Rosjanie, prowadzący naloty w Syrii, są obserwowani przez UFO

Kategorie: 

Niezidentyfikowane obiekty latające często są widywane w tych miejscach świata w których dzieje się coś nadzwyczajnego. Nikog zatem nie zaskakuje to, że w Syrii widziano niedawn dwa dziwne obiekt latające. Sfilmowano je za pomocą dronów, tuż po nalocie na obiekty ISIS.

 

Dwa niezidentyfikowane obiekty z dużą prędkością przeleciały równolegle nad miejscem rosyjskiego ataku. Żołnierze mogli zabserwować coś co można uznać dwa pojazdy UFO, poruszające się w pobliżu drona. W czasie bombardowania, obrazy te nie były widoczne dla oka, ale potem można je było prześledzić za pomocą kamery termowizyjnej.

Kuliste obiekty rzeczywiście znalazły się w okolicy miejsca bombardowania pozycji ISIS, a ich ruch był symetryczny i równomierny. Niektórzy komentatorzy są przekonani, że to obcy interweniują przy okazji prowadzonych operacji wojskowych lub wręcz biorą w nich udział. Przypomnijmy, że kilkanaście miesięcy temu amerykański astronauta Edgar Mitchell powiedział publicznie, że UFO uratowało Ziemię od wojny nuklearnej poprzez sabotowanie sprzętu wojskowego podczas „zimnej wojny”.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Piotrek

Witam, popieram gorąco tutaj

Witam, popieram gorąco tutaj jedną z osób, która znakomicie opisała kim moga być UFO a ja chciałem trochę prościej, może innym językiem ale to samo; statki UFO regularnie przybywają tam gdzie trzeba ratować życie ludzi , którzy sami robią sobie krzywdę na wskutek rozumów takich jakie mają. I tak np. są wszędzie gdzie trzeba dezaktywować Ziemię po zazwyczaj próbnych (naukowych) wybuchach lub w innych sytuacjach, w których promieniowanie jądrowe zagraża ludziom. W 1996 roku na atolu Mururoa po ostatnim próbnym wybuchu Francuzów przyleciało dziesiątki UFO aby dezaktywować ten rejon itd.. jest więcej przykładów nawet polskich rodzimych ale nie o tym. Tzw UFO przylatują też aby ratować "wielkie dusze" zwane po aryjsku vishnuratha ale też w wypadku kataklizmów o wiele mniejsze dusze ale sprawiedliwe i niewinne jak napisano w księdze Srimad Bhagavatam aby je odprowadzić do Pana. Jest tutaj mnóstwo opowieści i przypadków min. o Ajamili, który porzuciwszy ziemskie ciało wstępuje na złoty samolot, na którym są Vihsnu Duci (aniołowie) pomocnicy Ducha Świętego. W drugiej złotej vimanie do Najwyższego Pana jest wieziona matka Ajamili, obrazki w Śrimad B pokazują jak matka i syn kontaktują się w czasie lotu a Vishnu Duci otwierają odpowiednie zasłony aby Ajamila nie martwił się o matkę, która też z nim "jedzie" do nieba. Konkluzja kolejna obecności tych UFO na ziemi jest taka , że zbierają w momencie przejścia (śmierci ludzi) ich sobowtóry eteryczne (inteligencję i emocjonalność) po prostu ratują ich psychikę duchową można tak powiedzieć w momencie śmierci. Co jest normalną praktyką dla każdego z nas w momencie śmierci. Widać coś takiego podczas ataku na World Trade Center gdzie UFO zabiera ludzkie sobowtóry eteryczne w chwili wbijania się samolotu w budynek itd. Te UFO z artykułu moga robić to samo i dlatego to robią bo są zabijane niewinne i sprawiedliwe dusze to jest wielka łaska od Boga ale też i normalność Boga wobec takich dusz (ludzi). Co oczywiście fatalnie świadczy o rosyjskich nalotach. Giną niewinni ludzie !                

