Starzec Jonasz prorokuje Ukrainie dwa lata głodu

Kategorie: 

Spełniają się proroctwa duchownego Jonasza, archimandryty monastyru Świętego Wniebowzięcia w Odessie. Słynny starzec, który przed śmiercią przyciągał do klasztoru rzesze wiernych i pielgrzymów, przepowiedział, co stanie się z Ukrainą w najbliższych latach.

 

Jona powiedział m. in., że nie ma oddzielnej Rosji i Ukrainy, a jest tylko jedna Święta Rosja. Pop Michaił Wołyniec z ługanskiej eparchii głosi nauki o proroctwach Jony. Jego wersje potwierdzają duchowni i wierni, którzy słuchali niegdyś kazań świętej pamięci starca.

„Rok po mojej śmierci będzie wielki szok, będzie wojna. Będzie ona trwać przez dwa lata. Od 14 do 16. I wielka wojna się skończy"- powiedział Jonas. Przewidział, że pierwsza Wielkanoc po wielkim konflikcie będzie bardzo krwawa, a druga będzie wiązać się z wielkim głodem.

Archimandryta mówił również: „Dlaczego oni gonią za dolarem… Te dolary, to jak liście jesienią, które wiatr zwiewa w dół drogi. Wkrótce będą one tańsze niż papier”.

Duchowny zmarł 18 grudnia 2012 roku. Rok po jego śmierci, rozpoczęła się wojna o niepodległość na Ukrainie.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Vinc. nowy na forum

Biotelekomunikacja od dawna

Biotelekomunikacja od dawna znana jest ludziom którzy nie sa zainfekowani w znacznym stopniu przez programy  kontroli umysłow. Dowód
Polemorfogenetyczne:
Przykładowo pewien gatunek ptaka nauczył się przed drugą wojną otwierać butelki mleka dziobem i podkradać śmietankę sprzed domów. Po wojnie na wiele lat przestano roznosić w ten sposób mleko. Kiedy jednak ponownie pojawiły się przed domami butelki z mlekiem, ptak nauczył się tego znacznie szybciej, mimo że minęło wiele jego pokoleń od wojny. Według Sheldrake'a oznacza to, że pamięć o sposobie otwierania butelki przetrwała w polu morfogenetycznym.
 
A jasnowidzic  czy wplywać na losy  swiata kazdy z nas moze sie tego nauczyc. nie napisze jak to robić, bo to nie jest wazne. chodzi o infekcje królewskimi archetypami kolektywnej nieświadomości. to jest MAGIA iluminatow totalna kontrola ludzkosci. heh. pięciu starych diabłow podzielili sobie swoj swiatek wg swoich zasad aj.. hahahaaaaaaaa

Portret użytkownika Kazek12

Miał słuszną rację głosz ąc

Miał słuszną rację głosz ąc to co głosił, bo Ukraina i Rosja to jedno, jak z historii wynika, a historię USA i Anglia mają w głęboklim poważaniu i dążą do zorganizowania Opryczniny na wzór angielskiej z XVI w., kiedy to rosję obrano doszczętnie ze wszystkiego przez rządy Anglii.

Portret użytkownika MiterMan

kazdy z odrobina wiedzy

kazdy z odrobina wiedzy ekonomicznej wie ze hamerykanie robia wszystko co moga aby uchronic wartosc papierowego Dolara ktory jest warty w zasadzie tyle o czym przepowiedzial duchowny.... wliczajac w dzialania ochrony tego swistka papieru wojny itp..... no coz alternatywa oraz nastepca jest chinska waluta Yuan..   na utrate swiatowego hegemona finansow Jusrael nie pozwoli bo nie beda mogli przekupic kazdego taka iloscia pieniedzy na ile im tylko pozwalaja drukarki ktorymi operuja w taki sposob ze odbija sie to na niczym wiecej jak na zyciu ludzkim.... Pozdrawiam

