Szamani muszą pogrzebać mumię księżniczki Ałtaju, bo inaczej nie ustaną katastrofy na Syberii

Kategorie: 

Powodzie w Ałtaju, straszne huragany w Nowosybirsku, zniszczone uprawy w Omsku, ciężkie ulewy w Krasnojarsku – informacje o klęskach żywiołowych nie schodzą z pierwszych stron gazet i czołówek wiadomości telewizyjnych w Rosji. Szamani twierdzą, że wiedzą, jak poradzić sobie z tymi katastrofami – trzeba pogrzebać mumię księżniczki Ukoka, która uważana jest za przodka ludów Ałtaju.
 
W 1993 roku, donosi Rossijskaja Gazeta, archeolodzy odkryli mumię kobiety w górach Ałtaju, którą miejscowi zaczęli nazywać księżniczką Ukoka. Początkowo znalezisko przechowywano w nowosybirskim Instytucie Historii i Archeologii Rosyjskiej Akademii Nauk, a następnie przeniesiono je do Muzeum Republiki Ałtaju - tam w specjalnym sarkofagu konserwowane jest po dziś dzień.
 

Naukowcy udowodnili europejskie pochodzenie „księżniczki”, ale to nie przekonuje szamanów i niektórych mieszkańców. Wielu wierzy, że dopóki ciało Ukoka nie zostanie pochowane w jedynym właściwym i słusznym  miejscu, katastrofy naturalne na Syberii nie ustaną.
 
 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Endor

Ja to se myśle, że jak się

Ja to se myśle, że jak się oglądnie ten film z tym szkieletem to trzeba siępomodlić za siebie i za tych co widzieli te zwłoki bo to może być niebezpieczne, dlatego modlitwa o Miłosierdzie Boskie jest ważna !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika zibi1973

Ale żeś mi pokazał,jak masz

Ale żeś mi pokazał,jak masz takie info to pokaż tego więcej w mediach itd,pokazałeś jednego słonia i co,trochę za ładne aby było prawdziwe,ale na ileś miliardów mogłoby się zdarzyć i coś takiego,będę jeszcze miał coś co będzie lepiej wyglądało od tego ucha słonia,oby tobie nie były potrzebne te leki,wiesz jak to z chorobami

Portret użytkownika zibi1973

Nie wiem jakie ta pani ma

Nie wiem jakie ta pani ma oblicza ale ramię jest ułożone w twarz, nawet ułożenie dolnej szczęki takie same mogła być ona jakąś mieszanką człowieka z obcym z innej cywilizacji tak jak i faraoni to nie byli czystej krwi ludzie,a takie pokazówki jak tej kobiety może dobrze nie wróżyć,kogoś z jej potomków może to zdenerwować,zwłoki powinny być w swoim miejscu

Portret użytkownika zibi1973

To raczej nie

To raczej nie pomoże,proponuje wygnać te niby meteoryty a będzie jak ręką odjął,a do tego wróci poprawa na całej ziemi bo też nie wesołe  te dziwne anomalie,ufoki wszędzie wkładają te swoje paluszki powoli szykują nam koniec życia na tej ziemi,wszędzie się coś dzieje i do tego dziwne,nowe nieznane ,chyba chcą nas przegonić z tej ziemi,a żeby teraz wygnać ich to nie lada wyczyn,ich wysoka technologia nas przerasta o tysiące lat,po prostu jesteśmy bezradni do tego tyle zła na tej ziemi może nie zasługujemy na życie,nie wszystkich jedną miarą ale jak patrząc na skale światową to tragedia,może dlatego musimy zniknąć,a oni w tym nam pomagają

Portret użytkownika em

Dla mnie to przyzwolenie na

Dla mnie to przyzwolenie na rozwlekanie szczątków ludzkich po magazynach i gablotach jest chore i wbrew wszelkim zasadom. A wydawałoby się, że grzebanie zmarłych to jedno z zachowań różniących homo hapiens od zwierząt...
Okropnie mnie to wkurza, że naukowcy dysponują wedle swojej woli tonami ludzkich szczątków i nikt nie może się o nie upomnieć.
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Dzięki Talin bo część

