Stosunek Watykanu do UFO uległ znacznym zmianom

Kategorie: 

Dnia 7 czerwca 2010, nad Watykanem pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający. Ochrona rezydencji ambasadora USA wykonała nagranie za pomocą telefonu komórkowego. Później filmy pokazywano wielokrotnie we włoskich stacji telewizyjnych.

 

Około 4:00 rano 07 czerwca 2010 nad Katedrą św. Piotra wisiały trzy UFO. Trzymały się mocno w formacji i wykonywały manewry zmiany wysokości, znikały a potem pojawiały się ponownie, dopóki nie zniknęły z pola widzenia całkowicie. Ze względu na fakt, że wszystkie manewry były przeprowadzane jednocześnie, świadkowie nie są w stanie dokładnie powiedzieć, czy obiekty były w trzech miejscach, czy też po prostu był to jeden pojazd w kształcie trójkąta.

 

Pojawienie się UFO spowodowało falę publikacji na temat tego, co Watykan od dawna studiuje, problemu niezidentyfikowanych obiektów latających. Jego przedstawiciele nie zaprzeczają już istnieniu kosmitów, jak to było wcześniej. Z drugiej strony, regularnie przemawiający w mediach, przedstawiciele Watykanu twierdzą, że jest możliwe połączenie wiary w Boga i w istnienie braci we wszechświecie.

Szef watykańskiego obserwatorium ojciec Jose Gabriel Funes napisał artykuł o tytule  "Obcy - Moi bracia". W nim wyjaśniał, że wiara w Boga i inteligentne życie na innych planetach nie jest w konflikcie ze sobą. Wiele z nich, jak mówi artykuł, może znacznie przewyższać nas w ich rozwoju, ale także ich stworzył jeden Pan Bóg, bo on jest jeden dla całego naszego wszechświata. Według ojca Gabriela, obcy, a także ludzie na Ziemi, mogą polegać na Jezusie Chrystusie i Jego miłosierdziu. Nie ma wątpliwości, że zanim artykuł ojca Gabriela ujrzał światło, to musiał go zaakceptować Papież.

 

Watykan aktywnie poszukuje odpowiedzi na pytanie o istnienie UFO. Wiele publikacji w mediach powstało za pieniądze finansowane przez kilka instytutów watykańskich, które w trybie tajnym studiują problem UFO. Wiadomo również, że Stolica Apostolska wynajmuje znajdujący się w Arizonie, potężny teleskop. Wielokrotnie informowano w prasie o tym, że Watykan w wielka tajemnicy, gromadzi archiwa na ten temat. Podobno ma nawet własne UFO bezpiecznie schowane w tajnym miejscu.

 

 

Źródłohttp://repin.info/space/vatican_known_about_ufo

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Roni Tornado

obywatel, nie będziesz innym

obywatel, nie będziesz innym ludziom mówił w co mają wierzyć i co mają czytać ! Nie każdy wyznaje Chrześcijaństwo, a są tacy co nie wyznają żadnej religii, więc nie nażucaj siłą swojej religii innym !

Wolna wola TY MI, JA CI 

Portret użytkownika DELACHEN

 Drogi obywatelu ,z jakiej

 Drogi obywatelu ,z jakiej planety pochodzisz ? obudż się ,nie czas na takie komunały..........Bóg nas kocha bezgranicznie takimi jakimi jesteśmy i najważniejsze.... nas nie ocenia  ,to ludzie manipulują prawdą .Prawda dawno dawno temu została ukryta ,następnie wykorzystana przez eony do tumanienia i zniewolenia ludzi(nakazy i zakazy) .Bóg to wymyślił... cha cha cha -ludzie.Kiedyś ,za  chwilkę to wyjdzie ...będę najszczęśliwszą osobą na tej planecie ...kiedy wszyscy ci pełni mądrości i wiary będą przerażeni i zdumieni, o prawdzie jaka jest ........... naprawdę,czysta w swojej naturze ... Kochani ,czas już dorosnąć i obudzić się z matriksu ....uważam że juz pora. Zawsze należy zaufać sercu nie rozumowi.Drogi baco może jesteś niedoinfomowany ale szaraki nie są nam przyjażni ,mam nadzieję że tylko na razie a póżniej odnajdą drogę do światła.Wystarczy wpisać w internet  hasło szaraki wyjdzie 1500000 artykułów polecam przeczytać   np. incydent w Dulce....No cóż, ja też nie miałam szczęścia oglądnąć statki UFO nad Krakowem....Czasami mam wrażenie ,że u nas  nasza "gęstość'  i wibracja ich przeraża.W moim i mam nadzieję w waszym imieniu zapraszam Galaktyczną Federację  na przeloty nad naszym krajem.Pozdrawiam ciepło. 

