Starzec Jonasz prorokuje Ukrainie dwa lata głodu

Kategorie: 

Spełniają się proroctwa duchownego Jonasza, archimandryty monastyru Świętego Wniebowzięcia w Odessie. Słynny starzec, który przed śmiercią przyciągał do klasztoru rzesze wiernych i pielgrzymów, przepowiedział, co stanie się z Ukrainą w najbliższych latach.

 

Jona powiedział m. in., że nie ma oddzielnej Rosji i Ukrainy, a jest tylko jedna Święta Rosja. Pop Michaił Wołyniec z ługanskiej eparchii głosi nauki o proroctwach Jony. Jego wersje potwierdzają duchowni i wierni, którzy słuchali niegdyś kazań świętej pamięci starca.

„Rok po mojej śmierci będzie wielki szok, będzie wojna. Będzie ona trwać przez dwa lata. Od 14 do 16. I wielka wojna się skończy"- powiedział Jonas. Przewidział, że pierwsza Wielkanoc po wielkim konflikcie będzie bardzo krwawa, a druga będzie wiązać się z wielkim głodem.

Archimandryta mówił również: „Dlaczego oni gonią za dolarem… Te dolary, to jak liście jesienią, które wiatr zwiewa w dół drogi. Wkrótce będą one tańsze niż papier”.

Duchowny zmarł 18 grudnia 2012 roku. Rok po jego śmierci, rozpoczęła się wojna o niepodległość na Ukrainie.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Vinc. nowy na forum

Biotelekomunikacja od dawna

Biotelekomunikacja od dawna znana jest ludziom którzy nie sa zainfekowani w znacznym stopniu przez programy  kontroli umysłow. Dowód
Polemorfogenetyczne:
Przykładowo pewien gatunek ptaka nauczył się przed drugą wojną otwierać butelki mleka dziobem i podkradać śmietankę sprzed domów. Po wojnie na wiele lat przestano roznosić w ten sposób mleko. Kiedy jednak ponownie pojawiły się przed domami butelki z mlekiem, ptak nauczył się tego znacznie szybciej, mimo że minęło wiele jego pokoleń od wojny. Według Sheldrake'a oznacza to, że pamięć o sposobie otwierania butelki przetrwała w polu morfogenetycznym.
 
A jasnowidzic  czy wplywać na losy  swiata kazdy z nas moze sie tego nauczyc. nie napisze jak to robić, bo to nie jest wazne. chodzi o infekcje królewskimi archetypami kolektywnej nieświadomości. to jest MAGIA iluminatow totalna kontrola ludzkosci. heh. pięciu starych diabłow podzielili sobie swoj swiatek wg swoich zasad aj.. hahahaaaaaaaa

Portret użytkownika Kazek12

Miał słuszną rację głosz ąc

Miał słuszną rację głosz ąc to co głosił, bo Ukraina i Rosja to jedno, jak z historii wynika, a historię USA i Anglia mają w głęboklim poważaniu i dążą do zorganizowania Opryczniny na wzór angielskiej z XVI w., kiedy to rosję obrano doszczętnie ze wszystkiego przez rządy Anglii.

Portret użytkownika MiterMan

kazdy z odrobina wiedzy

kazdy z odrobina wiedzy ekonomicznej wie ze hamerykanie robia wszystko co moga aby uchronic wartosc papierowego Dolara ktory jest warty w zasadzie tyle o czym przepowiedzial duchowny.... wliczajac w dzialania ochrony tego swistka papieru wojny itp..... no coz alternatywa oraz nastepca jest chinska waluta Yuan..   na utrate swiatowego hegemona finansow Jusrael nie pozwoli bo nie beda mogli przekupic kazdego taka iloscia pieniedzy na ile im tylko pozwalaja drukarki ktorymi operuja w taki sposob ze odbija sie to na niczym wiecej jak na zyciu ludzkim.... Pozdrawiam

Portret użytkownika Hejke

Ty zapomniałeś dodać,ze nasza

Ty zapomniałeś dodać,ze nasza cebulowa nie jest walutą światową,a ten wyżej ma rację, amerykanie baaardzo się boją,że Chińczycy którzy na dobrą sprawę już  zaczynają wieść prym,  staną sę hegemonem, a amerykanie od wieków wielcy nagle staną się malutcy. Jak tak dobrze przeanalizować to co dzieje się na wschodzie Ukraina-Rosja to wystarczy zadać sobie pytanie komu najbardziej zależy na konflikcie i kto będzie miał największe korzyści, albo inaczej, kto miał największe korzyści z II wś a przy tym  poniósł najmniejsze straty? jak jeszcze dorzucimy do całej sprawy sztucznie wywołany kryzys w latach 20-tych i obecny to sprawa zaczyna być na prawdę "dziwnie podobna"  

Portret użytkownika pasjonat

Ja o niczym nie zapomniałem,

Ja o niczym nie zapomniałem, złotówka juz niedlugo moze sie stac 2 waluta kredytowa w europie, bowiem jest dośc stabilna przy franku, juz WB i kilka innych krajow czynia zabiegi by kredyty byly wlasnie w zlotowce bo w przeciwienstwie do franka nie pływa ona jak maslo po patelni. Wczoraj rada polityki pienieznej zrobila ku temu 1 krok, obowiazkowe przewalutowanie z franka na zlotowke w okreslonych przypadkach.
 
Wlasnie co do tej wojny i lat 20 na wojne trzeba miec kasiore to nie sa czasy kiedy mowilo sie ze nic tak nie napedza gospodarki jak wojna. Czasy i ekonomia zwiazana z wojna sie zmienily, miedzy innymi po to tworzono unie zeby wojna nikomu sie nie oplacala.
Zajeci krymu i 9 tys ofiar to rozumiem nie jest wojna ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Hejke

po to tworzono Unię zeby

po to tworzono Unię zeby podporządkować sobie Europę i móc nią manipulować. Złotówka walutą kredytową ? Smile i co to ma znaczyć, wzrost gospodarczy Polski , stabilność gospodarczą ? czy jeszcze większe zadłużenie obywateli i kolosalne zyski dla banksterów albo ich nagłe zniknięcie z rynku  z milionowymi oszczędnościami naiwnych, którzy im zaufali. W potyczce z nimi obywatel nie ma żadnych praw, zawsze stoi na pozycji przegranej, natomiast złodzieje mają się świetnie i spokojnie otwierają kolejne banki zachęcając koleinych naiwnych do brania kredytów w złotówkach, drugiej walucie kredytowej w Europie, doprawdy mamy się z czego cieszyć.A co do wojny, jak się nie ma kasiory to po to się ją tworzy,zeby zniszczyć inne kraje a samemu na niej zarobić.Właśnie jest planowany zakup przez Polskę rakiet tomahawk,zakup pierwszej potrzeby, stać nas na nie? Kto się martwi tym,ze cała reszta kuleje, grunt to dać się znowu wyru... amerykanom.

Portret użytkownika pasjonat

Ty tak serio ? Ja wygrałem w

Ty tak serio ?
Ja wygrałem w ciagu 2 lat, 3 procesy, 2 ze skarbowka ( zwrot z dosetkami 50 tys zł) i jeden z ZUS wyplacenie odszkodowania 10 tys zł. Jak "kowalski" gamon i wali takie dyrdymaly to do sadu nie pojdzie bo mu sie nie chce.
Zeby Tomahawki kupic trzeba miec je w czym zamontowac. A poza tym od planu do zakupu jeszcze troszke.

Myślę, więc jestem...

Strony