Słońce jako gwiezdne wrota do podróży międzygwiezdnych

Kategorie: 

Ostatnio wszyscy byli zdumieni kształtem dziury koronalnej na Słońcu. Przybrała ona trójkątny kształt. Samozwańczy fizyk, szwajcarskiego pochodzenia, Nassim Haramein twierdzi, że to był znak potwierdzający znaną już dawno wiedzę, że Słońce jest portalem służącym do poruszania się po galaktyce.

 

Pan Haramein to bardzo tajemnicza postać. Ostatnio nawet zniknęły z Wikipedii strony o nim. Jakieś ślady jeszcze w sieci pozostały, ale widać wyraźnie, że ktoś stara się je zacierać. Na filmie, o którym teraz mówimy Haramein kilkukrotnie wzywa, aby nie nagrywać podczas jego wykładu. Nie wiadomo, z jakiego powodu wiedza ta ma być reglamentowana? Chyba powinno mu zależeć na popularyzacji tematu.

 

Artefakty, które pokazuje Nassim Haramein pochodzą podobno z Ameryki Środkowej i mają zostać wkrótce upublicznione, gdy powstanie długo zapowiadany film o kontaktach mieszkańców prekolumbijskiej Ameryki z kosmitami.

[ibimage==12743==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Podczas wykładu tłumaczonego na niemiecki Haramein przedstawia artefakt przedstawiający jak sam to określa planetę z powłoka, prawdopodobnie z atmosferą i trzy statki kosmiczne na jej tle. Widać też kometę nadlatująca na Ziemię i to, że jeden ze statków odpycha ją czymś.

[ibimage==12750==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Aby pozbyć się wątpliwości odnośnie tego, co to są za statki i wyobrażenia z jednego z nich prowadzi dymek pokazujący jak się można domyślić wnętrze statku. To, co widać jest dość poruszające.

 

Oto kolejny artefakt przedstawiający statek wylatujący ze Słońca, na którym widać wyrysowany taki sam trójkątny znak, jaki uczyniła tam niedawno anomalna dziura koronalna. Gdy doda się do tego widywane w okolicy Słońca obiekty lub jak woli NASA, artefakty obrazu, to zaczyna się to układać w jakąś całość.

[ibimage==12758==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika toniefer

Fajnie że oglądamy film z

Fajnie że oglądamy film z komentażem Nassima "nie nagrywać !!"A jego wykład "Przekroczyć horyzont zdarzeń" faktycznie ciekawy,generalnie Hassim rozwiązał już chyba większość zagadek naszego świata Smile

Portret użytkownika gajer

a jaką mamy gwarancję że te

a jaką mamy gwarancję że te artefakty nie zostały celowo sfabrykowane? jak już ktoś wcześniej zauważył, zbyt komiksowe są te obrazki jak na tak zamierzchłe czasy... też to jest dla mnie wszystko podejrzane...

Portret użytkownika barys

Witam , kiedyś natrafiłem na

Witam , kiedyś natrafiłem na jego wyklady na YT  Nassim Haramein : Przekroczyć Horyzont Zdarzeń.Ma on ogromną wiedze na temat geometrii i nie tylko , porusza tematy templariuszy , piktogramów , piramid itp no nie ma sie co rozpisywać trza wykłady obejżeć.Jest wiele takich artefaktów które są nam nie dostępne , bo co jest komuś nie na reke i nie da sie racjonalnie masa wytłumaczyć to jest po prostu ukrywane !Właśnie mnie to też zastanawia dlaczego tam kogoś upomniał żeby nie nagrywał ! Zdaje mi sie że właśnie może chodzi o ten film o Maya-ch co robią , który ma w tym roku sie pokazać.Jak wiadomo niezłe środki finansowe tam nałożono... Artefakt który pokazał na filmie może udostępnił mu rząd który pracuje nad tym filmem , moze przez to nie kazał nagrywac....  

Portret użytkownika edmund

wszystko fajnie; lubię

wszystko fajnie; lubię Nassima, choc taki z niego szwajcar jak ze mnie arab.  Wątpliwość mam tu jednak taką, że artefakt raczej nie powinien przedstawiać komiksowego "dymka". Zdziwił bym sie gdyby ta metoda obrazowania była stosowana w starożytności.
 

Strony