Roje UFO na niebie nad Chile wywołały panikę mieszkańców

Kategorie: 

Kilka dni temu dokonano wielu obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających w stolicy Chile, Santiago de Chile. Dokładnie 17 i 18 grudnia wiele osób wpadło w panikę oczekując wczorajszego piątku i widząc coś tak niewytłumaczalnego na swoim niebie na 3 dni przed kluczową datą.

 

Jasne obiekty latały w kilku formacjach i były dobrze widoczne. Trudno się dziwić, że osoby oglądające ten pokaz czuły się nieswojo. Oto nagranie z 17 grudnia i zdaje się, że jest to manifestacja tego samego niewyjaśnionego zjawiska.

Nie ma mowy o tym, aby to mogły być chińskie lampiony albo samoloty zabawki, filmy mówią same za siebie, że albo mamy tu do czynienia z manifestacją jakiejś tajnej techniki wojskowej albo jest to ewidentny przypadek UFO.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Boulibrat

Panowie  ja powiem tak.

Panowie  ja powiem tak. Wierzę w ufo bo sam obserwowałem je nie raz. Zaczęło się wszystko jak miałem 15 lat. Wtedy widziałem obiekt, który powoli zbliżał się do mojego punktu obserwacyjnego a potem szybko uciekł. szybko tzn szybciej niż pocisk z pistoletu. Potem widziałem z bratem ze 3 lecące jeden za drugim statki. Lecz to co widziałem ostatnio to już normalnie przegęcie. Widziałem (możecie mi nie wierzyć w d..pie to mam) lecący na wysokości około 200 metrów pojazd, który wyglądał jak kontener z czterema krótkimi skrzydełkami na każdym z dolnych końców, które zakończone były światłami. Przemieszczał się powoli tak jak by nie chciał się nawet bunkrować za to nie wydawał żadnego odgłosu nawet świstu, dosłownie nic. ostatnio czytałem gdzieś, że najprawdopodobniej wydobywamy diamenty z księżyca i złoto i miedź z marsa. Uważam to za rajonalne wyjaśnienie tego co widziałem i wcale nie uważam, że to obca cywilizacja a tylko nasza ziemska technika, którą dysponują najwięksi tego świata. Zawsze ludzi ogłupiano od czasów starożytnych gdzie mnichowie lub kapłani znali pory roku,pory monsunów, tajfunów i wykorzystywali to by mordować niby w ofiarze bezbronnych ludzi by udowadniać reszcie że oni mają kontakt z Bogiem i sami są Bogami na ziemii . Jak społeczeństwo zmądrzało to zafundowali ludziom świętą inkwizycję by tylko ludzie nie wiedzieli tego co oni wiedzą , a przy okazji dorzucili dżumę by przeżedzić ludzkość. Drobny przykład głupiego chłopa (jeden z wykadów na studiach prawniczych im. Mikołaja Kopernika). jak wyglądała Polska szlachecka? chłop z jednej wioski miał kochankę w drugiej wiosce i zrobił jej dziecko. Kobieta z drugiej wioski zaszła wciąży ale nie wiedziano z kim? wtedy do gry wkraczał ksiądz i słuchał spowiedzi- spowiedzi pod pręgą bata jeśli chłop skłamnie lub nie domówi. Chłop oczywiście opowiada księdzu jak to jej zrobił dobrze. Ksiądz wtedy z informacją wędrował do wójta a ten do samego ziemianina z informacją kto jest ojcem i wtedy wiedziano który z szlachciców jest właścicielem jeszcze nie narodzonego chłopa. Poza tym ksiądz, wójt i szlachcic byli zazwyczaj bardzo dobrymi kumplami grającymi razem w karty i jężdżcymi razem na kur... Dlaczego mamy uważać, że dziś jest inaczej? Bo jesteśmy mądrzejsi? g..no prawda oni zawsze będą mądrzejsi od nas bo muszą być by nami sterować. media dziś działają podobnie jak kiedyś ksiądz i odwracają uwagę od spraw ważnych i jednoczących ludzi. Wmawiają bzdury a na to wszystko serwują tanią papkę którą wszyscy się zachwycamy. Moja żona gdy zaczęła studiować dziennikarstwo zdziwiła się jednym bardzo ważnym zapisem. Dziennikarz nie ma prawa działać wbrew rządu Rzeczpospolitej Polskiej. Jeśli to zrozumiecie to będziecie wiedzieli jaki spektakl nam ku...y na górze fundują by samemu żyć w dostatku, luksusie i z władzą nad milionami imbecylów.   Zdrowych i wesołych zabobonnych świąt gdzie św. Mikołaj jest ważniejszy od Boga Wink

