Tajny pojazd Aurora TR3B zarejestrowany nad autostradą w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Do niezwykłej obserwacji doszło w okolicach Southampton w Wielkiej Brytanii. Podczas jazdy autostradą wypatrzono dziwny obiekt na niebie. Szybko okazało się, że nie jest to zwykły obiekt, co dało się poznać po poziomie egzaltacji autora tych zdjęć.

 

Próbując odpowiadać na nurtujące go pytanie, czyli co to mogło być, należy odpowiedzieć, że z dużym prawdopodobieństwem był to TR3B zwany też Aurora. Jest to obiekt według jednej z teorii napędzany silnikiem pulsacyjnym, takim jaki był stosowany w niemieckiej V1. Gdyby to była prawda to skłaniałoby to do podejrzeń, że TR3B Aurora może być w istocie wersją rozwojową jakiejś nazistowskiej konstrukcji latającej.

Na temat TR3B krążą legendy. Obiekty klasyfikowane, jako "czarne trójkąty" notowano na niebie przynajmniej od połowy lat osiemdziesiątych. Można, zatem założyć, że program Aurora TR3B mógł zostać doprowadzony do pewnego stopnia zaawansowania. Niektórzy twierdzą, że zastopował go rozwój nowoczesnych satelitów szpiegowskich, ale jest wystarczająca rzesza osób twierdzących, że rząd USA utajnił projekt i wszedł już w posiadanie 30 maszyn typu Aurora, które w dzień wyglądają, jako "czarne trójkąty" na niebie a nocą widnieją, jako trzy punkty pod spodem. Podobno każda z nich kosztowała 8 miliardów dolarów.

Wiele obserwacji wstępnie klasyfikowanych, jako TR3B pochodzi z Belgii. Ale są również liczne doniesienia z naszego kraju. Tym razem jak na dłoni zobaczyliśmy coś, co z dużym prawdopodobieństwem może być właśnie mitycznym TR3B. Nie ma pewności, co do rodzaju napędu, jaki może być stosowany w tych pojazdach, ale wiadomo, że umożliwia bardzo szybkie manewrowanie i imponujące zmiany pułapu w krótkim czasie. Niektórzy sugerują, że moga to być samoloty o napędzie atomowym bądź jonowym, które są zdolne do latania nieprzerwanie przez bardzo długi czas.

 

 

Źródła:

http://spotkaniaznieznanym.blog.onet.pl/2010/12/08/czy-tr-3b-lataja-nad-polska/

http://niezaleznatelewizja.pl/forum/viewtopic.php?id=247

http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarne_trójkąty

http://pl.wikipedia.org/wiki/Aurora_(samolot)

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Anonim

Ja widziałem w 2009 roku w

Ja widziałem w 2009 roku w nocy trzy punkty świetlne lecące z ogromną prędkością - w około 2-3 sekundy przeleciały ponad pół nieba bezdźwięcznie, znikając za chmurą. Punkty albo małe plamki koloru ciemnopomarańczowego ułożone w trójkąt bardzo blisko siebie, bliżej niż światła rejsowego samolotu na 10 km (mogłyby być światłami jednego pojazdu albo osobne trzy pojazdy w formacji). Nie mógłby być to samolot, bo przekroczyłby wielokrotnie prędkość dźwięku i musiałby być słyszalny huk przekroczonej bariery dźwięku, poza tym też byłby odgłos silnika. Jeśli byłby nad atmosferą byłby niesłyszalny, ale prędkość musiałaby być niebotyczna, kilkadziesiąt razy szybsza niż prędkości satelitów.

Portret użytkownika Bartek_94

Taki czarny trójkąt widziałem

Taki czarny trójkąt widziałem w lipcu 2008 roku na wschód od Gniezna. Poruszał się wolno w kierunku północno-zachodnim. Powiedziałem o tym ajkiś czas później rodzinie, ale i tak nikt mi nie uwierzył.

