Spektakularne obserwacje UFO w okolicach Melbourne

Kategorie: 

Dzisiaj przedstawiamy dwa nagranie wykonane 11 listopada 2012 roku w okolicach australijskiej metropolii Melbourne. Pierwszy film przedstawia przelot jakiegoś obiektu, który poruszał się ze znaczną prędkością. Drugie ujęcie wykonane z tego samego miejsca przedstawia wiele obiektów wchodzacych w ziemską atmosferę.

 

Obserwacja ta przypomina pod jednym względem ostatnie przypadki z Denver w USA. Tam również ujawniono, że na niebie poruszają się jakieś obiekty, o których nie mamy żadnego pojęcia. Na dodatek te pojazdy są na tyle szybkie, że oko ludzkie nie jest w stanie ich uchwycić.

Powyższe nagranie wykonano za pomocą kamery Samsung sdc-435 z filtrem podczerwieni. Oznacza to, że ten obiekt mógłby nie być zauważony podczas normalnej obserwacji nieba. Tak jak w przypadku wypadków z Denver tak i tym razem pojawia się sugestia, że są to po prostu owady. No cóż niektórzy wolą uwierzyć w świetliki latające w szyku bojowym niż uznać, że coś dziwnego dzieje się nad ich głowami.

Co ciekawe ten sam internauta opublikował tez nagranie, w którym widać kolejne obiekty, które wydawały się przylatywać z wyższych partii atmosfery. Całe nagranie trwa prawie 9 minut, najciekawsza akcja zaczyna się po trzeciej minucie nagrania.

 

 

Źródłohttp://www.youtube.com/user/Lou20764?feature=watch

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika anya67

Na poczatek prosze o

Na poczatek prosze o wybaczenie , ale nie mam polskich liter na klawiaturze
Co nie zmienia faktu , ze MOZG i KTORY to sa wyrazy , ktorych pisownia powinna byc znana wszystkim !
Mieszkam na stale w Uk ale jezyka wlasnego nie zapomnialam ...
Co do tematu... wierze gleboko w istnienie zycia na innych planetach i czy to piksele czy faktycznie statki UFO wiary mojej nie zmieni.
Czy to proby nawiazania kontaktu czy tez manifestacja swojej obecnosci nie wiem i raczej nie mnie to oceniac szczegolnie na forum , ale swoje zdanie mam i to na tyle
pozdrawiam xxx 
 

