Tajemnicza katastrofa w USA, wojsko otoczyło teren, ewakuowano mieszkańców

Kategorie: 

W Stanach Zjednoczonych, tajemniczy obiekt spadł z nieba, teren katastrofy otoczono kordonem przez wojsko, a urzędnicy rządowi stwierdzili, że "to był balon meteorologiczny, ale nikt im nie wierzy. Temat tajemniczej katastrofy zainteresował mieszkańców, którzy zaczęli go drążyć w portalach społecznościowych.

 

To, że społeczeństwo nie ufa urzędnikom to po prostu normalny znak czasów, dlatego gdy stwierdzili oni, że tajemniczy obiekt, który spadł z nieba w tym tygodniu, a po którym to incydencie cała dzielnica w miejscu jego upadku została zablokowana to balon meteorologiczny. Wątpliwości budzi też fakt, że część ludzi została ewakuowana przez policję i wojsko. To dziwne, aby dokonywać takich operacji z powodu upadku balonu.

 

Duża liczba agentów rządowych z różnych agencji zebrano w trybie pilnym w dzielnicy mieszkalnej, w Norfolk w stanie Wirginia. Do zdarzenia doszło w nocy we wtorek 30 lipca. Tajemniczy obiekt w wiadomościach lokalnych określano, jako "coś dziwnego".  Niektórzy świadkowie mówią, że wyglądało to jak balon, inni twierdzili, że obiekt, który rozbił się na ziemi miał strukturę podobną do styropianu.  Według świadka w lokalnych wiadomościach telewizyjnych: "obiekt wydawał dziwny dźwięk."

[ibimage==18614==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Ludzie, którzy żyją i pracują w bliskim sąsiedztwie, szybko zostali ewakuowani, a teren został odgrodzony przez policję i wojsko.  Okazało się, że pierwszy kontakt z obiektem, który tam wylądował przeprowadzono przy pomocy robota.  Dokonano tego po przeprowadzono konsultacji z ekspertami z NASA. Wkrótce potem, tajemniczy obiekt, który spadł z nieba, został przesłany do pojazdu pozarządowego i został usunięty.  Następnie mieszkańcy mogli wrócić do swoich domów, a kontyngenty wojskowe i policyjne usunęły się ze sceny tego zdarzenia.

 

Oficjalny komentarz ze strony wojska był taki, że spadł tam balon meteorologiczny, a obywatele nie powinni robić śledztwa na własną rękę tylko zapytać władz, które zawsze chętnie powiedzą o tym, co stało się w tym obszarze. Być może, że zainteresowanie wojska należy odebrać, jako dowód na to, że to, co tam spadło to jakiś eksperymentalny dron latający. Możliwe również, że spadło tam coś nie z tego świata a zachowanie władz to po prostu odtworzenie scenariusza z Roswell.

 

 

Źródło: http://www.adguk-blog.com/2013/08/mystery-object-falls-from-sky-area.html

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

trzeba by sprawdzić czy są

trzeba by sprawdzić czy są jakieś proroctwa dotyczące apokalipsy która miałaby się zacząć od katastrofy...balonu meteorologicznego...
w sumie to nic w tym dziwnego nie ma...upadek balonu meteorologicznego ,zawsze powodował ewakuacje ludności i szybkie działania wojska i policji...;))

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pako1205

Dwa walce drogowe

Dwa walce drogowe walcowały,ale doszło do kolizji,jeden się przewrócił,kierowca trafił na hospitalizację,zapytany o przyczyny zdarzenia przez prowadzącego dochodzenie,odpowiedział-panie,nie wiem,to był moment...

Portret użytkownika nervousman

  Oficjalny komentarz ze

 

Oficjalny komentarz ze strony wojska był taki, że spadł tam balon meteorologiczny, a obywatele nie powinni robić śledztwa na własną rękę tylko zapytać władz, które zawsze chętnie powiedzą o tym, co stało się w tym obszarze.;P

Strony