Rosjanie twierdzą, że Chrystus urodził się na Krymie

Kategorie: 

Okazało się, że Chrystus urodził się na Krymie. Książkę pt. Chrystus urodził się na Krymie.Tam też umarła Bogurodzica (oryg. Христос родился в Крыму. Там же умерла Богородица), potwierdzającą tę teorię, można kupić w sklepach lub zamówić online. W podsumowaniu autorzy stwierdzają, że wszystkie wyniki badań przedstawione w monografii są nowe i nigdy niepublikowane wcześniej.

 

Powołując się na starożytne źródła, utworzono nową chronologię. W książce wykazano, że Andronikus - Chrystus urodził się na Krymie (w XII wieku). Tam też umarła Maryja Bogurodzica.

 

Ponadto, Święty Graal – legendarny kielich Jezusa, długo wykorzystywano na Krymie. „Angielski" Król Artur ma być odbiciem Chrystusa i Dymitra Dońskiego, a znana „starożytna” historia Orestesa i Ifigenii, jest biografią Chrystusa i Matki Boskiej.

 

Autorzy zauważają, że propozycja ich rekonstrukcji dziejów jest jeszcze hipotetyczna, ale są oni pewni, co do dokładności i niezawodności obliczonych dat. Księgarnie sprzedają książkę z napisem reklamowym: „Cuda się zdarzają".

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika JANUSZ KOWALSKI

PAN JEZUS CHRYSTUS BOG

PAN JEZUS CHRYSTUS BOG STWORCA WYJANI KAZDRMU NIEDOWIARKOWI CO JEST KAMON TO PROSTE CYTZJCIE SLOWO BOZE CHWALCIE PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA A NIE ZNACIE NAZWY  PANA YOSHUA HA MASJAH CIEKAWE WYMYSLACIE DIWNE TEORIE CHWALA PANU NASZEMU STWORCY I CO  POWIECIE NA TEMAT ANTARKTYDY I TARKTA JAKI XOSTAL PODPISANY PRZEZ TE PANSTWA KTOS WYJASNI CO TAM JEST

Portret użytkownika pulsar

W Rosji to

W Rosji to norma....
Znalazłem taki oto tekst:

Tekst powyższy pochodzi z tego artykułu:

A pochidzi on z tego oto czasopisma:

 
Czyżby sprawdzały się poniższe słowa Jezusa ?

Portret użytkownika Natala

Sa książki Fomenko i

Sa książki Fomenko i Nosowskogo - Nowa chronologja Фоменко, Носовкий Новая хронология, gdzie udowadniaja, jak falszowano historie. Mało kto pamieta, że Piotr 1 (który został podmieniony - i na to są dowody) wprowadził nowy kalendarz. W rezultacie czego u Rosji było skradziono  ponad 7 000 lat. Teraz, według slawiano-aryjskich WED jest rok 7523 - dowody na to też mozna znależć na youtube - zachowała się zelazna tarcza (czy pokrywka do kanalizacji) z napisem lat po Wedam i grygorianskim kalendarzem. Trzeba zacząć mysleć, po książce Święty graal, święta krew - całkowicie zmieniłam swoje podejście do tego tematu. Trzeba sobie zadawać pytania - np. dlaczego Jezus, wykształcony, jak na te czasy NIE MA swojego ewangelium? Ewangelie od Mateusza r.10/ 5-6 Idzcie raczej do owiec, którzy POGINĘŁI z domu Izraela! r.15/24 Jestem posłany TYLKO do owiec, którzy poginęły z DOMU IZRAELA! Do Jezusa ich Bogiem (izraelitów) był Jachwe, Mojżesz, jeżeli poczytacie TORĘ, to zauważcie, jaki był ten Bóg - nie bedziecie miec przede mna żadnych innych Bogów - wymagał absolutnego posluszeństwa  i wyłącznie KARAŁ! Z tego wynika, że Jezus NIE był izraelitom, ponieważ ON by tez był poginionym, czy jakos tam, i NIE był z domu Izraelitów!!! Jezus głosił ZUPELNIE cos odwrotnego od Jachwe - a mianowicie MIŁÓŚĆ, człowiek miłujący NIE będzie wymagać posłuszeństwa i kazać ZABIĆ swego syna w dowód wierności do siebie. I jeszcze na temat obrzezania - dla noworodka to był niesamowity ból, który całkowicie zmieniał jego mózg, na mózg niewolnika. Jezus też mówił Izraelitom, że ich Bóg jest DIABEŁ. W Torze tez zapisano, że za to, że Izraelici będą służyc Jachwe, dostana wszystkie narody, że wszystkie narody będą ich NIEWOLNIKAMI! Jezusa tez ukrzyzowano w NOCY, w dzień ŻYDOWSKIEJ PASCHY, - to był DAR Izraelitów dla swojego Boga Jachwe, kult księżyca! Jezus -  to kult słońca, światła! Nawet jeszcze dziś falszuje sie historia -  IZ TORY JA, nie było Mongolo-tatarskiej niewoli, Mongolowie NIE MAJĄ żadnych legend, związanych z Chingiz-Chanem,  a na samych malunkach z tamtych lat on ubrany jak Rosjanin, i są napisy - bo słowianie - potomkowie Tary i Taria (brata i siostry) z kraju TAR TARIA zawsze podpisywali swoje obrazy. Prof. Czudinow - to odkrył, że WSZYSTKIE napisy są po rosyjsku! Cyrył i Mefodij zmodyfikowali tylko slawiańskie runy, Lukaszewicz z Kijowa, w wydanych książkach z XVIII wieku po zbadaniu 40! języków udowodnił, że WSZYSTKIE języki poszli od języka Rosyjskiego, (sanskryt  - to zepsuty rosyjski) i były przerobione na 4 stale! sposoby - więc znając rosyjski mozna bez trudu odczytac KAŻDY język.