Portret użytkownika Polak

Jackowski sie nie mylil

Jackowski sie nie mylil opisujac cos co robi dziure w ziemi!!!! uczciwie jak zobaczysz to zrozumiesz!! otwor w ziemi jest wiercony bez wiertla tak jak by cos ta ziemie wyciskalo na boki. widzialem dwa razy cos co wbilo sie w ziemie. takie dziury widzieli tez starsi ludzie!!!!! zeby to ujzec trzba miec odpowiedni sprzet a szybkosc ktora osiaga to cos jest niewyobrazalna!!!! facet nieraz sie myli ale z tym mial fart!!! pozdrawiam!!!!!!!

Portret użytkownika Mrowka

Nie ma mowy, ze to lampiony?

Nie ma mowy, ze to lampiony? A gdzie dowod, ze to kosmici? Ot swiatelka, ktore czlowiek jest w stanie zakupic w kiosku, ale lepiej wciskac ludziom, ze tam byla panika i dopowiedziec sobie co slina na jezyk przyniesie.
To ja jeszcze dodam od siebie: niektorym to wlatywalo do domow przez okno! Jeden panikarz wyskoczyl z okna, a drugi nawrocil sie. Takie pierdoly kazdy moze wciskac. Tylko komu?! 

Portret użytkownika Endor

Droga koleżanko lub kolego

Droga koleżanko lub kolego "Ni hao ma" u nas w chrześcijańskim wyznaniu, Pan nam powiedział przez Ewangelie, że mamy być w odpowiedni sposób "namolni" i mamy prosić...!
 
"...Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam (Mt 7, 7); Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie (Mt 21, 22); Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie (Mt 26, 41).
 
Powinniśmy codziennie prosić Chrystusa, aby naszym największym pragnieniem stało się Jego pragnienie naszego zbawienia, byśmy ze wszystkich sił dążyli do zjednoczenia się z Nim w miłości. To jest najważniejszy cel naszego ziemskiego życia i wszystko inne ma być temu podporządkowane.
     Abyśmy mogli otrzymać wszystko, o co na modlitwie Pana Boga prosimy, powinniśmy spełnić następujące warunki:
 

  1. Całkowicie zawierzyć i oddać siebie Chrystusowi na Jego wyłączną własność.
  2. Bezgranicznie zaufać Jego miłości, ponieważ Chrystus lepiej od nas wie, co jest nam potrzebne do szczęścia.
  3. W pełni zaakceptować decyzje Jego Boskiej woli i podporządkować się im całkowicie.

     Pierwszą naszą czynnością każdego dnia, zaraz po przebudzeniu, powinien być akt całkowitego oddania się Chrystusowi przez Maryję: Totus Tuus - cały jestem Twój (cała jestem Twoja) - tak jak to codziennie czynił Jan Paweł II. Staraj się modlitwę swoją połączyć z Matką Moją - zalecał Pan Jezus św. Faustynie - módl się z serca w złączeniu z Maryją (Dz. 32).
 
 

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

no nie wiem proszę księdza,

no nie wiem proszę księdza, czy to tak do konca dobry pomysł "bezgranicznie zawierzac się Chrystusowi" gdyż:
 
 
... on umarł za wasze grzechy, on się odrodzi po wasze mózgi...
heh
 
edit:Admin - obrazek z Jezusem Zombie, naruszał uczucia religijne Katolików i na prośbę użytkowników został usunięty
 

Portret użytkownika ANTYbaca

Ty skończony, agenturalny,

Ty skończony, agenturalny, szatanistyczny złamasie - nie podskakuj do JEZUSA bo cię szybko skróci!!! Obyś stracił tą ubecką robotę i więcej nie zatruwał świata swoimi "oświeconymi" komentarzami, zamieszczanymi w chwilę po opublikowaniu!!! Nikt tutaj już się nie nabiera na te twoje niby cudze autochwalne posty, które wypisujesz podszywając się pod kilkanaście nick'ów. Oczywiście mam świadomość, że twoje ubeckie macki spowodują momentalne znikniecie tego postu. Niepowodzenia życzę!!!

