Statki międzygwiezdne są od dawna rejestrowane przez astronomów?

Kategorie: 

Słynny ufolog, Jose Escamilla, ten sam, który pierwszy spopularyzował zjawisko "rods" wręcz lubuje się w tematach, które pokazują ludzkości jak głęboka jest przysłowiowa królicza nora. Tym razem Escamilla ujawnia, że w przestrzeni międzygwiezdnej znajduje się bardzo dużo obiektów, które mogą być ogromnymi statkami kosmicznymi.

 

Film Jose Escamilli przedstawia wiele dowodów na temat istnienia ogromnych struktur, jakie można wypatrzyć teleskopami z powierzchni Ziemi. Autor przekonuje nas, że te wielkie obiekty nie dość, że poruszają się z prędkościami dochodzącymi do milionów kilometrów na godzinę to jeszcze zmieniają kształt w locie. Nagrania, do których dotarł Escamilla wskazują na to, że zjawisko to jest powszechne tylko jest ignorowane. On sam dotarł do nagrań astronomów amatorów, czyli ludzi, od których oczekiwalibyśmy właśnie tego typu rewelacji, ponieważ przynajmniej teoretycznie nie powinni być pod wpływem rządowej konspiracji.

 

Bez wątpienia Escamilla dotarł do filmów przedstawiających coś bardzo dziwnego. Obecność takiej ilości obiektów w naszej okolicy może być ostatecznym potwierdzeniem teorii rezerwatu wedle, której nasza obecność na Ziemi jest pod ciągłą obserwacją przedstawicieli obcych cywilizacji, którzy po prostu traktują naszą cywilizację, jako eksperyment antropologiczny.

Niektórzy sugerują, że te nagrania to tak naprawdę jedynie nasza ziemska stacja kosmiczna, ISS, która jest filmowana pod różnymi kątami. Jeśli jednak tak jest to dlaczego Międzynarodowa Stacja Kosmiczna zmienia swój kształt w locie? Inni sugerują, że to nie żadni obcy tylko to ziemska tajna technologia. Jednak uznanie, że obiekty te są pochodzenia ziemskiego powodują konieczność zadania całej serji pytań w stylu : Jak to zbudowano, kiedy, czym jest to napędzane itd.

Istnieją też opinie, że wspomniane wielkie statki-światy, które wypatrzono w przestrzeni kosmicznej pełnią jakąś funkcję ochronną dla Ziemi. Może to być też obserwacja galaktycznych autostrad. Dziwne wydaje się, że tak zaawansowane technologiczne obiekty nie korzystają ze zdobyczy technologii kwantowych, które podróżowanie mogłyby uczynić znacznie łatwiejszym niż mozolne przedzieranie się przez przestrzeń kosmiczną. Może jednak lepiej przyjąć, że funkcja tych obiektów nie jest nam po prostu znana i może istnieje jakiś powód ich tam obecności.

Trudno nie zauważyć pewnych analogii do obserwowanych od dawna dziwnych obiektów wokół Słońca. Wielokrotnie sugerowano, że nasza gwiazda tak jak reszta gwiazd może być wykorzystana nie tylko do lokalizacji punktu w przestrzeni, ale również do transportu. Wtedy sama gwiazda miałaby pełnić funkcję gwiezdnych wrót. Koncepcja ta jest dość śmiała, ale dobrze wyjaśnia mnogość struktur ogromnych UFO, które można wypatrzyć w bezpośrednim sąsiedztwie Słońca. Bardzo możliwe, że obiekty, które ujawnił Escamilla oraz dziwne kształty widywane w okolicach tarczy słonecznej są jednego nieznanego nam pochodzenia.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Rh+

Baca - zgadzam się z Tobą.

Baca - zgadzam się z Tobą. Nie mnóżmy bytów ponad potrzebę. Obcy nie bogowie, nie przychodzą tylko między prostaczków. Jeśli trzeba być wybranym, by coś zobaczyć - to znaczy że podpucha, albo tego nie ma albo jewst to coś, czego lepiej nie chcieć oglądać.
 

