Policja nakazała „Jezusowi” zstąpić z krzyża

Kategorie: 

Niecodzienny spektakl został przerwany przez stróżów prawa, którzy nakazali człowiekowi zejść z krzyża, aby nie szokować publiczności. Dość realistyczną scenę oglądać mogli niektórzy mieszkańcy Florydy, donosi stacja FOX4.

 

Według naocznych świadków, nagi mężczyzna w koronie cierniowej, wyglądał jak prawdziwy umęczony Jezus Chrystus. Aktor miał sztuczne smugi krwi i siniaki na ciele. Widowisko wzbudziło zainteresowanie osób postronnych, a także kierowców, którzy zawiadomili policję.

 

Na reakcję stróżów prawa nie trzeba było długo czekać. Funkcjonariusze wezwali dwóch organizatorów spektaklu i nakazali usunąć Jezusa z krzyża.

„Policja twierdzi , że wiszący na krzyżu człowiek rozprasza kierowców i prawie spowodował kilka wypadków. Ponadto, powiedziano nam, że jesteśmy na działce, stanowiącej własność państwa i trzeba się liczyć z rozkazami przedstawicieli prawa” – powiedział jeden z artystów dziennikarzom.

„Zrobiłem to, aby było jasne, że Wielkanoc to nie jest czas darów od królików. To było kolejne przypomnienie, że Chrystus cierpiał za nas, za nasze grzechy" – tłumaczy aktor odgrywający Chrystusa.

Działania policji wspierało wielu mieszkańców Lee County, wstrząśniętych widokiem ukrzyżowanego człowieka. Najgłośniej protestowali rodzice małych dzieci.

„Dzieci muszą zobaczyć, jak on (Chrystus) zadośćuczynił za nasze grzechy " - podzielił się swoją opinią jeden z widzów.

Z kolei nikt nie protestował, gdy Chinka na dziwnej trzymetrowej konstrukcji reklamowała lizaki i rozdawała ulotki ludziom, przechodzącym blisko ruchliwej drogi. Widok niewiasty nie denerwował kierowców przejeżdżających obok. Nikt nie odmówił przyjęcia broszury od kobiety w przebraniu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baca

no cóż ludzie "byli

no cóż ludzie "byli wstrząsnięci widokiem ukrzyżowanego" ale tych samych ludzi jakoś nie wstrząsa że to i 100 milionów innych niewinnych ofiar (tylko w XX wieku) prawie tak samo zamordowali... żydzi...
może jak ich zaczną mordować to się wstrząsną... hmm...
a najciekawsze są właśnie te koczownicze metody - zupełnie bezbronnego kolesia który dobrym prostym ludziom mówił dobre proste sprawy typu "nie budujcie domów na piasku tylko skale" te plemię tylko po to aby go uciszyć zmontowało nagonkę w liczbie chyba 500 wysoko postawionych koczowników - armię zwykłych i cały aparat sądowy starożytengo Rzymu... no i oczywiscie zniesławieniem go poszczuli... skąd my tu znamy identyczne metody?
no skąd... bo mam to na końcu języka... tak coś boleśnie pulsującego... hmmm...

Portret użytkownika eRHea

Słyszałem, czytałem, ptaki

Słyszałem, czytałem, ptaki świergoliły, że art. (B)acy czeka na publikację.
 
Adminie - art (B)acy dawaj. Gotowy jest z tego, co słyszałem, czytałem, ptaki świergoliły.
Trzcina, Benet, wiecie coś? Co z tym artem?
Borek, KuzYn - wiecie coś o tym?
Cieciu, nie wymoderowałeś przypadkiem, albo zamierzenie?
 
Skowronek mi dzisiaj zaświergolił, że podobno wymiata, że gacie nam pospadają.
Admin, dawaj, nie wstydź się.

Portret użytkownika b@ron

no piękny dzień był, ptaki

no piękny dzień był, ptaki śpiewały cudownie...ach ta moja romantyczność ;)...echo się niosło i nawet do mnie doleciało conieco ...w sumie to dziwię się że jeszcze nie ma tego arta...i nawet nie chodzi o moje zdanie, ale ptactwo sugerowało adminowi, że jak się powiedziało A ...to trzeba powiedzieć B...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika eRHea

Właśnie Borek mówił, że

Właśnie Borek mówił, że będzie musiał zablokować komentowanie w tym wątku
ale myslałem, że chodzi o moją dyskusję z Juszką1980LO, a to chodziło o to, by ćwierkań nie było słychać...
Hmmm...
 
