Tajemnicza kula ognia na niebie nad Wielką Brytanią

Kategorie: 

Do dziwnego zdarzenia doszło w Northampton w Wielkiej Brytanii. Młoda dziewczyna, Katie Real sfilmowała swoją kamerą coś, co wygląda jak kula ognista. Dziwne jest to, że według świadków obiekt wyglądał tak jakby tańczył na niebie.

 

Katie zauważyła dziwną świecącą kulę z okna swojego pokoju w sobotę, 4 czerwca 2014. Powiadomiła o tym domowników i zaczęła nagrywać zjawisko. W tle nagrania można usłyszeć głosy jej rodzeństwa.

 

Jak twierdzi matka dziewczynki, Początkowo myśleli, że mogły to być światła z samolotu, ale wydawało się, że obiekt, tańczy na niebie jak rakieta, nad którą utracono kontrolę.

[ibimage==21758==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jednak oficjalnie brak jakichkolwiek informacji, które mogłyby ponad wszelką wątpliwość potwierdzić z czym mieliśmy do czynienia w tym przypadku.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Tłumaczenie komuś że

Tłumaczenie komuś że posługuje się myśleniem magicznym i swoje wyobrażenia przenosi wprost na rzeczywistość (projekcja) jest jak mówienie schizofrenikowi że to co on widzi jest tylko wytworem jego chorego mózgu. Pomiędzy oboma stanami, naiwnym a chorobowym jest zdumiewająco wielkie podobieństwo. Skutki są w pierwszym przypadku mniej tragiczne o ile osobnik nie ma możliwości decyzyjnych wpływających na szerokie masy ludzi. Oto wasze "cuda" (w tym konkretnym przypadku. Nie wyklucza to rzeczywistych manifestacji  nieznanego ale nie miało to miejsca w tym przypadku!): http://www.airshows.co.uk/features/2012/paralympic-opening-ceremony/

Portret użytkownika lilu

Hm trochę to śmieszne nawet.

Hm trochę to śmieszne nawet. Zapytałabym co było za osobą krecącą ten film a co odbijało sie w tej zamknietej szybie? To tylko jakies odbite światło w szybie a nie żaden obiekt na niebie. Łatwo jednak ulec sugestii, widzimy to co chcieliby inni bysmy zobaczyli. Przykro mi to zjawisko moim zdaniem nie było na niebie tylko na szybie przez odbicie. Sad 

Portret użytkownika Io600

Mnie to boli ludzka

Mnie to boli ludzka ignorancja. Jest tyle rzeczy na świecie, że na każdym kroku coś potrafi nas zaskoczyć, więc nie rozumiem gdzie tu się doszukiwać czegoś niezwykłego? Ludzie na prawdę robią wiele ciekawych rzeczy i wcale nie muszą nam grzecznie o tym mówić i pisać wszędzie w internetach, że coś tam ciekawego wymyślili. Trochę więcej wyobraźni.

Portret użytkownika Rebe_yoyo

Wiecie co mnie najbardziej

Wiecie co mnie najbardziej zastanawia? wszędzie teraz hd/full hd... a jak coś ludzie nakręcą to jak sprzętem z poprzedniej epoki... o co chodzi? byle telefonem idzie nakręcić filmik o 100x lepszej ostrości/jakości/nasyceniu barw... no masakra... i nie ważne, czy zdjęcia robi farmer, czy "przypadkowy turysta" (który nota bene wybierając się ze sprzętem A/V na wycieczkę, raczej padła nie zabiera....)

Strony