Dzięki Talin bo część naukowców podejrzewa, iż ona została złożona w ofiarze bóstwu ! A jeżeli się ją odkopało to bóstwo lub jej dusza mogą się odwzajemniać coraz bardziej na takiej profanacji świętości ! Podejrzewa się również że mogła być "szamanką" lub kimś zbliżonym do tajemnic innowymiarowych. Ofiary dla bóstw w dalekiej starożytności to często spotykany rytuał demoniczny:
Był bowiem u nich spiżowy posąg Kronosa z ramionami wyciągniętymi w taki sposób, że były opuszczone ku ziemi, powierzchnie dłoni zaś zwrócone na wierzch, tak więc dziecko złożone na dłoniach staczało się i spadało do rowu, w którym palił się ogień”. Ten opis składania w ofierze niemowląt przez Kartagińczyków pozostawił nam grecki historyk Diodor Sycylijski, żyjący w I w. p.n.e., w czasie panowania Cezara i Augusta. Pisząc o Kronosie, miał na myśli boga Baal Hammona, naczelne bóstwo panteonu Kartaginy. Diodor nie był jedynym, który odnotował krwawe zwyczaje religijne.
Gdybyśmy dysponowali tylko tekstami autorów klasycznych, moglibyśmy sądzić, że podobne opisy to owoc wybujałej wyobraźni rzymskich pisarzy. Obszernie krytykowali ofiary z dzieci składane bogom Kartaginy. Trudno dziś ustalić, czy ich oburzenie było wynikiem oceny moralnej (w starożytnym Rzymie nie składano zwykle ludzi w ofierze)
Kult Molocha (lub ofiara molk) miał polegać m.in. na paleniu żywcem noworodków i małych dzieci w świętym ogniu, co określano eufemistyczne przejściem przez ogień.
W 1921 roku na terenie Kartaginy (w starożytności fenickiej kolonii) odnaleziono przyświątynne cmentarzyska nadpalonych kości tysięcy dzieci. Kult w tej formie sprawowany był przez co najmniej 300 lat aż do zniszczenia Kartaginy przez Rzymian. Jak inni bogowie i inne demony wspomniane w Biblii, Moloch dołączył do średniowiecznej demonologii jako Książę Piekła. Czerpał on przyjemność z wywoływania u matek napadu płaczu, poprzez porywanie ich dzieci.
Dzisiejsze medialne nawoływania do przerywania ciąży to "nowa" wersja demonicznego łączenia się z Molochem ! To składanie ofiar, ukrywane pod pozorem "nowoczesności"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika siewcaplew

  Jak zacząłem czytać artykół

  Jak zacząłem czytać artykół przypomniałem sobie o tym, że w starożytnym Rzymie niechciane dzieci, jako noworodki wyrzucało się na śmietnik. Tak więc ofiary ze "zbędnych dóbr" nie dziwią. Cezar, nas słowian określał barbarzyńcami (niepisane prawo do opiekowania się sierotami i osobami starszymi, było święte. A status i rola kobiety w wielu przypadkach wyższe niż mężczyzn).
  Depopulacja. Kiedyś w Chinach był problem przeludnienia i głodu. Na rozwiązanie tego, jeden z cesarzy nakazał swoim "agentom" rozpuścić famę, że na wszelkie choroby i dolegliwości starcze, najlepszym lekarstwem jest rosół z niemowląt.

Portret użytkownika pasjonat

Zacytuje tu ..bo tam juz nikt

Zacytuje tu ..bo tam juz nikt nie przeczyta...
"Homo sapiens, śr., 2014-07-30 22:51

Wiele zostało przedyskutowane wśród specjalistów na temat choroby psychicznej zwanej homoseksualizmem. Pierwotnie choroba psychiczna oznaczała w ogóle zaburzenie psychiczne. Zaburzenia psychiczne to utrudnienia funkcjonowania społecznego lub psychicznego jednostki, noszące znamiona cierpienia. Homoseksualiści często cierpią gdy nie mogą zaspokoić swoich popędów do osób tej samej płci. Cierpią gdy społeczeństwo odrzuca ich styl życia płciowego jako szkodliwy dla otoczenia, szkodliwy dla zdrowia psychicznego.
Psychopatologia to dziedzina psychologii klinicznej, dotycząca definiowania i opisu zaburzeń psychicznych i zachowania jednostki.
Obecnie wyróżnia się 8 elementów na podstawie których możemy stwierdzić czy dane zachowanie jest patologiczne i wnioskować o zaburzeniu psychicznym, są to: 
- cierpienie (u homoseksualistów objawia się w podburzaniu społeczeństwa do zmian normalności, do zmian w normalnym zachowaniu !) 