Portret użytkownika Hejke

Ty zapomniałeś dodać,ze nasza

Ty zapomniałeś dodać,ze nasza cebulowa nie jest walutą światową,a ten wyżej ma rację, amerykanie baaardzo się boją,że Chińczycy którzy na dobrą sprawę już  zaczynają wieść prym,  staną sę hegemonem, a amerykanie od wieków wielcy nagle staną się malutcy. Jak tak dobrze przeanalizować to co dzieje się na wschodzie Ukraina-Rosja to wystarczy zadać sobie pytanie komu najbardziej zależy na konflikcie i kto będzie miał największe korzyści, albo inaczej, kto miał największe korzyści z II wś a przy tym  poniósł najmniejsze straty? jak jeszcze dorzucimy do całej sprawy sztucznie wywołany kryzys w latach 20-tych i obecny to sprawa zaczyna być na prawdę "dziwnie podobna"  

Portret użytkownika pasjonat

Ja o niczym nie zapomniałem,

Ja o niczym nie zapomniałem, złotówka juz niedlugo moze sie stac 2 waluta kredytowa w europie, bowiem jest dośc stabilna przy franku, juz WB i kilka innych krajow czynia zabiegi by kredyty byly wlasnie w zlotowce bo w przeciwienstwie do franka nie pływa ona jak maslo po patelni. Wczoraj rada polityki pienieznej zrobila ku temu 1 krok, obowiazkowe przewalutowanie z franka na zlotowke w okreslonych przypadkach.
 
Wlasnie co do tej wojny i lat 20 na wojne trzeba miec kasiore to nie sa czasy kiedy mowilo sie ze nic tak nie napedza gospodarki jak wojna. Czasy i ekonomia zwiazana z wojna sie zmienily, miedzy innymi po to tworzono unie zeby wojna nikomu sie nie oplacala.
Zajeci krymu i 9 tys ofiar to rozumiem nie jest wojna ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Hejke

po to tworzono Unię zeby

po to tworzono Unię zeby podporządkować sobie Europę i móc nią manipulować. Złotówka walutą kredytową ? Smile i co to ma znaczyć, wzrost gospodarczy Polski , stabilność gospodarczą ? czy jeszcze większe zadłużenie obywateli i kolosalne zyski dla banksterów albo ich nagłe zniknięcie z rynku  z milionowymi oszczędnościami naiwnych, którzy im zaufali. W potyczce z nimi obywatel nie ma żadnych praw, zawsze stoi na pozycji przegranej, natomiast złodzieje mają się świetnie i spokojnie otwierają kolejne banki zachęcając koleinych naiwnych do brania kredytów w złotówkach, drugiej walucie kredytowej w Europie, doprawdy mamy się z czego cieszyć.A co do wojny, jak się nie ma kasiory to po to się ją tworzy,zeby zniszczyć inne kraje a samemu na niej zarobić.Właśnie jest planowany zakup przez Polskę rakiet tomahawk,zakup pierwszej potrzeby, stać nas na nie? Kto się martwi tym,ze cała reszta kuleje, grunt to dać się znowu wyru... amerykanom.

Portret użytkownika pasjonat

Ty tak serio ? Ja wygrałem w

Ty tak serio ?
Ja wygrałem w ciagu 2 lat, 3 procesy, 2 ze skarbowka ( zwrot z dosetkami 50 tys zł) i jeden z ZUS wyplacenie odszkodowania 10 tys zł. Jak "kowalski" gamon i wali takie dyrdymaly to do sadu nie pojdzie bo mu sie nie chce.
Zeby Tomahawki kupic trzeba miec je w czym zamontowac. A poza tym od planu do zakupu jeszcze troszke.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika benet

pasjonat Też miałem przejścia

pasjonat Też miałem przejścia ze skarbówką i wiem jaka to przeprawa, ale sam pomyśl, tak to ma wyglądać, że my mamy się procesować  z państwem o własne pieniądze? Skoro uważasz, że zwykły Kowalski to nieudacznik, bo nie poradził sobie ze złodziejskim państwem, to ja współczuję Kowalskiemu, a Tobie życzę następnych takich procesów. Widać bystry jesteś, świetnie sobie poradziłeś, nie to co  zwykły Kowalski gamoń.

