Samochód pojawia się znikąd i powoduje wypadek

Kategorie: 

Jak wiadomo od czasu upadku asteroidy czelabińskiej, w Rosji każdy ma w samochodzie rejestrator jazdy. Dzięki temu udało się uchwycić niezwykłe wydarzenie drogowe.

 

Na filmie widzimy auto wjeżdżające powoli na skrzyżowanie i nagle wyłania się też inny pojazd, który zjawia się znikąd niczym De Lorean DMC-12 z filmu "Powrót do Przyszłości". Film może być oczywiście rozmaicie komentowany, ale analiza poklatkowa wskazuje na to, że pojazd faktycznie wyłania się.

 

Być może wygląda to w ten sposób tylko z tego kąta widzenia. Niestety nie dysponujemy nagraniami tego wypadku z innych rejestratorów jazdy. Niewątpliwie przypadek ten będzie stanowił nie lada wyzwanie dla firmy ubezpieczeniowej likwidującej skutki tego zdarzenia.

 

Znane są też inne przypadki niewyjaśnionych wyłonień się pojazdów.

A tak wyglądała scena finałowa wspomnianego Powrotu do Przyszłości Roberta Zemeckisa.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Samochód nie "pojawia się

Samochód nie "pojawia się znikąd" tylko z innej warstwy rzeczywistości,której w tym miejscu jest granica strefy lub sektora.Gdy takie rzeczy dzieją się na waszych oczach,wasza uwaga jest umyślnie rozpraszana lub kierowana w inne miejsce.Kamera nie słucha mocy sugesti więc nagrała wszystko.Te granice stref i sektorów są ruchome i przesuwane według potrzeb podczasd przeprowadzania róznych operacji na naszej rzeczywistości kontinuum.Podobne "cuda" są opisane w Biblii,np.zdarzenie ,kiedy *|...łódź znalazała się natychmiast przy brzegu|*.

Portret użytkownika pasjonat

Admin ja wiem ze zbierasz na

Admin ja wiem ze zbierasz na nowy serwer, ale kamery ludzie maja by nie placic kosztow sadowych za nie swoj wypadek, kamery pojawily sie w 2009 roku kiedy 1 raz ceny ubezpieczenia komunikacyjnego skoczyly o 30% i pozniej w 2011 o kolejne 25% co wiazalo sie z odmowa rejestracji auta w razie NIEUDOWODNIENIA SWOJEJ NIEWINNOSCI. A niestety policja tam skorumpowanai bawi sie w sedziego za odpowiedni nominal
95 % tych filmow wykorzystuje kat i wysokosci pracy kamery - tworza sie martwe punkty pracy tych urzadzen, a Ty to łykasz jak Sasha Grey.
 
Jestem jeszcze ciekaw kto zezwolil na sygnowanie tych filmow logo IM  Wink

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika as

Zauważyłem, że cechą wspólną

Zauważyłem, że cechą wspólną tych filmów wydaje się być podobny kąt, pod którym sfilmowano scenę - samochody "duchy" wyjeżdżają zawsze z prawej strony ekranu.  To może być efekt wycięcia kilku klatek z filmu.