A może Admin przeczytał i gaci teraz szuka. Skoro ten art tak wymiata...
 
Tak słyszałem, że trzeba go czytać w okularach z pancernego całkowicie czarnego szkła, to prawda?
[email protected], no weź coś powiedz.
Opowiedz mi powiedz
nie mogę się doczekać...
 
(B)aca, wyślij na maila, prosze.

Portret użytkownika LOKI KYRIOS I

Tenże opublikowany "artykuł"

Tenże opublikowany "artykuł" nie licuje z istotą tegoż portalu INNEMEDIUM - JEST NIE NA TEMAT ... nic nie ma na temat :
-  ufo
-  zjawisk paranormalnych
-  metodyki naukowej związanej z kosmosem , nauką  itp.
ZATEM  PYTAM W JAKIM CELU  ZOSTAŁ  TU  UMIESZCZONY ?
      ADMINRALE  OGARNIJ SIĘ  Smile
 

  LOKI KYRIOS    Smile

Portret użytkownika eRHea

Slava! Loki   Problem nie

Slava! Loki
 
Problem nie jest z portalem, problem jest z Tobą (ale zaraz naprawimy ten problem), bo Ty po prostu
nie rozumiesz....
Takie arty mają to do siebie, że pod nimi zazwyczaj rozwija się burzliwa dyskusja pełna różnych "ciepłych" słów. A że grozi nam po raz kolejny epoka lodowcowa, więc Admin zamieszcza takie arty, by rozgrzać atmosferę. Bo zazwyczaj aż wrze i buzuje na forum (odsyłam do postu o jedynym święcie ŚJ, parę dni temu).  Społeczność na IM jest podzielona między 'tych, co wierzą", tych, którzy wiedzą, że tamci to idioci, tych, co tylko czytają (element pomijalny) i tych, co tylko piszą, no i admin.
Każdy z takiego stanu rzeczy coś ma dla siebie -
"Ci-co-wierzą" - mają poczucie spełnienia świętego obowiązku krucjaty i głoszenia, oraz posiadania niezachwianej wiary
ci-drudzy - mają poczucie posiadania silnej psychiki i niezachwianego światopoglądu
ci-co-banują - to najczęsciej ci sami, co ci pierwsi, mają do tego poczucie niezachwianej władzy
ci-co-czytają- mają poczucie niezgłębionej głupoty i chamstwa tych-co-piszą
ekolodzy - nie boją się o teorię globalnego ocieplenia, bo tu są dowody
narkomani - cieplejszy klimat, to i trawa szybciej dojrzewa
ale wszyscy otwierają okienka, odświerzają, klikają komentarze, czasem nawet po kilka razy dziennie (wiedziałeś, że są tacy?)
 
No i jest jeszcze Admin.
O nim zawsze na końcu, biedny ten nasz Admin. On też coś z tego ma
-siwe włosy
-nieprzespane noce z powodu lęku przed prokuraturą
-nieco frustracji
-nabitych 5k wejść na stronie i tyleż samo wyświetleń płatnych reklam
TADA!

Portret użytkownika eRHea

do tej drugiej grupy- debili

do tej drugiej grupy- debili innych uważających za debili. 
ale co do tych grup to są jeszcze niuanse, wiesz.
Są tacy np. co-nie-czytają a banują... (ale to nie ty - to pulsar, zanim skończył korespondencyjny biblijny kurs jęz polskiego)
Są tacy, co nie-piszą a cenzurują (i z tego, co wiem, Ty się do tej grupy zaliczasz)
 
Ale zapomniałem
jest jeszcze jedna kategoria innomediowca. To klasa sama w sobie, to zbiór jedno elementowy (nie, nie pusty, choć niektórzy tak sugerują), to Klasa klas, to zupełnie inna liga, a grupa ta nazywa się
 

JUSZKA1980OGL (to skrót od Ogromnie Głupi Ludź)
 