Portret użytkownika pasjonat

Przeciez naisalem..ze sie

Przeciez naisalem..ze sie musimy mocowac - albo sie mierzysz albo nie, albo chodzisz na wybory z glowa, albo nie, pozniej mocujesz sie z idiota typu Komorowski czy Tusk. Takie zycie, sami sobie podziekowac mozemy.
Jak ktos rente wyludza i mu przyznano to na jakiejs podstawie, tak jest ze wszystkim. Bierzesz prawnika z ratusza i GO. Tak zacząłem, pozniej wiadomo adwokat.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika benet

pasjonat Jeżeli myślisz, że

pasjonat Jeżeli myślisz, że to Twój, mój, czy Kowalskiego głos decyduje o tym kto rządzi w kraju, to jesteś w głębokiej niewiedzy, przykład miałeś w ostatnich wyborach, ten kneset jest nie do ruszenia.

 A odnośnie Twoich procesów, to szczerze Ci gratuluję wygranych i tego, że nie odpuściłeś, ale na swoim przykładzie widzisz, że tu nie zawsze chodzi o nieudolność, tylko o brak zasobów na procesowanie się z prawnikiem u boku. 

Portret użytkownika MarQs

Z Was tacy prorocy jak ze

Z Was tacy prorocy jak ze mnie baletnica. Przeczytaj horoskop obojętnie jakiego brukowca i w każdym z nich sobie go dopasujesz. Nazwę każdego prorokiem i przeproszę publicznie jak któryś z nich poda mi przed godz. 21, 6 liczb w totolatka. No prorocy do roboty :).

Portret użytkownika baca

tamten nie obrabiał gałki

tamten nie obrabiał gałki tylko robił za wibrator...
a temu ukraińskiemu też zresztą jakoś tak patrzy żydem z oczu... chciałby tym krakaniem zafundować Słowianom "dwuletni post" chyba na pamiątekę Wielkiego Głodu z lat trzydziestych zafundowanego przez ówczesnych jonaszów z narodu przebranego no ale coś mi sie widzi że ta przepowiednia trafi tam gdzie oryginalny jonasz... bo Pospolite Ruszenie chyba prędzej odszczurzy ukrainę niż w dwa lata Smile

Portret użytkownika El Koto

Większość ludzi nie wie nic

Większość ludzi nie wie nic na temat związków państwa z satanistami/masonami.
Jeszcze Jezus powiedział: „Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi”. (J 15, 18-19); „Ja im przekazałem Twoje słowo, a świat ich znienawidził za to, że nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. (J 17, 14); Te i wiele więcej innych miejsc w Biblii świadczy o tym, że ten świat – to sfera władzy szatana, a państwo – jest częścią tego świata, gdzie korzysta ono z tego szczególnego wpływu.
Biblia zdecydowanie opowiada się przeciwko ugrupowaniom i partyjności, ale wyznania chrześcijańskie dziś nie stanowią nic innego. To jest nienormalne zjawisko w sferze duchowej. Prawdziwie wierzący chrześcijanin zawsze i przede wszystkim stoi po stronie prawdy i Boga, a nie po stronie jakiegokolwiek związku czy ugrupowania. Kwestia „duchowej ojczyzny” pojawia się dziś w niemal każdej rozmowie. Jeśli nie jesteś członkiem jakiegoś kościoła lub sekty lub grupy, to twoją wiarę nie uznaje się. Ktoś może żyć w największym grzechu – w tym nie ma nic strasznego, jeśli tylko ma on „duchową ojczyznę”, jeśli daje darowizny i podnosi wysoko sztandar swego związku.
Ci, którzy podnoszą głos za prawdę i mówią o tym, przedstawiani są przed ludźmi jako okrutni i nie mający serca konserwatyści, nie posiadający w sobie nawet iskierki miłości chrześcijańskiej, podczas gdy inni zbierają honory i szacunek. A więc, duch ugrupowań, partyjności, przedsiębiorczości i biznesu coraz wyraźniej występuje w związkach międzyludzkich.