Portret użytkownika martino2008

Mam pytanie Czy Ufo

Mam pytanie
Czy Ufo potrafiłoby naśladować przelatujące nad Naszymi glowami samoloty
Mrugać światełkami jak na skrzydłach , prędkość itp.
 
Odpowiedź
Tak
Ale nie
Ale Oni wolą być filmowani jako niewyrażne plamy , lichej jakości komórką , rękami deliryka .

Portret użytkownika leon

Taki banalny temacik, a

Taki banalny temacik, a dyskusja niesamowicie zażarta. Nawet użytkownicy dotychczas zachowujący dystans ulegają niesamowitym emocjom. Czyżby jednak presja 21.12.12 była dla nich tak wielka? Rozumiem, że dla "ambitnych" jednostek widmo porażki zabija zdrowy rozsądek, ale to już tylko 2 tygodnie. Troszkę więcej pokory i będzie OK.
ps. Do p. Baca - czyżby kryzys wieku średniego ???

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Ni hao ma

Trzy są rodzaje przyjaźni,

Trzy są rodzaje przyjaźni, które korzyść przynoszą: przyjaźń z prostolinijnym, ze szczerym i z takim, który wiele wie.
 
Tylko bardzo mądrzy i zdecydowani głupcy niczego w swym postępowaniu nie zmieniają.

Portret użytkownika borek

to co widać to nie

to co widać to nie zmieniające się kształty statków a zmieniające się pole siłowe wokół statku , który tym polem jest otoczone . Pole chroni statek przed wiatrem słonecznym ( lub każdej innej gwiazdy ) meteorytami czy też innymi śmieciami kosmicznymi z pewnością każde ugięcie się pola ( zmiana kształtu ) jest wynikiem kolizji z czymś , ugięcie czy jak kto woli zmiana kształtu to zwyczajna amortyzacja kolizji czyli najprościej mówiąc pole siłowe działa jak amortyzator albo resor który przyjmuje pierwsze uderzenie to takie moje dziecinne tłumaczenie tego a jak jest w rzeczywistości to pewnie Baca lepiej wytłumaczy Smile on się na wszystkim zna ...

Portret użytkownika baca

nie wiem do czego pijesz

nie wiem do czego pijesz Borek Smile he he ale na tak slabej jakosci filmach baca niczego sie nie dopatrzyl - dla mnie są to od zawsze Niezidentyfikowane Piksele Latające - a juz ostatnią rzeczą jaka by mi wpadla do glowy to jest jakies pole silowe.
jak czegoś nie wiem no to nie wiem i już - wole w takich przypadkach poczekać na wiedze i interpretacje innych bo wiem że sie nie zawiode - na innymmedium kazdy ma pierdolca na jakims punkcie wiec z radoscią widze jak niektorzy widzą tam w kosmosie całuny turyńskie, anunakow, pola siłowe, transformersy, matki boskie i tak dalej.
życie jest przecież takie smutne a tu na portalu jest tyle radości
no to nie przeszkadzam i czekam co "szyfrant Zielonka" nam dziś zdradzi a on też calkiem niezłe ma odpały i non stop "tajemniczo" nadaje Smile

Portret użytkownika borek

baca nie psuj mi koncepcji :)

baca nie psuj mi koncepcji Smile liczyłem że wywołasz burze a ty nie chcesz tam niczego widzieć , hehe nawet sie zarejestrowałem żeby sobie popisać posty a ty nie chcesz przyznać że znasz się na tym pisz bo jak już wspomniałeś każdy ma jakiegoś swojego pierdolca ( nie tylko na tym portalu ) ale jak nie podpowiesz co mają tam widzieć nie ni hu.. nie zaczną tworzyć


e-mail [email protected]
gg 2701808

Portret użytkownika Rasta4Peace

Tych obiektów jest i będzie,

Tych obiektów jest i będzie, nasza cywilizacja wcale nie musi być obiektem badaniań. Możliwością jest nasz obecny status ewolucji w którym nastepuje krok w zapoznaniu się z wszechświatem oraz stania się czymś więcej niż tylko człowiekiem żyjącym na planecie ziemia. Wiele się wydarzy w najbliższych latach, teraz niestety duży procent jest rządowym testem na reakcje społeczeństwa. Czas pokaże według mnie tych obiektów z tydzień na tydzień będzie widać więcej.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika elesio

