Szybko poruszające się UFO uchwycone nad USA

Kategorie: 

Nagranie, które wykonano 12 września w Farmington Hills w stanie Michigan jest na prawdę niezwykłe. Przedstawia obiekt, który nagle wznosi się w oddali, po czym zaczyna lecieć kryjąc się po chwili w chmurach.

 

Obiekt ma wyraźnie dyskoidalny kształt o wyraźnych elementach czarnych i białych. Operatorowi kamery udaje się stabilnie prowadzić obiekt a nawet przybliżać go za pomocą dostępnej optyki. Całość nagrania wygląda bardzo przekonująco, aż za bardzo. Trudno stwierdzić ze stuprocentową pewnością, że nie jest to fałszerstwo, ale jeśli jest, to bardzo dobre i tym samym przynajmniej warte pokazania.

 

Biorąc pod uwagę szybkość z jaką zmienia się  obecna technika wojskowa nie można również wykluczać, że obiekt z Farmington Hills to jakiś nowy typ bezzałogowego drona do prowadzenia działań zwiadowczych lub bojowych. Mogło się przecież udać zarejestrować taki przelot zupełnie przypadkiem. Pewnie nie prędko dowiemy się większej ilości szczegółów na temat tego niezwykłego obiektu.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Polacy to geniusze ! Może

Polacy to geniusze ! Może niedługo jakiś Polak odkryje kolejny raz eteroid !?
W tym samym czasie naukowiec pracował nad innym niezwykłym dziełem – emiterem fal elektromagnetycznych, w stworzeniu którego wykorzystał teorię, przypisywaną powszechnie Heinrichowi Hertzowi. A jednak wszystko wskazuje na to, że Polak był pierwszy! Hertz ogłosił swoje tezy dopiero w 1887 roku, tymczasem Rychnowski swój model pokazał wraz z innymi wynalazkami tamtej epoki już cztery lata wcześniej, w Wiedniu, na kolejnej światowej wystawie. I znów był na ustach wszystkich, podobnie jak stało się to udziałem Tesli w 1893 roku w Chicago. I podobnie jak w przypadku genialnego Serba, był to wielki triumf lwowskiego naukowca... Historia lubi się powtarzać. Każdy geniusz, który chciał obdarować świat czymś szczególnym, musiał najpierw wypowiedzieć wojnę tym, którzy za wszelką cenę nie chcieli zmieniać istniejącego status quo. I podobnie jak wszyscy wielcy przed nim i po nim, Rychnowski w boju tym skazany był na porażkę... Dodajmy, iż przyczyną niepowodzeń była nie tylko zazdrość i nieprzychylność większości środowisk lekarskich, naukowych – o czym dowiadujemy się ze wspomnień wynalazcy – ale też de facto utrzymywanie sposobu uzyskiwania eteroidu w ścisłej tajemnicy prawie do końca życia. Kiedy wynalazca w końcu uchylił rąbka tajemnicy, nie znalazła się bodaj jedna osoba, zainteresowana zbadaniem jego odkrycia
http://www.infra.org.pl/wiat-tajemnic/niezwyke-postaci/1390-rychnowski-i-zagadka-ycia-wiecznego
 
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/05/czy-zycie-na-ziemi-zostao.html

 
Odkrycie zielonkawej substancji, jakiego dokonał Rychnowski w 1879 r. roku skłania go do dalszych badań w tej dziedzinie. Na ich podstawie stwierdza, że zasada działania prądu elektrycznego wynika z nieznanej, lotnej materii, która porusza się po powierzchni metalowych przewodów. Źródłem owej tajemniczej energii prototypowej – jak ją nazywa wynalazca – jest Słońce i inne gwiazdy. „Ta materja energetyczna – pisze Rychnowski – przedostaje się w formie emisyjnego promieniowania słonecznego ku ziemi i ku dalszym planetom systemu słonecznego i jest podstawą nie tylko światła i ciepła, elektryczności, magnetyzmu, chemizmu i wszelkiego życia organicznego, lecz i zasadniczą przyczyną obrotów planet i ich okrążeń naokoło Słońca”.
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika LeszekOO

Filmik o którym jest tu mowa

Filmik o którym jest tu mowa jest zamieszczony przez człowieka który sam je produkuje . Cała jego aktywność to fałszywki , czemu to robi nie wiem . Na słane zapytania nie odpowiada . Są i tacy co mają dobrą zabawę wprowadzając ludzi w błąd . To "ufo" to nie ufo Smile 

Portret użytkownika pilip

juz od dawna wygląda.. ;p ale

juz od dawna wygląda.. ;p ale admin moze sobie pozwolic na wstawianie takich "artykułów" i "newsów" chociażby dlatego ze większosc forumowiczów nawet na zdjęcie podpisanego [ciach] będzie w zaparte twierdzic ze to ufo i ze wiedzą lepiej Smile prawda głąbki ?

Portret użytkownika dominemr

to nie wygląda na prawdziwy

to nie wygląda na prawdziwy obiekt, ale co do twojej wypowiedzi. są też tacy których ufo pi__dolnie w łep dolną częscią spodka, a nadal będą uważac że im sie przewidziało.

 
Great spirits have always encountered violent opposition from mediocre minds.
A.E.

Strony