Laszka

Portret użytkownika junior

WOŁANIE MATKI NAJŚWIĘTSZEJ DO

WOŁANIE MATKI NAJŚWIĘTSZEJ DO LUDZKOŚCI
Dzieci Mojego serca, niech Pokój Boży będzie z wami a Moja Macierzyńska Opieka zawsze wam pomaga.
Zdecydowana większość ludzkości paraduje niepohamowanie w przepaść, która jest otwarta, aby otrzymywać jak najwięcej dusz, które nie chciały skorzystać z zaproszenia do nawrócenia które ​​niebo im zsyła. Posłańcy Mojego Ojca nie są słuchani i wątpili się w przekazy z nieba i nimi wzgardzą. Idzie Boża Sprawiedliwość  i wielu się zatraci, gdyż zachowują się jak w czasach Noego, zajmują się tylko rzeczami tego świata. Wczoraj była powódź a na ostatnie czasy będzie ogień Bożej Sprawiedliwości, co przywróci porządek i prawo w stworzeniu.
Drogie dzieci, jestem Arką Nowego Przymierza ostatnich czasów; słuchajcie Mojego wołania i porzućcie swój upór, gdyż przyszła noc i jeśli będziecie trwać w zaprzeczeniu i odmawiać  słuchania głosu Boga poprzez Jego przekazy i wydarzenia, zapewniam was,ze nie znajdziecie ucieczki w dzień oczyszczania. Cisza kosmosu wzywa do nawrócenia; już niedługo wszystkie elementy wszechświata zostaną wstrząśnięte i życie w waszym świecie już nigdy nie będzie takie samo. Będą zjawiska kosmiczne, planety zmienią swój kurs, gwiazdy zderzą się, a słońce i księżyc się zaćmią. Morza zniszczą miasta i ogień zrodzony z wnętrzności ziemi przyczyni się do trzęsienia ziemi, kontynenty połączą się i całe narody zanikną; wszystko zmieni się w ułamku sekundy; ten świat który znasz  ucierpi wielkich zmian.
Całkowity upadek gospodarki spowoduje ze wielu straci głowę, to co nazywacie pieniądzem będzie toczyć się po ziemi i nikt nie będzie tego zbierać; będzie śmieciem które nie będzie się już nadawało do zaspokojenia waszych potrzeb. Biada tym, którzy pokładają wiarę i ufność w rzeczach tego świata, gdyż już wkrótce otrzymają swoje wynagrodzenie!.
Moje małe dzieci, zbierajcie się i uczcie się ode mnie, jestem Arką, która zaprowadzi was do bezpiecznego portu; nie lekceważcie tej okazji; chrońcie się we Mnie, a znaleziecie schronienie i pocieszenie, abyście mogli zmierzyć się z dniami oczyszczenia, które się zbliżają. Mój przeciwnik zaczął wdrażać emisariuszy i swoich fałszywych proroków, nie wierzcie w ich kłamstwa, nie słuchajcie ich, oni ogłoszą wam nadejście fałszywego boga, fałszywego pokoju; wszędzie będą trąbić kłamstwa i oszczerstwa na Bożych proroków; strzeżcie się ich, gdyż już przeniknęli między was, ludu Boży.
Nie wierzcie dzieci Moje, byty piekielne nazywane istotami pozaziemskimi są wysłannikami zła, które przychodzą na ziemię, aby zwieść wielu mówiąc, że są istotami światła i przychodzą by ustanowić nowy świat i przynieść pokój i harmonię człowiekowi. Wszyscy oni są upadłymi aniołami  przebranymi w dobroć, ale ich istotą jest zło; przychodzą, aby przygotować drogę na ukazanie się fałszywego boga. Oh, jaki smutek Mnie przytłacza widząc jak wielu się zagubi słuchając doktryny i nauki tych istot zła! Słuchajcie Moje dzieci, co mówi Słowo Boże; „Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów.” (1 Tm 4, 1).
Mój przeciwnik jest inteligentny i zna słabości człowieka i o wiele bardziej w tych czasach apostazji; wykorzysta brak wiary niektórych aby ukraść ich duszę. Dlatego ostrzegam was Moje dzieci, żebyście nie zwracali uwagi na wiadomości od bytów oświeconych zwanych pozaziemskimi ani nie słuchajcie ich nauki, ponieważ wszystko to jest oszustwem Mojego przeciwnika. Mój przeciwnik chce odwrócić was od prawdziwej ścieżki, Jedynej Prawdy i Życia, którym jest mój Syn; bądźcie na straży i czujni, abyście nie wpadli w subtelne pułapki Mojego przeciwnika i staraniom jego wysłanników zła, byście nie zaprzeczyli wierze i nie stracili swojej duszy. Jest tylko jedna droga aby dostać się do chwały Bożej – to jest przez oczyszczanie, cała reszta to kłamstwo; strzeżcie się Moi mali wpadnięcia w te pułapki, gdyż już wkrótce pojawią się posłańcy zła, czyniąc znaki i cuda, i ogłaszając przyjście oświeconej istoty, która przyniesie pokój i rozwiąże wszystkie problemy ludzkości. Nie podążajcie za tymi uczniami zła, gdyż tego co szukają jest skradzenie waszej duszy. Niech Moja miłość i Macierzyńska Opieka pozostanie między wami, dzieci Mojego Serca. Jestem waszą Matką Najświętszą Maryją.
Dajcie poznać Moje orędzie zbawienia całej ludzkości.
http://dzieckonmp.wordpress.com/

