Tajemnicze dziury w Zatoce Puckiej

Kategorie: 

Między Puckiem a Błądzikowem, na Zatoce Puckiej, odkryto kilkadziesiąt dziwnych lejów o głębokości 30 do 40 cm. Odkryto je po raz pierwszy 23 maja. Miejscowi są zaskoczeni i twierdzą, że nigdy nie widzieli czegoś takiego.

 

Dziury wyglądają jak leje krasowe, które znamy z lądu z tym, że te występują pod wodą. Jest ich co najmniej kilkadziesiąt, ponad trzydzieści i patrząc z góry widać, że układają się w jakieś formacje. Świadkowie twierdzą, że przypominało to odwróconą literę V. Dało się też zauważyć, że leje są ułożone liniami.

 

Powstały różne teorie na temat istoty tych zjawisk. Niektórzy sądzili, że to kawałki meteorytów wybiły kratery w mule zatoki. Jako jedną z opcji uznano zapadlisko, po uwolnieniu gazu z dna morskiego. Nie wyklucza się też, że otwory mogło wykopać jakieś zwierze, albo ludzie, na przykład poszukiwacze bursztynów, którzy mogli się wyekwipować w coś w rodzaju podwodnego odkurzacza. Z tym, co podkreślają miejscowi, u nich raczej nie ma bursztynów w takich ilościach, aby opłacało się eksploatacje złóż.

[ibimage==21713==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: YouTube

Polscy specjaliści twierdzą, że teraz te formacje zanikną, a fakt, że nie przybywa nowych świadczy o tym, że nie mamy do czynienia ze stałą anomalią, którą trzeba wyjaśnić. Prawdopodobnie za powstanie kół zostaną obarczeni bursztyniarze.

 

 

Źródła:

http://puck.naszemiasto.pl/artykul/galeria/dziury-w-zatoce-puckiej-ufo-w...

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/3462379,zatoka-pucka-podwodne-lej...

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Q...

 Znowu sensacyjka?. Od

 Znowu sensacyjka?. Od jakiegoś czasu pojawia się myśl: "robią dla masonów". A te "wewnętrzne" (inne od normalnych, zapewne to intuicja) myśli prawie zawsze niosą ładunek prawdy!.  Popieram kola który nazwał was "detami".  Proste to, slangowe ale dosadne i prawdziwe!. Ludzie rozumieją i czują więcej niż myślicie!. "Tajemnicze" otwory?.  Macie bana na Google i YT?.  To naprawdę są otwory sondujące zrobione przez bursztyniarzy:    http://www.youtube.com/watch?v=x6VrehQkbEg   

Portret użytkownika Q...

Trzeba widzieć fakty a nie to

Trzeba widzieć fakty a nie to co chce się widzieć. Przyjrzyj  się jeszcze raz i jeszcze raz jeśli przez szybę "matrixa" nie dostrzegasz tego co widać od razu, bez specjalnego szukania. A tak w ogóle wiesz co powiedział św.p. Stanisław Lem o internecie i internautach?. ... No właśnie.

Portret użytkownika Zenek

Obserwowa ktoś z was dzisiaj

Obserwowa ktoś z was dzisiaj niebo od 22 do pólnocy?
 
Podobno wokoł Księżyca się ostro błyskało jakby w kosmosie jakieś gwiezdne wojny były prowadzone. Moze się pokażą filmiki z tego wykurzania yahwistów z niego.

Strony