 
Slava

Portret użytkownika borek

Czyli mówisz że należysz do

Czyli mówisz że należysz do tych drugich ? "tych, którzy wiedzą, że tamci to idioci " 
Ja jak widać czasem piszę ale w tedy nie cenzuruję, skoro zająłem głos nie będę sędzią  w swojej sprawie dla tego nie pisz o innych, pisz o mnie
Sam o sobie raczej powiedział bym że należę do tych co nie wierzy i nie uważa nikogo za idiotę i nie nie uważam też się za nieomylnego, kolejna sprawa która mnie nadal interesuje to Twój styl pisania pisałem już to w mailu zmień charakter pisania bo jest on nie podobny a identyczny jak styl pisania bacy Smile ale oczywiście mogę się mylić bo jak pisałem nie jestem nieomylny Smile


e-mail [email protected]
gg 2701808

Portret użytkownika eRHea

Zmienić styl pisania? Znaczy

Zmienić styl pisania? Znaczy wypowiedzi?
Borku, kiedyś starałem się zrobić dobre wrażenie, nie urazić nikogo, nie być opryskliwy, grubiański, czasem wręcz chamski. Ale to minęło. Zmieniły się dwie rzeczy - pierwsze - jestem zarejestrowany juz (to jak z kolczykiem w nosie, ale obrączką na szyji) i moje posty przechodzą bez ingerencji cenzury (moga być ocenzurowane dopiero po opublikowaniu, ale ktoś je przeczyta) po druge zaczęło mi zwisać, co pomyślą sobie o mnie inni forumowicze - nie łudze się, by myśleli pozytywnie (przynajmniej duża część) i nie przejmuję się tym (bo nie potrzebne mi ich zdanie do niczego, plusy i minusy obok braku zdjęcia też). Wyrażam swoje zdanie, swoje opinie, z którymi się zgadzam, w sposób, jaki najbardziej wyraża moje myśli. Dopiero w ten sposób zaczęło mi się podobać komentowanie na tym portalu i dopiero teraz da się czytać moje wypociny.
 
Tak, to prawda- Ciebie nie widziałem, jako moderatora swojej własnej dyskusji i to jest moim zdaniem zachowanie najbardziej normalne.
Do której grupy się zaliczasz z wyżej wymienionych, w mojej opinii? Myślę, że zdecydowanie do tych-co-banują (czyli grupa moderatorów), tych-co-piszą (jakby nie było- odzywasz się, więc nie możesz być w grupie elementów pomijalnych), i chyba też do tej drugiej grupy (co wiedzą, że ci..... to idioci).
 
Pamiętaj.
debil nie wie, że jest debil
a mądry to wie
pozorne, ach pozorne zaprzeczenie to jest...
 
 
Slava

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Jeżeli nie zależy ci byś był

Jeżeli nie zależy ci byś był postrzegany pozytywnie, zwisa ci co myślą to staniesz się OGL, własne zdanie właśnie tak jest postrzegane, tylko osoby zamknięte, wazeliniarze i bez własnego zdania są grupą "trzymającą władzę", jedyne "prawdziwe" widzenia świata.

Portret użytkownika LOKI KYRIOS I

eRHea   hehehe   ....

eRHea   Smile hehehe   .... Powiedz mi ... tylko się nie obraź  Smile   czy eRHea  to nie ta sama osoba  co baca ?  ...  styl  pisania podobny , odpowiedzi dobre , a nawet bardzo dobre , stylistyka podobna  , i złość na towarzystwo cieci - moderatorów   ta sama Smile  ?    ...  obraziłeś się ?   ....   a   i  zapomniałem  o JUSZCE  TO  SAMA  NIENAWIŚĆ   Smile

