Rosjanie ostrzegają przed upadkiem asteroidy do Oceanu Atlantyckiego i mega- tsunami

Kategorie: 

Film opublikowany w sieci przez nijakiego Toma Lupshu, zawiera ostrzeżenie dotyczące upadku asteroidy do Atlantyku. Informacja ma pochodzić z nieznanego źródła wojskowego z Rosji.

 

Strona wojskowa, prawdopodobnie chodzi o wojska rakietowe, mówi o możliwości upadku dużego asteroidu lub meteorytu na Północnym Atlantyku. Przygotowywane są rzekomo wojskowe obiekty lub ich części, aby niektórzy mogli chronić się przed skutkami ewentualnej katastrofy. Obecnie realizowane są scenariusze treningowe i uruchamiane są szkolenia.

Mówi się, że rosyjskie ministerstwo obrony ostrzegło Stany Zjednoczony. Oba kraje skoordynowały prace w tej sprawie. Wojskowi ostrzegają swoich znajomych i krewnych w Ameryce, aby przygotować się do najbardziej niekorzystnego przebiegu wydarzeń. Sugeruje się opuszczanie północno – wschodniego wybrzeża kontynentu.

 

Ostrzeżenie pochodzi z anonimowego źródła. Pojawia się wiec pytanie, czy jest to rozsądne, aby ufać takim pogłoskom? Z drugiej strony wiadomo, że resztki komety ISON w niedalekiej przyszłości być może spadną na północną lub południową półkulę naszej planety. Twierdzi się, że będzie to globalne wydarzenie, a życie nie będzie już takie samo, jak teraz. Drugi film, który znalazłem w sieci, przedstawia symulację tsunami na Oceanie Atlantyckim po upadku asteroidy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika m65

A dajcie na luz. Jeśli coś

A dajcie na luz. Jeśli coś takiego zaistnije, to i tak mamy pozamiatane. Nie uchronią nas zapasy, bunkry czy schronienia na szczytach gór. Taki kolaps odczuje każdy i mało kto przeżyje. Cieszcie się zatem TĄ chwilą. A jak przyjdzie porzucić kolejne "ubranko", to spróbujmy zrobić to bez strachu. To w końcu będzie nie pierwszy raz...

Portret użytkownika Wszechwiedzący Zeus

Toż ja dokładnie o tym mówię

Toż ja dokładnie o tym mówię :). Poza tym kolego nigdzie tego nie widać :). Tak jak mówisz.. skąd obliczenia, że to uderzy akurat w Ocean skoro nie ma podanych konkretnych pomiarów.. WTF.. Albo ja jestem ślepy jak patrzę w niebo, albo muszę zacząć wierzyć w "MAGIĘ". Według mnie drodzy czytelnicy to kolejna papka dla nabicia sobie kasy na YT.. Cały film wygląda jakby był nakręcony komórką z jakiegoś śmiesznego rosyjskieo reality-show..
PS.. Jak coś zobaczę na naszym nieboskłonie to chętnie Was ostrzegę.. Ba nawet ochronię tą planetę grzeszników swoją mocą.. Bo jam jest przecież ZEUS :).

Portret użytkownika Plejada

[email protected]ż że

[email protected]ż że często tak jest... aby nowa teoria była przyjęta musi przeminać stare pokolenie i dopiero następne o otwartych umysłach jest zdolne zrozumieć nową dobrze wiedzą o tym twórcy i czekają...wydaje mi się że Ison nas w sumie ochroniła... zmieniła kierunek i klase aktywności słonecznej widać to było na Stereo A i B ,co sie działo ze Słoneczkiem z drugiej strony i na wschodzie i zachodzie kiedy pędziła do niego i się oddalała....

Portret użytkownika Max Love 333

no to jelsi takie cos by

no to jelsi takie cos by mialo miejsce to zerknijcie sobie na mape rozieszczenie elektrowni nuklearnych przy wybrzezch gdzie taki tsunami moze wystapic. sunami kazde to pikus jest do przezycia dla wiekszosci ludzi ale w jendym momencie 5 fukushim to jest samobojstwo...

Portret użytkownika Plejada

Mamy Geminids Meteor Showers

Mamy Geminids Meteor Showers to i możemy mieć też i Ison Meteor Showers... ogladałam z kimś w śnie jak błysneło się tylko nad Ziemia...alem nie zapytła Anioła co to było....a co do Patryka powiedział ...sorki pomyliłem sie i teraz liczy kasę za książki...

