Roje UFO na niebie nad Chile wywołały panikę mieszkańców

Kategorie: 

Kilka dni temu dokonano wielu obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających w stolicy Chile, Santiago de Chile. Dokładnie 17 i 18 grudnia wiele osób wpadło w panikę oczekując wczorajszego piątku i widząc coś tak niewytłumaczalnego na swoim niebie na 3 dni przed kluczową datą.

 

Jasne obiekty latały w kilku formacjach i były dobrze widoczne. Trudno się dziwić, że osoby oglądające ten pokaz czuły się nieswojo. Oto nagranie z 17 grudnia i zdaje się, że jest to manifestacja tego samego niewyjaśnionego zjawiska.

Nie ma mowy o tym, aby to mogły być chińskie lampiony albo samoloty zabawki, filmy mówią same za siebie, że albo mamy tu do czynienia z manifestacją jakiejś tajnej techniki wojskowej albo jest to ewidentny przypadek UFO.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Boulibrat

Panowie  ja powiem tak.

Panowie  ja powiem tak. Wierzę w ufo bo sam obserwowałem je nie raz. Zaczęło się wszystko jak miałem 15 lat. Wtedy widziałem obiekt, który powoli zbliżał się do mojego punktu obserwacyjnego a potem szybko uciekł. szybko tzn szybciej niż pocisk z pistoletu. Potem widziałem z bratem ze 3 lecące jeden za drugim statki. Lecz to co widziałem ostatnio to już normalnie przegęcie. Widziałem (możecie mi nie wierzyć w d..pie to mam) lecący na wysokości około 200 metrów pojazd, który wyglądał jak kontener z czterema krótkimi skrzydełkami na każdym z dolnych końców, które zakończone były światłami. Przemieszczał się powoli tak jak by nie chciał się nawet bunkrować za to nie wydawał żadnego odgłosu nawet świstu, dosłownie nic. ostatnio czytałem gdzieś, że najprawdopodobniej wydobywamy diamenty z księżyca i złoto i miedź z marsa. Uważam to za rajonalne wyjaśnienie tego co widziałem i wcale nie uważam, że to obca cywilizacja a tylko nasza ziemska technika, którą dysponują najwięksi tego świata. Zawsze ludzi ogłupiano od czasów starożytnych gdzie mnichowie lub kapłani znali pory roku,pory monsunów, tajfunów i wykorzystywali to by mordować niby w ofiarze bezbronnych ludzi by udowadniać reszcie że oni mają kontakt z Bogiem i sami są Bogami na ziemii . Jak społeczeństwo zmądrzało to zafundowali ludziom świętą inkwizycję by tylko ludzie nie wiedzieli tego co oni wiedzą , a przy okazji dorzucili dżumę by przeżedzić ludzkość. Drobny przykład głupiego chłopa (jeden z wykadów na studiach prawniczych im. Mikołaja Kopernika). jak wyglądała Polska szlachecka? chłop z jednej wioski miał kochankę w drugiej wiosce i zrobił jej dziecko. Kobieta z drugiej wioski zaszła wciąży ale nie wiedziano z kim? wtedy do gry wkraczał ksiądz i słuchał spowiedzi- spowiedzi pod pręgą bata jeśli chłop skłamnie lub nie domówi. Chłop oczywiście opowiada księdzu jak to jej zrobił dobrze. Ksiądz wtedy z informacją wędrował do wójta a ten do samego ziemianina z informacją kto jest ojcem i wtedy wiedziano który z szlachciców jest właścicielem jeszcze nie narodzonego chłopa. Poza tym ksiądz, wójt i szlachcic byli zazwyczaj bardzo dobrymi kumplami grającymi razem w karty i jężdżcymi razem na kur... Dlaczego mamy uważać, że dziś jest inaczej? Bo jesteśmy mądrzejsi? g..no prawda oni zawsze będą mądrzejsi od nas bo muszą być by nami sterować. media dziś działają podobnie jak kiedyś ksiądz i odwracają uwagę od spraw ważnych i jednoczących ludzi. Wmawiają bzdury a na to wszystko serwują tanią papkę którą wszyscy się zachwycamy. Moja żona gdy zaczęła studiować dziennikarstwo zdziwiła się jednym bardzo ważnym zapisem. Dziennikarz nie ma prawa działać wbrew rządu Rzeczpospolitej Polskiej. Jeśli to zrozumiecie to będziecie wiedzieli jaki spektakl nam ku...y na górze fundują by samemu żyć w dostatku, luksusie i z władzą nad milionami imbecylów.   Zdrowych i wesołych zabobonnych świąt gdzie św. Mikołaj jest ważniejszy od Boga Wink