Portret użytkownika Zenek :)

  Brednia, jezus to obiekt

 
Brednia, jezus to obiekt kosmiczny (przynajmniej ten oryginalny). Raczej trudno byłoby komukolwiek urodzić coś wielkości Księżyca choć pewnie niektóre będą twierdzić iż dadzą radę ... zwłaszcza te niepokalane rozumem.
 
Pamiątką "urodzin jezusa" jest wypatrywana na niebie "pierwsza gwiazdka" bo to jego tak wypatrywano. Innymi nazwami tegoż "jezusa" jest Marduk, Wenus, Lucyfer, Jutrzenka...... Każda z nich odnosi się do kosmicznego obietku którego wojska zderatyzowały żydów +- 1300 pne za ich "cywilizację sodomy i gomory" i obecnie elity też tego obiektu wypatrują na niebie zwąc go jako NIBIRU. I bez względu na poziom paranoi w umysłach tzw elit i bez względu na zastosowane "ZWODY" jego dolot na orbitę jest równoznaczny z zagładą zydów, masonów, różokrzyży i innych filisemitów bez względu na to co im się roi w ich obrzezanych głowach. Tym razem już żaden żydek nie przeżyje o czym zresztą głoszą i święte pisma.
 
Dodam też iż jezus wcale nie nazywa się jezus. Nazwa jezus wynika z błędnej transliteracji nazw z WED na nazistowski dokonanej przez żydowskich złodziei tychże.
 
A wojsko jakie "jezusem" przyleciało faktycznie żyło na Krymie ale "trochę" wcześniej niż ruskie w swoim dziele twiedzą. Ich jezus to inny jezus. Wtórny bazujący na słowiańskiej TAMDZE pierwotnego.
 

Portret użytkownika Zenek :)

  Do powiem jeszcze iż

 
Do powiem jeszcze iż ponieważ nazwa jezus pochodzi od Marduka (a skrót IESU to literalnie imiona synów boga Wasu) a on sam w rozwinięciu może być odczytywany jako
 
MAR DUK => MARy DiUK
 
innymi słowy Posłaniec czy Namiestnik Śmierci (to jego czczą w meksyku w czasie świąt bożego narodzenia) to znany wśród sekciaży żydowskich znak czaszki z piszczelami to także emblemat jezusa Zbawiciela /Wybawiciela swiata od  żydowstwa.
 
Innymi słowy żydki z jednej strony nienawidzą Zbawiciela ale z drugiej, z wrodzonego debilizmu, czczą go pod niebiosa tylko pod innymi imionami. I tak "rasa wybranych" sięga bruku bezmózgowia chwaląc się wszem i wobec swoim zaaajeeeebisssstymmm IQ.
 
A specjalnie dla pana "minusa" powiem jeszcze, iż niejaki Król Krak miał pogański emblemat z tymże symbolem uważanym kłamliwie za żydowskie dzieło. Tarcze z herbem (tamgą) IESU jako potomek tych co przylecieli na ziemię wraz z Mardukiem (jezusem).
 
I mimo iż różne zakapturzone ćwoki z różnych lóż nazistowsko-masońsko-żydowsko-różokrzyżowo-iluminackich uważają się za niezwykle wtajemniczone w "tajemnice tego świata", i pomimo iż go "czczą na swoich satanistycznych ołtarzach to jego ponowne pojawienie się na Ziemi skończy się dla żydków dokładnie tak jak to się stało za poprzednim cyklem.....tylko tym razem ze 300% skutecznością zostaną wysprzątani z oblicza tej ziemi wraz ze wszelkim pomagającym im w sodomizacji tego świata pro-plugastwem.
 