Portret użytkownika Rubin

Tym razem przegiąłeś, to co

Tym razem przegiąłeś, to co dobre dla ciebie znamienity człowieku wcale nie musi być dobre dla innych.  Żyj w pokoju w swoich przekonaniach ,i pozwól żyć innym nie obrażając ich przekonań i poglądów. Zgłosiłem cie do admina  ,Aby cie zbanował .  I zablokował na zawsze twój profil. Nie musisz nic nikomu udowadniać, a dla twych wiernych słuchaczy napisz książkę ,już ci to kiedyś proponowałem.

Portret użytkownika taurus

Za tą profanację Jezusa

Za tą profanację Jezusa miałbyś baco w morde u mnie i dokładam swój głos za banem dla Bacy bo już przegina totalnie a jak admin tego nie zrobi to znaczy że w zmowie z niebieskim hitlerkiem jest...

Portret użytkownika baca

czyżbyś miał słabość do

czyżbyś miał słabość do wtórnych bożków Rubinie?
w czasach rzymskiego imperium żyło mnóstwo pisarzy, kronikarzy, historykow i tak dalej - i nie ma nigdzie napisane ze Jezus był bogiem, nadążasz? jest tylko zapisane ze żydzi ukrzyżowali tajemniczego człowieka ktory pojawił się znikąd, uskuteczniał iluzjonistyczne niewyszukane sztuczki, że miał poważne luki w życiorysie i ktory podawał się za żydowskiego króla wszczynając nielichy niepokój na bliskim wschodzie.
jest również wiele źródeł pisanych i to jeszcze starszych od rzymskich ze Słowianie przed judaizacją posiadali własnych bogów
jak to zatem jest że Ciebie podobno Słowianina boli ta prawda historyczna z niezliczonych wrecz źródeł a zadowala do granic absurdu półprawda dopisana tysiące lat potem przez żydów?
uwazasz Jezusa za boga?
a może proroka?
dziwne bo swojego własnego ukrzyżowania jakoś w swoich "naukach" NIE PRZEWIDZIAŁ
SOLARIUM KGB rządzi i ma takie samo prawo do głoszenia swoich prawd objawionych jak kazda inna religia Smile

Portret użytkownika Rubin

Żenujące ,nie to co piszesz

Żenujące ,nie to co piszesz lecz to jaki masz szacunek do innych. Masz prawo jak inni wyrażać swe poglądy ,ale nie masz prawa obrażać! Odpowiadając na Twoje pytanie jestem areligijny  co nie znaczy ,że nie mam szacunku do ich wyznawców. Dla mnie Ty i ludzie religijni znaczą tyle na ile szanują innych.  Mocno krytykujesz pewną grupę ludzi ,a swego ega nie dostrzegasz, co prawda nie staje w ich obronie, ale szanuje ludzi dobrych i wrażliwych. Którzy nie krzywdzą innych

Portret użytkownika swit59

11.24...Takie pokazy nigdy

11.24...Takie pokazy nigdy nie są ot tak sobie!
  Zawsze jest...CIEŃ...: ukryty plan.
   Z naczała kojarzyłosie MITo sie...z:
   TAŃCZĄCYM...ORIONEM...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 26.11.19-77 r:
  UF<OO>głos z ...KOSMOSU!
 Głównie  o...zauroczeniu ludzkości szmalem,,,
   11.9.1996r(choLEWcia...ta sam.półcięŻARówKA...ma nRej: 1996 !!!Używam jej zastępczo Po ZNIŚZCZENIU silnika
Opla AS TRY z nRej.96...21.12.12 r !!! W samo...pDNIE...)
   napisałem list:
TU TZREBA WSTRZĄSU...
  takie zdanie wyróżniłem,BBBiadoląc wcześniej nad...
 zaurroczeniem ludzkości szmalem !
????????????????????????????????????????????????????
5 l.póXniej...Dnieje wa"M"?
List napisałem do członka wyprawy do strefy "M"...gdzie 70 cywilizacji POSTanoWIŁŁ<OO>"o"...
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
11.33 !=44...PrawDA ?
g1e9P8...

Portret użytkownika CHWD BACY

panika?nie slychac

panika?nie slychac biegajacych i krzyczacych w panice ludzi,raczej zdziwienie zdumienie.....take tytul art nie trafiony,albo celowo napisany.... a filmik ciekawy

CHWD BACY PO SAME JAJA:)

Portret użytkownika Morfi

Jeszcze raz to tutaj

Jeszcze raz to tutaj wrzucę:
 
www.keshefoundation.com
 
Fundacja już dawno udostępniła tą technologię rządom. Teraz rozpoczyna się czas uczenia jej każdego kto będzie chciał. 
 
