Tajny pojazd Aurora TR3B zarejestrowany nad autostradą w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Do niezwykłej obserwacji doszło w okolicach Southampton w Wielkiej Brytanii. Podczas jazdy autostradą wypatrzono dziwny obiekt na niebie. Szybko okazało się, że nie jest to zwykły obiekt, co dało się poznać po poziomie egzaltacji autora tych zdjęć.

 

Próbując odpowiadać na nurtujące go pytanie, czyli co to mogło być, należy odpowiedzieć, że z dużym prawdopodobieństwem był to TR3B zwany też Aurora. Jest to obiekt według jednej z teorii napędzany silnikiem pulsacyjnym, takim jaki był stosowany w niemieckiej V1. Gdyby to była prawda to skłaniałoby to do podejrzeń, że TR3B Aurora może być w istocie wersją rozwojową jakiejś nazistowskiej konstrukcji latającej.

[ibimage==16630==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Na temat TR3B krążą legendy. Obiekty klasyfikowane, jako "czarne trójkąty" notowano na niebie przynajmniej od połowy lat osiemdziesiątych. Można, zatem założyć, że program Aurora TR3B mógł zostać doprowadzony do pewnego stopnia zaawansowania. Niektórzy twierdzą, że zastopował go rozwój nowoczesnych satelitów szpiegowskich, ale jest wystarczająca rzesza osób twierdzących, że rząd USA utajnił projekt i wszedł już w posiadanie 30 maszyn typu Aurora, które w dzień wyglądają, jako "czarne trójkąty" na niebie a nocą widnieją, jako trzy punkty pod spodem. Podobno każda z nich kosztowała 8 miliardów dolarów.

[ibimage==16631==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wiele obserwacji wstępnie klasyfikowanych, jako TR3B pochodzi z Belgii. Ale są również liczne doniesienia z naszego kraju. Tym razem jak na dłoni zobaczyliśmy coś, co z dużym prawdopodobieństwem może być właśnie mitycznym TR3B. Nie ma pewności, co do rodzaju napędu, jaki może być stosowany w tych pojazdach, ale wiadomo, że umożliwia bardzo szybkie manewrowanie i imponujące zmiany pułapu w krótkim czasie. Niektórzy sugerują, że moga to być samoloty o napędzie atomowym bądź jonowym, które są zdolne do latania nieprzerwanie przez bardzo długi czas.

 

 

Źródła:

http://spotkaniaznieznanym.blog.onet.pl/2010/12/08/czy-tr-3b-lataja-nad-polska/

http://niezaleznatelewizja.pl/forum/viewtopic.php?id=247

http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarne_trójkąty

http://pl.wikipedia.org/wiki/Aurora_(samolot)

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Anonim

Ja widziałem w 2009 roku w

Ja widziałem w 2009 roku w nocy trzy punkty świetlne lecące z ogromną prędkością - w około 2-3 sekundy przeleciały ponad pół nieba bezdźwięcznie, znikając za chmurą. Punkty albo małe plamki koloru ciemnopomarańczowego ułożone w trójkąt bardzo blisko siebie, bliżej niż światła rejsowego samolotu na 10 km (mogłyby być światłami jednego pojazdu albo osobne trzy pojazdy w formacji). Nie mógłby być to samolot, bo przekroczyłby wielokrotnie prędkość dźwięku i musiałby być słyszalny huk przekroczonej bariery dźwięku, poza tym też byłby odgłos silnika. Jeśli byłby nad atmosferą byłby niesłyszalny, ale prędkość musiałaby być niebotyczna, kilkadziesiąt razy szybsza niż prędkości satelitów.

Portret użytkownika Bartek_94

Taki czarny trójkąt widziałem

Taki czarny trójkąt widziałem w lipcu 2008 roku na wschód od Gniezna. Poruszał się wolno w kierunku północno-zachodnim. Powiedziałem o tym ajkiś czas później rodzinie, ale i tak nikt mi nie uwierzył.