No cóż nie da się ukryć że są

No cóż nie da się ukryć że są to jakieś obiekty stworzone sztucznie czyli przez jakąś inteligentną cywilizację .
Jest tak w moim rozumowaniu niesamowite to że są tak ogromne i tak zaawansowane technicznie .
Mało tego że są niemal półprzeźroczyste to jeszcze potrafią zmieniać kształt przy olbrzymich prędkościach .
Niesamowite.
Jeśli chodzi o obiekty w pobliżu naszego słońca i teorii że jest ono portalem byłbym ostrożny .
Ja myślę że słońce raczej jest przez te obiekty raczej wykorzystywane jako taka stacja paliw .
No ale to takie gdybanie tylko a jak jest może nigdy się nie dowiemy ...
Pozdrawiam
 

Portret użytkownika Wojox

Dla mnie te obiekty wyglądają

Dla mnie te obiekty wyglądają jak jakieś żywe stworzenia. Koledzy piszą o jakości tych filmów, przecież powiadomił iż nie ma środków finansowych i kręci czym ma. Podejżewam iż w pewnym momencie owe obiekty ukażą się w "fazie" widzialnej dla ludzkiego oka. I wtedy to oko niejednego zbieleje. Może to będą biblijne znaki na niebie, Słońcu, Księżycu i gwiazdach....

Portret użytkownika Yar

W niektórych relacjach ze

W niektórych relacjach ze spotkań z UFO, oraz w tekstach dr Greera jest mowa o tym, że statki są ŻYWE. Te stopy metalu składają się z dynamicznych cząsteczek, zmieniających strukturę. A same statki porozumiewają się telepatycznie, zarówno z kierującymi nimi pilotami, jak i między sobą. Wiem, brzmi niewiarygodnie!

Portret użytkownika Homo sapiens

A z którego kosmosu oni

A z którego kosmosu oni przylecieli ?
 
"..
mikrokosmos
Pierwsze teorie człowieka, jako jednostki, która miałaby stanowić obraz całego swiata pojawiły się już za czasów filozofii starożytnej. Głównym przedstawicielem takiego pogladu był Platon. Zakładał on, podobnie jak wczesniej pitagorejczycy, że kosmos to pierwotny ład, który jest efektem harmonii panujacej w swiecie.
A pierwiastek boski w nas ma ruchy pokrewne myslom i obrotom wszechswiata. Za tym powinien isć każdy i nasze obiegi w głowie, popsute w zwiazku z powstawaniem, prostować przez zapoznawanie się z harmoniami i obrotami wszechswiata, upodobnić podmiot myslacy do przedmiotu mysli według jego dawnej natury, a upodobniwszy osiagnać cel życia najlepszego, jakie bogowie ludziom zadali na teraz i na potem.