 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Rosja to nie kraj to stan

Rosja to nie kraj to stan umysłu.
Ot cała mentalność homo soviecticus w jednym filmie. Zastanawiałem się, czy trochę im współczuć z powodu sytuacji gospodarczej... NIE. Banda alkoholików i ćpunów marząca o władzy nad światem, kompletnie niereformowalna i niezdolna do życia w cywilizowanym świecie.

Portret użytkownika sio

Tictalik to pierwsze 

Tictalik to pierwsze  stworzenie,które według naukowców wyszło z wody na ziemie około 350 mln lat temu czy nawet wcześniej
I ślady ich są w Polsce - tu zaczęło się boże stworzenie a reszta to tylko gadanie zwane religiami.
Abraham i Adam mogą się schować

Portret użytkownika El Koto

Ukraina - Obchody Nowego Roku

Ukraina - Obchody Nowego Roku po banderowsku. W dniu 28 grudnia w kijowskim lokalu gastronomicznym „BarHot” stołeczna bohema rezuńska spożywała „ruskiego niemowlaka”. Impreza nazywała się „Nagroda – Watnik Roku” (watnik-waciak- obraźliwa nazwa Rosjanina – tłum.). W menu figurowały takie dania jak burgery „Dom Związków Zawodowych” (aluzja do masakry Rosjan dokonanej w Odessie przez ukrowskich bandziorów – tłum.), „Wątróbka powstańca Donbassu”, „Zgwałcona emerytka” i nalewka „Weteranka”. Podawano jeszcze koktajl „Krew noworodka”. A dodatkowo podawano danie pod nazwą „Rzeź wołyńska” (półmisek z zestawem mięs), ciekawe czy bracia Polacy brali udział w przyjęciu? Głównym gościem była rosyjska „bojowniczka o prawa człowiekowate”, Jeliena Wasiliewa. Po co pytać co to za istoty? Informację tą dedykuję wszystkim polskojęzycznym europejczykom nadwiślańskim, ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich demokratycznych partii prawa i sprawiedliwości, a także funkcjonariuszy i członków judeochrześcijańskiego globalizmu. Tak to chyba powinno, prawidłowo, brzmieć w nowomowie.

Portret użytkownika baca

To bardzo dobrze, że są w

To bardzo dobrze, że są w końcu dowody, że Jezus urodził sie na Krymie... można już spokojnie wznieść tam ołtarzyk, potem zanim jeszcze sprawa przyschnie obudować go kapliczką, a na koniec przebudować w kościół lub bazylikę albo najlepiej od razu w katedrę z multikinem... z tyłu Centrum Modlitewnego może być również małe opactwo na 900 mnichów, a w dawnych stajniach hotel dla pielgrzymów, czyli kilkaset żłobków ze świeżym owsem no i aqua park wypełniony święconą wodą dostarczaną tankowcami z Lourdes... hipermarket z dewocjonaliami postawiłbym od strony północnej, żeby nie zasłaniał z rezerwatu Tatarów widoku na Mekkę, (a Tatarom oczywiście nalezy wydzielić jeszcze przed przystąpieniem do prac ziemnych ww. rezerwat i zamknąć ich w nim jakimś elektrycznym pastuchem i drutem kolczastym, który zapewni im bezpieczeństwo) a naprzeciwko hipermarketu należy postawić małą cerkiew, remizę strażacką, swietlicę dla trudnej młodzieży no i manufakturę ikon... wystarczy tylko trochę przerobić starą fabrykę traktorów... oczywiscie nie wolno zapominać o rampie rozładunkowej na dary ofiarne... aha i nie od rzeczy byłby też wykonać najpierw tunel kolejki podziemnej łączący zakrystię i parking dla popów z silosem na kiszonkę oraz klęcznik na trzysta tysięcy osób w formie takiej małej obwodnicy prowadzącej wokół kołchozu do Centrum Modlitewnego pod wezwaniem Jezusa Krymstusa...
No i tak bym właśnie widział ten biznesplan... myślę że gdyby jeszcze na samym początku odrąbać Janowi Pawłowi kość małego palca u lewej nogi i zakopać relikwię jako kamień węgielny to bank Watykański pozytywnie rozpatrzyłby wniosek i natychmiast udzielił niskooprocentowanego kredytu...
Chociaż może lepiej nie odrąbywać Janowi Pawłowi niczego tylko wypożyczyć ze stolicy apostolskiej jako kamień całe zwłoki... natomiast dla turystów w Watykanie w miejsce Jana Pawła można spokojnie wstawić zwłoki Charliego Chaplina z tabliczką "Jestem Charlie"

Portret użytkownika Xystos

Nie bluznij "baco" bo ci

Nie bluznij "baco" bo ci portki spiore i wyjdzie nato zes pejsiasty
stukam z frontu (Donieck) i Krym tez wyzwalalem
 
jam bardzo spokojny Chrzescijanin ale na takie kalumnie moge 
sie zezlic! lokrutnie !