Światła tego typu na niebie? - zaimplementowane i wykorzystane generatory oparte na technologii Keshe. Jednym z efektów ubocznych tworzenia się pola wokół pojazdu z tego typu generatorem jest światło. Stąd kule na niebie. 
 
Tutaj już nie ma nic odkrywczego. Rządy i wojsko testują tą technologię jako pierwsi, bo mieli do niej wcześniej dostęp. Tego typu nagrań będzie dużo więcej w przeciągu najbliższych tygodni. Nie ma się tu niczego obawiać, jedynie wyczekiwać aż ta technologia się upubliczni i wejdziemy w nową epokę, podobnie jak było gdy ludzkość odkryła i ujarzmiła prąd Smile

Portret użytkownika kefir78

jak narazie to oporcz fajnych

jak narazie to oporcz fajnych filmikow promo i animacji jeszcze nic nie pokazal ten Keshe, po drugie obejrzalem zdawkowo film 2 godzinny z jego udzialem gdzie pokazuje doswiadczenia z magnesami z 5 klasy szkoly podstawowej.  Jesli to ma do czegokolwiek przekonac to raczej nei mnie. Gdzie sa dowody ? pewnie nad ta technologia pracuja wiele lat i nei wyprodukowali ani jednego prototypu pojazdu a wszystko co moga pokazac to tandetne doswiadczenia z dwoma odpychajacymi sie magnesami ? Nigdzie na internecie nei mozna znalezc zadnych informacji o tym czlowieku i o jego fundacji oprocz kilku blogow i ich strony ktora nota bene nie dziala Smile Kolejna miejska legenda pokroju konca swiata w roku 2012
 
p.s i rozumie ze taka potega technologiczna jak  Chile Twoim zaniem juz wybudowala prototypy latajacych spodkow na bazie know-how pana Keshe i sobie lataja nad stolica ?
 
COOL Smile

Portret użytkownika BRUTAL

baca jesteś w porządku gość

baca jesteś w porządku gość ale jedno ci powiem polacy składają się z żydów i lemingów ,i bardzo małej cząsteczki polaków dość mocno zanikającej, nic nie zdziałamy z taką grupą ,łykają jak pelikany ,szukają dróżek z wyznaczonym szlakiem ,i patrzą jak oszwabić drugiego .

Portret użytkownika Login

Wszyscy wierzący i

Wszyscy wierzący i niewierzący - Wasze zdania są równoważne - jesteście tacy sami.
 
Oficjalnie Ufo się nie ujawniło - więc nie wierzycie i nie pojmujecie, jak można być tak "ciemnym", aby "łykać" bajki o kosmitach. Ale my tak naprawdę jeszcze nie zaczeliśmy eksploracji kosmosu - raptem kilka razy pojawiliśmy się na kilka dni na księżycu, a same transmisje były ściśle cenzurowane, poza jedną, w której faktycznie astronauci dziwnie ze sobą rozmawiali.
 
"Jak można myśleć, że jesteśmy sami" - przecież do tej pory jesteśmy sami, ja nie spotkałem obcego, podobnie jak 99% ludzi(świadkowie to też kwestia indywidualnej wiary, poza nimi samymi, bo oni wiedzą, czy mówią prawdę, reszta tylko wierzy lub nie). A światła na niebie czy kropki na ekranie nie muszą być pojazdem obcych - to mogą naprawdę być zakłócenia lub zwyczajne, "ziemskie" projekty.
 
UFO zaczyna się robić religią panującą i podobnie jak każda religia - im bardziej się rozprzestrzenia, tym bardziej traci się sedno tego wszystkiego, a zaczyna obracać wokół spraw nieistotnych.
Walka o to czy są, czy nie ma - nawet w tych kwestiach żrecie się jak psy między sobą(tak naprawdę o najgłupszą rzecz, jaka może trawić ludzi - o niewiedzę, kto ma większą "niewiedzę") - o czym Wy chcecie z kimkolwiek rozmawiać...
 
 

Portret użytkownika Login

Uważam, że za bardzo się

Uważam, że za bardzo się wszyscy sracie na te tematy - jedni fanatycy wszedzie widzą UFO, a inni fanatycy wszędzie "niewidzą" UFO.
 