Między ciałem a dusza zachodzi najważniejsza relacja – ich połaczenie, znajdujace wyraz w duszy wszechswiata, która jest najdoskonalsza harmonia. Swiat jest istota żywa, która posługuje się rozumem – podobnie człowiek. Dusza ludzka, jako najbliższa duszy wszechswiata może uważana być dlatego za swoisty mikrokosmos, odbicie całego ładu i porzadku, który powstał za sprawa boga, a ponieważ na podobieństwo czegos niedoskonałego nie może powstać nic pięknego , Platon przyjał, że że chciał on upodobnić wszystko do najpiękniejszego z przedmiotów mysli.
Swiat jest oczywiscie tylko jeden, bo tylko jeden był jego wzór, najwyższa idea. Powstał z dwóch różnych pierwiastków – ognia i ziemi powiazanych za pomoca powietrza i wody. Ich gęstosć i ciężar sa proporcjonalne wobec siebie, więc połaczenie to jest harmonijne. Dusza łaczyła natomiast zarówno idee, jak i materię. Aby badać Platon uznał bowiem za konieczne podobieństwo podmiotu do przedmiotu poznania.
Potwierdzenia ładu w działaniach Organizatora należy szukać w liczbach. Matematyka stała się narzędziem do utrzymania proporcji składu duszy, a także umieszczenia ziemi w srodku modelu nieba.
Co wydaje się być warte jeszcze podkreslenia to fakt, że własnie w duszy, i tej wszechswiata i każdego poszczególnego człowieka, znajduje się umysł i cała wiedza. Mysli zas sa jej wewnętrznymi ruchami. To rozum jest czastka niesmiertelna w każdym człowieku otrzymana od Boga, reszta wykonana jest z materii smiertelnej. W ten sposób zachowana zostaje równowaga swiata.
Marian Kurdziałek piszac o głównych założeniach platońskiej doktryny wyróżnia
cztery podstawowe watki: psychologiczny, kosmologiczny, dynamiczno-organologiczny i społeczno-polityczny. Watek psychologiczny dotyczy podobieństwa duszy ludzkiej i duszy wszechswiata, które wyraża się w harmonijnych połaczeniach najbardziej skrajnych, spolaryzowanych ogniw bytu i ich funkcji. Watek kosmologiczny zakłada zas, że mikrokosmos stanowi też ciało ludzkie, zbudowane na podobieństwo doskonałych figur geometrycznych. Kształt głowy miał wskazywać niebo, które wypełnia tak, jak i czaszkę, najdoskonalszy rodzaj materii. Prowadziło to do założenia, że człowiek jest istota najpełniej odzwierciedlajaca organizm swiata – watek ten nazwano dynamiczno-organologicznym. Ostatnim z rozważanych był społeczno-polityczny aspekt teorii, który wiazał się z łaczeniem istoty całego państwa ze struktura człowieka i swiata..."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

