Śmierć młodego mężczyzny w Kenii po kontakcie z dziwnie zachowującymi się pszczołami

Kategorie: 

Eric Mnyesi, który zmagał się z opuchlizną ciała po nietypowym kontakcie z tajemniczymi pszczołami w Mombasie, zmarł ostatecznie w swoim domu w Kisauni. Sprawę nagłaśniają kenijskie media (KTN TV).

 

Osiemnastolatek wykazał się sporą odwagą kilka dni temu, gdy odstraszył atakujący pszczoły za pomocą lemoniady w restauracji. Od tamtej pory owady go jednak prześladowały. Kilka dni później zmarł na skutek obrzęku na całym ciele. Tajemnicze pszczoły zaatakowały posiadłość niewiasty, która go zatrudniała. Nie przyciągnęły ich jednak słodkie substancje, a garnek z gotującym się, osolonym mięsem.

 

Lokalni mieszkańcy są przekonani, że dziwne zachowanie pszczół to nie przypadek, a dowód działania sił magicznych.  Oskarżają oni o czary kobietę, u której chłopak pracował. Doszli oni do takich wniosków, bo młodzieniec najbardziej opuchł w okolicach intymnych.

Rodzina poszkodowanego nieszczęśnika interweniowała u lekarzy i szukała ratunku w pomocy duchowej. Rozmaici duchowni przychodzili do domu „opętanego przez czary”, aby odgonić demony. Nie dali jednak rady i mężczyzna zmarł.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika squidos

Ok, mogłem napisać, że miał

Ok, mogłem napisać, że miał pecha i  zarazem farta, bo lekarze jednak się postarali,  było z nim kiepsko, nawet nie wiemy na jakiego owada mamy alergię i co się stanie po ukąszeniu. Skupiłem się tylko na tym wujku, a nie na wszystkich uczestniczących. Tak, wiem, że to zabobon, ale u mnie w rodzinie, zdarzały sie takie przypadki że brat zabrał matkę; brat siostę itp., w sumie zależy czy ktos w to mocno wierzy, czy tylko o tym wie. Faktycznie czasem nie ma wyjścia, musi przeleżeć i tak właśnie to wytłumaczyłem koleżance.
Co do śmierci simon, to chyba nie masz się co bać, Twoja dusza wyjdzie z ciała i ok, faktycznie tylko przenieść sie do m2, to jest masakra,  Ja też nie hcę po śmierci żadnego kamienia mieć na sobie tylko kwiatki żywe kolorowe pachnące Smile

Portret użytkownika simon

ja tam chce byś skremowany i

ja tam chce byś skremowany i już, trochę więcej to chyba kosztuje ale za to nieporównywalnie lepiej przecież, jak dusza chce ulecieć do światła i nieskończonej miłości przedwiecznego Ojca to nie ma nic gorszego niż lerzeć pod granitową czy tam marmurową płytą, 2metry pod ziemią w trumnie z drewna, masakra jakaś. nawet nie ma mowy żebyś się szybko zamienił w proch bo przecież co cie tam zje niby ?! straszne to jest, nigdy o tym nie myśleliście tymi katergoriami ? obłęd, ja się tylko dlatego boje śmierci, żeby mnie nie pochowali w trumnie ! może organy sprzedam po śmierci i za tą kase niech kremują, bo innaczej to nie wiem. oczywiście ciało spłonie po mszy itp ..

Portret użytkownika squidos

Cześć. Wujek mojej koleżanki

Cześć.
Wujek mojej koleżanki na pogrzebie jej mamy został ugryziony w szyję przez jakiegoś owada, w szpitalu cudem go odratawali, miał facet farta Smile , a ciotka z "pyskiem: wyskoczyła na nia, że to sie stało dlatego bo zmarła przeleżała niedzielę.

Portret użytkownika b@ron

słyszałem o tym zabobonie

słyszałem o tym zabobonie ,który głosi że zmarłego trzeba pochować przed niedzielą ,bo jeśli nieboszczyk przeleży niedzielę to zabierze kogoś ze sobą...problem w tym że w niedziele ksiądz ma wolne i pogrzebu nie zrobi ,więc nieboszczyk który zmarł końcem tygodnia jest zmuszony "przeleżeć" niedziele żeby księdzu nie psuć wekkendu...innego wyjścia nie ma ,gdyż pochowanie przed śmiercią jest bardzo niehumanitarne i się nie godzi...mi kiedy jakieś 8 lat temu zmarł ojciec w poniedziałek,ksiądz odmówił pogrzebu w środę ...jako że katecheta miał wyjazd a proboszcz ma zasady i zawsze pogrzebu udzielają we dwóch...po burzliwej dyskusji ostatecznie i z wielką łaską zgodził się na wtorek i wtedy pogrzeb się odbył...żeby nie było "ofiarę" odemnie dostał tak że to nie był powód niechęci do pracy mojego żalosnego proboszcza...tak więc że śmierć lepiej jest zaplanować z proboszczem bo potem robią się takie sytuacje które psują księdzu harmonogram...ale ty się squidos nic nie martw...ciotka zapewne u schyłku swego istnienia...kulturalnie wyzionie ducha od poniedziałku do środy konsultując to oczywiście z waszym etatowym proboszczem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Diament

wg mnie musi to mieć związek

wg mnie musi to mieć związek z uprawami GMO i ot tak powstały sobie mutacje owadów z megaodpornością i agresywnością.  Na szczęście z naturą nie idzie wygrać Smile A  to wszystko przez chciwość i chęć zysku...