  LOKI KYRIOS    Smile

Portret użytkownika eRHea

nie nienawiść, jad, a to

nie nienawiść, jad, a to różnica.
jestem pokojowo nastawiony w sumie - do moderatorów w zasadzie nic nie mam, Ciecia nie lubię, bo jak pulsujący wrzód na tyłku sie zachowywał a wrzodów nie lubię.
Co do reszty Moderatorów- wdzięczny jestem za portal i pracę przy jego prowadzeniu (Cieć nie pracuje, on trwoni owoce cudzej pracy- zobacz, jak zmieniło się Zmiany-na-Ziemi pod panowaniem Ciecia), nie czuję złości, nawet jak wytną co bardziej grubiańskie z moich tekstów (dzięki temu nie pozwalają mi zejść poniżej poziomu rynsztoka - bo w adaptacji do warunków też się człowiek rozpędza)
Co do (B)acy - lubię jego teksty, bo są celne, cyniczne, cenne i prawdziwe, czyli Baca CCCP, ale nawet nie potrafię powiedzieć, czy Go lubię, wydaje mi się, że On jest naprawdę taki, jakim go znamy z portalu. Takiego człowieka byłoby mi trudno lubić, gdybym Go znał, nawet osobiście.
 
Posądzenie mnie o bycie (B)acą... cóż, to juz 2 raz w tym tygodniu, od dwóch różnych osób. To chyba komplement, bo (B)aca pisze naprawde świetnie, czyta się go jednym tchem (odsyłam i polecam książkowe publikacje - kliknij na PW do Niego, może wyśle), język cięty, skojarzenia dosadne. Ale nie, (B)aca to (B)aca, a eRhea to RH+ (gdy niezarejestrowany).
 
Sam się nie obrażam, więc się nie obraziłem.
Ty mnie też nie obraziłeś.
 
Slava!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

O popatrz sam pulsarowi

O popatrz sam pulsarowi zarzuciłeś kurs jezyka polskiego jakoś zaocznie czy jakoś tak a sam piszesz "horągiewka" czyż to nie jest hipokryzja i chamstwo, czyż to nie jesteś obłudny. Zarzucanie komuś braków w pisowni zobowiązuje cię do tego byś NIGDY nie popełniał zadnych błędów.
Sam się ośmieszasz. 
 

Portret użytkownika eRHea

No chyba chodziło mu o to, że

No chyba chodziło mu o to, że jak zarzucam komuś błędy to potem sam nie mogę no tego... przelotu sobie zrobić.
Dla mnie git. Nie zamierzałem dać sobie zrobić przelotu.
 
 
 
Choć nie wiem, co myśli o tym moja żona, ona miewa ciekawe pomysły w alkowie... hmmm
 
Ok, Juszka, będe pamiętał - nie robić zadnych błędów. Będę chronił zad.
 
 
 
Slava

Portret użytkownika eRHea

nigdy nie zarzucałem Cieciowi

nigdy nie zarzucałem Cieciowi błędów w pisowni. Mało tego, zaznaczyłem, że zakończył kurs - bo to ważne i cenię to w nim. Szkoda, że biblijny, ale nie ma ludzi idealnych. Widzisz, ja nie skończyłem ani jednego kursu języka polskiego i morzesz zarzucać mi błędną ortografię - przełknę to i powiem - masz rację.
Ale nie wkładaj w moje usta słów, których nie wypowiedziałem. Powiedziałem tylko, że chłopak uczył się polskiego w ichnim ESKK, zanim wyjechał do tego zimnego, odległego kraju i ukończył go. Rozumiesz? To jest wyczyn. Mało kto jest w stanie nauczyć się tego języka po przyjeździe do nas, a co dopiero korespondencyjnie.
Ale cieszę się, że choć ten fakt potwierdziłeś.
 
Slava.
LSW(Liga Słowiańskich Wojowników) 1 : 0 JEBCE (Juszkowce Ewentualnie Brygada Cieciowego Elementa)

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Nie trzeba zarzucać wprost

Nie trzeba zarzucać wprost błędów a wiadomo o co chodzi. Przecież ja też nigdy nie powiedziałem że jesteś dla mnie zerem szukającym zaczepki do tego pozbawionym elementarnej wiedzy z zakresu życia w społeczeństwie podszytym kłamcą ale wiesz co sobie myślę... Rozumiesz?
LWS nie schlebiaj sobie ty nawet obok Słowianina nie stałeś, a twoja tyrada to nic jak marne tłumaczenie się z "niewypowiedzianych-wypowiedzianych" słów. 
ps. Twoje marne przeróbki Mojego nicka to nic więcej próba dowartościowania się, w sumie jak nalezysz do grupy pastucha to nie dziwię się.