- trudność w przystosowaniu indywidualnym (oczywisty element objawowy u homoseksualistów, trudności w życiu społecznym jak i rodzinnym, brak rodziny, chęć adopcji i dokonanie zmian psychicznych u adoptowanego) 

- nieracjonalność i dziwaczność (to typowe elementy homoseksualne, najbardziej oczywisty objaw tej choroby, prowadzić może do chęci usunięcia narządów płciowych, zastąpienia ich innymi, skrajne przypadki to chirurgiczne zmiany płciowości, może prowadzić do poważnych powikłań hormonalnych, a co za tym idzie do powstawania chorób, co ciekawe obserwowalna cecha u tych opętanych nową wizją zmian człowieczeństwa w informacji genetycznej, o której pisałem w "Prawdziwym władcy pierścieni") 

- nieprzewidywalność i brak kontroli (u homoseksualistów najczęściej są to objawy spowodowane częstym zażywaniem narkotyków) 
- rzadkość i niekonwencjonalność (wielu uległo "autorytetowi" mediów, organizacji i uznaje siebie jako "niekonwencjonalnych" w ich mniemaniu na tle "szarej normalności" typowych rodzin) 
- dyskomfort obserwatora (homoseksualiści stwierdzają, że czują się nienormalnie w środowisku normalnym, czyli poszukują środowiska związanego z odmiennością - seksualną) 
- naruszenie norm społecznych (typowy objaw obserwowany u homoseksualistów, chęć naruszenia norm społecznych, religijnych i moralnych by uznać ich wynaturzenie jako "normalność", wiele innych zachowań tej grupy zdaje się potwierdzać dążenie do naruszania społecznego status quo) 
- Możliwość występowania halucynacji bądz zaburzenia w postrzeganiu otaczającego świata ( wykorzystywanie narządu odbytu jako pochwy było by dobrym tego przykładem, wyobrażenia bądz halucynacje mózgu, iż się posiada pochwę w miejscu przeznaczonym do wydalania kału, osobnik płci męskiej może odbierać impulsy wzrokowe w postaci odmienności wizualnej od osobnika tej samej płci - genderyzm"

Chyba przedawkowales człowieku posłanke Sobecka....

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika baca

oj sTalin to by zaraz

oj sTalin to by zaraz wszystko co nowe i odkrywcze pod dywan pozamiatał: włochatą dziewczynkę chciałby na siłę oskalpować a księżniczkę z wypasionymi odrostami zaraz by zakopał...
po co ten pośpiech?
no po co?
zarówno pluszowa dziewczynka jak i szczupła księżniczka z powodzeniem mogłyby jesienią być promocyjnymi twarzami Grupy Gillette...

Portret użytkownika MONSTER

Ależ się wysiliłeś

Ależ się wysiliłeś umysłowo... Zalecam tydzień przerwy na żubra. Tak poważne wywody mogą się skończyć jakąś zapaścia. Intelektualista pełną gębą-nie ma co.
 
EDIT: MONSTER, za takie zaczepki możesz znowu wylecieć z Innego Medium. Dopiero co tu wróciłeś.
John Moll

Portret użytkownika MONSTER

Kochany Johnie Moll ja nie

Kochany Johnie Moll ja nie wyzywam nikogo od pasożydów, homo-niewiadomo. nie wyganiam tez żadnego z użytkowników ze strony. Widzę że jesteś ofiarą trola, nic więcej nie mam do dodania.

Portret użytkownika trzcina_1

monster znowu zaczynasz???

monster znowu zaczynasz??? dopier wróciłeś z bana i dalej swoje...
wchodzisz tylko wtedy gdy Bacy nie ma...
 tylko nie ględź mi, że go bronię... ale to co robisz to już jest chore... przemawia przez ciebie nienawiść...

Portret użytkownika baca

nasz były prowokator jest

nasz były prowokator jest mocno zdenerwowany Trzcina, bo niedawno pisał że odchodzi stąd "no bo został przekupiony" he he he...
no cóż... pisać za pieniądze mu "się udało" ale nie udało mu się jak widać niestety nikogo przekupić aby te jego "artykuły" przeczytał...
i tu leży problem prowokatora...  jest spłukany i zdenerwowany... pasożyt na głodzie... he he he

Portret użytkownika MONSTER

Wchodzę wtedy kiedy mam

Wchodzę wtedy kiedy mam czas-niestety. Nienawiść jest mi obca. Razi mnie dlaczego nasz kolega pisze takie głupoty? Dobrze wiem że stać go na coś lepszego, sama dobrze o tym wiesz. Nie mam zamiaru znów toczyć wojny słownej z waszym szanownym gronem. Może niewłaściwy komentarz dałem ale nie był to zamierzony atak. Nie lubię jak ludzie bezsensowne komentarze dodają. Do takich właśnie komentarzy można zaliczyć twój komentarz do mnie i moją odpowiedź którą właśnie pisze. Piszmy na temat a nie jakieś głupoty. Pozdrawiam cie Trzcina serdecznie- naprawdę. Stęskiłem sie za wami.

