Premier Rosji z "kamienną twarzą" opowiada o obcych cywilizacjach

Kategorie: 

Po pani premier Australii, Julii Gillard, która pozwoliła sobie zażartować z 21 grudnia 2012, mamy kolejny przypadek żartującego premiera. Tym razem w roli głównej występuje rosyjski premier Dmitrij Miedwiediew, który zaczął opowiadać o obecności obcych na Ziemi.

 

Premier Rosji już po nagraniu wieczornego programu publicystycznego pozwolił sobie na opowieść o tym jak to każdy urzędujący prezydent Rosji, a przecież Miedwiediew nim był, otrzymuje nie tylko walizkę z kodami do rakiet balistycznych wyposażonych w głowice nuklearne, ale również otrzymuje skoroszyt informacji na temat przeszłych obecności obcych cywilizacji oraz aktualnej ich aktywności na świecie. Stwierdził też, że nie powie ilu obcych jest wśród nas, aby nie wzbudzać paniki.

 

Informacje te premier Miedwiediew wypowiada całkowicie poważnie, ale na koniec żartuje, że hollywoodzki film "Faceci w czerni" to tak naprawdę film dokumentalny. Jednak jego deklaracja mimo pozornej konwencji żartu przez niektórych jest brana poważnie.

 

Wskazuje się, że sprowadzanie pewnych rzeczy do absurdu to popularna technika dezinformacyjna. Mogliśmy to zobaczyć w Polsce wielokrotnie, na przykład w kontekście Klewek i wyszydzanego Leppera. Jak się potem okazało teoria, że na Mazurach przetrzymywano rzekomych terrorystów nie była aż taka absurdalna, na jaką wyglądała. Być może i teraz jest podobnie a niby żartobliwe wypowiedzi premierów Australii i Rosji to w istocie próba zamieszania postrzeganiem pewnych zjawisk przez opinię publiczną.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika SiLver

 Zapewne jest to ten sam

 Zapewne jest to ten sam obiekt co przelatuje w linku który podałem.Zdziwiło mnie właśnie że jak go szukałem to tylko każdy pisał i pokazywał ten obiekt spadający. Tylko ja na żywo w tvn24 widziałem zapie#@! obiekt który dodatkowo słychać w nagraniu?!

Portret użytkownika SiLver

No właśńie najlepsze jest to

No właśńie najlepsze jest to że jak oglądałem na żywo relacje z tvn24 to właśnie wtedy było widać dokładnie  ten obiekt który podałem w linku! . Potem jak szukałem na youtubie relację żeby to jeszcze raz zobaczyć  to wszystkie były okrojone i tego obiektu już nie było, aż znalazłem właśnie ten link:
http://www.youtube.com/watch?v=Rwdr1FyWTrs
 
Tak więc raczej uważam że to nie fake, tylko kolejne kopie relacji są przerobione na youtubie

Portret użytkownika Yar

Brawo Miedwiediew. Co by o

Brawo Miedwiediew. Co by o nim nie powiedzieć: tu postąpił właściwie i powiedział prawdę.
Prezydent Chłameryki nigdy czegoś takiego by nie zrobił (chyba, że miał na celu jakąś kombinację). Zresztą, prezydent USA to pionek. Rządzą gnidy z tajnych agencji i czarnych projektów, słowem kompleksu militarno - przemysłowego. Trzeba głosić prawdę: Obcy nas odwiedzają!

Portret użytkownika Lucifer

Mina ziemskich "małpeczek"

Mina ziemskich "małpeczek" którym wydaje się, że są najmądrzejsze i stanowią pępek wszechświata, podczas ujawnienia będzie bezcenna.
[ibimage==15688==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
 

Strony