Portret użytkownika Rodak

To amerykańskie  spodki,

To amerykańskie  spodki, których  produkcje  Amerykanie  już  dawno  rozpoczęli, ale  nie  ujawniaja  tego  faktu, aby  w  pewnym  momencie  zaszokowac  wszystkich  takimi  pojazdami, jak  Niemcy  po  II  wojnie  światowej.

Portret użytkownika tomasz26

Przez wieki na niebie

Przez wieki na niebie niektórzy widzieć będą moce tajemne,
Błyszczące obracające się okrągłe okna, cicho snujące talerze,
Będą migać różnymi kolorami świateł jak z krainy baśni.
Nikt nie będzie znał tajemnicy, bo nie będzie szeroko uznawana,
Tylko w ukryciu przed narodami rządy ich mocarstw wiedzą o ich istnieniu,
Ale nie wiedzą, że Boskie statki z przyszłości będą badać historię człowieka

Portret użytkownika Homo sapiens

Istoty pojawiające się w

Istoty pojawiające się w rzeczywistości ludzi, czyli Ziemi zamieszkałej przez itoty w materialnych ciałach humanoidalnych są albo anielskimi albo ufonautycznymi z cywilizacji asymilowanej do magicznej technologii...
(...)Odnośnie tajemnicy Bosko stworzonych ciał ludzkich, jako pojemników Bożego Ducha, proszę zobaczyć co pisze o tym św. Faustyna:

"Nie szukam szczęścia poza wnętrzem, w którym przebywa Bóg. Cieszę się Bogiemwe własnym wnętrzu, tu z Nim ustawicznie przebywam, tu jest największa moja z Nim zażyłość, tu z Nim przebywam bezpiecznie, tu nie dosięga wzrok ludzki. Najświętsza Panna zachęca mnie do takiego przestawnia z Bogiem." (Dzienniczek św. Faustyny 454)...

http://popotopie.blogspot.com/2015/11/porwane-czy-asymilowane.html
Tłumaczyć mogło by to wiele dziwnych zjawisk występujących podczas kontaktów z UFO. Ich droga dotarcia do świata materii była by więc inną niż sobie wyobrażamy będąc z „natury” materialnymi istotami ludzkimi. Jako ludzie-humanoidy posiadamy głęboko zakodowane cechy materialności takie jak: ciało, poruszanie się poprzez/dzięki ciału, dotyk, cala sensoryka materialnych zmysłów, umysł nastawiony na odbieranie rzeczywistości poprzez tą sensorykę, wyobrażenie świata jako głównie „materialnego”. To wszystko powoduje, że UFO jawi się nam jako podróżnicy z materialnych światów podobnych do Ziemi, jesteśmy taką koncepcją tak głęboko zdeterminowani, że nie możemy przyjąć innej, niematerialnej. Konsekwencje niematerialnego zródła, z którego pochodzić miałyby pojazdy UFO, wraz z ich istotami są ogromne. Ich ciała mogły by być tylko tymczasowe, pojawiające się w tej rzeczywistości na czas kontaktu z ludzmi. Mogły by one być równie dobrze tylko projekcją mającą cechy materialności. Główną zasadą ich kontaktu był by więc umysł-duch lub ciało duchowe („dusza” hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]), ewentualnie jakiś rodzaj „skafandrów” do których na chwilę się wcielają podczas „spotkań” trzeciego i czwartego stopnia. Komncepcja ta tłumaczyła by wiele ze starożytnych przekazów na temat działalności cywilizacji przedpotopowej, ich wiedzy na temat wszechświata.
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/swiat-materialny-kosmosu-galaktyk-jako.html
 
Tutaj polecam ten link z wpisu odnośnie cech ufonautów i sposobu ich niematerialnego działania, przypadek Polski z roku 1986:
 
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/05/polskie-wziecie-z-roku-1986-jako-klasyka.html
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.