Spotkanie z UFO w Emilcinie

Kategorie: 

Emilcin - to nazwa miejscowości, w której podobno miał miejsce słynny polski przypadek bliskiego spotkania III stopnia. Miało ono miejsce 10.05.1978 r. 

Poniżej zamieszczona jest relacja z najbardziej niezwykłego bliskiego spotkania z UFO zanotowanego w Polsce. Sprawa ta zbulwersowała pod koniec lat siedemdziesiątych całą Polskę. Incydent w Emilcinie jest jednym z ciekawszych i najlepiej zbadanych. Pisano o nim w wielu krajach - między innymi w poważnych periodykach badawczych. Na podstawie opowiedzianych wydarzeń powstał nawet komiks.

 

Bohater incydentu Śp. Jan Wolski był rolnikiem w wiosce Emilcin koło Opola Lubelskiego - jego adres był następujący: Jan Wolski, Emilcin koło Opola Lubelskiego, 24 - 325 Skoków.

 

A oto ciąg dalszy materiału filmowego:

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Endor

Emilcin jest Polskim

Emilcin jest Polskim zjawiskiem, w którym rolnik doświadczył Natury i jej duchów, Natura Polski, oraz proste życie dały temu rolnikowi możliwość doświadczenia duchów które badacze nazywają ufo. Polska to kraj o wysokiej kulturze oraz jedyny na świecie, gdzie siępraktykuje zbawienną wiarę w Mesjasza Chrystusa, Syna Boga Izraelskiego, który się objawił na pustyni po wyjściu z Egiptu.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.