"Śpiący prorok" również przewidywał kataklizm w 2012

Kategorie: 

Wśród wielu przekazów wskazujących na wyjątkowość roku 2012 nie można nie wspomnieć tego pochodzącego od tak zwanego "śpiącego proroka", Edgara Cayce. Mimo, że od jego śmierci minęło już ponad pół wieku to jego prognozy na 2012 rok do dzisiaj wzbudzają emocje.

 

Cayce miał swoje wizje podczas seansów hipnotycznych. Tą metodą sam odblokował się po afazji, jakiej doznał w wieku 20 lat. Pomagał też lekarzom dyktując terapie dla pacjentów. Wiele z jego przekazów do dzisiaj jest wydawanych w formie książkowej. Wracając do jego wizji na temat zmian, jakie miałyby nastąpić w najbliższym czasie warto zaznaczyć, że, mimo iż widział wielkie katastrofy to sugerował również odmianę duchowa ludzkości. Cayce twierdził, że przyszłość nie jest zdeterminowana, ponieważ element losowości daje nasza wolna wola. Oznacza to, że jego wizje na temat niektórych wydarzeń mogą się okazać nietrafione, gdy splot specjalnych okoliczności wpłynie również na nie.

 

Ze słów Edgara Cayce wynika, że wielki kataklizm jest zjawiskiem cyklicznym. W swoich seansach często wspomina o Atlantydzie, która miałaby zostać zatopiona właśnie w wyniku wielkiej katastrofy. Według niego powódź, która tego dokonała była wywołana przebiegunowaniem pola magnetycznego naszej planety. Opowiedział on całą zapomnianą historię ludzkości oraz twierdził, że Atlanci próbowali nam przekazać jakoś informacje o cyklicznym kataklizmie i tego dowodem jest kilka kompleksów zaprojektowanych do przetrwania potopu w wyniku przebiegunowania. Wspomina on o takich obiektach jak Sfinks, piramidy w Gizie oraz budowle na Jukatanie w Meksyku. Cayce w szczegółach opisywał, kto zbudował Wielką Piramidę.

 

Cayce widział możliwość wielkiej trzeciej wojny światowej i często przed nią przestrzegał. Jej źródło widział właśnie w państwa arabskich i w rejonie Zatoki Perskiej. Zwróćmy uwagę, że przewidzenie tego typu rozwoju wypadków na świecie i to w latach czterdziestych XX wieku było wyczynem nie lada. Gdy widzi się ilość protestów ludności na całym świecie można powiedzieć, że następuje jakaś globalna zmiana świadomości ludzkości. Śpiący prorok widział też znaczny wzrost aktywności wulkanicznej zwłaszcza skupiał się na Etnie i na Wezuwiuszu, ale też na obszarze USA. Twierdził też, że w okresie poprzedzającym te zmiany dojdzie do znacznego wzrostu aktywności sejsmicznej. Edgar Cayce sugerował, że zostanie dokonane jakieś znaczące odkrycie archeologiczne, które spowoduje, że na pochodzenie rodzaju ludzkiego będziemy już zawsze patrzyć w zupełnie inny sposób.

 

Sugerował on, że tak zwaną "Złotą Erę Ludzkości" będą poprzedzały dziwne zmiany pogody, susze, fale pływowe a nawet głód. Cayce mówił, że znacznie wzrośnie poziom oceanów. Uważał, że przebiegunowanie zacznie się w 1998 roku, ale na początku ludzkość tego nie zauważy. Widocznym znakiem miały być topniejące pokrywy lodowe, które spowodują wzrost poziomu morza i zalanie wielu obszarów przybrzeżnych. Wydaje się, że właśnie te procesy widzimy w czasach dzisiejszych. Edgar Cayce przepowiadał, że na Atlantyku i na Pacyfiku pojawią się nowe obszary Ziemi a linia brzegowa ulegnie zupełnemu przeorganizowaniu. Przewidział, że duża część Japonii "zniknie w morzu". Biorąc pod uwagę wydarzenia z marca 2011 można powiedzieć, że i ten scenariusz się ziszcza.

