ciała kosmitów, którzy zginęli w katastrofie pojazdu UFO w Roswell w 1947 roku. Ten najsłynniejszy incydent UFO w historii nadal rozgrzewa umysły.

 

Popularność Roswell jest tak wielka, że stanowi już element kultury masowej. Zdarzenie z 8 lipca 1947 roku było bardzo tajemnicze. Wiadomo na pewno, że coś rozbiło się na polu lokalnego rolnika. Cały temat nakręciły media a władze długo tego nie wyjaśniały, co dodatkowo podsycało zainteresowanie ludzi.

 

Niektóre nagłówki gazet wprost stwierdzały, że Armia weszła w posiadanie szczątków rozbitego latającego talerza. Co jeszcze bardziej szokujące informacje prasowe opierały się na źródle wojskowym a konkretnie na wiadomościach przekazywanych przez oficera informacyjnego armii, porucznika Waltera Hauta.

 

To nakręciło spiralę trwającego do dziś zainteresowania tym incydentem. Armia ostatecznie zdementowała wcześniejsze informacje i do dzisiaj obstaje przy tym, że pod Roswell rozbił się balon meteorologiczny a nie Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Nowy film wskazuje na to, że USA może być w posiadaniu szczątków załogi tego "balonu". Zdjęcia zostały podobno wykonane w Strefie 51.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika loko

Nie wiem co kolo masz na

Nie wiem co kolo masz na myśli bo ja z kolei słyszałem teroię o tym że masoneria będzie chciała wprowadzić rząd światowy pod pretekstem inwazji a oni będą jedynymi którzy ją powstrzymają. Tę teorię jakiś naukowiec NASA wprowadził do obiegu z przed czasów "wojny z terrorystami" jako kolejny etap zniewolenia ludzkości i powodów wprowadzenia nwo

Portret użytkownika kolo

ehh troche juz siedze w tym

ehh troche juz siedze w tym temacie tam jak wy juz tez myslalem, ale szukalem dalej, pamietajcie jesli media glownego nurtu glosza jakas teorie ktorej nie mozna zbyt lawo potwierdzic lub zaprzeczyc nie wierzcie im i doszukujcie sie prawdy i celu jaki moze za tym stac bo mowie wam ze to wszystko jest o wiele bardziej skomplikowane anizeli tylko kosmici itd itp. tu chodzi o duzo duzo wiecej pozdro

Portret użytkownika Kruczysko

Te "Przygotowania" ludzkosci

Te "Przygotowania" ludzkosci do poznania dawno juz ukrywanej prawdy trwają już od jakiegoś czasu i zdają sie przyspieszać z każdym miesiącem. Nawet w "pudle dla kretynów" coraz częściej mówi się o UFO itp. Kanały takie jak dyscavery history coraz częściej poruszają tą tematykę, mówiąc o niej w sposób bardzo poważny i jednoznaczny. Odkrywane są akta trzeciej rzeszy ukazujące prace nad latającym spodkiem i pierwsze prototypy ów maszyn. Wszystko wskazuje na to, że chcą wreszcie nam to przekazać. Zastawie mnie jedynie to w jaki sposób,co i ile nam powiedzą. Czy przyznają się do stałych kontaktów z innymi istotami czy tez tylko potwierdzą, że "Oni" są ?

Portret użytkownika NEDDON

Wlasciwie wszystko juz

Wlasciwie wszystko juz wiadomo. Juz dawno temu pisano o tych co zgineli i o tych co przezyli wypadek statku pozaziemskiego.  Wiele jest tez napisane o wspolpracy w Area-51 pomiedzy nami a kosmitami ( bracmi z kosmosu) . Od tego wlasciwie czasu, postep techniczny nabral niebywalej predkosci. Chodzi w szczegolnosci o nanotechnike, uklady SMD  i wiele podobnych. Pajawianie sie takich ( jak powyzszy film) ma  ( moim zdaniem ) na celu, przygotowanie nas na PRAWDE. Ciekawi mnie, co nam jeszcze pokaza i co powiedza oraz kiedy TO nastapi. Pozdrawiam.