Spontaniczna mutacja lub efekt eksperymentów genetycznych

Kategorie: 

W Gwatemali urodził się prosiaczek z głową przypominającą humanoida. Lokalni mieszkańcy twierdzą, że dziwne stworzenie ma jakiś związek z pojawiającymi się na tym obszarze dziwnymi światłami.

 

Świnka o dziwacznym wyglądzie urodziła się w odległej wiosce, Santa Cruz El Chol. Mieszkańcy wsi Gwatemali twierdzą, że świnia z głową przypominającą ludzką ma związek z wizytami gości z przestrzeni kosmicznej. Twierdzą, że widziano unoszące się na niebie obiekty w nocy jej narodzin.

 

Bardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem powstania tak dziwnego stworzenia jest mutacja genetyczna, która mogła nastąpić spontanicznie albo mogła być wynikiem jakichś eksperymentów genetycznych. Całkiem niewykluczone, że światła obserwowane w tej okolicy były tak naprawdę helikopterami a w tej okolicy po prostu są prowadzone jakieś badania.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika MARGO

Tak.... Spontaniczna

Tak.... Spontaniczna mutacja....
Czarne koszulki prześcigają się w narzucaniu nam coraz to nowszej i ciekawszej interpretacji rzeczywistości; Tak samo pewnikiem było z naszą spontaniczną mutacją od prababci szympansicy...
"...a planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją, się śmieją..."

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?