Portret użytkownika TheTruth

Jakby zapowiedział to o wiele

Jakby zapowiedział to o wiele wcześniej to może... bym uwierzył... Zresztą konflikt na Ukrainie to dopiero początek. Nic tak nie napędza rynku jak wojna. Ukraina zostanie pewnie podzielona. U nas konfliktu nie będzie, po prostu władza odda kraj pod panowanie innych ale to już dawno temu się stało a zamieszek nie będzie bo społeczeństwo polskie nie ma motywacji do działania. Uważam, że lepiej zginąć na froncie niż zginąć w domu. Już niedługo będzie o mnie, o nas, głośno i wtedy społeczeństwo będzie musiało podjąć pewną decyzję.

Portret użytkownika TheTruth

Prawda jest tylko jedna.

Prawda jest tylko jedna. Zależy jak na to spojrzeć. Powiem tak, Syndykat nie pozwoli by ludzie się wzajemnie wymordowali ponieważ Syndykat chce więcej pieniędzy ale pieniędzy, które będą coś znaczyć a do tego są potrzebni ludzie. Bez ludzi nie mieli by planów, celów, motywacji itp. Jakiekolwiek ateroidy, komety itp nie spowodują większych zniszczeń. Dlaczego? Syndykat postara się o to poprzez wysyłanie pewnych prototypów, które będą miały za zadanie odcholowanie asteroidy, komety w inne miejsce lub jej zdetonowanie poza naszą grawitacją. Cały plan na kilkaset lat mają zaplanowany ale... jednej rzeczy Syndykat nie zatrzyma a mianowicie nietworzenia nowego pokolenia. Jedyne co będą w stanie zrobić to wymordować ludzi ze złości. Ja będę miał satysfakcję z tego, że okazałem się lepszy. Mamy motywację do działania. Jestem sczęśliwy, że moje nienarodzone pokolenie nie będzie musiało przechodzić przez to co my.

Portret użytkownika Zenek :)

  Żeby było i śmieszniej i

 
Żeby było i śmieszniej i straszniej przepowiednia tego mnicha ma naprawde wielkie szanse na spełnienie. To "czemu" opisałem tu z miesiac temu więc nie będę powielał.
 
I żeby jeszcze pognębić temat powiem iż faktycznie tylko ci z "czipem" 666 uzyskają zbawienie. Nie kłamią. Ale nie przejmujcie się ... za rok nowa promocja I-Podów....może nawet "za grosika" ....

Portret użytkownika pamiętam

Namnożyło się różnej maści

Namnożyło się różnej maści proroków. I najczęściej głoszą złe proroctwa. Bo po co dobre ? Pamiętamy też o strzeżeniu się przed fałszywi prorokami. Mam wrażenie, że jest to jakiś kontrolowany wysyp. Oni dobrze wiedzą, że poprzez takie przekazy można kreować przyszłość. Choć oficjalnie będą zaprzeczać, ośmieszać i przemawiać do was lemingi, że to bzdury, no gdzież ! ? A robią co innego. Zauważcie na przykładzie Polski. Ogólnie są , były przewidywania bardzo dobre.
W reakcji , ktoś rozpuszcza negatywne wymyślone historie o końcu naszego kraju, wymazaniu z mapy, bombardowaniu i stworzenia popromiennej pustyni, tudzież zasiedleniu nas przez inne nacje, czy zwykłej fizycznej eliminacji. Wszystko tak, byśmy poczuli się przegrani już nawet nie dziś, a wczoraj. Świadczyć to może o zbliżającym się momencie przełomowym. Czasem nie trzeba być prorokiem , jasnowidzem, by pewne rzeczy WIEDZIEĆ. A to powinno wielu uświadczyć w przekonaniu, że coś się wydarzy co zmieni tory historii i jest to blisko. Ważne byśmy wierzyli w siebie, swój kraj ( nie rząd ) , a -Ojczyznę, Naród tę część co nie zgłupiała, a trzeba wiedzieć, że zawsze była to zdecydowana mniejszość ok 5%. co decyduje o losie. Tak więc nie załamujmy się rzeszami lemingów. Z czasem pójdą i zatańczą jak im Polska zagra. Tylko wierzmy i zamieńmy to w czyn, to co dobre, a nie pierdoły wymyślane ad hoc by namieszać nam w głowach i przede wszystkim straszyć !