Portret użytkownika Wszechwiedzący Zeus

Trele Morele... Nic w nas nie

Trele Morele... Nic w nas nie uderzy.. Kolejny stek bzdur.. Wystarczy wziąść to wszystko na logikę.. Jak może uderzyć "COŚ" tutaj nazywane jest to akurat asteroidą (meteorytem) skoro tego nigdzie nie widać?! Nagle się pojawi i uderzy w ziemię idealnie w Ocean. Sam obserwuję niebo i wiem co mówię :). Do katastrofy może dojść gdy to "mega-tsunami" wywoła Haarp albo Oko-Moskwy poprzez drgania ziemi na danej powierzchni oceanicznej.. Jak dla mnie ta kometa to fake.. Jej "niby" zdjęcia mnie nie przekonywały, a sam nic nie widziałem.. Wiem nie mam takiego sprzętu jak ma NASA w strafie 51,  ale zawsze coś tam widać. Ile razy jeszcze tutaj będą się pojawiać informacje o końcu świata, katastrofach ? Mnie bardziej interesują obce cywilizacje aniżeli koniec świata który następuje dla każdego z nas codziennie.. Nie dajcie się omamić :). Możne Admin nie ma już tematów?.. Żadnej komety ani jej jakże gorącego JĄDRA nie ma i nie będzie.. Rosja za kołnierz nie wylewa toż pewnie z tąd te "prorocze" wizje.. Większość newsów tutaj to fake czasami idzie się pośmiać, a czasami wręcz popłakać. Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących, a szczególnie użytkownika o nicku "BACA" który już przygotował Barkę z zapasem Żubrów na ten jakże kosmiczny czas.. Do zobaczenia BACO na Twej Barce. Bless!

Portret użytkownika TheTruth

Kiedy dokładnie będzie to

Kiedy dokładnie będzie to uderzenie? Skoro potrafią obliczyć datę asteroidy w 202X/2030 to tą chyba też by potrafili... Chyba, że ustalają daty skrajne, różniące się miesiącami Smile
Przydałaby się jedna katastrofa  co pół globu rozpie*doli. i ludzie może się zmienią, nawet jeśli ja będę po tej części globu.

Portret użytkownika zibi1973

A moja teoria jest inna

A moja teoria jest inna ,odnośnie tej niby  komety ison,że to nie była żadna kometa a potężny statek obcych który pierw poleciał uzupełnić energie koło słońca i leci prosto w ziemię i gdy będzie dosć blisko po prostu się rozpadnie i na ziemie spadnie tysiące a nawet miliony statków i zostaniemy zaatakowani z zaskoczenia i skutkiem tego ludzkość zostanie zlikwidowana,oczywiście pierw w wiadomościach podadzą że spadł deszcz meteorów,te co spadają te jasne kule co na zdięcu pokazałem,a najprawdopodobnie stanie się między 31 grudnia a 4 stycznia,oby ta teoria nie zamieniła się w fakt

Portret użytkownika Fanka1

Zibi. Jeżeli nawet miałbyś

Zibi. Jeżeli nawet miałbyś rację, to jeśli masz w sobie boskie wsparcie, energię Chrystusa i czyste intencje - nie bój się ani śmierci ani kosmicznych demonów z ich pojazdami. Nasza śmierć na ziemi, to nie wszystko, co nas czeka. Pozdrawiam Cię prosto z serca. A dla Szatana i jego demonicznych pomagierów przyjdzie dzień zapłaty od Boga Stwórcy i Chystusa, oni się tego boją.

Portret użytkownika mjacek2013@interia.pl

Możliwy jest i taki katalizm

Możliwy jest i taki katalizm - bo 'pan' i 'bóg' tego Świata przyleciał !!!
Marduk to złe bóstwo - Kosmita ! Zmiennokształtny z Imperium Oriona ! 309 tys. lat temu podbili Ziemię i nas bazpardonowo eksploatują - żywią się naszym cierpieniem i złymi emocjami,  nawet ludzkim mięsem. Manipulują nami duchowo i psychicznie i za pomocą potwornej technologii. Jeśli Federacja Galaktyczna - dobrzy Kosmici - nam nie pomoże będziemy mieć przechlapane gdy Annunaki wylądują na Ziemi !!? Bo dążą do totalnego zniewolenia Ludzkości !!! Stąd teraz elity światowe tak się spieszą aby wprowadzić NWO - New World Order - aby nas totalnie zniewolić i kontrolować, a nawet w dużej większości eksterminować ! www.przeslanie.com Ponoć Marduk już wylądował a poddane Mu elity światowe – zdrajcy – się z Nim spotkały w Afryce !???
Według Alexa Colliera mającego kontakty z Andromedanami [opisuje to m.in. Wojmus w 'Galaktycznej Rodzinie'] w 1989 roku nastąpiła inwazja Jaszczurów z Imperium Oriona w liczbie 100 tys [ponad 2 tys statków kosmicznych] na liczącą 300 tys Ludzi ziemską bazę na Marsie, o której zupełnie 'przypadkiem' nasi władcy nam nic nie powiedzieli ... jak nie powiedzieli tego, że Ludzkość czyli oni elity władzy mają od prawie 100 lat dostęp do darmowej energii i nieprawdopodobnych kosmicznych technologii ... Kto i jak nas jeszcze w konia robi ... ??? A Jaszczurki po podbiciu ludzkiej kolonii podobno zżerają Ludzi ??? Co do Jaszczurów z Imperium Oriona ?! Mają od 2,1 do 6,5 m wysokości, czasami ogony i pozostałości skrzydeł - wytrawni wojownicy o nieprawdopodobnej sile - okrutni - system kastowy. Szaraki to Ich niewolnicy. Nefelin i degeneraci z Plejad to Ich sojusznicy. Służą Szatanowi i jego idei zniszczenia rodzaju Ludzkiego. Takie Ciemne siły Gwiezdnych Wojen. Wyrzucono Ich z innego Wszechświata. Za sprawą potwornych technologii zawojowali i zniewolili ten sektor Galaktyki, w którym my mieszkamy. To tak pokrótce. www.przeslanie.com

Portret użytkownika Febe

Widziałam w śnie takie

Widziałam w śnie takie tsunami. Nagle uniósł sie horyzont. Wysoko, na pół nieba, i sunął ku ludziom. Pzed taką masą wody nie ma sensu uciekać, ani gdzie się skryć. Można tylko podziwiać ogrom żywiołu.