Portret użytkownika baca

ta twoja tęsknota jest

ta twoja tęsknota jest zrozumiała ale zupełnie nieodwzajemniona, bo przypomina tęsknotę usuniętej wszy, która znowu chciałaby się gdzieś wpić i na kimś pożywić...
a skoro i tak stąd zostałeś niedawno boleśnie odwszawiony, bo sam skowyczałeś wniebogłosy żeby dać ci bana :- ) no to może spróbuj pożerować teraz na jakimś portalu gejów lub czy ja wiem... świadków jehowy... jest taki homoportal, no wiesz - same lesby, pedały, sekciarze i tym podobne Smile 
na tym portalu zanudziłeś wszystkich swoją żenującą huśtawką nastrojów i chyba za dużo nabrąchałeś pogróżek Adminowi i użytkownikom żeby liczyć na nieuzasadnioną litość... [....]
 
EDIT: Za dużo już tego Baca, dostajesz bana na 24h.
John Moll

Portret użytkownika pulsar

Quote: ... jest taki

[quote]... jest taki homoportal, no wiesz - same lesby, pedały, sekciarze i tym podobne Smile  na tym portalu zanudziłeś wszystkich swoją żenującą huśtawką nastrojów i chyba za dużo nabrąchałeś pogróżek Adminowi i użytkownikom żeby liczyć na nieuzasadnioną litość...[/quote]
A cóż Ty 'pastuchu' wiesz o kulisach działalości innego portalu ?!
Po pierwsze nie homo, tylko humo, co z łaciny znaczy 'ziemia' i mundo, czyli 'świat'.
Po drugie, skąd wiesz jakie skłonności seksualne mają tamtejsi użytkownicy tegoż portalu ?
Po trzecie, za kogo Ty się uważasz ? Masz się za super inteligentnego, a w rzeczywistości jesteś pusty jak bęben.
Nie Twoją sprawą jest ocenianie, dlaczego na tamtejszym portalu jest tak czy inaczej, bo nieznasz kulis spraw się tam odbywających. Twoje oceny i komentarze zostaw więc dla siebie, bo i tak nie są one zgodne z prawdą.
Obserwuję od dłuższego czasu jak użytkownicy IM oceniają Twe komentarze.... ostatnio masz przeważającą większość minusów, niż plusów i dotyczy to widzę, także tych co Cię popierają, np: Trzcina_1
 

Portret użytkownika baca :-)

każdy może oceniać każdego i

każdy może oceniać każdego i każdy jeden portal... nie podoba ci się czyjaś opinia?
no to zapisz ją sobie w pamiętniczku...
o działalności tej twojej mocno nietolerancyjnej, czysto antybacowej i bacofobicznej grupki pulsar wiem więcej niż ci się wydaje... w tym również o jej dewianckich preferencjach seksualnych...
natomiast to jak użytkownicy oceniają moje komentarze lub moich zwolenników można bez najmniejszego trudu wytłumaczyć tak jak to w rzeczywistosci jest:
otóż ty pulsarku, monsterek oraz juszka zmówiliście się że przeprowadzicie atak na IM, bo sobie pozakladacie zawczasu po 20 multi kont - to tyle w skrócie tego "sprytnego (czyt. żałosnego) planu" o którym każdy tu od dawna wie Smile no i to widać że to jest prawda bo tak po prostu jest jeśli chodzi o minusy u bacy lub zwolenników - stąd właśnie  one są pulsar, a mi oraz innym i tak nie robią one żadnej różnicy bo w końcu kto by się przejmował wami ????
nie mogą minusy od was zrobić tu nikomu żadnej krzywdy bo w przeciwieństwie do ciebie ja i tylko ja doskonale wiem kto i co pisze jako baca - ty się nigdy czegoś takiego nie dowiesz ale dowiedz się że minusując jak opętani nie zawsze minusujecie bacę - co trąci o paranoję i działanie na oślep - bo jak psy pawłowa reagujecie nie na treść postów ale na awatara - żałosne to.... nieprawdaż jak łatwo jest was podejść?
no i to tyle... a teraz pologuj się grzecznie ze dwadzieścia razy i pulsującym ze złości paluszkiem napikaj sobie minusików ile tylko możesz w poście bacy Smile
no i obserwuj dalej jak "użytkownicy" oceniają Trzcinę - jako obserwator jesteś debeściak... - to chyba jedyne co ci w życiu dobrze wychodzi...
a obserwacje również dobrze byłoby gdybyś spisywał w pamiętniczku...