Portret użytkownika lol

2Czytać tallinna trzeba być

2Czytać tallinna trzeba być bardzo upośledzonym ten typ wypisuje coś co niema jakiegokolwiek potwierdzenia artykuły na poziomie 11 latka który odkrywa świat typu chłopiec z ogromną nogą mieszka w Indiach lekarze nie wiedzą co to za anomalia do tego dochodzi jeszcze zibi którego bełkotu normalny czlowiek nie jest w stanie zrozumieć ten portal stoczył się na dno
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

Oczyszczanie ziemi się

Oczyszczanie ziemi się rozpoczęło ,piszemy i mówimy o tym od roku ,co do wojny to jeżeli tylko to was obudzi ,to pokaże wam w zwierciadle jacy jesteście to będzie pozwolenie na nią i się rozpocznie ,wtedy zniknie wasze ego ,wasze wyzwanie się w necie ,wasza nauka i wiedza ,jedyne co się będzie liczyć to kim naprawdę jest i co masz w środku ,tym będziecie klasyfikowani dlatego jedni będą ginąć a inni otrzymają szanse ,ale nie to jest najgorsze ,wojna to tylko znak do pobudki ,najgorsze będą oczyszczanie ziemi anomaliami pogodowymi ,wiadomosci o nich będą zignorowane po to aby każdy z was miał być dokładnie w tym miejscu gdzie ma być i wtedy juz nie będzie szansy ,będzie tylko odprowadzenie jednych i pozostawienie drugich ,Oczyszczanie juz się rozpoczęło ,trwa w Afryce i Ameryce u nas dopiero się zacznie ale najpierw afery i prawda o tym ze mamy władze zbudowana na mordzie poprzedników .potem jeszcze kilka afer i dzień który nadejdzie bez ostrzeżenia bez podania dnia i godziny jedynie zobaczycie go najpierw w śnie abyście zrozumieli co was czeka a potem zrozumieli co jest najważniejsze ,potem otrzymacie wybór posłuchać rozumu i ego czy duszy to zadecyduje czy będziecie statystyka aby zrozumieli inni .nikt tego nie powstrzyma a proroctwa wypełniają się jednak po drugim ,mamy jeszcze trochę czasu aby je pozmieniać tylko ze w tym narodzie lenistwo zamiast jedności zadecyduje o natężeniu oczyszczania .obyśmy zrozumieli ze nic nie robiąc pozwalamy złu nas ugotować .pracując wspólnie zmienimy natężenie oczyszczania i wtedy odprowadza tylko tych co się sprzedali złu .

Portret użytkownika Homo sapiens

Tak jak pisałem masoneria i

Tak jak pisałem masoneria i UFO przygotowują się do wprowadzenia ludzi genetycznie modyfikowanych, ale najpierw muszą wywołać woję by hybrydy ludzko ufologiczne i ludzko zwierzęce nie były szokiem dla społeczności !
"Wiemy o tym, że agencje takie jak CIA, BND, MI-6 i Mosad są częścią żydowskiego masońsko-iluminackiego kartelu bankowego. Utflotte mówi, że upublicznia to, gdyż iluminaci przygotowują się do wojny z Rosją.
Byłem dziennikarzem przez około 25 lat, i nauczonym kłamać, zdradzać, a nie mówić prawdy … Niemieckie i amerykańskie media starają się doprowadzić europejskie kraje do wojny, wywołać wojnę z Rosją. Tego nie da się odwrócić, i zamierzam wstać i powiedzieć … nie jest dobre to co robiłem w przeszłości, manipulowałem ludźmi, głosiłem propagandę przeciwko Rosji, a nie jest dobre to co moi koledzy robią, i robili w przeszłości, bo są przekupieni by zdradzać ludzi nie tylko w Niemczech, w całej Europie.
Bardzo boję się nowej wojny w Europie, i nie chciałbym by sytuacja się powtórzyła, gdyż wojna nigdy nie przychodzi sama, zawsze są ludzie którzy popychają do wojny, i to nie tylko politycy, ale dziennikarze też."
https://astromaria.wordpress.com/2015/03/10/naczelny-faz-potwierdza-massmedia-sa-kontrolowane/#respond
 