Portret użytkownika eRHea

Juszka, to nie ja cię

Juszka, to nie ja cię zaczepiłem. To po pierwsze.
Po drugie - niewiele o mnie wiesz, powiedziałbym nawet zero o mnie wiesz i dobrze, bo wiedział nie będziesz i tak tej wiedzy nie mógłbyś zastosować przeciw mnie. Poza tym nie ukrywam niczego, bo nie mam niczego do ukrycia- bo nie jesteś w stanie zrobić mi krzywdy, ani Cieciu z całą hasbarą i chałastrą Święcie Jeanych.
Za to ja wiem wiele o tobie i wiesz co? Gówiniana to wiedza. Na nic mi ona także, bo nie mam zamiaru schodzić do twojego poziomu i wyciągać twoją prywatę gdziekolwiek. A wiesz dlaczego? Bo wasze metody łapania za jaja życia prywatnego, gdy brakuje wam argumentów są mi jak padłych zwierząt aromat albo wrzodów przeciętych treść ropna - to częściej. 
 
Co do twojego czepiania się, że wytykam błędy Cieciowi. Ogarnij się patałachu - jego błędy sa arcydziełem pisarstwa - wyobraż sobie, że dobrze wiem, jak piszą po polsku obcokrajowcy. I Cieć jest tutaj wyjątkiem. I to mu wytykam - że nie jest stąd, co sam potwierdzasz niejako. Nie jego błędy ortograficzne.
Kolejne - to, że uważasz mnie za zero jest tylko i wyłącznie komplementem w twoich ustach. Gorzej czułbym się, gdybyś uważał mnie za inteligenta albo nie daj boże guru - to byłaby porażka, bo dla ludzi twojego pokroju chcę być zerem.
Jasne?
 
 
 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Inteligencja a bycie zerem to

Inteligencja a bycie zerem to dwie różne rzeczy, tusk jest inteligentny a jednak jest zerem, pastuchu wychodzi twoje chamstwo i brak człowieczeństwa. tTy hipokryto masz czelność prawić morały.
Brawo lecz swoje kompleksy w internecie dalej, moze to pomoże ci przetwać do starości, może się nie zapijesz na śmie(r)ć.

Portret użytkownika eRHea

nie jestem pastuchem, jeśli

nie jestem pastuchem, jeśli co to strzygaczem albo rzeźnikiem - bo jak nie strzygę, to dożynam. Więc od pastuchów do mnie tutaj nie wołaj.
Kolejne- nie piję alkoholu i to się akurat nie zmieni.
Kolejne - nie leczę kompleksów w internecie, nie mam kompleksów (te, które miałem, wyeliminowałem)
 
No i kolejna rzecz - wg ciebie tusk jest inteligentny, od tego zaczynasz wypowiedź. Tak naprawdę myślę, że po takim zdaniu nie powinno być dalszej dyskusji, bo i po co? Z kim? Z czym tu dyskutować. Jesli dla ciebie ksuT jest zerem (przy nim to ty jesteś zerem, sory, nawet mniej niż, choć podobno w zbiorze rzeczywistym nie ma mniej) i jest inteligentny (jego inteligencja to sztab ludzi, moge ci zaręczyc, że nie miałbyś problemu z manipulowaniem nim, nawet przy twoich ograniczeniach - jego żona, szwagierka i córka robią to od kilkudziesięciu lat- każda w swoją stronę i każdej to wychodzi, a szwagier i kuzyn śmieją się przy tym do rozpuku, bo się koleś połapać nie może) to znaczy że ci się Kartezjusz wypier..lił do góry nogami. Z własnego doświadczenia mogę cię zaręczyć - Tusk nie jest zerem - nadl jest premierem RP (sprawdzałem, bo może się coś zmieniło, ale nie, ściemniasz) i nie jest inteligentny (jest robiony w bambuko przez kobietę, w bambuko do trzeciej potęgi). Za to Ty...
Ty jesteś zerem, ale inteligentnym zerem.
 
 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

No widzisz to róznimy się

No widzisz to róznimy się światopoglądem bo dla mnie osoba która składa obietnice (przypomnij sobie kampanię wyborczą i ekspoze) a robi całkiem inaczej jest po prostu kłamcą, był nawet składając obietnice bo już wtedy wiedział o nierealności swoich słów, jest zerem.
Inteligentny jest bo został premierem, co ty myslisz że osoba z ułomnością umysłową mogła by zostać premierem?? 
To czy jesteś pastuchem czy nie to już zależy od punktu widzenia, z mojej strony jesteś równie chamski i zarozumiały.
ps Każdy ma kompleksy, ty też popatrz na swoje posty skierowane do mnie.