Portret użytkownika stopiluzji

Wszyscy tak piszecie o tych

Wszyscy tak piszecie o tych tr3b ze to tajne wladze na calym globie posiadaja takie zabawki a niech je maja i sie bawia w zyciu iluzji i materializmu oddali dusze diablu to zobacza po smierci jak beda zalowac swoich czynow a dlaczego bo ich dusza w astralu bedzie potepiona na wieki.Moim skromnym zdaniem moze to byc dron sil specjalnych danego kraju wojska.Ostanio cos podobnego ksztaltem przejal iran nad swoim terytorium bo naruszyl ten obekt przesrzen tylko ze byl w skali mniejszej pozniej amreykanie zazadli zwrotu zabawki.Iran militarnie na chwile obecna wygralbym z technologia usa(tepe syjony rzadza). Swiat sie zmieni za gora 4,5 lat musi jeszcze jako gatunek ludzki przetrwac mega zacisniecie pasa i kryzys wywolany nowym nastepca tronu watykanskiego przez czarnosorego zwolennika NWO tak jest taki kandytat w przepowiedniach nazywaja go falyszywm prorkiem.Dlaczego mowia ze bedzie ostatnim  papiezem ? poniewaz tak wprowadza nowy swiat ek ozielona technologie dostepna dla wszystkich ale zeby to weszlo w zyciu musi cos sie skonczyc(depopulacja przynajmniej z 3 miliarodw ludzi w sumie to sie juz dawno zaczelo) i w tym calyn watek o koncu swiata.Swiat za 10 lat bedzie odbiegal w 80% od tego cos teraz widzimy. EKO ZIELONY SYSTEM DARMOWA ENERGIA TAk NAM ZASERWUJA ALE NAJPIERW SIE NAMI ZABAWIA I BEDZIEmy ZYC PRZEZ TE PARE LAT W MECZARNIACH! czlowiek uwolniony umyslem od iluzji spostrzega pewnie zdarzenia znaki a pozniej analizujac to wszystko zbiera do calosci i wychodzi jednoznaczny wniosek jestemy dla nich bydlem oznakowanym niestety jeszcze niech przymusowa bo jak nie wiezenie te chipy pod skore wczepia w kazdego czlowieka zyjacego na ziemi to beda syjonisci mieli gratke. Smutne ale prawidziwe.Zmierz sie z rzeczywisoscia !

Portret użytkownika teoretykSpiskowy :D

A czy nikt nie pomyślał o tym

A czy nikt nie pomyślał o tym że te wszystkie informacje o TR3B są dezinformacją. Mówiącą nam że UFO w sęsie istoty pozaziemskie w swoich statkach NIE ISTNIEJĄ, a są to tylko super tajne ziemskie technologie.
Poza tym o prawdziwych super tajnych samolotach się nie dowiemy bo są TAJNE, a każdy kto jakimś cudem uzyska takie informacje jest skutecznie uciszany: zastraszenie, wypadek, zawał itp.
 
To takie moje przemyślenia na dzień dzisiejszy. Jutro w sęsie kiedyś to może się zmienic Smile

Portret użytkownika zielonawyspa

Wlaśnie słucham radia

Wlaśnie słucham radia paranormalium i opowiada jakiś człowiek o tajemnicach III rzeszy ! opowiada że Von Braun miał kontakt z UFO i inne tajemnice hitlerowców, że chcieli na przykład podłączać ludzi do maszyn ! tu możecie posłuchać szokujących rzeczy o hitlerowskich planach które są obecnie wprowadzane przez niemców potajemnie ! wszycy niemcy w rządzie merkel już opowiadają o IV rzecy !
tu audycja o hitlerowskich planach i tajemnicach ufo !

Dariusz Kwiecień – niezmordowany badacz tajemnic przeszłości, eksplorator i promotor historii naszego kraju debiutuje na antenie Radia Paranormalium jako autor nowej audycji Serwisu Infra „Riese – Tajemnice III Rzeszy” – porywające, emocjonujące ale też historycznie udokumentowane opowieści wprowadzą słuchaczy w świat zagadek ostatniej wielkiej wojny i hitlerowskiego imperium, które legło w gruzach... ale może nie do końca?
Riese i inne tajemnice III Rzeszy
http://radio.paranormalium.pl/index.php?akcja=audycjaInfo&aud=23

Portret użytkownika prestissimoLIVE

  zielonawyspa powinieneś

 
zielonawyspa powinieneś zmienić login na zielony leming.
Weź tu nie lansuj tego świra, któremu udowodniłem wraz z wieloma innymi znającym się na pewnych faktach zwykłe konfabulacje, kłamstwa, urojenia i celowe wprowadzanie sensacji zmyślonych do swych pseudo wykłado-bzdur.
Masz ti lemingu linka do jednego z wielu postów w, którym możesz czarno na białym przeczytać jakie kity wciska w owych audycjach, którymi sie tak zachwycasz. Pewien gość z Wałbrzycha zadał se ten trud i wysłuchał audycji Kwietnia wyłapując masę idiotyzmów:
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=5466#5466
 
 To tylko kilka z kilkudziesięciu, a kto wie czy już nie kilkuset takich bzdur jakimi głupców karmi od prawie trzech lat słynny bredisław-kwiecień. W dodatku z udowodnionymi urojeniami.
Radzę się stuknąć w czoło zanim z takim zachwytem będziesz go na drugi raz polecał z takim bezkrytycznym łykaniem wszelakich kitów.
To samo radzę innym. Ludziska ogarnijta się bo byle kto wam robi wodę w tych głupich łbach.