no bez jaj te ufo rodsy już

no bez jaj te ufo rodsy już przecież są zdemaskowane jako owady. ile? tydzień temu?
a co do tego podejrzanego "ufo badacza" Jose Escamila ktory rozsławił te rodsy to szkoda nawet słow - internet aż pęka od jego "rewelacji" oraz od stron na ktorych wtajemniczeni w nwo maja niezła polewkę z tego masońskiego idioty
na przyklad ta strona czyli ha ha ha "Implozja Jose Escamilla - UFO Oszusta":
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread588931/pg1
warto Adminie przy az takich "rewelacjach" zasięgnąć "drugiej" (niezależnej) opunii)
nie chodzi tu jednak tylko o niego bo takich jak Escamilla to Illuminaci już wypuścili wcześniej od cholery - cała zgraja była tych "wybrańców" ktorych nikt nigdy oprocz rzekomych obcych nie wybieral
ja mysle ze gdyby ufo chcialo to WSZYSCY by je ZOBACZYLI, no tak czy nie tak?
skoro jednak to tak to powrocmy do wczesniejszych "sław światowej klasy" od tematyki ufo
a najsławniejszym ze wszystkich  przed Escamillą był niejaki Eduard Albert Meier - szwajcarski górski wieśniak o przydomku UFO - Billy. no po prostu istoty z Plejad olały Kreml, watykan, Waszyngton i nawiązały kontakt ze szwajcarskim wieśniakiem :- )
w latach siedemdziesiątych ten koleś był nawiększym autorytetem od ufo nie to jednak go konkretnie rozsławiło tylko dwie inne sprawy, bardzo ważne sprawy
1 UFO Billy (nie no do dziś mnie normalnie na kawałki rozwala ten jego przydomek Smile ha ha ha ha, no to Ufo Billy uwaga dostarczył NAJLEPSZYCH na świecie fotek ufo.  wszystkie co do jednej to AUTENTYKI. nigdy ich nikt nie podwazył a badali je najwieksi spece z nasa lub kodaka. zero fałszywek. piekne pojazdy tuż nad ziemia - o wręcz cudownej jakosci.
2 druga rzecza ktorą Ufo Billy miał najepsze na swiecie były przepowiednie. Uwaga ludki uwaga !!! wszystkie przepowiednie Ufo Billego SIĘ SPRAWDZIŁY. poszukajcie ich w sieci - sto procent sprawdzalnosci. on sie nigdy nie pomylił, ha!
no i co wy na to?
bo ja w żadne cuda nie wierzę i jak słysze że ktos ma przepowiednie ktore zawsze się sprawdzają to mu się śmieje w twarz bo sparawa jest oczywista - to żadne przepowiednie tylko znajomosc sekretnych planów.
podam prosty przyklad zeby kazdy skumal: jesli matołek ze wsi zostanie oderwany przy pomocy tornada od pluga i podstępny wiatr przerzuci go nagle do duzego miasta to na sto procent on zgubi sie i wyladuje na dworcu, no tak czy nie tak?
skoro to tak to nastepna rzecza jaka spotka matołka bedzie inwazja pociagow nadjezdzajacych nie wiadomo skad, nie wiadomo na jaki peron i nie wiadomo o jakiej godzinie.
dla mieszczucha lub ewentualnie konduktora (ktorzy kumają plan czyli rozklad jazdy) nie ma zadnych niespodzianek, żadnych. udawać proroka i "przepowiadać" na jaki peron i o ktorej wjedzie jaki pociag mogą tylko i wyłącznie wtajemniczeni w rozklad jazy i wylacznie wobec naszego durnego wsioka ktory nie zna rozkladu.
teraz jasne?
bo tak samo dzialaja przepowiednie tych "speców" od globalnego "UJAWNIENIA" tak samo dzialaly przepowiednie UFO - Billego i tak samo jest dzisiaj ztym oszolomem Escamilla.
Iluminaci knują, ich pieski syjonistyczne "robią za prorokow" a ciemna masa to kupuje. tylko dlatego bo jest ciemna i nie zna planow.
na szczęscie robi tak tylko ciemna masa bo tej z kazdym dniem ubywa w miarę jak rośnie globalna świadomość.
chcecie wiedzieć jak skończył UFO Billy?
załóżył w szwajcarii plejadańską sektę ktora byla już tak mocno debilna ze musial do niej pozbeirac nadebilniejszych z debili - takich ktorzy uwierzyli ze istoty z plejad do kontaktow z ludzkoscia wybraly - farmera i typka o tak bujnej kryminalnej przeszlosci ze matka malej Madzi wymięka Smile
no i te istoty sie z nim w tej sekcie non stop kontaktują i już normalne ze gadają z nim o depopulacji do poziomu 500 milionow ludzi na Ziemi itp itd. dziwnym zbiegiem okolicznosci te istoty plejadanskie maja tekie same plany co iluminaci - prosze bardzo jaki ten nasz wszechświat mały Wink
UFO-Billy już lata temu zostal zdemaskowany jako guru od New Age - czyli kolejnej syjonistycznej religiopodobnej sekty majacej tylko nasrac glupot do glowy niewtajemniczonym w plan nwo
rozklad jazdy sie od tamtej pory nie zmienil  nawet o milimetr - zmienia sie tylko wyglad ufo - to juz nie są metalowe okrągle spodki tylko jakieś światełka na niebie. podobno duże. podobno szybkie, podobno wszędzie, podobno podobno podobno
a ludzie jak ich nie widzieli tak nie mogą zobaczyć Smile
widza je tylko "badacze" " specjalisci" i "wybrani"