Więcej informacji w filmie:  Demoniczne ufo (polskie napisy) PL. hd
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI

O tajemnicy kodu Tory tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2015/01/wiele-zostao-napisane-na-temat.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

to już Homoś nie "czytasz"

to już Homoś nie "czytasz" bibli tylko torę?
jest wygodniej, bo ona ma takie jak internet do przewijania kółka, no nie?
hm... te demoniczne ufo musiało ci zrobić gwałt emocnonalny oprócz tego fizycznego...
ojoj jak boli i dupa i łeb to powiadają... ch*j, dupa i kamieni kupa... he he he...

Portret użytkownika mondoUK

Hmm pewnie masz racje ...

Hmm pewnie masz racje ... czuje od 25 lat ze cos czycha na nas w ukryciu i z kazdym dniem jest blizej . Tu na emigracji inaczej sie patrzy na info z tv polskiej i innych portali . Wszystko jest bardziej klarowne wiecej informacji zbieram z prasy Ang niz z Polskiej ... dlatego nie zrozumcie mnie zle ale ja w razie co mam juz drugie obywatelstwo co daje mi mozliwosc uciekniecia gdziekolwiek . A wy Rodacy ktorzy non topper narzekaja chyba z lenistwa na wszystko na wszystkich ... psy ogrodnika ktorymi jestescie mecza ten biedny kraj od 25 lat . Zal mi was ja zyje sobie jak krol wiecej niz mam nie potrzebuje Smile Zeby nie bylo ze ktos mi dal bo przylecialem do UK majac 20 funtow a teraz ide odebrac S6 edge bo 5tka mi sie znudzila w glebi serca zycze wam wszystkiego najlepszego zeby bylo was stac na wszystko jak mnie ... oczywiscie ciezka praca i poboznosc drogowskazem Smile

Portret użytkownika benet

mendoUK  widać praca na

mendoUK  widać praca na zmywaku tak ci banie zryła, że tylko patrzeć jak napiszesz, że nie tylko żyjesz jak król ale zostałeś królem, czytaj pilnie ich prasę i słuchaj info z tv bo jeszcze przegapisz swoją koronację Biggrin

Portret użytkownika trzcina_1

Ciężką pracą... he

Ciężką pracą... he he
Biadolisz, że rodaka się pracować nie chce... ha ha
miałeś szczęście czy raczej pecha uciekając z kraju..? tak więc powodzenia przy lizaniu dupy opieszalym angola... Smile A jeszcze jedno anglia jest paskudna i brzydka takie same domy i ulice i ta pogoda pasuje do nich i pewnie do ciebie też skoro tak sobie to chwalisz... Blum 3

Portret użytkownika doktormózg

Hmm. mondo, jak czytam takich

Hmm. mondo, jak czytam takich jak Ty to nie wiem czy się śmiac czy płakac. Wyjechałeś z Ojczyzny za chlebem a teraz d...ę ściskasz z tęsknoty, więc co Ty możesz napisac innego ? Że Ci żal polaków w kraju ? Mnie jest żal Ciebie, bo ja nie narzekam na zarobki w swojej firmie i nie muszę  nikomu d..y lizac w obcym kraju. Jesteś po prostu żałosny.