Portret użytkownika baca

film w sposób

film w sposób porażający ukazuje brutalną rzeczywistość - na własne oczy można się przekonać jak wielu filmowców z Wielkiej Brytfanny dotyka współcześnie choroba Parkinsona...
skala tego niepokojacego zjawiska jest jeszcze większa niż gronkowiec i podjuszkoza - chyba możemy już mówić o epidemii...
 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Widzisz boli cie to ze ja mam

Widzisz boli cie to ze ja mam wyksztalcenie i wiedzę i wiem jak nią się posługiwać a ty tylko frazesy i populistyczne (jak nasi politycy) hasła którymi robisz dzieciaczkom neo wodę z niby mózgu  i szlak cie trafia ze nie potrafisz ze mną rozmawiać merytorycznie i opierając się na dowodach.
Ale czego ja w sumie wymagam od wojskowego trepa któremu wyprano to co było w głowie......
Zawisc twa dobija cie, za to co mam, co zobaczyłem i co wiem oraz że to potrafię wykorzystać
Nie pozdrawia cIĘ twój "Pan" Juszka

Portret użytkownika Xploit

Baca jak Cie cenie jako

Baca jak Cie cenie jako inteligentnego człowieka tak czasem ręce opadają gdy starasz się być aż nazbyt ironiczny nawet tam gdzie to zupełnie zbędne. Film bardzo dobry - spróbuj nakręcić lepiej podczas jazdy samochodem (nawet z pozycji pasażera jak tutaj) - życzę powodzenia.

Co do istoty samego filmiku. W końcu mamy materiał, o którym można powiedzieć ze 100% pewnością, że to nie żaden fake, itd. Teraz czym jest to UFO? - może to być latawiec, kwestia dyskusyjna. Za tą tezą przemawia fakt, iż leci bardzo powoli, zapewne z wiatrem, raczej nie pod wiatr. Za krótki film i momenty uchwycenia obiektu by jednoznacznie ocenić jego lot.

Z drugiej strony według mnie obiekt ma zbyt regularne kształty - geometrycznie zbliżone do trójkąta równobocznego by uznać go za latawiec, który geometrycznie przypomina z reguły deltoid. Przyjmując, iż obiekt nie jest latawcem jego powolny lot można by wytłumaczyć obserwacjami o charakterze szpiegowskim, itp.

Podsumowując, filmik bardzo ciekawy. Szanse, iż powyższy obiekt jest/nie jest latawcem oceniam odpowiednio na 40 vs. 60%.

Portret użytkownika Zenek

Wynalazcy czyli amerykanie

Wynalazcy czyli amerykanie jak ktoś tu pisał mają SŁOWNIE JEDEN egzemplarz TR-3B w swoim posiadaniu. Ile maja brytolscy naziole? Wielećsetkrotnie więcej. Tak się drogie dzieci robi frajerów na NAZIZM, ZIMNĄ WOJNĘ, KRYZYS GOSPODARCZY, WOJNY Z ROZUMEM (terroryzmem myślozbrodni).... Anglicy od powstania cyckają swoich sojuszników przy każdej możliwej okazji bo tak im w ich satanistycznych książeczkach stoi. Rudzi są wredni bo ich archeotypem - tatusiem jest Antychryst jaki doprowadził do wojny Wanów z Asami.
 
Teraz swiat jest też robiony w konia na "WOLNA ENERGIĘ" dr Keshe jakiej świat nie widziała ale złozone przez niego żądanie rozbrojenia poparte WOJNĄ i zawualowanym czipowaniem juz tak. Pewnie będą brytyjskimi TR-3D je egzekwować z radośnie namalowanymi nazistowskimi swastykami. Ale co tam jest fajnie. Tak samo zreszta jak jest z majakami od majan (majów) dzielnie medytującymi o sprowadzenie antychrysta do naszego świata - czyli Zbawiciela jaki znowu każdy kontynent POTOPI we krwii. Także w tej utoczonej z samych medytujących. Ot gupota nie boli.

Portret użytkownika Zenek

No jest a co śmieszniejsze to

No jest a co śmieszniejsze to nawet potworzyli WYTYCZNE, że mają nadal po przekszatałceniu (dowolnym) rządzic światem bo tak i już. Bo Tylko oni mOGĄ TO ROBIĆ I BASTA. 99% majaków od NEW AGE co dzielnie wysyła swoją prane niewiadomo gdzie i komu (zwłaszcza ci od merkab są nad wyraz żałośni) nawet się nie zająknie nad "prawami nowego świata" gdzie głupota popędza kretynizm ubrane w jakże modne dziś hasełka o demokracji, wegetarianiźmie, "przestrzeni dla każdego" etc. A i koniecznie o niezabijaniu (czytaj przymusowe rozbrojenie, zaczipowanie i zakucie w kajdany na jakiejś plantacji bawełny). Po co myśleć nad prawdziwym celem medytacji skoro to teraz TAKIE MODNE.

Portret użytkownika zibi1975

Niech sobie rządy nie

Niech sobie rządy nie przypisują tych obiektów,jak na razie to człowiek za dużo nie może,bo jesteśmy zacofani podług nich predzej czy pużniej wyjdzie prawda że to oni a rządy przypisują sobie nie wiadomo co,człowiek musi jeszcze pare milionów lat by dojść do ich technologi i zbliżać się do słońca i przechwytywać energie z rozbłysków słonecznych albo wlatywać do wulkanów