Poprawione i wyostrzone zdjęcia interesujacego UFO z USA

Kategorie: 

Oto nagranie UFO, które robi teraz furorę w Internecie. Przedstawia ono niezidentyfikowany obiekt zarejestrowany w północnej cześci Miami.

 

Obiekt na tym filmie został uchwycony 17 lutego 2012. Nagranie, które pojawiło się ostatnio w sieci jest kompilacją klatek z filmu. dzięki takiej operacji obiekt jest bliżej i łatwiej jest nam obserwować jego tor.

Film powstał z połaczenia 144 klatek. Sugerowane jest oglądanie tego w jakości HD i z włączonym pełnym ekranem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Gość

Balonik w kształcie foczki?

Balonik w kształcie foczki? Ktoś był na plaży? Filmik jak większość tych internetowych fake:- zawsze nieostry,- zawsze ktoś tak macha kamerą, że obiekt wylatuje poza kadr,- muzyczka robiąca nastrój.. i ani jednego, przyzwoitego zdjęcia... jak zwykle.

Portret użytkownika elo

Tak naprawdę to chodzi o to

Tak naprawdę to chodzi o to że ktoś rozpuścił plotkę iż Jezus wraca na Ziemię w statku UFO, stąd wszyscy nawiedzeni latają dookoła i wypatrują UFO gdzie tylko można. A co do filmiku to są to przerobione zjęcia muchy latającej pod sufitem w kiblu.

Portret użytkownika Neshi777

Ja nie potrafię

Ja nie potrafię zidentyfikować więc dla mnie to UFO ...ale czy ma zwiazek z zaawansowanymi pojazdami obcej lub naszej cywilizacji to można dywagować latami Wink

Portret użytkownika Raffi5000

a tak w ogóle, to co to jest

a tak w ogóle, to co to jest ?? Nawet nie wiem o co chodzi, a już zwłaszcza z tą furrorą w internecie ? Jest kilka filmików, które naprawdę mogłyby zrobić furrorę i powinny, ale ten tutaj, to jakiś żart ? Nawet nie wiem na co patrzę...czy to na niebie, w wodzie, czy to kreskówka ??? Bez jaj w morde jeża !!!

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...