Rosjanie twierdzą, że Chrystus urodził się na Krymie

Kategorie: 

Okazało się, że Chrystus urodził się na Krymie. Książkę pt. Chrystus urodził się na Krymie.Tam też umarła Bogurodzica (oryg. Христос родился в Крыму. Там же умерла Богородица), potwierdzającą tę teorię, można kupić w sklepach lub zamówić online. W podsumowaniu autorzy stwierdzają, że wszystkie wyniki badań przedstawione w monografii są nowe i nigdy niepublikowane wcześniej.

 

Powołując się na starożytne źródła, utworzono nową chronologię. W książce wykazano, że Andronikus - Chrystus urodził się na Krymie (w XII wieku). Tam też umarła Maryja Bogurodzica.

 

Ponadto, Święty Graal – legendarny kielich Jezusa, długo wykorzystywano na Krymie. „Angielski" Król Artur ma być odbiciem Chrystusa i Dymitra Dońskiego, a znana „starożytna” historia Orestesa i Ifigenii, jest biografią Chrystusa i Matki Boskiej.

 

Autorzy zauważają, że propozycja ich rekonstrukcji dziejów jest jeszcze hipotetyczna, ale są oni pewni, co do dokładności i niezawodności obliczonych dat. Księgarnie sprzedają książkę z napisem reklamowym: „Cuda się zdarzają".

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika JANUSZ KOWALSKI

PAN JEZUS CHRYSTUS BOG

PAN JEZUS CHRYSTUS BOG STWORCA WYJANI KAZDRMU NIEDOWIARKOWI CO JEST KAMON TO PROSTE CYTZJCIE SLOWO BOZE CHWALCIE PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA A NIE ZNACIE NAZWY  PANA YOSHUA HA MASJAH CIEKAWE WYMYSLACIE DIWNE TEORIE CHWALA PANU NASZEMU STWORCY I CO  POWIECIE NA TEMAT ANTARKTYDY I TARKTA JAKI XOSTAL PODPISANY PRZEZ TE PANSTWA KTOS WYJASNI CO TAM JEST

Portret użytkownika pulsar

W Rosji to

W Rosji to norma....
Znalazłem taki oto tekst:
[ibimage==23735==50_procent==Oryginalny==self==null]
Tekst powyższy pochodzi z tego artykułu:
[ibimage==23736==50_procent==Oryginalny==self==null]
A pochidzi on z tego oto czasopisma:
[ibimage==23737==50_procent==Oryginalny==self==null]
 
Czyżby sprawdzały się poniższe słowa Jezusa ?
[ibimage==23738==50_procent==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika Natala

Sa książki Fomenko i

Sa książki Fomenko i Nosowskogo - Nowa chronologja Фоменко, Носовкий Новая хронология, gdzie udowadniaja, jak falszowano historie. Mało kto pamieta, że Piotr 1 (który został podmieniony - i na to są dowody) wprowadził nowy kalendarz. W rezultacie czego u Rosji było skradziono  ponad 7 000 lat. Teraz, według slawiano-aryjskich WED jest rok 7523 - dowody na to też mozna znależć na youtube - zachowała się zelazna tarcza (czy pokrywka do kanalizacji) z napisem lat po Wedam i grygorianskim kalendarzem. Trzeba zacząć mysleć, po książce Święty graal, święta krew - całkowicie zmieniłam swoje podejście do tego tematu. Trzeba sobie zadawać pytania - np. dlaczego Jezus, wykształcony, jak na te czasy NIE MA swojego ewangelium? Ewangelie od Mateusza r.10/ 5-6 Idzcie raczej do owiec, którzy POGINĘŁI z domu Izraela! r.15/24 Jestem posłany TYLKO do owiec, którzy poginęły z DOMU IZRAELA! Do Jezusa ich Bogiem (izraelitów) był Jachwe, Mojżesz, jeżeli poczytacie TORĘ, to zauważcie, jaki był ten Bóg - nie bedziecie miec przede mna żadnych innych Bogów - wymagał absolutnego posluszeństwa  i wyłącznie KARAŁ! Z tego wynika, że Jezus NIE był izraelitom, ponieważ ON by tez był poginionym, czy jakos tam, i NIE był z domu Izraelitów!!! Jezus głosił ZUPELNIE cos odwrotnego od Jachwe - a mianowicie MIŁÓŚĆ, człowiek miłujący NIE będzie wymagać posłuszeństwa i kazać ZABIĆ swego syna w dowód wierności do siebie. I jeszcze na temat obrzezania - dla noworodka to był niesamowity ból, który całkowicie zmieniał jego mózg, na mózg niewolnika. Jezus też mówił Izraelitom, że ich Bóg jest DIABEŁ. W Torze tez zapisano, że za to, że Izraelici będą służyc Jachwe, dostana wszystkie narody, że wszystkie narody będą ich NIEWOLNIKAMI! Jezusa tez ukrzyzowano w NOCY, w dzień ŻYDOWSKIEJ PASCHY, - to był DAR Izraelitów dla swojego Boga Jachwe, kult księżyca! Jezus -  to kult słońca, światła! Nawet jeszcze dziś falszuje sie historia -  IZ TORY JA, nie było Mongolo-tatarskiej niewoli, Mongolowie NIE MAJĄ żadnych legend, związanych z Chingiz-Chanem,  a na samych malunkach z tamtych lat on ubrany jak Rosjanin, i są napisy - bo słowianie - potomkowie Tary i Taria (brata i siostry) z kraju TAR TARIA zawsze podpisywali swoje obrazy. Prof. Czudinow - to odkrył, że WSZYSTKIE napisy są po rosyjsku! Cyrył i Mefodij zmodyfikowali tylko slawiańskie runy, Lukaszewicz z Kijowa, w wydanych książkach z XVIII wieku po zbadaniu 40! języków udowodnił, że WSZYSTKIE języki poszli od języka Rosyjskiego, (sanskryt  - to zepsuty rosyjski) i były przerobione na 4 stale! sposoby - więc znając rosyjski mozna bez trudu odczytac KAŻDY język.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Rosja to nie kraj to stan

Rosja to nie kraj to stan umysłu.
Ot cała mentalność homo soviecticus w jednym filmie. Zastanawiałem się, czy trochę im współczuć z powodu sytuacji gospodarczej... NIE. Banda alkoholików i ćpunów marząca o władzy nad światem, kompletnie niereformowalna i niezdolna do życia w cywilizowanym świecie.

Portret użytkownika sio

Tictalik to pierwsze 

Tictalik to pierwsze  stworzenie,które według naukowców wyszło z wody na ziemie około 350 mln lat temu czy nawet wcześniej
I ślady ich są w Polsce - tu zaczęło się boże stworzenie a reszta to tylko gadanie zwane religiami.
Abraham i Adam mogą się schować

Strony