 

Bez względu na to, jaki mamy stosunek do ustalania przeszłości i przyszłości na bazie seansów hipnotycznych informacje, jakie przekazywał "śpiący prorok" budzą szacunek i zastanawiają trafnością obserwacji a fakt, ze zapisów tych sesji dokonano w latach czterdziestych ubiegłego wieku powoduje, że Edgar Cayce zasługuje na uznanie go dwudziestowiecznym Nostradamusem.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika bernixon

ej smietnik robicie z tego

ej smietnik robicie z tego forum 90 procent wpisow jest nie do tematu,to jest innemedium a nie jakis antysemicki chat,a cayce moim zdaniem to powtarzal gdzies zaslyszane przepowiednie i przypisywal  je sobie ,,wielki  Prorok'' a przepowiednie sa przepowiedniami  a nie faktami tylko dlatego ze mowia o wydarzeniach ktore MOGA sie wydarzyc(ale nie musza)bo one tylko ostrzegaja przed pewnymi wydarzeniami a to czy cos naprawde sie sprawdzi zalezy od wielu czynnikow jak ktos czytal Asimova Fundacje to wie o co chodzi,nawet najmniejsza rzecz moze zmienic bieg przyszlosci.Koniec swiata kataklizmy i reszta od ok 20 lat mamy pod nosem a kazdy czeka na gwiazdke z nieba ktora ten swiat w pyl rozwali,majowie wiedzieli o nowej erze ktora sie zacznie od grudnia a nie o zniszczeniu swiata a przez ta bledna interpretacje ludzie panikuja na calym swiecie,wogole to zwariowac mozna z tym wszystkim

Portret użytkownika baranek

W sumie Żydy są odwzorowaniem

W sumie Żydy są odwzorowaniem ich panów, czyli tej pasożytniczej rasy, która nimi steruje, żydy swymi działaniami jedynie ich naśladują (naród wybrany). Na księżycu widziałem zryte lejami miasto-bazę czyjejś floty, widziałem też panią Pilot tego statku, (bardzo ładna) który tam leży obok. Patrząc na to pobojowisko i setki ton złota rozsypane dookoła tego ogromnego statku, nasuwa się myśl że pasożytnictwo jednak ma długą tradycję i do tego kosmiczną. Co do dyskusji o poglądach Bacy to nie ma znaczenia kto ma rację lub jej nie ma. Gdyż prawda zawsze zwycięża nad kłamstwem, (serce nie toleruje kłamstw) Dlatego nie ma co się przejmować tym co pisze Baca, bo jeśli ma rację to tak czy siak przetrwa i nic go nie ruszy, a jeśli nie to sam sobie podcina gałąź na której siedzi. Wobec wszechświata jedno i drugie rozwiązanie jest prawidłowe. Dlatego oceny nie mają tu żadnego zastosowania. Odcięcia energetyczne jeśli już następują to polegają na przydatności (danej struktury energetycznej) dla Całości Życia i Rozwoju. Cóż pasożyty mają się czego obawiać (ale nawet one też potrzebują Życia które jest ich pokarmem). Faktycznie 12-20 września tego roku było jedno z serii odcięć, a jedyne co mogę powiedzieć to to, że współczuję tym co zostali na starym fraktalu energetycznym, gdyż kolejne duże odcięcie 'nieprawidłowych fraktalnych wzorców myślenia' nieuchronnie zbliża się do nas czy tego chcemy czy nie-chcemy. Jednocześnie radośnie wszystkich informuję, że od wieków jest znane lekarstwo na wszelakie formy pasożytnictwa łącznie z takim energetycznym. Dlatego też trochę wydaje mi się dziecinne naiwne podejście Bacy do problemu żydów. Bo z tego co on piszę wnioskuje iż on chce zlikwidować jedne pasożyty, a to po to tylko by samemu wskoczyć na ich miejsce. Wątpię czy to tędy droga, ale to się dopiero wyjaśni ...

