Sondy NASA kolejny raz zarejestrowały tajemnicze obiekty w okolicach Słońca

Kategorie: 

Sonda kosmiczna SOHO, prowadząca stałą obserwację Słońca, odnotowała obecność niezidentyfikowanych obiektów, które dla niektórych wyglądają, jak "anioły" z rozwiniętymi skrzydłami.

 

Fotografie ze Słońca opublikowane przez NASA, badają naukowcy. „Znaki na niebie” zadziwiły wszystkich. Na YouTube oglądać można już kilka filmów, poświęconych temu zagadnieniu. Scott C. Warring, redaktor naczelny portalu UFO Sightings Daily, stwierdził, że to anielskie UFO obserwowano w ostatnich latach wielokrotnie.

Obecnie w okolicach Słońca pracuje kilka statków. Najefektywniej działa satelita Solar Dynamics Observatory (SDO), należąca do NASA i SOHO (Solar and Heliospheric Observatory) - wspólny projekt NASA i Europejskiej Agencji Kosmicznej. W ciągu ostatnich kilku lat wielokrotnie obserwowano anielskie UFO. Podobne zdjęcia publikowano w 2009, 2012 i 2014 roku.
[ibimage==25840==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Te „anioły” są ogromne - większe od Ziemi, chociaż absolutnej pewności w tej kwestii brak. Gigantyczne UFO widziano na przykład w okolicy Słońca 8 kwietnia 2014 i 25 października tego samego roku.

Niektórzy ufolodzy uważają, że „anioły” to ogromne statki kosmiczne, które wykorzystują gwiazdę centralną naszego układu, jako ładowarkę. Inni twierdzą, że zjawisko może być „wynikiem nieprawidłowego formatu piksela”. Wypowiadają się też eksperci, którzy tłumaczą pojawienie się „aniołów” i „statków kosmicznych” w okolicy Słońca, zaburzeniami matrycy cyfrowej. Wierzą oni, że na scenie pojawiają się gwiazdy i planety, które przemieszczając się, rzucają światło bezpośrednio na obiektyw.

 

Z drugiej strony, nikt przecież nie wie, jak wyglądają prawdziwe anioły, o ile rzeczywiście istnieją.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mm

Przecież to zwykła kometa

Przecież to zwykła kometa muskająca słońce... nic w tym dziwnego, ani zadziwiającego. Jeśli ktoś z was śledził przelot komety ISON może sobie porównać z "aniołami". Ot, zagadka rozwiązana Smile Cóż się dzieje na tym portalu? Biggrin

Portret użytkownika zadziwiony

Może ktoś coś powiedzieć o

Może ktoś coś powiedzieć o tych dziwnych obrazach z SOHO? Bo te zdjęcia z "aniołami" to może nie, ale inne (na pewno znane - takie z oddalającym się od Słońca punktem) dla mnie wyglądają jakby uszkodzenie/przesterowanie matrycy które usiłuje skorygować jakiś stratny algorytm kompresujacy, ale uszkodzenie nie przesuwałoby się na obrazie względem słońca...aczkolwiek może to przesterowanie od jakiegoś intensywnego strumienia, ale strumień nie miałby przez tyle czasu tak stałego przekroju...ale z drugiej strony bóg wie z jakiego sprzetu, optyki i oprogramowania korzystają...
Ktoś? Coś? Jakieś info?

Portret użytkownika Cabaj

Podejrzewam że to w końcu

Podejrzewam że to w końcu "stworzyciel"objawił sie pod postacią...tym razem latawca między-planetarnego o napędzie (pierd)ykalnym. [ibimage==25848==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!