Portret użytkownika stopiluzji

Wszyscy tak piszecie o tych

Wszyscy tak piszecie o tych tr3b ze to tajne wladze na calym globie posiadaja takie zabawki a niech je maja i sie bawia w zyciu iluzji i materializmu oddali dusze diablu to zobacza po smierci jak beda zalowac swoich czynow a dlaczego bo ich dusza w astralu bedzie potepiona na wieki.Moim skromnym zdaniem moze to byc dron sil specjalnych danego kraju wojska.Ostanio cos podobnego ksztaltem przejal iran nad swoim terytorium bo naruszyl ten obekt przesrzen tylko ze byl w skali mniejszej pozniej amreykanie zazadli zwrotu zabawki.Iran militarnie na chwile obecna wygralbym z technologia usa(tepe syjony rzadza). Swiat sie zmieni za gora 4,5 lat musi jeszcze jako gatunek ludzki przetrwac mega zacisniecie pasa i kryzys wywolany nowym nastepca tronu watykanskiego przez czarnosorego zwolennika NWO tak jest taki kandytat w przepowiedniach nazywaja go falyszywm prorkiem.Dlaczego mowia ze bedzie ostatnim  papiezem ? poniewaz tak wprowadza nowy swiat ek ozielona technologie dostepna dla wszystkich ale zeby to weszlo w zyciu musi cos sie skonczyc(depopulacja przynajmniej z 3 miliarodw ludzi w sumie to sie juz dawno zaczelo) i w tym calyn watek o koncu swiata.Swiat za 10 lat bedzie odbiegal w 80% od tego cos teraz widzimy. EKO ZIELONY SYSTEM DARMOWA ENERGIA TAk NAM ZASERWUJA ALE NAJPIERW SIE NAMI ZABAWIA I BEDZIEmy ZYC PRZEZ TE PARE LAT W MECZARNIACH! czlowiek uwolniony umyslem od iluzji spostrzega pewnie zdarzenia znaki a pozniej analizujac to wszystko zbiera do calosci i wychodzi jednoznaczny wniosek jestemy dla nich bydlem oznakowanym niestety jeszcze niech przymusowa bo jak nie wiezenie te chipy pod skore wczepia w kazdego czlowieka zyjacego na ziemi to beda syjonisci mieli gratke. Smutne ale prawidziwe.Zmierz sie z rzeczywisoscia !

Portret użytkownika teoretykSpiskowy :D

A czy nikt nie pomyślał o tym

A czy nikt nie pomyślał o tym że te wszystkie informacje o TR3B są dezinformacją. Mówiącą nam że UFO w sęsie istoty pozaziemskie w swoich statkach NIE ISTNIEJĄ, a są to tylko super tajne ziemskie technologie.
Poza tym o prawdziwych super tajnych samolotach się nie dowiemy bo są TAJNE, a każdy kto jakimś cudem uzyska takie informacje jest skutecznie uciszany: zastraszenie, wypadek, zawał itp.
 
To takie moje przemyślenia na dzień dzisiejszy. Jutro w sęsie kiedyś to może się zmienic Smile

Portret użytkownika zielonawyspa

Wlaśnie słucham radia

Wlaśnie słucham radia paranormalium i opowiada jakiś człowiek o tajemnicach III rzeszy ! opowiada że Von Braun miał kontakt z UFO i inne tajemnice hitlerowców, że chcieli na przykład podłączać ludzi do maszyn ! tu możecie posłuchać szokujących rzeczy o hitlerowskich planach które są obecnie wprowadzane przez niemców potajemnie ! wszycy niemcy w rządzie merkel już opowiadają o IV rzecy !
tu audycja o hitlerowskich planach i tajemnicach ufo !

Dariusz Kwiecień – niezmordowany badacz tajemnic przeszłości, eksplorator i promotor historii naszego kraju debiutuje na antenie Radia Paranormalium jako autor nowej audycji Serwisu Infra „Riese – Tajemnice III Rzeszy” – porywające, emocjonujące ale też historycznie udokumentowane opowieści wprowadzą słuchaczy w świat zagadek ostatniej wielkiej wojny i hitlerowskiego imperium, które legło w gruzach... ale może nie do końca?
Riese i inne tajemnice III Rzeszy
http://radio.paranormalium.pl/index.php?akcja=audycjaInfo&aud=23

Strony