Szamani muszą pogrzebać mumię księżniczki Ałtaju, bo inaczej nie ustaną katastrofy na Syberii

Kategorie: 

Powodzie w Ałtaju, straszne huragany w Nowosybirsku, zniszczone uprawy w Omsku, ciężkie ulewy w Krasnojarsku – informacje o klęskach żywiołowych nie schodzą z pierwszych stron gazet i czołówek wiadomości telewizyjnych w Rosji. Szamani twierdzą, że wiedzą, jak poradzić sobie z tymi katastrofami – trzeba pogrzebać mumię księżniczki Ukoka, która uważana jest za przodka ludów Ałtaju.
 
W 1993 roku, donosi Rossijskaja Gazeta, archeolodzy odkryli mumię kobiety w górach Ałtaju, którą miejscowi zaczęli nazywać księżniczką Ukoka. Początkowo znalezisko przechowywano w nowosybirskim Instytucie Historii i Archeologii Rosyjskiej Akademii Nauk, a następnie przeniesiono je do Muzeum Republiki Ałtaju - tam w specjalnym sarkofagu konserwowane jest po dziś dzień.
 

Naukowcy udowodnili europejskie pochodzenie „księżniczki”, ale to nie przekonuje szamanów i niektórych mieszkańców. Wielu wierzy, że dopóki ciało Ukoka nie zostanie pochowane w jedynym właściwym i słusznym  miejscu, katastrofy naturalne na Syberii nie ustaną.
 
 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Endor

Ja to se myśle, że jak się

Ja to se myśle, że jak się oglądnie ten film z tym szkieletem to trzeba siępomodlić za siebie i za tych co widzieli te zwłoki bo to może być niebezpieczne, dlatego modlitwa o Miłosierdzie Boskie jest ważna !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika zibi1973

Ale żeś mi pokazał,jak masz

Ale żeś mi pokazał,jak masz takie info to pokaż tego więcej w mediach itd,pokazałeś jednego słonia i co,trochę za ładne aby było prawdziwe,ale na ileś miliardów mogłoby się zdarzyć i coś takiego,będę jeszcze miał coś co będzie lepiej wyglądało od tego ucha słonia,oby tobie nie były potrzebne te leki,wiesz jak to z chorobami

Portret użytkownika zibi1973

Nie wiem jakie ta pani ma

Nie wiem jakie ta pani ma oblicza ale ramię jest ułożone w twarz, nawet ułożenie dolnej szczęki takie same mogła być ona jakąś mieszanką człowieka z obcym z innej cywilizacji tak jak i faraoni to nie byli czystej krwi ludzie,a takie pokazówki jak tej kobiety może dobrze nie wróżyć,kogoś z jej potomków może to zdenerwować,zwłoki powinny być w swoim miejscu

Portret użytkownika zibi1973

To raczej nie

To raczej nie pomoże,proponuje wygnać te niby meteoryty a będzie jak ręką odjął,a do tego wróci poprawa na całej ziemi bo też nie wesołe  te dziwne anomalie,ufoki wszędzie wkładają te swoje paluszki powoli szykują nam koniec życia na tej ziemi,wszędzie się coś dzieje i do tego dziwne,nowe nieznane ,chyba chcą nas przegonić z tej ziemi,a żeby teraz wygnać ich to nie lada wyczyn,ich wysoka technologia nas przerasta o tysiące lat,po prostu jesteśmy bezradni do tego tyle zła na tej ziemi może nie zasługujemy na życie,nie wszystkich jedną miarą ale jak patrząc na skale światową to tragedia,może dlatego musimy zniknąć,a oni w tym nam pomagają

Portret użytkownika em

Dla mnie to przyzwolenie na

Dla mnie to przyzwolenie na rozwlekanie szczątków ludzkich po magazynach i gablotach jest chore i wbrew wszelkim zasadom. A wydawałoby się, że grzebanie zmarłych to jedno z zachowań różniących homo hapiens od zwierząt...
Okropnie mnie to wkurza, że naukowcy dysponują wedle swojej woli tonami ludzkich szczątków i nikt nie może się o nie upomnieć.
 

Strony