Rosjanie mogli się wielokrotnie kontaktować z obcymi

Kategorie: 

Od jakiegoś czasu w serwisie YouTube pojawiają się nagrania, które przedstawiają humanoidalną istotę. Wizerunek przedstawia obcego zwanego pospolicie szarakiem.

 

Jeśli jest to fałszerstwo to ktoś zadał sobie dużo trudu, aby sfabrykować. Mamy nie tylko niesamowite wręcz nagrania, ale i całą historię kontaktów między Rosjanami a obcymi. Według informacji załączonych do nagrania pierwszy kontakt nastąpił w 1942 roku, a więc jeszcze w trakcie II wojny światowej. Od tego czasu miały się odbywać spotkania tych "szaraków" z wyższymi rangą oficerami wojska rosyjskiego. Podobno takie same spotkania odbywały się tez z przywódcami USA.

Z informacji dostępnych, jako opis do tych nagrań wynika, że spotkania odbywały się od 1942 roku, do 1961, kiedy doszło do pewnego incydentu polegającego na tym, że obcy zorientowali się, że są filmowani. Padają nawet tak szczegółowe informacje jak ta, że z obcymi podpisano jakiś traktat oznaczony symbolem 23/04 jednak może to być próba uprawdopodobnienia fałszerstwa.

Oto nagranie przedstawiające rzekome miejsce katastrofy UFO, do jakiego doszło w 1969 roku gdzieś w Rosji. Podobno pojazd w kształcie spodka, który widzimy w pierwszych kadrach tego wideo, został zestrzelony celowo. W obiekcie tym znajdować się miało kilka niewielkich humanoidów a autopsja jednego z nich naprawdę robi wrażenie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika fleshonbones

Co do pierwszego filmiku to

Co do pierwszego filmiku to ciężko stwierdzić cos konkretnego na temat części pierwszej ale ten później sfilmowany "szarak" wygląda na animację, ma takie specyficzne ruchy ktore do niedawna podobnie kulały w filmikach np. w grach, poza tym obraz wydaje się za ostry, i jeśli nie wiedział że jest filmowany to czemu stał przodem do kamery. Kaman ludzie, jeśli przyjąć że mają taką super-technologię to jakim cudem nie zorientowaliby się że ktoś ich filmuje. A weźcie pod uwagę fakt że sprzęty były wtedy o wiele większe.
Jeśli chodzi o autopsję to jest całkiem nieżle zrobiona makieta, ale... Ruchy szyją mają sugerować ładną plastyczość skóry, a na twarzy ona ani drgnie. Nie sadzę żeby ufol przy tak dużych zwałach skóry miał ją sztywną jak guma. No i właśnie guma - spojżcie jak rozcina, tak się tnie gumę, skóra się innaczej zachowuje, w ogóle warstwa pod skóra i to co się tam dzieje jest strasznie sztuczne. Strzelam że ktoś robił filmik na zaliczenie na jakimś asp filmówce czy czymś;)

.  באקה הוא הדוושה אילו שדות נחתכו במהלך ברית המילה של הפין

Portret użytkownika PI720

Przemierzyć kosmos żeby

Przemierzyć kosmos żeby rozbić sie na Ziemi.
Uniknąć promieniowania, kosmicznego gruzu, lecieć przez tunele czasoprzestrzenne lub z prędkością nadświetlną i dać sie zestrzelić.
Jakoś mi oni nie wyglądają na inteligentne istoty !
Gdybym chciał badać kosmos to siedziałbym na kanapie i pobierał informacje z dowolnego punktu czasoprzestrzeni jak z Internetu. Ale niestety jeszcze nie potrafię.
Wygląda na to że w Rosji mają fajne zajęcia z plastyki.
 

Portret użytkownika AnkaA

  Witajcie   Szaraki i inne

 
Witajcie
 
Szaraki i inne tym podobne istoty są biontami. Są wychodowanymi orgaznizmami biologicznymi, mają podstawowe organy potrzebne do przeżycia w przestrzen kosmicznej.
Potrafią porowadzić pojazdy, przeprowadzać eksperymenty. Wydaja sie wysoko inteligentne, ponieważ prowadza dyskuje, objasniaja swoja technologię, Nie okazuję skrajnych emocji, co dla niektórych jest potwierdzeniem wysokiej inteligencji. Sprawiaja przez to wrażenie, że istotami własciwymi.
Nalezy sie cieszyc, że nie spotykamy ich twórców. Istnieja ludzie, którzy twierdza, że spotkali własciwe istoty. Kłamią.  Tych, którzy ich spotkali nie ma między nami.
Mówi sie, że "po owocach ich poznacie". Spójrzcie jak okrutne eksperymenty prowadza Szarzy, jakie sa bezwzględne. Mozemy sobie wyobrazic ich konstruktorów. Nie potrzeba sie nawet duzo starac, jezeli nie macie wystarczającej wyobraźni. Spójrzcie na eksperymenty hitlerowców.
Obyście nigdy nie spotkali twórców.
 