Portret użytkownika swit59

4.27...Tak dla

4.27...Tak dla ciekawOOSTKI:
    Wszedłem TU o 3.41... a co do okresu CayceAGoweg<OO>:
   1958-1998...
????????????????????????????????????????
  Znam(z neta...bo skąd ?) taki zapis:
   "Jego początki ujrzymy w chmurach w 1958 r...
a PEŁNIA Jego PANOWANIA nastąpi w 1998 r..."
    Ile to lat miałem w 1958 r ? PIĘĆ...
 Noa wiemy,że :
                       Prorok Mahomet...
 został wzięty do nieba w w.5 lat...
    TYlk<OO>lego...SPOKO !
  W 1997 r(szerOKO wspominanym w wielu 4 w. i Sixeinach NOSSSa...)
 mam 44 lata...
44+1= ...1998 r !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Mamy więc...ŚliczNe(?) doP.A.sowaNie(na RYCERZA...r:TU...? PT aKA 7777!!!+7...HowgH!)
   Słynne 44 i 41...2 w 1...
11-41...że wam tylko pRZyPOMnee:!!!
==============================================
 Nie możecie tego co wam wypisuję zzzzzzzzzzzzzzzzzROZUMMMieĆĆĆ...bo :
MACIE OGRaniczoną wiedzę(CHoryZONty...) !
     MMMistRZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...
   jest NO PO KONAN Y yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!
 ZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzniMMM+"M"...nie można WYgraĆĆĆ...
   ON...
           w KOŃCU: ŚWI...
 doprowADZI(WWW ?NEe:Tb !)  wwwAS do...
PEŁdNInf. ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZrozuMMMieniJA !
   
   Chodzi więc o to,że w 1997 r...
 FRAKTAL...istnienia-BYTU...naszej RZECZYwistości osiągnął swe MAX...
    TAK MIAŁO BYĆ Z WOL I NIEBA-MMMISTRZA ...
 A dlaczego NIE STA%ŁOSIE...???
   TrafiŁŁ...???Swój na SwEGO !!!
 JA...
         ju ż wtedy...
"WSZYSTKOdy"...wiedziAUe"M" !!!
   Ale...
               tak dlaPEWnosssCInf.:
   POST( 11.4.1997 r !!!1-szy dz.Pracy na PP...:w papierACH: 10.4.97=13 l do:...10.4.10 !)
 aNO:wiŁŁem...
                         POczeKAaaaaĆĆĆ...:
mmmOże...SIE...myLEE ?
 
 CZY...sie "M"Ylee ??????????????????????????????????????????
  4.51...
   38I8kX...No,NOO...nOOo?
  
  
 
 

Portret użytkownika magi74

A oto program dnia na 21. 12.

A oto program dnia na 21. 12. 2012

05:00- Pobotka przy zachmurzonym niebie przez dzwony i syreny
06:00- Przybycie Majow
07:00- Przybycie istot pozaziemskich
08:00- Przybycie prezydentow G8
09:00- Przybycie wszystkich swietych
10:00- Hymny na koniec swiata
          " Highway to hell"
          " Adieu mein kleiner Gardoffizier"
11:00- Pozdrowienia od papieza
11:45- Przekaska apokaliptyczna
13:00- Zebranie NATO z okazji konca swiata
15:00- Minuta ciszy
15:05- Rozpoczecie oficjalnej ceremonii
17:00- Otwarcie bufetu
18:00- Wyjazd Majow
19:00- Pokaz sztucznych ogni i mecz pilki noznej Brazylii z jedna z wybranych druzyn swiata
21.00- Wyjazd aniola i archaniola
22:00- Zakonczenie ceremonii- Afterhour ( otwarty bar) piwo darmo
23:30- Rozdawanie ( bez oplaty) okularow 3D
24:00- Koniec swiata ( w programie " The Final Countdown")
Po zakonczeniu swiata-  AFTERSHOW PARTY

 

"}" href="https://www.facebook.com/magdalena.cynowski/posts/120159424816288?notif_t=like#" id=".reactRoot[2]" title="Kliknij „Lubię to!”">Lubię to! · ·Przestań obserwować post·

 

Strony