Portret użytkownika borek

no proszę czyli moje odczucia

no proszę czyli moje odczucia są zbieżne z odczuciami przynajmniej jednej osoby, skoro się mylimy to portal IM jest szczęśliwym posiadaczem dwóch nieomylnych ludzi, dwóch którzy wiedzą że tamci to idioci - jeszcze jedna taka osoba i będziemy mieli trójcę świętom a ta trójca może wraz z wyznawcami stworzyć kościół i uzyskać spore dotacje od państwa Smile


e-mail [email protected]
gg 2701808

Portret użytkownika LOKI KYRIOS I

NAPRAWIŁEŚ  ...  I CO ONI

NAPRAWIŁEŚ  ...  I CO ONI SOBIE TERAZ  MYŚLĄ ...  CI CO :
CZYTAJĄ
WIEDZĄ ŻE CI PIERWSI CZYTAJĄ
CI CO MAJĄ  NIE ZACHWIANY ŚWIATOPOGLĄD
 
NO I  ADMIRAL ....    ON  PEWNIE  MIAŁ DOŚĆ SIWYCH WŁOSÓW , A ŻE  GO NA PRZESZCZEP Z  DEBILNYCH REKLAM NIE STAĆ -  TO PEWNIE  POSZEDŁ RZUCIĆ SIĘ NA SZNUR  Smile

  LOKI KYRIOS    Smile

Portret użytkownika eRHea

No właśnie nie... z tym

No właśnie nie... z tym sznurem to nie tak. Ale przy okazji rozwiązałeś zagadkę, której jeszcze nie zdążyłeś zadać.
Na co adminowi taka kasa...
Już wiemy :):) na te przeszczepy włosów...
 
 
 
 
A może zrobimy ściepę narodową na szczecinke dla Adminka?
Jakby każdy wyskoczył z piątaka (światgowie jech novy po 15, bo oni na ofiarę ani na podatki nie dają - pulsar ty pierwszy, cieciu... uoops, przepraszam, dozorco,
cholerka, znów się to zrobiło...
Moderatorze...) to szybko ta szczecinka byłaby u adresata...
 
 
Slava
 
kuzYna albo Dominika na skarbnika (nie dawać kasy Cieciowi, bo on będzie organizacje masońskie wspierał i wieże strażnicze stawiał wszędzie, albo gazety nowego świata kupi, Borka też nie kłopotać, bo on "swoje lata ma i w dupie takie wygłupy"

Portret użytkownika benet

 Książe, a może o takie ?  

 Książe, a może o takie ? Smile                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               CHWDP - Brytyjska policja już wie, co to znaczy

Portret użytkownika Aldabert

Mam bardzo dobrą koleżankę,

Mam bardzo dobrą koleżankę, tez agnostyczkę, bardzo dobra osoba. sam jestem więrzący, szczególnie po rekolekcjach z o. Johnem Bashoborą, podczas których Jezus Chrystus mnie uzdrowił. Wpisz google rekolekcje charyzmatyczne to zobaczysz o co chodzi. Mam do Ciebie pytanie - agnostyk nie wyklucza istnienia Boga i zajmuje postawę neutralną?, a więc czy mogłbyś pojechac na takie rekolekcje, czy też z gory odrzuciłabyś zaproszenie?

Portret użytkownika MONSTER

W czasach gdy dzieci oglądaja

W czasach gdy dzieci oglądaja horrory a telewizyjne wiadomości ociekają krwią komuś przeszkadza taki happening? Tu raczej chodzi o niszczenie religii i jej symboliki bez względu na to jaka to by nie była religia. Ktoś by powiedział że celem takich działań jest unifikacja społeczeństw w celu wprowadzenia NWO. Tak to prawda -ale nie cała. Prawdą jest że na świecie zaczęło dominować zło i powójna moralność która pod płaszczykiem fałszywago dobra,charytatywności,pomocy, powoduje najwięcej nieszczęść na świecie.

Strony