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Homo sapiens

Tam na początku jest

Tam na początku jest cudzysłów, text pochodzi ze strony paranormalium Smile
 
kilka ważnych informacji:
"...
Badania klimatyczne potwierdzają nuklearną zagładę Sumeru
Pod koniec trzeciego tysiąclecia p.n.e. nastąpił niespodziewany koniec wspaniałej cywilizacji sumeryjskiej.
Jej nagła zagłada opisana została w licznych tekstach lamentacyjnych odkrytych przez archeologów. Teksty te przypisują katastrofę Złemu Wiatrowi, który przygnał z zachodu - z kierunku Morza Śródziemnego - śmiercionośną chmurę, która spowodowała zagładę wszystkich żyjących istot - zarówno ludzi, jak i zwierząt -  sprawiła że roślinność uschła, a wody zostały zatrute.
 W książce „Wojny Bogów i Ludzi” (trzeciej książce z cyklu Kroniki Ziemi) Zecharia Sitchin wskazał na pewien obszerny tekst, znany naukowcom jako Epos Erra, w którym, jego zdaniem, znaleźć można wyjaśnienie nagłej zagłady cywilizacji sumeryjskiej. Tekst ten opisuje łańcuch zdarzeń, które ostatecznie doprowadziły do użycia ‘Broni Terroru’ w konflikcie pomiędzy rywalizującymi klanami Annunaki („Ci, Którzy z Nieba na Ziemię Przybyli”).
 Analizując opisy broni znajdujące się w Eposie Erra oraz tekstach lamentacyjnych, Zecharia Sitchin doszedł do wniosku, iż Broń Terroru to nic innego jak broń nuklearna. Chmura nuklearna, użyta do starcia z powierzchni ziemi znajdującego się w owym czasie na Półwyspie Synaj portu kosmicznego (oraz niektórych „grzesznych miast” - Sodoma i Gomora), została przygnana przez wiejące wiatry na wschód, siejąc śmierć i zniszczenie w „Krainie Między Rzekami” (Mezopotamia) – imperium Sumeru i Akkadu.
 Co więcej, oprócz stwierdzenia, że broni nuklearnej użyto na Ziemi po raz pierwszy nie w roku 1945 w Hiroszimie, lecz tysiące lat wcześniej na Bliskim Wschodzie, określa Sitchin datę tego wydarzenia – rok 2024 p.n.e.!
 Potwierdzenie naukowe
To, że cywilizację, która powstała w Sumerze około 3800 p.n.e. – osiągając nieporównywalne wyżyny pod rządami ostatniej dynastii (Trzeciej Dynastii z Ur, miasta Abrahama) – spotkał pod koniec trzeciego tysiąclecia p.n.e. nagły i niespodziewany upadek, było faktem powszechnie przyjętym i dobrze udokumentowanym. To, iż jej koniec był nagły, było również pewne. Brakowało jednak wyjaśnienia, co ów nagły upadek mogło spowodować.
Rozpoczęte w 1999 roku przez archeologów oraz naukowców specjalizujących się w Bliskim Wschodzie badania przyniosły masę dowodów świadczących, iż zagłada Sumeru i Akkadu miała związek z nagłą zmianą klimatu. Badania wstępne prowadzone przez Harveya Weissa i Timothy C. Wieskela z Uniwersytetu Harvarda zostały następnie rozwinięte przez H.M. Cullena i jego zespół z Obserwatorium Ziemi Lamonta-Doherty’ego na Uniwersytecie Kolumbia (Lamont-Doherty Earth Observatory of Columbia University), Uniwersytetu Utah (University of Utah), Narodowego Laboratorium Lawrence’a Livermore’a (Lawrence Livermore National Laboratory) oraz Institute für Geowissenschaften z Niemiec. Na podstawie badań prowadzonych nad nie dającą się wytłumaczyć jałowością ziemi, brakiem wody oraz pyłem osadowym naniesionym przez wiatry, bazując na metodzie datowania węglem radioaktywnym, ustalono, iż zmiana klimatu miała miejsce 4025 lat temu (margines błędu określono na 125 lat).
 Dokładna data potwierdzona!
 Wyniki tych oraz innych, o podobnej tematyce badań, łączących nagłą zmianę warunków klimatycznych z powstaniem i upadkiem cywilizacji zarówno w Starym, jak i w Nowym Świecie, zostały zebrane i opublikowane w prestiżowym periodyku Science, w numerze z 27 kwietnia 2001 r. Opracowanie to, autorstwa Petera B. deMenocala, kładzie szczególny nacisk na osadowe pozostałości tefry; poddane analizie fragmenty skał potwierdziły, iż zmiany klimatyczne miały miejsce 4025 lat temu.
 Licząc 4025 lat wstecz od chwili obecnej, czyli roku 2001, otrzymamy rok 2024 p.n.e. – jest to dokładnie ten sam rok, który podał Zecharia Sitchin w swojej książce z 1985 roku!
 Zagadka tefry
 Fakt, iż w ostatnich badaniach główny nacisk położono na kwestię tefry ma podwójne znaczenie.
Podczas gdy we wcześniejszych badaniach mówiono o pyle naniesionym przez wiatr, w ostatnim opracowaniu skupiono się na materii zwanej tefrą. Czym jest tefra? Literatura z zakresu geologii definiuje tę materię w następujący sposób:

"Gdy dochodzi do erupcji wulkanu, wyrzucona czasami zostaje do atmosfery materia w postaci fragmentów skał. Materia ta określana jest mianem tefry."

Te wypalone na wskroś kawałki sczerniałej, podobnej do żwiru skały, w większości wypadków spadają w pobliżu ich wulkanicznego źródła; natomiast spopielone drobiny są przenoszone przez wiatr na wiele kilometrów i mogą unosić się w górze przez ponad rok.
 Obszar na Półwyspie Synaj, na którym znajdować się miał ów zniszczony port kosmiczny, jest w istocie pokryty - do dnia dzisiejszego! – podobnymi do żwiru, wypalonymi na wskroś, sczerniałymi kamieniami (patrz ilustracje 105, 106 i 107 w „Wojnach Bogów i Ludzi”). Jednakowoż, na co w swej książce zwrócił uwagę Sitchin, na Półwyspie Synaj NIE MA WULKANÓW. Pochodzenie naniesionego przez wiatr pyłu osadowego na Półwyspie Synaj pozostaje zagadką.
 Jedynym wyjaśnieniem występowania na Półwyspie Synaj pokruszonych i sczerniałych kamieni, a także spustoszenia spowodowanego przez wichry w Mezopotamii może być historia opowiedziana w Eposie Erra (znajdująca swoje odzwierciedlenie w biblijnej opowieści o zniszczeniu Sodomy i Gomory) - nie spowodowała tego erupcja nieistniejącego wulkanu, lecz użycie broni nuklearnej w 2024 p.n.e..."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika suri

Do cholery !!! przestancie

Do cholery !!! przestancie wreszcie z ta "zasrana Ortografia  !!!, czy wy madrale naukowi z Polski nie zdajecie sobie sprawy ze duzo tutaj na stronie jest za granica Polski ??, przypierdalasz sie jeden z drugim do bledow ortograficznych, widac wasza PYCHA jest wieksza jak kazda wiadomosc ktura lakniesz ,  ale juz ciebie przewyzsza Twoja Inteligencja Ortograficzna..........pfuj

Portret użytkownika Raffi5000

suri, zamknij tą paszczę

suri, zamknij tą paszczę pieniaczu niedorozwinięty. Dla mnie i dla wielu z resztą też jest bardzo ważne, aby poprawnie pisać tak orograficznie, jak i interpunkcyjnie. Nie chce mi się dokładnie tłumaczyć dlaczego, ale uwierz mi, to bardzo istotne, jeśli się chce redagować cokolwiek innym ludziom. I może sobie być nawet z Księżyca jeden z drugim, a poprawnie ma być. Czaisz, kumasz, kminisz zapyziały rudzielcu ?
Narty !

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Strony