Sferyczny obiekt zlokalizowany w pobliżu Słońca

Kategorie: 

W przeszłości kilkukrotnie zwracaliśmy uwagę na zdumiewające anomalie występujące wokół naszego Słońca. Praktycznie każdego dnia znajduje się kuriozalne przykłady symetrycznych obiektów, które są kwalifikowane przez NASA, jako artefakty obrazu. Kilka razy mieliśmy jednak do czynienia ze sferycznym odkształceniu gazowej okolicy naszej gwiazdy. Kolejne takie zjawisko miało miejsce 19 września 2012.

Poprzednie przypadki pojawienia się sferycznych odkształceń nazywane były trochę na wyrost "tankowaniami"  z powierzchni gwiazdy. Oczywiście trudno jest znaleźć niepowtarzalne dowody takich zjawisk. Każdy jednak może sam ocenić czy to naturalna formacja czy też po prostu jest to energetyczna osłona jakiegoś pojazdu.

[ibimage==15179==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Teraz widać wyraźnie kolejne zjawisko przypominające tamte pamiętne tankowania. Odkształcenie jest bardzo widoczne i wyraźnie sferyczne. NASA na razie nie interpretuje tego zjawiska. 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Annunak

Nie uwazacie,że nasze słońce

Nie uwazacie,że nasze słońce jest komórko jajową kosmosu.I atakują ją plemniki obcych cywilizacji.A kosmos i my w nim to wnętrze jakiejś żywej istoty,która biega po innej planecie w innym wymiarze?

Portret użytkownika Krochmal

Równie dobrze możemy być

Równie dobrze możemy być drobinką kurzu w jakimś ogromnym, inno wymiarowym pokoju, albo cały nasz wszechświat to zaledwie jedna cząstka atomu jakiegoś mega gigantycznego krzesła z innego wymiaru. Tu nie ma co uważać, to wszystko fantazje i spekulacje, nic więcej niestety.

Portret użytkownika vasiliev

przestancie widziwiac ze cos

przestancie widziwiac ze cos nadejdzie.Nic sie nie stanie i koniec ,a wam kopary opadna 21 grudnia .Pewnie w tedy juz tu nikogo nie bedzie bo ze wsdydu sie spala przez te bzurne wypociny.Moze wy byscie chcieli aby cos sie stalo w najbliszych miesiacach,bo pewnie macie kredyty w bankach ,problemy z urzedem skarbowym itp.Idlatego chcecie aby cos walnelo ,ale nie stety tak nie bedzie ,pogadamy po 21 grudnia!!!

Strony