Portret użytkownika cycu72

qrde wiesz co? po

qrde wiesz co? po przeczytaniu twojego postu, przypomniał mi się i mi taki sen o tsunami gdzie fala dochodziła do mojego bloku i biła o drzwi balkonowe ale woda się nie wlewała.. 

Portret użytkownika Sylar

z tymi  snami to jest

z tymi  snami to jest ciekawie bo snilo mi sie: plaga zombie, plaga choroby, wybuch nuklearny, deszcz meteorytow, mega huragan, inwazja obcych i trzesienie zmiemi. Niestety nie tsunami zapewne daltego ze jeszcze nie ogladalem, takiego filmu i mi podswiadomosc nie splatala takiego snu,  i w sny nie wierze. pozdrawiam

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Spok

Ale ten japoński ekspert

Ale ten japoński ekspert wszechdziedzin który tu występuje na tym filmiku gadał kiedyś że kometa zbudowana jest ze śniegu, oleju roślinnego i nutelli. Jak byłem mały to byłem ciekawy swiata (w sumie nadal jestem) ale oglądałem kiedyś Discovery, więc znam gościa. Dlaczego kulka śniegu jest taka grozna? Przecież powinna się roztopić w atmosferze, bo w niej nawet metal się topi a śnieg by się nie topił?

To nielogiczne. A najbardziej nielogiczne jest to - Gdzie jest jakiś ruski żródeł w tym fylmie?

Portret użytkownika Hanka

Tu się nie zgodzę! Zimą

Tu się nie zgodzę! Zimą stulecia straszyli hamerykanscy naukofcy, natomiast Rosjanie przepowiadali łagodną zimę dla naszego rejonu Europy i tego się trzymam, zwłaszcza, że narazie się sprawdza Smile

Portret użytkownika baca

film, jak na rosyjskie źródła

film, jak na rosyjskie źródła jest bardzo fajny i nawet nie dziwi, że odrobinkę brakuje na nim... rosyjskich źródeł - to dzisiaj norma w świecie międzynarodowych (wmieszanych między narody) koczowników...
tak więc zamiast Rosjan jest na nim jakiś amerykański koczownik  - specjalista od efektów specjalnych (którego za to że robił słabe efekty zamrozili jeszcze w latach siedemdziesiątych a teraz w związku z niebezpieczeństwem pośpiesznie wydobyli z zamrażalnika) no i oczywiście jest też ten japoński oszołom - który zna się na wszystkim a już najbardziej zna się na Star Treku i asteroidach wpadających do zlewu... jedyną rzeczą o której on nie wie jest wyciek radioaktywny z Fukiszimy no ale nie czepiajmy się tego wszechstronnie oszołomionego przygłupa...
tak że jest groźnie bo sytuacja jest klarowna i wyrażona jasno - cyt: "resztki komety ISON w niedalekiej przyszłości być może spadną na północną lub południową półkulę naszej planety"
naszej planety, jasne?
tu nie chodzi o Marsa, ludziska - eksperci powidzieli to wyraźnie -  tu chodzi (być może) o Ziemię...
trzeba się skrzyknąć do cholery, budować barkę i rozpocząć załadunek atrakcyjnych kobiet i żubra... 

Portret użytkownika Crysis

Wszystko jest możliwe:)

Wszystko jest możliwe:) Dlatego warto być zawsze gotowym do szturmu na sklepy i wyposażonym w brechę lub inną broń białą. Warto również rozmawiać, czyli mieć znajomości z osiedlowymi dresami lub jakimiś innymi karkami, bo w grupie razniej. Bo jakby nie daj bożek kartonowy, doszło do nuklearnej zimy no to trzeba będzie szybko zrobić zapasy a milicja szybko tego nie ogarnie a potem w ogóle nie ogarnie i będzie się ogarniała sama dla siebie. I tutaj może być ciężko, gdyż oni mają prawdziwą broń... Wtedy trzeba krzyczeć - Wojsko z nami ! Wojsko z nami ! Smile W Ameryce wiadomo... tam jest trochę inaczej, po prostu bierzesz  shotgan czy tam zwykły rewolwer i możesz od razu strzelać do innych rewolwerowców, no ale zostawmy, co kraj to obyczaj.

Jedno wiem na pewno. Jak pierdyknie, to się dowiem prawdopodobnie dopiero jak pierdyknie Smile