Portret użytkownika Polak

Jackowski sie nie mylil

Jackowski sie nie mylil opisujac cos co robi dziure w ziemi!!!! uczciwie jak zobaczysz to zrozumiesz!! otwor w ziemi jest wiercony bez wiertla tak jak by cos ta ziemie wyciskalo na boki. widzialem dwa razy cos co wbilo sie w ziemie. takie dziury widzieli tez starsi ludzie!!!!! zeby to ujzec trzba miec odpowiedni sprzet a szybkosc ktora osiaga to cos jest niewyobrazalna!!!! facet nieraz sie myli ale z tym mial fart!!! pozdrawiam!!!!!!!

Portret użytkownika Mrowka

Nie ma mowy, ze to lampiony?

Nie ma mowy, ze to lampiony? A gdzie dowod, ze to kosmici? Ot swiatelka, ktore czlowiek jest w stanie zakupic w kiosku, ale lepiej wciskac ludziom, ze tam byla panika i dopowiedziec sobie co slina na jezyk przyniesie.
To ja jeszcze dodam od siebie: niektorym to wlatywalo do domow przez okno! Jeden panikarz wyskoczyl z okna, a drugi nawrocil sie. Takie pierdoly kazdy moze wciskac. Tylko komu?! 

Portret użytkownika Endor

Droga koleżanko lub kolego

Droga koleżanko lub kolego "Ni hao ma" u nas w chrześcijańskim wyznaniu, Pan nam powiedział przez Ewangelie, że mamy być w odpowiedni sposób "namolni" i mamy prosić...!
 
"...Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam (Mt 7, 7); Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie (Mt 21, 22); Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie (Mt 26, 41).
 
Powinniśmy codziennie prosić Chrystusa, aby naszym największym pragnieniem stało się Jego pragnienie naszego zbawienia, byśmy ze wszystkich sił dążyli do zjednoczenia się z Nim w miłości. To jest najważniejszy cel naszego ziemskiego życia i wszystko inne ma być temu podporządkowane.
     Abyśmy mogli otrzymać wszystko, o co na modlitwie Pana Boga prosimy, powinniśmy spełnić następujące warunki:
 

  1. Całkowicie zawierzyć i oddać siebie Chrystusowi na Jego wyłączną własność.
  2. Bezgranicznie zaufać Jego miłości, ponieważ Chrystus lepiej od nas wie, co jest nam potrzebne do szczęścia.
  3. W pełni zaakceptować decyzje Jego Boskiej woli i podporządkować się im całkowicie.

     Pierwszą naszą czynnością każdego dnia, zaraz po przebudzeniu, powinien być akt całkowitego oddania się Chrystusowi przez Maryję: Totus Tuus - cały jestem Twój (cała jestem Twoja) - tak jak to codziennie czynił Jan Paweł II. Staraj się modlitwę swoją połączyć z Matką Moją - zalecał Pan Jezus św. Faustynie - módl się z serca w złączeniu z Maryją (Dz. 32).
 
 

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

no nie wiem proszę księdza,

no nie wiem proszę księdza, czy to tak do konca dobry pomysł "bezgranicznie zawierzac się Chrystusowi" gdyż:
 
 
... on umarł za wasze grzechy, on się odrodzi po wasze mózgi...
heh
 
edit:Admin - obrazek z Jezusem Zombie, naruszał uczucia religijne Katolików i na prośbę użytkowników został usunięty
 

Portret użytkownika ANTYbaca

Ty skończony, agenturalny,

Ty skończony, agenturalny, szatanistyczny złamasie - nie podskakuj do JEZUSA bo cię szybko skróci!!! Obyś stracił tą ubecką robotę i więcej nie zatruwał świata swoimi "oświeconymi" komentarzami, zamieszczanymi w chwilę po opublikowaniu!!! Nikt tutaj już się nie nabiera na te twoje niby cudze autochwalne posty, które wypisujesz podszywając się pod kilkanaście nick'ów. Oczywiście mam świadomość, że twoje ubeckie macki spowodują momentalne znikniecie tego postu. Niepowodzenia życzę!!!

Strony