Portret użytkownika b@ron

wychodzisz z siebie

wychodzisz z siebie pulsar...nie podchodź tak osobiście do wszystkich wypowiedzi, to ci wyjdzie na zdrowie...straciłeś gdzieś poczucie humoru i to cię zgubiło...otrząśnij się chłopie, po co ta rywalizacja ??? wrzuć na luz.
ps. też zaczynasz mieć więcej minusów...zgadnij dlaczego ?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pulsar

@[email protected] Ja nic do Ciebie nie

@[email protected]
Ja nic do Ciebie nie mam, ale proszę nie wcinaj się pomiędzy sprawy, które Ciebie nie dotyczą.
Napisałem bacy to co uważałem za słuszne.  To że jakiś ham i gbór obraża wszystkich dookoła nieznając kontekstu spraw ma być OK ?
Nie podchodzę osobiście do wszystkich wypowiedzi, jedynie do tych które są ze mną związane. Nie prowadze tu żadnej rywalizacji, gdyż nie reprezentuje tu owego portalu i nie mam zamiaru go tu promować. Moja wypowiedź jedynie tyczy się jedynie kłamiliwych bzdetów jakie wypisuje baca.
Zapewniam, iż moje poczucie humoru ma się dobrze. Jedynie hamstwa nie zdźierżę,...

Portret użytkownika b@ron

pulsar...a czy określenie,

pulsar...a czy określenie, cyt...
"To że jakiś ham i gbór obraża wszystkich dookoła nieznając kontekstu spraw ma być OK ?"
 ne jest chamskie ??? bo piszesz że  cyt..."Jedynie hamstwa nie zdźierżę,..." i jakże sprawy mnie nie dotyczą skoro wchodzę na portal by dowiedzieć się coś ciekawego ...a tu znowu...dogadywanie kto jest głupszy, kto mądrzejszy...każdy ma swoje zdanie i go broni...pozbyłeś się moda za walkę z bacą i dalej zygasz jak w przedszkolu
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika cogito 9

Baronie,czy naprawdę nie

Baronie,czy naprawdę nie widzisz chamstwa,które prezentuje Baca prawie w każdym poście,czy wypowiedzi na czacie?Dziwnym trafem te najbardziej chamskie znikają z czata.Czy Bacy wolno obrażac wszystkich i szydzić ze wszystkiego? Czy normalne jest szydzenie z chorej dziewczynki,której ciało pokrywa się wlosami, i zalecenie szczotkowania i wietrzenia?A te wszystkie zmiany nicków,żeby brzmiały obrazliwie i nieustanne prowokacje ,to niby są w porządku ? A zalecanie elektrowstrząsow czy stwierdzenia,że komuś zanika kora mózgowa to też tylko humor?Oczywiście ,kazdy ma prawo do swojego zdania ale trzeba zachowac kulturę wypowiedzi nie przekraczać granicy dobrego smaku.

Portret użytkownika cogito 9

Trzcina,czytaj ze

Trzcina,czytaj ze zrozumieniem,czy ja piszę,że Baca się podszywa pod kogoś? Ja pisze że on celowo przekręca nicki,zeby osmieszac innych,(Tallin-sTalin,Endor-Mendor,Pulsar-Pulsujacy Wrzód,Hono Sapiens-Homoś,Kamienna Głowa),to tylko przykłady.Ciebie to bawi?A jeśli chodzi o prowokacje ,to własnie on jest najwiekszym prwokatorem i ciągle szuka okazji do zaczepki.A według ciebie normalne jest wyszukiwanie w sieci informacji o innych użytkownikach.Nie pamiętasz jak usiłował wmawiac,żektos o nicku Bor,zarejestrowany na portalu randkowym ,to Borek.Gdyby nawet tak było ,to nic mu do tego.Zacznij myśleć i przestań widziec w Bacy osobę bez skazy i ofiarę prowokacji czy napaści.A te minusy to tylko dowod że cynizm , szyderstwa i komentarze nie na temat już się ludziom znudziły i wywołują niesmak.