Wydaje się to być najbardziej prawdopodobne, że nie jesteśmy sami(biorąc pod uwagę niewyobrażalną wielkość Wszechświata,z której niewielu tak naprawdę zdaje sobie sprawę - bo co innego znać liczy, a co innego wiedzieć, co one oznaczają), i najprawdopodobniej nie jesteśmy najlepiej rozwiniętą cywilizacją we Wszechświecie(wszak jesteśmy stosunkowo młodzi). I bardzo prawdopodobne, że odwiedzają nas licznie inne istoty, które opanowały aspekty i naturę tego wszystkiego w stopniach, których nawet nie potrafilibyśmy sobie wyobrazić.
 
Ale teraz możemy jedynie wierzyć lub nie wierzyć w ich istnienie, bo oficjalnie przecież się nie ujawniły(bo manifestacje na niebie to nie ujawnienie, co najwyżej - o ile to obcy - to wykonują jakieś swoje sprawy, nie zwracając na zaciekawione małpki w dole).
 
A dlaczego nie ujawniliby się? Bo nie zrobiliśmy porządku sami ze sobą, staramy się spojrzeć w dal, nie dostrzegając samych siebie, czubka swojego nosa. Co za sens ma wiara? Tylko poprawia samopoczucie i wzmaga frustracje, nerwy.
Przecież jeśli chcieliby nam o sobie powiedzieć - zrobiliby to. A że nie jesteśmy gotowi, to możecie sobie co najwyżej wierzyć lub nie.
 
Dla wierzących - zastanów się, czy na ich miejscu chciałbyś się ujawnić samemu sobie. Niby można mówić, że moglibyśmy się od nich wiele nauczyć, ale czy ktokolwiek chciałby się od nich tak naprawdę uczyć? Bylibyśmy zaciekawieni, bo to są obcy i w ogóle. A gdyby wrzawa ucichła, przyzywyczailibyśmy się do nich, ogarnęli ich technologie - ruszylibyśmy na podbój kosmosu. A chyba nie dorośliśmy, aby wyjść z piaskownicy - dziecku, które odkryło zapałki(broń atomowa), nie daje się miotacza ognia z instrukcją, jak go używać. Oczywiście każdy będzie krzyczał, że "ja taki nie jestem!". A możesz ręczyć za cały gatunek? Każdy jest idealny, a nasza planeta dalej CIERPI...
 
Dla niewierzących - naprawdę myślicie, że jesteśmi sami i najlepiej rozwinięci? Tyle razy historia udowadniała błędność podobnych stwierdzeń - niczego się nie nauczyliśmy? Może właśnie dlatego wciąż jesteśmy utrzymywani w przekonaniu, że jesteśmy sami.
 
Obie strony zawzięcie "walczą" o rację w sprawie obcych, a mało kto dostrzega siebie, czy jesteśmy naprawdę na nich gotowi.
 
 
WIDZICIE I "NIEWIDZICIE" OBCYCH, A NIE WIDZICIE KIM SAMI JESTEŚCIE!

Portret użytkownika ArDoR

> zastanów się, czy na ich

> zastanów się, czy na ich miejscu chciałbyś się ujawnić samemu sobie.
Pięknie to ująłeś... a ja dodam, że póki na ziemi trwa wojna, gdziekolwiek, nie jesteśmy gotowi na kontakt.
To prawda że "musimy zrobić porządek sami ze sobą", tu na ziemi... nie może być tak że gdzies na świecie mordowane są dzieci i cywile. A już na pewno UFO nie ujawni się w USA gdzie broń ma każdy kmiot który zechce ją mieć. Jak można kontaktować się z takim motłochem? Na pewno nie zrobi tego jakakolwiek rozsądna cywilizacja.
Ale samo narzekanie nic nie da, trzeba coś zrobić... i temu właśnie służy internet, i to co się tutaj dzieje poza głównym nurtem tzw. mainstreamu, który woli pokazywać reklamę podpasek niź zadbać o wyrwanie z tego samobójczego amoku obywateli...
To co robimy, choćby na tym portalu, służy zmianie trendów w społeczeństwie, wykreowanie nowej mody, która zmieni coś w psychikach współczesnego pokolenia (młodzieży) która za kilka lat, wychowa swoje dzieci w innym duchu. Ta zmiana światopoglądu będzie trwała jakiś czas, a te niewyjaśnione światełka na niebie będą podsycały wyobraźnie ludzi którzy będą szukać ich wyjaśnienia w internecie.
Dlatego dobrze by było, aby trafiając na tą stronę uzykali coś więcej niż jakieś chwiejne wynurzenia na tematy które nie dadzą im żadnego sensowengo wyjaśnienia.
Zadbajmy o to by każdy kto się zaintertesuje tematem, mógł zmienić nie tylko swoje nastawienie do tematu UFO ale zrozumiał co musi zmienić w swoim życiu by te światełka nie tkwiły tam na niebie cały czas, ale wynikło coś z tego coś więcej...

