Szokujący film z autopsji obcego wziąż wzbudza zainteresowanie mediów

Kategorie: 

Nie od dziś wiadomo, że radzieccy naukowcy badali obce formy życia. Można zatem założyć, że dzisiejsza Rosja rónież zna tą wiedzę i dysponuje informacjami gromadzonymi od dziesięcioleci.

 

Jako dowód dla tej tezy internetowy magazyn Huffington Post powołuje się na film, upubliczniony przez kanał TNT w 1998 roku. Na nagraniu, wykonanym prawdopodobnie prawie 30 lat wcześniej - w 1969 roku, widać, jak radzieccy wojskowi badają UFO, które spadło rzekomo w regionie Swierdłowska.

Następnie akcja przenosi się do Moskwy, gdzie lekarze przeprowadzili sekcję zwłok obcego. Nadal jednak nie wiadomo, czy to prawda, czy mistyfikacja. Zdaniem Głosu Rosji, pierwsze kontakty z „kosmitami” odnotowano w ZSRR w czasie II wojny światowej - w 1942 roku. Przy tej okazji należy również zwrócić uwagę, że KGB miała specjalną jednostkę zajmującą się zbieraniem informacji o mistycznych i niewyjaśnionych zjawiskach.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Filmorób

Skóra tnie się jak lateks.

Skóra tnie się jak lateks. Nie potrzeba żadnej preparacji... po nacięciu płaty skóry rozchylają się nie pokazując żadnych błon wiążączych ciało z kośćmi... jednoznacznie to fake. Współczesne modelarstwo filmowe potrafi robić takie rzeczy a nawet lepsze!. 

Portret użytkownika Asia

Nawiązując do dotychczasowych

Nawiązując do dotychczasowych przekazów świadków na temat wyglądu i zachowania UFO-ludków, na filmie jest wg mnie pokazana kukła.
W przekazach UFO-ludki mają małe usta i pozbawione warg (tylko kreska) - a ta kukła ma usta wyjątkowo szerokie usta, z ciemniejszymi wargami. Dodatkowo - skąd u tej kukły zmarszczki mimiczne wokół ust, jak u starego człowieka? Podobno UFO-ludki porozumiewają się za pomocą telepatii...

Portret użytkownika benet

wiesz Asia może Cię zaskoczę

wiesz Asia może Cię zaskoczę ale to jest ufoludek,trochę sponiewierany bo przecież po wypadku,zmarszczka mimiczna pewnie z bólu,no i lada moment proces gnilny się zacznie więc to wszystko mogło Cię zmylić,jednak no nie oszukujmy się, to jest ufoludek Smile  a poza tym Asia co Ty ruskim nie wierzysz?

Portret użytkownika Asia

Tak, czuję się zaskoczona...

Tak, czuję się zaskoczona... śmiertelnie. Aż boję się, że nie zasnę. Bo może obudzę się z taką podstępną zmarszczką mimiczną, która zwykle tworzy się latami... a u mnie - jak u tego ufoludka - stworzy się tak znienacka?

Portret użytkownika baca

słaba ta technika u naszych

słaba ta technika u naszych wschodnich braci - w Polsce do profesjonalnej autopsji obcych to można kupić w castoramie zestaw małych śrubokręcików... ba sa toże w castoramie fajniutkie mikrowiertareczki i można by im na przyklad jakiś fajny tatuaż pośmiertnie wykonać- ewentualnie wygrawerować na nich swoje motto albo inicjały... na pleckach jakiaś nie za długa sentencja powinna się spokojnie zmieścić...
jest sprzet są więc możliwości aby należycie upamiętnić wizytę obcych... ja osobiście to bym chyba na zakończenie wysuszył ich jak nalezy nad piecykiem a potem ubrał w sukienkę lalki Barbie... - ewentualnie w kostium mistrza Yody i realistyczny prezent pod choinkę dla maluchów jak się patrzy...
aha, to ważne, żeby nikt Barbie albo Yodzie nie zaglądał po sukienkę to można tam zawszasu jakieś blaszane majtki wkrętarką i blachowkrętem przymocować - tez do nabycia w castoramie...
no i bym zapomniał... jakby nie mieli blachowkrętów to można użyć wkręta do regipsów...

Portret użytkownika Fanka1

Psy reagują aurentycznie - bo

Psy reagują aurentycznie - bo to psy. Ludzie mogli im podstawić "coś" co niekoniecznie jest "obcym". Może po prostu te psy tak reagują na każdego śmierdzącego nieboszczyka. Sam efekt o niczym nie świadczy. Jeśli to  "obcy" to co z nim się dalej stało? Specjalnie zrobione dla filmu i tyle.

Portret użytkownika Morfogenetics

na tym kanale nie ma chyba

na tym kanale nie ma chyba ani jednego prawdziwego filmu, przedstawiającego rzeczywiste istoty/statki "obcych". Zasada jest taka, jeśli ktoś skłamał raz, będzie to robił systematycznie...a na tym kanale aż roi się od fałszywek. tylko po to żeby napędzić oglądalność i co za tym idzie kasę z reklam....
Nie należy wierzyć we wszystko co można znaleźć w internecie... co nie zmienia faktu że istnieją obce cywilizacje i kręcą się po naszej wspólnej planecie - bo nikt na własność nie dał ludziom ZIemi, więc musimy się nią dzielić z tzw "obcymi"
Czasem uda się coś sfilmować, ale pokusa zarobienia na filmiku jest zbyt duża żeby nie robić takich fejków...
 

Portret użytkownika XYZ

Sylar ale tak pomyslec zdrowo

Sylar ale tak pomyslec zdrowo i sam powiedz,zabijasz stwora to lecisz do niego dotykasz go ?Ja  najpierw wziął bym jakiegoś kija sprawdził ostrożnie czy jest martwy i nigdy nie dotknął bym tego czegoś gołą ręką przecież nie wiedzą z czym czy z kim mają do czynienia,jakoś dla mnie ciut podejrzane.Naprawde  trudno powiedzieć.Pozdro

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!