Portret użytkownika cristiano80

Oj Baca Baca. Zacznę może od

Oj Baca Baca.
Zacznę może od końca. 
Nie trzeba być żadnym badaczem, specjalistą czy wybrańcem żeby mieć chociażby spotkanie pierwszego czy drugiego stopnia. Wystarczy widzieć więcej niż tylko czubek własnego nosa. Wystarczy częściej patrzeć w górę. Proponuję Ci wyjechać gdzieś na wieś gdzie powietrze jest czyste, gdzie jest ciemno i niebo jest bezchmurne. Gwarantuję Ci że przez jedną taką noc możesz zobaczyć więcej niż przez całe swoje życie. 
Co do Billego Meyera to widać że znasz sprawę pobieżnie i nie znasz wszystkich szczegółów. To że Plejadianie dostrzegają przeludnienie Ziemi nie jest niczym nadzwyczajnym. Sami zdajemy sobie z tego sprawę. Nie chodzi tutaj o żadną depopulację ale bardziej znalezienie alternatywnej planety którą można by zagospodarować. Billy nie został nigdy zdemaskowany i przedstawił ogromną ilość dowodów na kontakt z Plejadianami. Nigdy nie uważał się za guru i to bardzo skromny człowiek. Widać że nigdy nie miałeś okazji go poznać i porozmawiać z nim osobiście. 
Escamilla nie jest jedyną osobą zaangażowaną w Ujawnienie. W proces Ujawnienia włączonych jest wiele osób, instytucji i fundacji nie zawsze współpacujących ze sobą i wiedzących o sobie. Ale o tym też pewnie nie wiedziałeś.
No i Rodsy które wiąłeś za latające robaczki..... Powtarzasz się Baca. Wszyscy Cię już wyśmiali a Ty dalej swoje. Gdyby UFO rozbiło się pod twoim blokiem to powiedziałbyś że to szpiegowski balon meteorologiczny albo gazy bagienne spowodowały masowe halucynacje. Chyba że znalazłbyś inne równie idiotyczne wyjaśnienie.

Portret użytkownika Yar

Owady? Co za bzdura. Potężny

Owady? Co za bzdura. Potężny teleobiektyw wycelowany w niebo nie chwyci nawet owada (na jakiej wysokości one niby latają? Niziutko) tylko coś, co jest b. daleko.
 
Jak widzę na YT kolejny film z "debunked" w tytule, od razu wiem że to kolejny idiota który chce się poczuć lepiej, bezpieczniej i zabłysnąć przed innymi ignorantami. Żaden z nich nie potrafi otworzyć mózgu i serca na prawdę.
Zresztą czytając Twoich kilka komentarzy widzę, że zaliczasz się do tej kategorii. Przepraszam.

Portret użytkownika magi74

  Baca- Ty bardzo aktywnie

  Baca- Ty bardzo aktywnie bierzesz udzial w krytyce wszystkiego co porusza sie na niebie. A moze to Ty jestes wyslannikiem Illuminatow co? Zastanawia mnie skad w Tobie tyle nienawisci. Kasa o ktorej pisales tak Ci w glowie poprzewracala? Zdaje sobie sprawe, ze na wiele rzeczy tutaj trzeba patrzec z przymrozeniem oka. Odrobine chyba jednak przesadzasz. Jasne, nazywaj sobie cokolwiek jak chcesz ale naduzywanie tez jest czasem szkodliwe :/
  Na marginesie powiem Ci, ze nie jestem nikim wybranym i o dziwo sama obserwowalam wiele takich obiektow. Trzeba miec tylko dobry sprzet. Szukalam wszelkiego rodzaju wytlumaczenia na ich obecnosc i ewentualna mozliwosc przebywania satelit w danym miejscu i o dziwo hm... to nie satelity!!
  P.S. Jose Escamilla... znam go osobiscie.
  Pozdrawiam Baca
 

Portret użytkownika baca

Magi wyluzuj troszeczke i

Magi wyluzuj troszeczke i powiedz na spokojnie o czym mówisz piszac "wszystkiego co porusza sie na niebie"?
ja prawie pół roku w roku gapie sie w niebo bo ma oszklony dach i... nic sie tam nie porusza wiec nie wiem o czym piszesz. nic zero kompletnie nic niewytłumaczalnego - widzialem tylko mase meteorow mase samolotow mase dziwnych chmur i żadnego ufo.
jestes chyba ofiarą masowej histerii - wam oczywiscie wolno wierzyc w ufo - baca nie moze nie wierzyc, tak?
Smile to takie sympatyczne
ps ja nie znam szarlatanów osobiscie przykro mi ale poznalem Wolszczana kiedys - tego ktory jako pierwszy odkryl planety poza ukladem slonecznym - ufo z tego co wiem on tez nie zauwazył no ale co tam jego opinia on ma tylko te teleskopy w Peru a Ty filmy z Youtuba Smile
Pozdowienia Magi

Portret użytkownika magi74

  Zapomnialam jeszcze o

  Zapomnialam jeszcze o tlumie histerykow. Nie naleze do nich. Wierze tylko samej sobie i wlasnej intuicji. ktora jak dotad mnie nie zawiodla.
P.S. Wyjatek potwierdza regule... czy tylko skorpiony maja ciete jezyki??  Wink

