Świetliste kule nad Meksykiem

Kategorie: 

Na początku grudnia nad Meksykiem zaobserwowano kilka świetlistych kul, lecących od strony Oceanu Spokojnego, podała meksykańska TV.

 

Film, który opublikowano również w sieci, przedstawia kilka świecących, niezidentyfikowanych obiektów nad Meksykiem. Świadkowie sugerują, że to UFO. Wiele osób, które obejrzało video mówi jednak, że to nie UFO, a chińskie lampiony wzbijające się w niebo.

Niezidentyfikowane obiekty poruszały się w nietypowy sposób. Były w ciągłym ruchu „w górę”. Przybliżały się i oddalały od siebie, jakby bawiąc się ze sobą. Niektóre okresowo znikały, a potem znowu się pojawiały.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika TheTruth

To jest UFO ale nie

To jest UFO ale nie pozaziemskie bo takiego nie ma tylko tajny statek Ameryki, tj projekt rządowy mający na celu testowanie nowej technologii. Projekt wymyślił Syndykat, czyli grupa osób mająca dostęp do nowej technologii przed resztą ludzi i to oni decydują czy my, zwykli ludzie będziemy mogli z tego skorzystać. Kosmitów zrobili w laboratorium. W takim razie dlaczego to zrobili? Żeby w łatwy sposób zmanipulować ludzi, media itp i odwrócić uwagę od tego co naprawdę robią i być może szykują. Więc to może być UFO ale nie pozaziemskie.

Portret użytkownika MAXznudzonytrolemBACA

Baca jak dobrze jest internet

Baca jak dobrze jest internet tu w przepiwienstwie do prawdziwego życia, masz możliośc wypowiedzie sie do konca w nadzieji że ktoś cie wysłucha. Ja jak zwykle dotrwałem do pierwszej linijki Wink wejdzcie na strone monitora polskiego i zobaczcie wpisy myślącej gaji. Kto zgadnie kto to pisał. 
 

Portret użytkownika baca

he he nie reklamuj sobie tego

he he nie reklamuj sobie tego "monitora polskiego" bo jeśliby już nazywać rzeczy po imieniu to ten blog powinien się nazywać "monitor bio... he he... rezonatorów nunczako" - jest tam dużo klasycznej koczowniczej dezinformacji i rewelacji typu "pani wróżka jakaś tam podała dowody na skutecznośc rezonatorów nunczako" i tym podobnego bełkotu.
dla mnie te aż do bólu nachalnie wciskane "urządzenia" w do drugim "artykule" sa tak samo skuteczne jak ten cały e-meter z sekty scjentologów - koleś pewnie skopiował "pomysł" i teraz szuka idiotów Smile
masz jakiś adres gdzie można by o tych "gadżetach" poczytać obiektywne opinie albo już najlepiej poznać wynik jakichś sceptycznych naukowych testów?
bo na "monitorze polskim" jest ZERO informacji jak TO DZIAŁA - kiedys szukałem i.... nic... to znaczy tylko bełkot, że cudowne, że wspaniałe, że będzie super jeśli ktoś to kupi...
chyba oszalałeś myśląc ze ktoś normalny lub z natury sceptyczny, będzie się udzielał na tego typu poje*anych blogach?
kaman, bądź spokojny - nie czytam już od ponad roku (czyli od pojawienia sie tego "nunczaka - leku na raka " tego całego monitora, i miej pewność - ta myśląca gaja i KAŻDY inny to na pewno nie ja -l bo skoro nie czytam to i nie komentuję - logiczne, prawda ?
i jeszcze jedno, "w prawdziwym życiu" nie ma "rezonatorów nunczako" - są tylko oszołomy Smile

Portret użytkownika Endor

Ciekawe czy to jest to co w

Ciekawe czy to jest to co w Biblii opisano jako tych co zabiorą jednych a innych pozostawią że jedna będzie zabrana a ta obok pozostawiona? Co oznacza że przy zwłokach gromadzą się sępy jak to Jezus powiedział? Czy sępy oznaczają istoty ufo a padlina to są ci umarli których Jezus określił by zostawić im grzebanie zmarłych ? Ufo to niebezpieczna sprawa.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

Mendor ty nawet jeszcze nie

Mendor ty nawet jeszcze nie jesteś na początku drogi do zbawienia... mimo podeszłego wieku jesteś niestety ale nadal tylko kandydatem na poczatkującego chrześcijanina... wszystko przez to że nie masz na twarzy blizn po samobiczowaniu, nie posiadasz również stygmatów a to już jest skandal bo "nauczasz" jakbyś miał te stygmaty, no i oczywiście nie masz ani jednego wgniecenia na głowie bo jeszcze nawet nie próbowałeś szukać zrozumienia waląc głową we wrota od katedry... wiesz co, ja nawet wątpię czy ty masz pięczęć jahwego na czole - żenada...
jeśli myślisz że zostaniesz zbawiony powtarzając jak katarynka fragmenty z biblii to mam złą wiadomość - gdyby to była prawda do nieba poszedłby każdy dyktafon, każdy nagrywator, każda papuga, każdy magnetofon, każdy odtwarzacz do empetrójek lub eboków....
jak chyba wiesz one nie są wniebowzięte tylko po upływie gwarancji lądują w śmietniku...
tak że ta gorsza wiadomość jest taka, że w piekle czeka dla ciebie specjalny kocioł - kociołek dla opornych, kociołek dla leniwych...
to nie wiesz że Jezus zanim został wniebowzięty, to on miał parę ładnych sznytów?
to nie wiesz ze okaleczenia są warunkiem koniecznym i nie podlegają nawet negocjacjom?
popracuj nad bliznami, no mówię ci i nie wymiguj się starczym przytępieniem czy coś...
nie musisz być nadgorliwy jak Jezus, czyli zaczynać od napletka... no ale po egzemplarzu biblii to mógłbyś sobie na początek przyśrubować do nadgarstków, no tak czy nie tak?
dopiero tak wiary(godny) możesz zajrzeć do tartaku i zbić sobie jakiś krzyż a potem przetrzeć twarz i kark papierem ściernym bo obróbka skrawaniem jest warunkiem koniecznym - niebo to nie jest temat dla cieniasów, rozumiesz?

Strony