Tajemnicze szczątki rozbitego obiektu moga być pozostałościami z katastrofy w Roswell

Kategorie: 

Strefa 51 stała się od dawna synonimem ukrywania technologii obcych cywilizacji przechwyconych na Ziemi w wyniku wypadków pojazdów UFO. Ta tajemnicza baza wojskowa obrosła legendą zwłaszcza po słynnym incydencie w Roswell z 1947 roku.

 

Tak naprawdę to dostępne są informacje o istnieniu większej ilości tajnych baz na świecie, w których zachodzą próby militaryzacji przechwyconej technologii. Ponieważ takie obiekty a zwłaszcza prowadzone tam prace objęte są tajemnicą, możemy się tylko opierać na domysłach.

 

Właśnie pojawił się w Internecie film, który zdaje się potwierdzać przechowywanie w amerykańskiej bazie rozbitego pojazdu nieznanego pochodzenia. Na filmie widzimy spodek na ciężarówce. Trwa najwyraźniej jakiś załadunek. Opisy do filmu sugerują, ze mamy do czynienia ze szczątkami pojazdu z Roswell.

[ibimage==11765==Oryginalny==none==self==null]

Przypomnijmy, że doszło tam do rzekomej katastrofy UFO, sprawę katastrofy przejęło wojsko, które nawet początkowo potwierdzało, że przechwycono pojazd niewiadomego pochodzenia. Potem jednak wszystko zdementowano a pojazd stal się wrakiem "balonu meteorologicznego".

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ananasxxx

PB@ Nie jesteśmy jedni we

PB@Nie jesteśmy jedni we wszechświecie.W kreatywności tkwi cały potencjał.Reszta już została podana NA TACY.....twórz swój osobisty system holograficzny....realizuj się w każdym aspekcie życia............tędy droga do oświecenia

Portret użytkownika marcinulus1981

heh to co nam pokazuja,to co

heh to co nam pokazuja,to co wiemy,to co nam odtajniaja-TO tylko ziarnka prawdy....!!!zaloze sie o wszystko co posiadam ze klamia,klamia,klamia....w sumie niedziwie sie bo wiekszosc ludzi cos by wiedziala to najpierw PANIKA,rozboje i przezycie...heh,cioty i reszta czyli NWO,masoneria-powinni przewidziec ze MY sie przebudzimy,ze bedziemy pukac w drzwi i rzadac odpowiedzi.

planet off love 

Portret użytkownika PB

Kiedy zrozumiecie, że to co

Kiedy zrozumiecie, że to co nazywacie swoim przebudzeniem nie ma kompletnie znaczenia. Ludzie !!....wszystko toczy się bez waszego udziału. To co robicie to nawet nie jest obserwowanie czy podglądanie zachodzących procesów. Miejcie dalej nadzieję na wstąpienie na wyższe stany energetyczne i na to, że Bóg, albo natura pozabija tych wszystkich popaprańców, którzy zgotowali Wam ten los.....macie tylko tyle a może aż tyle -  NADZIEJĘ. Lecz w tym także tkwi wasz problem. Nie zaznacie spokoju wewnętrznego jeśli nie zrozumiecie, że to co was otacza jest takie jakie właśnie ma być. Bieda, śmierć, debilizm innych obywateli, nękanie przez rządy i prowadzenie narodów do granic ubóstwa i jeszcze dalej.....to wszystko dzieje się ponieważ ma się dziać i nic tego nie zmieni. Wszystkie uczucia, które w was są wzbudzane przez tragedie, poczucie straty, głód prawdy itd karmią waszych oprawców......PB ze ZnZ