Szokujący film z autopsji obcego wziąż wzbudza zainteresowanie mediów

Kategorie: 

Nie od dziś wiadomo, że radzieccy naukowcy badali obce formy życia. Można zatem założyć, że dzisiejsza Rosja rónież zna tą wiedzę i dysponuje informacjami gromadzonymi od dziesięcioleci.

 

Jako dowód dla tej tezy internetowy magazyn Huffington Post powołuje się na film, upubliczniony przez kanał TNT w 1998 roku. Na nagraniu, wykonanym prawdopodobnie prawie 30 lat wcześniej - w 1969 roku, widać, jak radzieccy wojskowi badają UFO, które spadło rzekomo w regionie Swierdłowska.

Następnie akcja przenosi się do Moskwy, gdzie lekarze przeprowadzili sekcję zwłok obcego. Nadal jednak nie wiadomo, czy to prawda, czy mistyfikacja. Zdaniem Głosu Rosji, pierwsze kontakty z „kosmitami” odnotowano w ZSRR w czasie II wojny światowej - w 1942 roku. Przy tej okazji należy również zwrócić uwagę, że KGB miała specjalną jednostkę zajmującą się zbieraniem informacji o mistycznych i niewyjaśnionych zjawiskach.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Filmorób

Skóra tnie się jak lateks.

Skóra tnie się jak lateks. Nie potrzeba żadnej preparacji... po nacięciu płaty skóry rozchylają się nie pokazując żadnych błon wiążączych ciało z kośćmi... jednoznacznie to fake. Współczesne modelarstwo filmowe potrafi robić takie rzeczy a nawet lepsze!. 

Portret użytkownika Asia

Nawiązując do dotychczasowych

Nawiązując do dotychczasowych przekazów świadków na temat wyglądu i zachowania UFO-ludków, na filmie jest wg mnie pokazana kukła.
W przekazach UFO-ludki mają małe usta i pozbawione warg (tylko kreska) - a ta kukła ma usta wyjątkowo szerokie usta, z ciemniejszymi wargami. Dodatkowo - skąd u tej kukły zmarszczki mimiczne wokół ust, jak u starego człowieka? Podobno UFO-ludki porozumiewają się za pomocą telepatii...

Portret użytkownika benet

wiesz Asia może Cię zaskoczę

wiesz Asia może Cię zaskoczę ale to jest ufoludek,trochę sponiewierany bo przecież po wypadku,zmarszczka mimiczna pewnie z bólu,no i lada moment proces gnilny się zacznie więc to wszystko mogło Cię zmylić,jednak no nie oszukujmy się, to jest ufoludek Smile  a poza tym Asia co Ty ruskim nie wierzysz?

Portret użytkownika Asia

Tak, czuję się zaskoczona...

Tak, czuję się zaskoczona... śmiertelnie. Aż boję się, że nie zasnę. Bo może obudzę się z taką podstępną zmarszczką mimiczną, która zwykle tworzy się latami... a u mnie - jak u tego ufoludka - stworzy się tak znienacka?

Strony