Portret użytkownika pulsar

@[email protected] Nie, - nie jest

@[email protected]
Nie, - nie jest chamskie. Jest zwykłym oczywistym stwierdzeniem faktu.
Przykro mi że tego nie pojmujesz.
Czyżbyś nie dostrzegał, kto wszczyna tu awantury ? Dlaczego bronisz tyłka bacy ?
Moda się pozbyłem, bo byłem celowo w niego wrobiony. Admin doskonale wiedział iż nie będę tu lubiany, i że wzmoże to ilość wpisów na portalu. Skoro cel został uzyskany, funkcja moderatora została mi zabrana.
 

Portret użytkownika Juszka

baron po cholerę wszędzie

baron po cholerę wszędzie wsadzasz swój nos? Strasznie irytujące jest takie szczekanie w czyjejś rozmowie szczególnie w twoim wykonaniu bo to nie pierwszy czy drugi raz ale niemal zawsze pojawiasz się pod swołami "krytyki-prawdy" na temat pastucha.
Możmna pomyśleć żeś jest jego bichis.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Zawsze mnie zastanawialo

Zawsze mnie zastanawialo dlaczego niektorym zwlokom funduje sie brak pochowku. Efektem jest wystawienie na widok publiczny i czesto kasowanie oplaty. W dobie technologi odtworzenie mumii nie jest kłopotem.
Wyobraza sobie ktos zeby J.Paweł II lezał bez pochówki pod szyba ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Homo sapiens

Te wulgaryzmy wykropkowane

Te wulgaryzmy wykropkowane świadczą panie Zdunie, że nie rozumie pan cudu Ziemi i Stwórcy, który za sprawą super potęgi Stworzył wszystko, również pana ! Zawarta w panu informacja genetyczna pochodzi od Stwórcy, a następnie przekazali panu ją pańscy rodzice !
Teoria informacji i zdrowy rozsądek jednoczą się, aby podpowiedzieć nam, że kiedy informacja jest przekazywana (a tym jest reprodukcja), to zostaje albo taka sama, albo też zostaje jej mniej. Ponadto zostaje dodany "szum" informatyczny bez znaczenia.(hybrydalny...?) W żywych lub też martwych rzeczach nie widać nigdy, aby prawdziwa informacja powstawała, czy też zwiększała się sama przez się.

Tak więc kiedy rozpatrujemy wszystkie żywe organizmy świata jako całość, suma informacji zmniejsza się wraz z upływem czasu, wraz z ciągłym jej kopiowaniem. Patrząc więc wstecz, w przeszłość, zasoby informacji muszą rosnąć. Ponieważ nie można tu cofać się w nieskończoność (nieskończoną ilość czasu temu nie było nieskończenie skomplikowanych organizmów), wskazuje to na moment, kiedy skomplikowane informacje musiały mieć swój początek.
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/kolumna-geologiczna-faszerstwo.html
Materia zostawiona sama sobie (przynajmniej na tyle, na ile wskazuje obserwacyjna nauka) nie wyłania takiej informacji, tak więc jedyną alternatywą jest to, że w pewnym momencie twórczy umysł, znajdujący się poza systemem, nałożył inteligencję na materię (tak jak to czynisz pisząc Zdunie) i zaprogramował wszystkie pierwotne rodzaje roślin i zwierząt. Programowanie przodków obecnych organizmów musiało zostać osiągnięte w sposób cudowny czy też nadnaturalny, ponieważ prawa przyrody nie stwarzają informacji.
http://popotopie.blogspot.com/2013/10/ewolucja-czy-stworzenie.html
Mumia ta mogła i zapewne miała w sobie bogatszą informację genetyczną.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Zdun

Jeżeli liczysz na

Jeżeli liczysz na jakichkolwiek polityków to sam jesteś lemingiem . Obecna ordynacja wyborcza nie pozwala niczego zmienić więc w czterech literach mam głosowanie i twoich faworytów . Co do emerytur to ja sobie już starość zabezpieczyłem a ty jeśli chcesz to możesz skomleć do samej śmierci ale tym niczego nie osiągniesz .