Portret użytkownika baca

ja tez Cie cieplo pozdrawiam

ja tez Cie cieplo pozdrawiam tylko ze widzisz.... idzie wojna wiec gdzie ten bog ktory kocha wszystkich bezgranicznie?
zadzwon po niego, przekaz ze knują Szaraki coś niedobrego bo ja jestem w orange i nie mam zasiegu Smile
 

Portret użytkownika obywatel

O naiwni..dajecie się

O naiwni..dajecie się wciągnać do gry szatana.Wielu masońskich mieszkańców Watykanu jest na jego "pensji",wielu tym samym manipuluje Ojcem św.a potem mówi się ,ze Papież o tym wie i podziela te herezje..Opamiętajcie się bo myśląc tak zaprzeczacie Słowu Bożemu.Gdyby ufo było to by znaczyło że Pan Bóg okłamał nas tając prawdę przed nami.Księga Rodzaju mówi jednoznacznie  o Adamie i Ewie.Nikogo więcej tam nie ma ! To jest technika lucyfera,węża starodawnego.To jest pycha szatana i walka z Bogiem o Wasze duszę..!Czytajcie Valtortę,bł. Emmerich,Vassulę Ryden, Ottaviano Michelini,Gobi..Biblię, a nie takim bzdurom wiarę dajecie i blużnicie Bogu - Stwórcy !

Portret użytkownika sebastian

dla mnie wystarczy to że

dla mnie wystarczy to że kościół jest narzędziem w rękach szatana!zaczęli od grzechu (bo historię Watykanu każdy chyba zna i wie że tam papieżem zostawał ten najbardziej przebiegły a mordy były tam na porządku dziennym) i go kontynuują i jeszcze wmawiają że winni są zawsze lewacy, masoni ale nie oni...oni święci.to samo z pedofilią w kościele i ukrywaniem jej, to wina masonów, ateistów ale nie ich, no Boże widzisz i nie grzmisz, ateista wkłada rękę czcigodnego kapłana pod spódniczkę małej dziewczynki...

Portret użytkownika marcinulus1981

natepny mądry w

natepny mądry w pieluchach---papiez niezyje od 11miesiecy....jego sobowtór go zastepóje!!!lucyfer,heh-bardziej jaszczury wszytkim kieruja!!!

planet off love 

Portret użytkownika oswiecony

a pomyslalem choc raz

a pomyslalem choc raz logicznie o adamie i ewie dajmy jesli oni naprawde istnieli i splodzili dzieci a ich dzieci nastepne dzieci i tak w kulko to pytam sie czy to jest normalne albo albo jakies zboczenie pedofilia lub cos gorszego bo skoroo wedlug religi i przykazan to by bylo kazirodstwo czysz nie a jak dlamnie raj adam i ewa to raczej nie maja miejsca bytu od dziejow swiata jak dlamnie to wielka fikcja

Portret użytkownika misiek

Po pierwsze nie było jeszcze

Po pierwsze nie było jeszcze wtedy prawa czyli przykazań do kórych mogliby się stosować, a po drugie to Bóg zadecydował od którego momentu na ziemi miało obowiązywać kaziorodztwo. Na początku nie było mowy o kaziorodztwie ponieważ ludzie musieli się rozmnożyć, jak już wspomniałem wcześniej to Bóg zadecydował od którego momentu było to złe.

Portret użytkownika Cosiek

Wiesz co, kiedyś też tak

Wiesz co, kiedyś też tak myślałem, że skoro na początku było dwoje ludzi, to reszta ludności pochodzi z kazirodztwa i powinniśmy być zmutowani, zniekształceni i powykrzywiani prawie wszyscy.Jednak to są interpretacje duchownych katolickich, zwykle dla dzieci, żeby to zrozumiały. Jednak niestety zwykle dla dorosłych też - przynajmniej w moim kościele jak chodziłem, pamiętam że tak nam dorosłym mówili - zresztą u mnie taki kościół, że księdzów widywano często z prostytutkami. Według mnie to jest po prostu symbolika przedstawiona w ten sposób. No ale pewnie też, żeby zrobić z nas bardziej uzależnionych od religii. Symbolika - dwie energie: żeńka i męska; kobieta i mężczyzna, dwa bieguny; etc. Ja na szczęście miałem w szkole księdza, który o wszystkim mówił otwarcie, rozmawiało się z nim m.in. o seksie i nigdy nie powiedział, że to coś złego, że to wręcz nam dane, żeby tego kosztować, a nie się bać seksualności. Miał szeroko otwarte horyzonty na religię - sam nie wierzył w religię (a był księdzem, po prostu za późno się zorientował, jak religia kłamie), za to wierzył w Boga. Bo duchowość a religia to zupełnie różne sprawy. Nie wierzył, że bóg to taki tatuś w niebie, że to podmiot o płci męskiej. Wierzył, że bóg to wszystko. Że bóg, to miłość, że nie karze, jak to religia nam wmawia. Kocha nawet tych co utracili wiarę, bo bóg to bezwarunkowa miłość. I wogóle super to był ksiądz, bo otwierał horyzonty myślowe młodym ludziom. Chciałbym, żeby wszyscy tacy byli.

Strony