Powróciły dziwne dźwięki, słyszano je w USA, Kanadzie i w Estonii

Kategorie: 

Tematyka dziwnych dźwięków zawsze wzbudza skrajne emocje. Z jednej strony bezsprzecznie do fenomenów dźwiękowych dochodziło i nadal dochodzi na całym świecie, ale z drugiej strony cały Internet aż kipi od podróbek. Ich ilość jest wprost proporcjonalna do popularności tematu, a ponieważ ostatnio temat trochę stracił na popularności to tym ciekawiej brzmią kolejne przykłady zdarzeń dźwiękowych zarejestrowanych w Ameryce Północnej i w Europie Północnej.

 

Dziwne dźwięki słyszano między innymi w Kanadzie i Estonii. W USA słyszano je od 20 do 24 lutego. Powyższe nagranie wykonano w miejscowości Troy w stanie Michigan, 22 lutego 2013. Świadkowie opisują odgłos, jako ryk silnika odrzutowego i porównują odgłos do latającego myśliwca. Według nich dźwięk pochodził z nieba a echo było jakby wszędzie. Odgłos był na tyle głośny, że czuć było wibracje w klatce piersiowej.

Do rejestracji dziwnych dźwięków doszło też w Tallinie, stolicy Estonii. Miało to miejsce 21 lutego 2013 roku. Według opisu rozpoczęło się o północy i trwało około 2 godzin.

Podobnie brzmiało to, co słyszeli mieszkańcy Burlington w Ontario, Kanada. Do tej rejestracji doszło 23 lutego 2013 roku.

Na koniec nagranie z USA z Houston. Jest ono o tyle ciekawe, że autor próbuje manipulować szybkością odtwarzania, aby usłyszeć lepiej zmienną modulację odgłosu.

 

Przypomnijmy, że poprzednie przypadki występowania dziwnych dźwięków były tłumaczone, jako akustyczny efekt rozchodzenia się fal grawitacyjnych wywoływanych jakimiś zmianami w dynamice jądra ziemi. Inne sugestie wskazują, że odgłosy mogą być powodowane przez aktywność słoneczną reagująca z Pasami Van Allena. To w rezultacie miałoby powodować odgłos harmoniczny, który tak jak w przypadku buczenia transformatora przenosiłby się jakoś na powietrze powodując, że niebo zaczyna drżeć. Tego typu wyjaśnienie wydaje się prawdopodobne tylko pozostaje pytanie o to, co to za procesy powodują powstawanie tych fenomenów dźwiękowych?

 

Być może mamy do czynienia z odgłosami zachodzącego przebiegunowania. Oczywiście można wierzyć w to, że proces ten trwa kilka tysięcy lat i ludzkość jakoś poradzi sobie z konsekwencjami powolnego przeskoku biegunów. Jest też taka możliwość, że proces przebiegunowania może szybko przyspieszyć a dziwne odgłosy przypominające te towarzyszące zjawiskom elektromagnetycznym są po prostu zapowiedzią tego, co nadchodzi.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Koniu

Witam internautów. Jestem

Witam internautów. Jestem dość mocno zainteresowny tą sprawą, może dlatego, ze dźwięk jest jednym z moich źródeł utrzymania i zarabiania na życie. Siedzę w nim już 15 lat. Różne pomysły przychodziły mi do głowy, szukałem żródła dźwięku, które jak wiemy musi wydawać coś co drga i musi mieć do tego cosw otoczeniu co ten dźwięk przeniesie - powietrze, atmosferę. Dzisiaj szukałem sobie informacji o cewkach Tesli i przez przypadek trafiłem na stronę jakiegoś fajnego gościa, który w zaciszu domowym powiela patenty Tesli. Przeglądnąłem jedną stronę, druga i od niechcenia włączyłem film, na którym gość zarejestrował dźwięki dzięki cewce Tesli. Cewka była mała, więc i dźwięki nie były tak bardzo niskie jak te, o których tu mówicie, ale...są identyczne z 75% dźwięków, kótóre słyszałem na innych filmikach. Wniosek? Dla mnie jest jeden. Ktoś na świecie wszedł w posiadanie urządzenia, sporego urządzenia , w którym do wytworzenia energii urzywa się cewek Tesli w skali gigantycznej. Próby majace na celu "Bó jeden wie co" powodują drgnia wytwarzajace te dźwięki. Taką mam teorię po analixie tego filmu. Tutaj strona tego fajnego człowieka
http://www.instructables.com/id/Spooky-Tesla-Spirit-Radio/step7/Make-a-Peculiar-Tesla-Football-Antenna/
A oto ten film:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=P6f29cUhRxg
 

Portret użytkownika uLtra

dziwi mnie ze na nagraniu z

dziwi mnie ze na nagraniu z Houston jest pieknie ,zielono..lato czy jak...a info z 26.02.2013 przyp,.Losy Ziemi,,podaje ze wlasnie spadlo tam ok 60 cm sniegu...nie to zebym sie czepial....pewnie to powyzsze nagranie jest z wczesniejszego okresu,,,sic.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

  Uciekanie w kąt ze swoimi

 
Uciekanie w kąt ze swoimi bezpiecznymi dogmatami to cecha ignorantów, którzy w chwili osobistego zetknięcia się z tematem uciekają do kościoła, wariują, albo wieszają się na drzewach. W najlepszym wypadku oportunistów, którzy mają ten umiarkowany relatywizm moralny i obracają kota ogonem wciskając sobie i innym, że niczego wcześniej nie krytykowali, a w jeszcze lepszym przypadku mówiących tak, myliłem się.

Portret użytkownika Roman

Hehe ludzie ogarnijcie / ...

Hehe ludzie ogarnijcie / ... /, bo to już zakrawa na / ... / do X potęgi, rozumiem że czasami nie ma tematów ale powielać non stop to samo? Info o dziwnych dzwiękach w głowie , nibiru... która nigdy się nie pojawi  itp itd . Podyskutujmy może o sprawach realnych, dla nas Polaków ważnych, teraz to my musimy zaatakowac, ponieważ judeo-lewica i moskowo -lewica zniszczą naszą ojczyzne i co wtedy będzie? / ... / będzie , smród , bieda i ubustwo i wtedy usłyszycie dopiero dziwne dzięki.

Portret użytkownika Ech

Ja stwierdzam, że to się

Ja stwierdzam, że to się nigdy nie stanie, tak samo jak ty stwierdzasz, że nigdy nie będzie żadnej Nibiru. Mam na to takie dowody jak ty i jestem tak samo jak ty mądrzejszy od wszystkich. Proszę, dyskutuj ze mną panie Romanie, bo coś czuję, że masz / ... /  argumenty nie do podważenia takie jak "bo tak", "bo ja tak mówie", "jak się nie zgadzasz to jesteś / ... /l". Tylko takie dyskusje są realne, prawda?

Strony