Portret użytkownika baca

No skoro masz luzik to spoko

No skoro masz luzik to spoko - wszystko inne powolutki sie ulozy
a jak masz sprzet do astronomii +zapal i fotki ufo no to na co czekasz? pisz newsa zamieszczaj materiały a zapewniam Cie zostaną poddane "konstruktywnej" krytyce i bogato zrecenzowane Smile
ps skorpionami prosze mnie nie straszyć bo akurat znam dobrze jedną skorpionkę i ona nie jest az tak bardzo cieta jak... slodka - kazde stworzonko mozna udomowic

Portret użytkownika magi74

  Wiekszego luzu jak po

  Wiekszego luzu jak po Twojej odpowiedzi czuc juz nie moge. Baca, czuje maksymalny relaks, zwlaszcza po dwoch godzinach obserwacji nieba.
  Nikt nie nakazuje Ci wierzyc w UFO lub nazwij to jak chcesz. Ja rowniez nie powiedzialam, ze obserwowalam Szarakow. Nie wiem co i czym to jest ale widzialam.
  Kiedy dostalam pod choinke Celestron, godzinami przesiadywalam i obserwowalam niebo. I co? I nic? Zupelnie nic nadzwyczajnego. Wszystko zaczelo sie wiosna czyli.. musialam poczekac kilka dobrych tygodni zeby zauwazyc jakies zmiany w otoczeniu Ksiezyca.
  Pozniej fotografie. Kilka lat fotografowalam burze chcac zlapac blyskawice. Pilnowalam tego namietnie. Dopiero kilka tygodni temu udalo mi sie uchwycic blysk. Przegladajac zdjecia znalazlam tez cos innego niz blyski. Na Twoje zyczenie nikt nie pojawi sie nad Twoim szklanym dachem. Trzeba miec odpowiednie pory nocy, czyste niebo i odrobine szczescia. A moze nie kazdemu jest to pisane- nie wiem. I tak jak mowilam- nie nazywam tego UFO bo sama nie wiem co to bylo. Z pewnoscia nie smieci kosmiczne czy satelity. Ich zachowanie a czasem przyspieszenie bylo nadzwyczajne.
  Ja tez mam teleskop i raczej nie zagladam na Youtube. Ogladam tam czasem stare, polskie komedie- tak dla Twojej informacji. Nie traktuj siebie jak wszechwiedzacego pepka swiata bo lubie niektore Twoje opowiesci i szkoda bylo by gdyby to sie zmienilo- przynajmniej dla mnie.
Pozdro Baca Smile

Portret użytkownika admin

Jeszcze raz o rodsach.

Jeszcze raz o rodsach. Widywano je latające wśród skoczków spadochronowych. Czy tam też kilka tysięcy metrów nad ziemią zapie**alały ćmy mijając bezkolizyjnie lecacych 300 km/h skoczków? No weź się zastanów Baca. 
Teraz w kwestii iluminatów etc. Baca krótkie pytanie mam: skąd wiesz, że to własnie Ty  wiesz jak jest naprawdę?