Portret użytkownika misia

coś w tym jest bo miałam sen

coś w tym jest bo miałam sen ,dziwny sen .mój sen się zaczą od tego że patrzyłam się na tarczę słońca i było bardzo gorąco ,kiedy tak patrzyłam się na tarcze słońca  myślałam gdzie mogę się schować przed tym strasznym upałem i wtedy znalazłam się w innym miejscu było tam pięknie a teperatura znośna .kiedy spojrzałam w lewo zobaczyłam jezusa stał obok i był piękny w białej szacie przepasany czerwoną .włosy falowane ciemny bląnd  sięgające do ramion.powiedział do mnie że tak właśnie bedzie temperatura będzie rosła ,upał stanie się nie do znieśienia ,podszedł do mnie i przechadzaliśmy się po tym cudownym miejscu rozmawiałam jeszcze z jezusem podnius prawą ręke jakby chciał mnie błogosławić i raptem znalazłam się na ziemi .stałam na ziemi a przedemną rozciągał się straszny widok ,bo cała rośliność znikła ,nie było na ziemi nawet jednej trawki tylko pustynia ,spalona i spękana ziemia od słońca .wygląda na to że bedzie wielki głód i do tego nie będziemy się mogli gdzie schować przed upałem 

Portret użytkownika El Koto

20 marca br będzie całkowite

20 marca br będzie całkowite zaćmienie słońca nad północnym kołem podbiegunowym. (U nas w Polsce w 70%) Zaćmienia jak to rozumiem wskazują miejsce gdzie mają nastąpić jakieś ZMIANY. Ciekawe ...

Portret użytkownika pasjonat

Czytając Twoje posty mam

Czytając Twoje posty mam wrażenie że Cię zaćmiło. Pewnie chodzi o zmiany w Twojej głowie wywołane bełkotem ktorego się gdzieś naczytałeś i nam tu notorycznie serwujesz.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika aron jasnowidz

susza to oczyszczanie europy

susza to oczyszczanie europy i afryki  i dokladnie pokazano ci to co będzie ,ten rok nie będzei jeszcze taki straszny jak 2016 ,tam juz bedzei po segregacji ,po szansach i zacznie sie sprzątanie ziemi ,równiez wybuch wuklanu ma posprzątać europe ,ale on jest dany w ostateczności ,dobrze ze coraz wiecej ludzi sie budzi więc statystyke wypłenią ci co wiecznie plują na innych ,ci co wierza tylko  we własne ego i rozum ,gdy będą znaki oni wybiegna aby krecic filmy na yuotuba zamiast pozamykac się w domu ,wtedy minie pierwsza statystyka ,odejdzie głupota ,pazerność chciwość ,chęć pokazania sie ,wyjątkowość ,rozdmuchane ego ,wiek nie ma znaczenia ,będa umierać starsi i młodzi ,wszystko będzie zależało od tego co masz w srodku a nie co masz na języku i w rozumie ,ale spokojnie czasu jest coraz mniej ,polacy się nie jednoczą wiec pozsotaje nam patrzec na to co Góra dla nas wybierze , a ze jedni zostali zaprogramowani aby uciszac drugich  to tylko pokazuje  czas w jakim zyjemy a że prawda i fakty sa coraz gorsze dla nich to zostaje im tylko program wyparcia z ułomnym i plugawym jezykiem .ilu potrafi mówic bez przekleństw ? bez używania wyrazów obrażliwych ,bez obelg ? dlaczego tak łatwo używac jezyka plugawego a tak trudno czystego ? gdy w środku jest plugastwo do zwalczenia wtedy nasz język jest taki jak nasz srodek ,kiedy jest czysto i posprzątane nasz język jest językiem duszy ,pieknym ,wolnym ,ze słowami które tworzą energie dla śwaitła a nie dla mroku .a co do snów wiele ludzi którzy jeszcze rok temu szydzili z tego co pisze teraz zmienili zdanie ,widzieli rzeczy które nie miescily im sie w głowach i porozbijaly programy ,mieli sny na jawie które dokladnie pokazały jaki mamy czas ,przygotwując ich na to co będzie ,inni pewnie też otrzymaja swoją szanse tylko czy zrozumieją ?czy zostana tylko statystyka aby zrozumieli inni ? ktoś musi byc tysiącem aby obudzic miliony a ponieważ smierci nie ma ,więc troche strachu przed śmiercia a potem juz przypomną sobie wszystko co czytali ,widzieli aby móc poruszac sie po tamtej stronie .

Strony