Pojazdy piramidy widziano niemal na całym świecie

Kategorie: 

Kilka miesięcy temu prawie jednocześnie wypłynęła pewna ilość nagranych niemal jednocześnie filmów przedstawiających obiekty w kształcie piramid unoszące się nad Szanghajem. Warto przyjrzeć się temu przypadkowi bliżej.

 

Obiekty znaney, jako piramidy UFO stały się znane w środowisku ufologicznym. Oczywiście w przypadku tak dobrych nagrań wideo zaczyna się rytualny konflikt na temat autentyczności materiału. Przekonani i tak pozostaną przekonani a nieprzekonani i tak nie zmienią zdania. Działają tu silne mechanizmy psychologicznego wypierania a jeśli fakty świadczą za UFO to poprzez fakt, że czuje się niepokój przed nieznanym lepiej jest tego nie widzieć albo wyśmiewać zamiast zaakceptować.

Od czasu, gdy zaobserwowano te latające piramidy minęło kilka miesięcy. Podobne obiekty widziano też w Rosji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Kolumbii. Według pogłosek na forach ufologicznych pojazdy te mogą należeć do przybyszów z Andromedy. Poza tym podobno obcy ci są w kontakcie z rządem Chin.

 

Trzeba jednak jasno zaznaczyć, że nie ma na to żadnych mocnych dowodów i są to tylko doniesienia internetowe, więc należy na to patrzyć z dużą dozą nieufności.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika devoratus

Nasi kosmiczni bracia są

Nasi kosmiczni bracia są bardzo zmartwieni tym, że ich technologia nie spotkała się z Twoim uznaniem.
Obiecali nie szczędzić kosztów i dołożyć wszelkich starań by następnym razem wypaść bardziej profesjonalnie...