Portret użytkownika baca

wiem ze mam racje bo znam co

wiem ze mam racje bo znam co nieco historie a ona doskonale pasuje do "sprawy iluminatow" i to od samego ich powstania, ponieważ mnóstwo tak masonów jak i iluminatow juz opuscilo ich szeregi stawiając ludzką przyzwoitośc na pierwszym planie i po prostu ujawnilo i potwierdzilo w pełni ich depopulacyjne i zbrodnicze plany - wielu z tych ludzi zaplacilo za to zyciem - sprawa "planu III wojen swiatowych" ktory bawarska policja przechwycila jeszcze przed I wojna światową rowniez zostala nie dosc ze solidnie udokumentowana to wielokrotni już sprawdzona, ba ona przecież właśnie teraz potwierdza się po raz kolejny na bliskim wschodzie. zatłukli Kadafiego ukradli jego pienądze i to samo zrobią w Syrii i potem w Iranie. to nie są czyjes gdybania lub teorie spiskowe tylko fakty. Causescu jako wodz jedynego komunistycznego kraju ktory splacił dlugi takze zostal zabity w swoim czasie. syjonisci już chcieli w ubieglym tygodniu zając stolice Syrii frontalnym atakiem ale Rosjanie w pore uprzedzili syryjski legalny rząd i ten rozbil sily rebeliantow uderzeniem prewencyjnym. Syria Libia Iran to kraje bez długów ale zasobne w bogactwa naturalne. tak zwany "koniec swiata" to jest wlasnie to i oni wszystkimi religiami, wszystkimi swoimi mediami starają sie aby ta niby przepowiednia sie sprawdzila - a to zadna przepowiednia to zwykly plan ktory  dziala tylko jesli jest tajny - jak go ujawnic robi sie nieskuteczny.
ten plan sie wysypal wiec zadnego konca swiata nie bedzie i nie ma sie co przejmowac albo ludzi straszyc. napisze jutro newsa o tym "koncu świata" ku pokrzepieniu serc - newsa opartego na historii nie na gdybaniu bo identyczny w kazdym jednym szczegole "koniec swiata" juz byl tylko jest mocno przemilczany i wcale nie doszedl do skutku - bo jak zwykle Słowianie mu zaradzili Smile 

Portret użytkownika Vikt

Baca, czy ty musisz być taki

Baca, czy ty musisz być taki przyziemny racjonalista? Pozwól Nam na odrobine fantazji , rozwijanie wyobraźni to naprawdę nic złego. Gościa z takim avatrem z pewnością stać na odrobinę szaleństwa. połączenie tyrana, doga i pedzia ze zwisającymi warkoczykami dużo Nam mówi o istotce skrywającej się za avatrem. jednym słowem intelektualna żenada! 

Portret użytkownika baca

Adminie, moja opinia jest

Adminie, moja opinia jest taka ze skoro tyle tego lata (rodsy) ze są podobno az deszcze tego rodzaju i nie są to ćmy lub inne robactwo no to dlaczego nikt tych rodsow do wiekszej siatki na motyle jeszcze nie nalapał zeby na spokojnie obejrzec pod mikroskopem?
nikt, nawet ten "geniusz" Escamilla nie wpadł na najprostrzy pomysł pod Słoncem, jaki od milionów lat stosują głupie pająki?
ludzkosc juz dysponuje tak malymi siatkami ze mozna spokojnie nimi filtrowac wode sloną zatrzymując po drodze czasteczki soli i powodując ze przeplywa tylko woda pitna a tak wielkiego rodsa nie da sie złapać?
wg mnie to slaba kamera plata po prostu figle optyczne i tyle - przy dobrych wiatrach mozna na filmie zobaczyc nawet jak sie kola w jadacym aucie krecą do tylu a co dopiero rozmazane w locie robactwo.

Portret użytkownika admin

Możliwe, że to wszystko tylko

Możliwe, że to wszystko tylko psikusy, ale argument z siatką jest słaby, bo te obiekty sa w stanie latac w jakiś sposób bezkolizyjnie z wszystkim. Nikt nigdy nie złapał rodsa. Oczywiście, możesz napisać, że ćmy się ciagle łapią, ale czy to na pewno tylko ćmy?

Portret użytkownika Elementone

Witam wszystkich . Na wstępie

Witam wszystkich .
Na wstępie chcę napisać iż jest to mój  pierwszy post  na tej stronie i  odnośnie tego materiału napisze tylko tyle iż sam osobiście sfotografowałem jeden  z tych obiektów który jest na tym filmie Escamilii ! Zdjęcie zrobiłem jakieś niecałe 2 lata temu i tylko dlatego że zafascynowały mnie 2 świecące "gwiazdy" na niebie jedna niebieskawa a druga czerwonawa wisiały  na przeciw siebię mówię wisiały gdyż z kazdym dniem zbliżały się ku sobie . Zdjęcie zrobiłem wysokiej jakości aparatem z 200 krotnym zoomem umieszczonym na stelażu . Na zdjęciu ukazał się identyczny obiekt  jak ten z pierwszego wideo ,a dokładniej w 7:57 sec . Pozdrawiam wszystkich