Portret użytkownika gabriel

Witaj! A widziałaś filmy z

Witaj!
A widziałaś filmy z eksperymentami jakie wykonuje człowiek na zwierzętach - obdzieranie ze skór i przywiązywanie do prętów,obcinanie powiek, aby "badać" rzekomy wpływ leku,bo za badania są pieniądze.? Czy pomyślałaś co mogą o człowieku myśleć zwierzeta ? - czy uwazasz, że zwierzę nie myśli i nie czuje???

Portret użytkownika baleron

wiekszosc wypadkow ufo zdarza

wiekszosc wypadkow ufo zdarza sie gdzies obok bazy wojskowej to normalne ze wojsko testuje jakis pojazd lub cos innego a gdy wymkne im sie z pod kontroli to sie gdzies rozbije normalne jest to ze wojsko taki teren zabespiecza aby nikt nie zobaczyl jakimi wynalazkami i sila dysonuja 

Tanie wino jest dobre, bo jest tanie i dobre

Portret użytkownika Tina

  http://cyklista.wordpress.c

 
http://cyklista.wordpress.com/2012/12/10/zaskakujaca-wypowiedz-miedwiediewa-o-ufo-i-obcych/
Zaskakująca wypowiedź Miedwiediewa o UFO i obcych
"Prezydent Rosji, w chwili objęcia urzędu otrzymuje specjalną walizkę z kodami do uruchomienia broni jądrowej oraz specjalną teczkę opatrzoną klauzulą Ściśle tajne. Ta teczka w całości jest poświęcona przybyszom z obcych planet, którzy odwiedzili naszą Ziemię. Jednocześnie istnieje raport specjalnej jednostki, ściśle tajnej, która zajmuje się kontrolą przybyszy, znajdujących się na terytorium naszego kraju".
W piątek 7 grudnia 2012 premier Rosji Dmitrij Miedwiediew był gościem programu, w trakcie którego odpowiadał na pytania dziennikarzy z pięciu głównych kanałów telewizji rosyjskiej.
Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, które było poświęcone wydarzeniom gospodarczym i politycznym kończącego się roku, doszło do bardzo interesującego zdarzenia. Premier Rosji dwukrotnie nawiązał do tematu UFO i obecności „Obcych” na Ziemi. Po raz pierwszy, tuż po zakończeniu rozmowy „na żywo” z dziennikarzami na antenie. Został do tego sprowokowany pytaniem, czy wierzy w nadchodzący koniec świata. Co ciekawe, był chyba przygotowany na takie pytanie, bo najwyraźniej mówiąc o obecności „Obcych” posiłkował się notatkami.
Już po pożegnaniu z dziennikarzami, jedna z uczestniczek spotkania poprosiła premiera Miedwiediewa o udzielenie szerszej wypowiedzi. Na pytanie, czy rzeczywiście naszą planetę odwiedzają „Obcy” Miedwiediew odpowiedział:
- Mówię to pani pierwszy i ostatni raz – Prezydent Rosji, w chwili objęcia urzędu otrzymuje specjalną walizkę z kodami do uruchomienia broni jądrowej oraz specjalną teczkę opatrzoną klauzulą „Ściśle tajne”. Ta teczka w całości jest poświęcona przybyszom z obcych planet, którzy odwiedzili naszą Ziemię. Jednocześnie istnieje raport specjalnej jednostki, ściśle tajnej, która zajmuje się kontrolą przybyszy, znajdujących się na terytorium naszego kraju. Tak więc te dwie teczki są przekazywane razem z walizką z kodami. Po zakończeniu urzędowania teczki są przekazywane nowemu prezydentowi. Bardziej dokładne informacje otrzyma Pani z filmu dokumentalnego pt. „Faceci w czerni” . Więcej nie powiem, bo to może spowodować panikę.
 
Źródło: http://kinostok.tv/video/157365/dmitriy-medvedev-o-prishelts
 

Strony