Tajemniczy obiekt w kształcie dysku w niebie nad Manchesterem

Kategorie: 

Tajemniczy obiekt w kształcie dysku w niebie nad Manchesterem dojrzał i sfotografował 35 - letni John Hindley, donosi Daily Mail.

 

John uważa się za racjonalnego człowieka, ale to, co zobaczył tego dnia, w jego opinii, może być niezidentyfikowanym obiektem latającym.

John Hindley sfotografował UFO, kiedy gościł u swojego przyjaciela w Middleton. Tłumaczy, że gdy obudził się w dniu 7 listopada o godzinie 10, nie czuł się za dobrze. John podszedł do okna i zauważył dziwny, „płynący” obiekt na niebie. John wyciągnął telefon i zrobił zdjęcie UFO.

Powiedział też, że czuł jakiś pociąg do tego obiektu. Dlatego, gdy się obudził, od razu podszedł do okna i spojrzał w niebo.

„To było jak jakieś magnetyczne lub księżycowe przyciąganie” - mówi John. „Jak tylko wstałem z kanapy od razu to poczułem i z tego powodu podszedłem do okna, a następnie zrobiłem zdjęcie".

Możliwe jest, że świadek sfotografował w oknie jakieś odbicie światła, znajdujące się wewnątrz pomieszczenia. Co więcej, różne publikacje dostarczają dość sprzeczne informacje na temat tego incydentu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze