Rosjanie ostrzegają przed upadkiem asteroidy do Oceanu Atlantyckiego i mega- tsunami

Kategorie: 

Film opublikowany w sieci przez nijakiego Toma Lupshu, zawiera ostrzeżenie dotyczące upadku asteroidy do Atlantyku. Informacja ma pochodzić z nieznanego źródła wojskowego z Rosji.

 

Strona wojskowa, prawdopodobnie chodzi o wojska rakietowe, mówi o możliwości upadku dużego asteroidu lub meteorytu na Północnym Atlantyku. Przygotowywane są rzekomo wojskowe obiekty lub ich części, aby niektórzy mogli chronić się przed skutkami ewentualnej katastrofy. Obecnie realizowane są scenariusze treningowe i uruchamiane są szkolenia.

Mówi się, że rosyjskie ministerstwo obrony ostrzegło Stany Zjednoczony. Oba kraje skoordynowały prace w tej sprawie. Wojskowi ostrzegają swoich znajomych i krewnych w Ameryce, aby przygotować się do najbardziej niekorzystnego przebiegu wydarzeń. Sugeruje się opuszczanie północno – wschodniego wybrzeża kontynentu.

 

Ostrzeżenie pochodzi z anonimowego źródła. Pojawia się wiec pytanie, czy jest to rozsądne, aby ufać takim pogłoskom? Z drugiej strony wiadomo, że resztki komety ISON w niedalekiej przyszłości być może spadną na północną lub południową półkulę naszej planety. Twierdzi się, że będzie to globalne wydarzenie, a życie nie będzie już takie samo, jak teraz. Drugi film, który znalazłem w sieci, przedstawia symulację tsunami na Oceanie Atlantyckim po upadku asteroidy.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika m65

A dajcie na luz. Jeśli coś

A dajcie na luz. Jeśli coś takiego zaistnije, to i tak mamy pozamiatane. Nie uchronią nas zapasy, bunkry czy schronienia na szczytach gór. Taki kolaps odczuje każdy i mało kto przeżyje. Cieszcie się zatem TĄ chwilą. A jak przyjdzie porzucić kolejne "ubranko", to spróbujmy zrobić to bez strachu. To w końcu będzie nie pierwszy raz...

Portret użytkownika Wszechwiedzący Zeus

Toż ja dokładnie o tym mówię

Toż ja dokładnie o tym mówię :). Poza tym kolego nigdzie tego nie widać :). Tak jak mówisz.. skąd obliczenia, że to uderzy akurat w Ocean skoro nie ma podanych konkretnych pomiarów.. WTF.. Albo ja jestem ślepy jak patrzę w niebo, albo muszę zacząć wierzyć w "MAGIĘ". Według mnie drodzy czytelnicy to kolejna papka dla nabicia sobie kasy na YT.. Cały film wygląda jakby był nakręcony komórką z jakiegoś śmiesznego rosyjskieo reality-show..
PS.. Jak coś zobaczę na naszym nieboskłonie to chętnie Was ostrzegę.. Ba nawet ochronię tą planetę grzeszników swoją mocą.. Bo jam jest przecież ZEUS :).

Portret użytkownika Plejada

[email protected]ż że

[email protected]ż że często tak jest... aby nowa teoria była przyjęta musi przeminać stare pokolenie i dopiero następne o otwartych umysłach jest zdolne zrozumieć nową dobrze wiedzą o tym twórcy i czekają...wydaje mi się że Ison nas w sumie ochroniła... zmieniła kierunek i klase aktywności słonecznej widać to było na Stereo A i B ,co sie działo ze Słoneczkiem z drugiej strony i na wschodzie i zachodzie kiedy pędziła do niego i się oddalała....

Portret użytkownika Max Love 333

no to jelsi takie cos by

no to jelsi takie cos by mialo miejsce to zerknijcie sobie na mape rozieszczenie elektrowni nuklearnych przy wybrzezch gdzie taki tsunami moze wystapic. sunami kazde to pikus jest do przezycia dla wiekszosci ludzi ale w jendym momencie 5 fukushim to jest samobojstwo...

Portret użytkownika Plejada

Mamy Geminids Meteor Showers

Mamy Geminids Meteor Showers to i możemy mieć też i Ison Meteor Showers... ogladałam z kimś w śnie jak błysneło się tylko nad Ziemia...alem nie zapytła Anioła co to było....a co do Patryka powiedział ...sorki pomyliłem sie i teraz liczy kasę za książki...

Portret użytkownika Wszechwiedzący Zeus

Trele Morele... Nic w nas nie

Trele Morele... Nic w nas nie uderzy.. Kolejny stek bzdur.. Wystarczy wziąść to wszystko na logikę.. Jak może uderzyć "COŚ" tutaj nazywane jest to akurat asteroidą (meteorytem) skoro tego nigdzie nie widać?! Nagle się pojawi i uderzy w ziemię idealnie w Ocean. Sam obserwuję niebo i wiem co mówię :). Do katastrofy może dojść gdy to "mega-tsunami" wywoła Haarp albo Oko-Moskwy poprzez drgania ziemi na danej powierzchni oceanicznej.. Jak dla mnie ta kometa to fake.. Jej "niby" zdjęcia mnie nie przekonywały, a sam nic nie widziałem.. Wiem nie mam takiego sprzętu jak ma NASA w strafie 51,  ale zawsze coś tam widać. Ile razy jeszcze tutaj będą się pojawiać informacje o końcu świata, katastrofach ? Mnie bardziej interesują obce cywilizacje aniżeli koniec świata który następuje dla każdego z nas codziennie.. Nie dajcie się omamić :). Możne Admin nie ma już tematów?.. Żadnej komety ani jej jakże gorącego JĄDRA nie ma i nie będzie.. Rosja za kołnierz nie wylewa toż pewnie z tąd te "prorocze" wizje.. Większość newsów tutaj to fake czasami idzie się pośmiać, a czasami wręcz popłakać. Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących, a szczególnie użytkownika o nicku "BACA" który już przygotował Barkę z zapasem Żubrów na ten jakże kosmiczny czas.. Do zobaczenia BACO na Twej Barce. Bless!

Portret użytkownika TheTruth

Kiedy dokładnie będzie to

Kiedy dokładnie będzie to uderzenie? Skoro potrafią obliczyć datę asteroidy w 202X/2030 to tą chyba też by potrafili... Chyba, że ustalają daty skrajne, różniące się miesiącami Smile
Przydałaby się jedna katastrofa  co pół globu rozpie*doli. i ludzie może się zmienią, nawet jeśli ja będę po tej części globu.

Strony