Prawdziwe lądowanie UFO w Chinach, albo intrygująco dobre fałszerstwo

Kategorie: 

Co jakiś czas dochodzi do tego, że w sieci Internet pojawiają się filmy przedstawiające niezidentyfikowane obiekty, które bywają określane po angielsku, jako "to good to be truth”, czyli zbyt idealne, zbyt piękne, aby były prawdziwe. To nagranie przedstawiające rzekome lądowanie UFO w Chinach, należy właśnie do takiej kategorii.

 

Na nagraniu widzimy biegnących Chińczyków, którzy potem chowają się za jakimś krzewem i obserwują coś, co wygląda na lądowanie pojazdu UFO. Po chwili ze spodu zjeżdża coś, co wygląda jak winda i pojawia się tam jakiś humanoid, który zdecydowanie nie wygląda na człowieka. Zdarzenie to rzekomo miało miejsce w 2012 roku w okolicy Fuxin w Chinach. Całe nagranie wygląda dość autentycznie, ale w epoce grafiki komputerowej jest to jak najbardziej możliwe, że zostało to sfabrykowane, aby nabijać wejścia na YouTube.

[ibimage==15930==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Internauta znany, jako Stephen Hannard ADGUK twierdzi, że nagranie to otrzymał od jednego z subskrybentów jego kanału na YouTube i zapewniał go, że jest ono prawdziwe, ale on sam nie jest do końca przekonany, czy nie jest to po prostu oszustwo. Uprzedzając wszelkie idiotyczne komentarze, które z pewnością pojawią się pod tym nagraniem sugerujemy, aby każdy sam ocenił, co widzi na tym nagraniu i przede wszystkim, aby przeczytał ten wpis od początku do końca i ze zrozumieniem tego, co czyta.

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika K2

Moim zdaniem jest to

Moim zdaniem jest to fotomontaż. Spójrzcie na tą tzw. windę, jest przeźroczysta. A cień humanoida jest typowy dla amatorów fotomontarzu, a jego chód jest banalny.No i jeszcze ten kształt tego pojazdu.

Portret użytkownika Basketo1

Wy jesteście dziwni ,jak jest

Wy jesteście dziwni ,jak jest złej jakości nagranie  narzekacie ze jak to że nie ma lepszej kamery czy coś !! Jak zaś jest Dobrej jakości to od razu, za dobra musi być oszustwo !!! Nie mówię ze jest Prawdziwe ale jesteście żałośni !!! Miejcie że mózg i swoje zdanie wyrobione !! Pozdrawiam !!

Portret użytkownika danon2

Niestety według mnie fake.

Niestety według mnie fake. Przy zblizeniu widac na jednej "nodze" statku bialy urywek ktory powinien byc w cieniu statku a za "noga" sa od razu drzewa co wyklucza ze te miejsce moze byc biale powinno byc troche zielone. I na tej podstawie sadze twierdzic iz to jest fake, fakt iz na poczatku mialem watpliwosci co do oceny czy fake czy nie ale jednak po przyblizeniu sie klatka po klatce typowy fake ale bardzo barzdzo dobrze wykonany.
 
Gratulacje dla tworcow (nie jestem sceptykiem UFO a wrecz przeciwnie).
 
Pozdraiwam

Portret użytkownika Lemiesz

Baca to radykał ale

Baca to radykał ale przynajmniej konsekwentnie obstaje przy swoich jasno zdefiniowanych poglądach. Już tu kiedyś pisalem, że zamiast tak na górali pyszczyc zabrałby się za coś konstruktywnego. Ale żeby nie bylo, że nie rozumiem jego bólu dam tu taki przykład: w jedny z obecnie wykorzystywanych w podstawówkach atlasów geograficznych można przeczytac, że w Polsce mieszka 12000 żydów... Taaa, na samym Krakowskim Przedmieściu w Wawie mieszka ich więcej. O Placu 3 krzyży czy Placu Grzybowskim nie wspomnę. W ogólniaku historii uczyła mnie Irmina Becham, polskiego p. Goldstein, matematyki p. Scherenbau, a dyrektorka z domu Miller... Na studiach nie bylo lepiej. kilkanaście tysięcy żydów dostalo polskie obywadelstwo od Bronka zaraz po objęciu obecnego urzędu. Gdzie oni się podziali? No i po jaką ch. im te obywatelstwa były?
Ale i tak moje stanowisko i rada dla Bacy jest taka, że zamiast narzekac trzeba się uczyc. Może kiedyś, za kilka tysięcy lat to my będziemy mieli w dupie jakieś ONZ i będziemy mogli mordowac każdy naród który nie będzi nam się podobał?

"I choćby twe zmysły dostrzec ich rady nie dały człowiek to człowiek nieważne jak mały"

Strony