Portret użytkownika promień

Jest tyle faktów o istnieniu

Jest tyle faktów o istnieniu ufo, że trudno w to wątpić. Myślę, że w razie kontaktów nie można im ufać, nie znamy ich, nie wiemy jakie mogą mieć intencje i zamiary. 
A z drugiej strony myślę, że w USA mają już takie technologie, że mogą już latać jakieś podróbki. Widziałam w internecie. Łącznie z próbą wywołania sztucznej grawitacji. Holowano kiedyś spodek przez miasto, myślę, że to była ich własna produkcja. Od dawna też próbują rozszyfrować technologię obcych.
Poza tym obcy podobno nie mają uszu, ale oddziałowują na ludzi mentalnie, nie sądzę abyśmy mieli tak opanowany umysł co by z nimi rozmawiać ukrywając nasze myśli. Myślę, że oni mogą porozumiewać się z nami na zasadzie wibracji /energii/czy coś w tym rodzaju, a te chyba mają niezbyt korzystne, może to zmieniać nasze pole magnetyczne i wprowadzać dyscharmonię, a nawet destrukcję w nas. Mogą też wprowadzać nam swoje myśli, w najlepszym wypadku ludzie mogą odczuwać coś w rodzaju opętania. Oczywiście były przypadk, że porozumiewali się za pomocą świateł. Tyly, że gdybyśmy chcieli się dogadać to trzeba by uzgodnić alfabet. Oni są po prostu inni. To może też być oddziaływanie ducha na ducha, w sposób duchowy. Nie wiadomo też co za badziewie ze sobą mogą przyciagnąć - łącznie z wirusami i bakteriami. Napewno zapanowali nad grawitacją, więc mogą poruszać się wszędzie. Jeżeli maja własne pole grawitacyjne to na tych swoich statkach mogę się też rozmnażać i wiele lat podróżować. Mogą mieć różne bazy i czerpać energię i zasoby po drodze. Z tego co słyszałam to oni też mogą być pozbawieni uczuć. Może mają instynkt. Może są to jakieś zdegenerowane cywilizacje, albo z powodu zmiany warunków na swoich planetach, zmienili się na zasadzie przystosowania - ewolułowali.
Słyszałam też, że często ich widać nad cmentarzami, ciekawe dlaczego?
A tak wogóle, to może ingerują w naszą planetę. Ja myślę, że gdyby można było się z nimi dogadać to rządy by to dawno zrobiły.
A poza tym wiele osób w to nie wierzy i kompletnie się tym nie interesuje. Ja myślę, że gdyby to ogłosić to mogłaby być zbiorowa histeria, psychoza, strach i panika. 

Portret użytkownika Shepard

To co tutaj piszecie jest

To co tutaj piszecie jest moim zdaniem bardzo racjonalne i przyziemne, nawet jak na taki temat, ale zadam wam jedno pytanie - skąd wiecie czy taka obca cywilizacja sama nie prowadzi wojen? Czy to wewnątrz własnego środowiska, czy z innymi cywilizacjami bądź jakimkolwiek niebezpieczeństwem im zagrażającym? Nie wiemy tego, więc myślę, że mimo pierwszego szoku, różnych konfliktów itp. kontakt popchnąłby ludzkość na lepszą drogę niż tą którą się kierujemy dotychczas. Pozdrawiam

Portret użytkownika MONSTER

Bardzo dobrze to

Bardzo dobrze to ujeliście.Mam tylko watpliwości do tego kiedy nadejdzie czas naszej gotowości.Uświadamianie dzieci ze można żyć inaczej to bardzo dobra sprawa na przyszłość. Niestety istnieje grupa osób że tak powiem niereformowalnych i oni wychowuja następne pokolenie w duchu ignorancji, egoizmu, chciwości.Moim zdaniem istnieje i zawsze istniał tylko pewien procent ludzi o otwartym na zmiany umyśle.Ale ten odsetek się ani nie zwiększa ani nie zmniejsza jest na tym samym poziomie od stuleci. Prowadzi to do tego że nie ulegniemy samozagładzie ale też nie posuniemy się w ewolucji ani na krok.