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika Diament

Gdybyś uwaznie przeczytał mój

Gdybyś uwaznie przeczytał mój komentarz- lub ponownie- stwierdził byś, ze nie osądzam ICH-  tylko stwierdzam najprawdopodobniejszą przyczynę wg. mnie. Przecież świat jest jedną wielką plantacją świństw wszelkiego rodzaju ... Afryka, Europa czy któraś z Ameryk.. jakie to ma znaczenie?

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika pilip

stwierdzasz

stwierdzasz najprawdopodobniejszą przyczynę? to lepiej więcej nie stwierdzaj. 
a poprzedni komentarz? raczej nie powinnas traktowac go w 100% poważnie. po prostu wyobrazilem sobie etiopskich rolników i GMO co mnie rozbawiło ;] większosc z nich o traktorze marzy, a ty z gmo wyjeżdzasz jako najprawdopodobniejszą  przyczyną....  
to i ja sobie stwierdzę, że najprawdopodobniejszą przyczyną tego co piszesz jest po prostu fakt ze we wszystkim widzisz jakieś teorie spiskowe, popadniesz w paranoje jak już niejeden na tym forum.
zresztą, każdy kto sie zaczyna interesowac tematyką, można powiedziec nie tyle co niedostępną ale zbyt męczącą dla mózgów zwykłych smiertelników podnieca się każdym takim newsem ślepo w to wierząc. tak więc albo w pore zaczniesz myslec samodzielnie i starac sie odzielac i segregowac te wszystkie informacje albo kisiel z mózgu.
 

Portret użytkownika b@ron

widzisz polipie...diament

widzisz polipie...diament wykazała chociaż odrobinę inicjatywy żeby pomyśleć zanim napisze komentarz...no o tobie tego powiedzieć nie można ...co ma znaczyć "to lepiej więcej nie stwierdzaj"...diament podała bardzo prawdopodobną teorię tłumaczącą agresywność tych pszczół...ty natomiast nie używasz głowy do myślenia ,bo w sumie to ty nie masz żadnej teori ...co ciekawe wyśmiałeś GMO jako powód incydentu argumentując że ...hmmm...większość tych rolników marzy o traktorze....hahaha...a ty wiesz co to jest GMO???...bo z twojego postu wynika że to coś dla zamożnych...to proponuje ci żebyś zanim kolejny raz palniesz głupstwo zorientował się odrobine w temacie...dla ułatwienia dam ci wskazówkę, głowa służy do myślenia ...to jest ten balon co ci wyrósł na szyi w górę...poproś kolegę żeby ci zajrzał do ucha...jak jest prześwit to się nie trudź...za rady nie dziękuj masz to odemnie gratis...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Diament

fakt jest faktem, że te owady

fakt jest faktem, że te owady były bardzo agresywne- musiała być ku temu jakaś przyczyna. Odnośnie tych Twoich biednych rolników ok- masz rację- lecz przyjmijmy, że leci/płynie sobie jakiś transport  przykładowo z Europy do Kenii lub w te tereny (przypadkiem) zaplątuje się tam w środek jakaś zmutowana/podrasowana pszczółka... transport zostaje wypakowany- pszczółka sobie odlatuje... rozmnaża się... i reszta jest już powiedziana- czy pod tym kątem przeanalizowałeś daną sytuację? ...Zresztą nie będę więcej konwersować, trzymam się swojego zdania.
ps. nie we wszystkim widze teorie spiskowe- skąd taki pomysł ? :D- po prostu lubię czytać, analizować pewne sprawy- na swój sposób, w wielu sytuacjach zdaję sobie sprawę, że mizerny- lecz nikt nie jest alfą i omegą- Ty też nie jesteś i nigdy nie będziesz Wink
Pozdrawiam.

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika b@ron

muniek szaman by mu pomógł

muniek szaman by mu pomógł "duchowo"...no ale stało się i się nie odstanie ,natomiast artykuł zrodził we mnie niesamowitą niechęć do pszczół...i kilka pytań...
1...jak się odstrasza pszczoły za pomocą lemoniady?
2...co to był za "nietypowy kontakt" z pszczołami?
3...dlaczego pszczoły były tajemnicze?
4...jak ów nieszczęśnik był prześladowany przez te pszczoły?
5...dlaczego ów nieszczęśnik spuchł ,skoro pszczoły zaatakowały "posiadłość niewiasty"?
6...z czego było osolone mięso ,które się gotowało?
7...skoro młodzieniec miał "opuchnięte ciało",kto wpadł na pomysł by dokładniej obejrzeć mu genitalia ?
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

ciekawe jakiego rodzaju były

ciekawe jakiego rodzaju były owe "kontakty młodego mężczyzny z Kenii z pszczołami" - zaskakuje zwłaszcza ta dziwna heh... opuchlizna na genitaliach...
czego to ludzie nie "wymyślą" aby powiększyć penisa...
to jest bardzo starożytna chińska metoda a szczegółowe wyjaśnienie tej teraz "afrykańsko-chińskiej" metody jest na świetnym filmie Stand Up Guys - który od czasu Pulp Fiction stanowi kolejny krok milowy jeśli chodzi o kapitalne dialogi - polecam wszystkim ten film wlaśnie dla wypasionych tekstów, jak również dla poznania "tajemniczej opuchlizny genitaliów", którą wyjaśnia w burdelu bodajże Al Pacino

Portret użytkownika Zenek

Cóż, to chyba jego problem

Cóż, to chyba jego problem skoro się w toku dorastania nie nauczył iż ule nie służą do zaspokajania erotycznych marzeń.
 
Niedawno jakis próbował "wspólżyć z gniazdem szerszeni" i też był zdziwiony iż jest "ból zamiast orgazmu" bo w telewizji pokazywali inaczej.