Tajemnicza śmierć zwierząt domowych w Europie

Kategorie: 

Czyżby po delfinach, krukach, rozgwiazdach, nietoperzach, wielorybach, neandertalczykach, krabach oraz pomniejszych przedstawicielach dzikiej fauny, nadszedł nieuchronnie czas na apokaliptyczny pomór zwierząt domowych? Wygląda że mamy historyczny przełom w badaniach, ponieważ sensacyjny materiał filmowy ukazuje po raz pierwszy w dziejach sam moment nagłego zgonu, którego racjonalnie nie sposób wytłumaczyć.

 

Należą się tu najszczersze wyrazy uznania dla operatora za to, że w obliczu wydarzenia takiej wagi, nie stracił zimnej krwi podczas filmowania. Na filmie widać że w jednej chwili szczeniak żyje sobie szczęśliwy korzystając z wszelkich uciech nieskomplikowanego psiego żywota a już w następnej wywraca oczami po czym leży martwy. Naukowcy wciąż nie znają przyczyn śmierci tego przesympatycznego szczeniaka ale jest calkiem możliwe, że ten przypadek zostanie wkrótce wyjaśniony gdyż bardzo wiele organizacji postawiło sobie za punkt honoru wyjaśnienie tej bulwersującej sprawy.

 

Tymczasem europejski internet aż huczy od plotek. Czekając na oficjalne wyjaśnienie po całej sieci krążą wymieniane przez internautów informacje o przyśpieszonym przebiegunowaniu, o zmianie częstotliwości rezonansu Schumana, o morderczym rozbłysku słonecznym, złych przeczuciach Dalaj Lamy lub nawet zamachu Wietnamskich Ekstremistów Kulinarnych. Premier stanowczo tym pogłoskom zaprzecza ale spiskowa teoria tej niewyjaśnionej śmierci zatacza coraz szersze kręgi i pojawiają się już głosy że przyczyną śmierci psiaka może być oprysk chemiczny spuszczony z bombowca strategicznego lub po prostu sprawka drapieżnego UFO na usługach Baraka Obamy.

 

Po oskarżeniach wysuwanych pod adresem radykalnej organizacji WEK (Wietnamskich Ekstremistów Kulinarnych) porywających rzekomo psy, głos zabrał rzecznik RYKOWISKO (Rytualnej Konsumpcji Obrzędowej W Intencji Społeczności Kurdupli Orientalnych)

- To nie mozie być tak prosiem pańśtwa zie jak tilko siem weźmie źginie albo wsionknie jakaś pieś to siem ziaraź obwinia Wietnamćików. A cio jeźieli siem okazie zie to był ktoś ź bara... rabara... bara bara... barbazińśkiej Kambodżi? No i cio wtedy siem  niewinnim Wietnamcikom siem powie? Psieprasiam siem jem powie?

Głos w tej bulwersującej sprawie zabrał również rzecznik WPIZDU, czyli Wysoki Przedstawiciel Izby Zwierząt Domowych Ukrainy pragnąc zdementować stanowczo pogłoski jakoby to prawosławni stali za śmiercią szczeniaka.

- Wot i pajebał sobaka.

Póki co HOT DOG (Humanitarny Oddział Terenowy Do Odłowu Gównojadów) ustosunkował specjalną podkomisję pod patronatem premiera o nazwie KULWA (Klajowy Ultlawypasiony Lejestl Wszystkich Animali) która niezwłocznie udała się na miejsce zdarzenia - i pierwsze efekty pracy podkomisji już są - z sukcesem udało się jej usunąć literkę "r" z polskiego alfabetu.

Smile

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baleron

Należą się tu najszczersze

Należą się tu najszczersze wyrazy uznania dla operatora za to, że w obliczu wydarzenia takiej wagi, nie stracił zimnej krwi podczas filmowania Typy nie wyrabiaja ze smiechu pieskowi od dymania pikawa siadla a Autor artykułu 
 widzi w tym jeszcze koniec swiata trzeba mic niezla fantazje hahah wymiekam

Portret użytkownika MAHAKALA

TO MOŻE BYĆ PRAWDĄ, OKOŁO 3

TO MOŻE BYĆ PRAWDĄ, OKOŁO 3 TYGODNI TEMU, AKURAT SŁONCE MOCNO WALIŁO MÓJ PIESEK LEONEK ZACZĄŁ DZIWNIE SIE ZACHOWYWAĆ, JAKBY PRZYGASŁ. ZAWSZE WESOŁY SKORY DO ZABAWY I MIZIANIA STAŁ SIĘ OSOWIAŁY I LĘKLIWY, CHOWAŁ SIE W NAJDALSZY KĄT DOMU. GASŁ W OCZACH Z DNIA NA DZIEN. KOLEJNEGO DNIA JUŻ SIĘ PRZEWRACAŁ I WYGLĄDAŁ JAK ZOMBIE. ZASTOSOWAŁEM SWOJE SPOSOBY UZDRAWIAJĄCE, POPRAWIŁO TO JEGO STAN NA PARĘ GODZIN. COŚ EWIDENTNIE W NIEGO WLAZŁO I WYSYSAŁO JEGO ENERGIĘ ŻYCIOWA. ZASTOSOWAŁEM STARY SPOSÓB WEZWAŁEM RUUFFDRANA PROSZĄC O UZDROWIENIE LEONKA. ŚPIEWAŁEM MU UŁOŻONĄ PRZEZE MNIE PIEŚN DO RUUFFDRANA I POSKUTKOWAŁO, W CIĄGU 3 DNI PIESEK WRÓCIŁ DO ZDROWIA BEZ JAKICHKOLWIEK LEKARSTW. ZDAJĘ SOBIE SPRZWE ŻE WIELU KOMENTATORÓW BEDZIE SIĘ SMIALO Z MOJEGO OPISU I DOBRZE NIECH SOBIE TKWIĄ W MATRIXIE DO WOLI.
ŻEBY MNIE NIE GRYZŁY KOMARY I KLESZCZE PROSZĘ OPIEKUNA NUURSE O TO ZEBY TRZYMAL SWOICH PODOPIECZNYCH Z DALA ODE MNIE I TAK SIĘ DZIEJE. KAŻDY GATUNEK ŻYJĄCY NA ZIEMI MA SWOICH OPIEKUNÓW WŁADCÓW, KTÓRZY ZAWIADUJA TYM GATUNKIEM. WYSTARCZY ICH POPROSIĆ O OPIEKĘ A CHĘTNIE TO CZYNIĄ. TRZEBA TEŻ IM COŚ OBIECAĆ I BEZWARUNKOWO DOTRZYMAĆ SŁOWA. WSZYSTKIE STARE LUDOWE SPOSOBY DZIALAJA, BADAM TEN TEMAT I JESTEM ZASKOCZONY SKUTECZNOŚCIA. WARUNKIEM JEST TEŻ ŻYCIE W ZGODZIE Z OTACZAJĄCYM NAS SWIATEM. MAHAKALA

Portret użytkownika sara

pies padł na

pies padł na serducho.
Jestem właścicielką 9-letniej suni i latem dowiedziałam się
że mój pies jest chory na serce (kartiopatia roszczeniowa serca)
to już jakaś plaga na moim osiedlu co drugi pies jest na to chory
moje przypuszczenia to opryski nad głowami........
 

Portret użytkownika baleron

wiecej czytaj wymiocin o

wiecej czytaj wymiocin o koncach swiata elitach ktore nas opryskuja tyle czasu i dalej nie daja rady nas zabic a sloneczko w lato swieci normalnie zajmij sie czyms  pozytywnym bo ci zycie ucieknie na te pierdoly 

Strony