"Trąby apokalipsy" zarejestrowano w Kanadzie

Kategorie: 

Minęło już trochę czasu, od kiedy na świecie eksplodowały doniesienia o licznych fenomenach dźwiękowych, które słyszano w wielu miejscach świata. Do dzisiaj nie ma przekonującego wyjaśnienia dla tych zjawisk, a bardzo by się przydało, bo właśnie doszło do kolejnego takiego zdarzenia, tym razem w Kanadzie.

 

Do przypadku wystąpienia dziwnych dźwięków doszło 29 sierpnia w miejscowości Terrace znajdującej się w prowincji British Columbia. W sieci pojawiły się nagrania wykonane przez jednego ze świadków tego zdarzenia. Dźwięki było słychać w godzinach porannych, około 7:30. Trzeba przyznać, że odgłosy są na tyle głośnie, iż trudno ich nie zauważyć. Dźwięk jest wyraźnie metaliczny i przypomina odgłosy jakichś procesów technologicznych. Trudno w nim doszukiwać się jakiejś stałej częstotliwości, jest raczej zmienny w charakterystyce.

 

Od czasu, gdy dziwne dźwięki pojawiły się po raz pierwszy proponowano wiele hipotez odnośnie ich pochodzenia. Po pierwsze sugerowano, że to wiatr. Po drugie, że to tak zwane "sky quake”, czyli trzęsienia nieba, USGS nazywa tak fenomeny akustyczne wywoływane wstrząsami, jak twierdzą nawet drobnymi. Bywają też wyjaśnienia naukowe zakładające, że odgłosy są wynikiem zmian w jądrze ziemi, które objawiają się za pomocą fal akustyczno grawitacyjnych. Wreszcie niektórzy proponowali, że odpowiada za to aktywność słoneczna wywierającą presję na ziemskie pasy Van Allena.

 

Wśród najbardziej fantastycznych teorii są i takie wedle których odgłosy są efektem prac wiertniczych przy budowie tajnej sieci tuneli, albo wręcz dźwiękami zamaskowanych statków kosmicznych. Ostatnio pojawiła się nawet sugestia, że odgłosy te to egzotyczna broń mająca na celu kontrolę umysłów. Żadna z powyższych teorii nie została jednak uznana za oficjalną, a mnogość fałszywych filmików dostępnych w sieci powoduje, że badanie tego tematu jest bardzo trudne. Nawet w tym przypadku nie można wykluczyć fałszerstwa, chociaż fakt, że filmów jest kilka uprawdopodabnia nieco to zdarzenie.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika dominemr

ogladałam na Discovery kiedyś

ogladałam na Discovery kiedyś taki program o wynalazkach, że jeden drobny prowadzi do drugiego większego itd. Pokazywali urządzenie które wyglądało jak kwadratowa czarna płytka wielkości ok 30x30cm które wzmacniało szept w kierunku danej osoby oddalonej o ileśdziesiąt metrów. Pokazywali to na przykładzie ludzi w bibliotece, szeptali w kierunku jednego z nich, ta osoba słyszała wyraźnie szeptane słowa ale nie przypuszczała że wymawiają je osoby oddalone tak bardzo. Może te dźwięki z filmu to testy jakiejś większej broni albo wynalazku skonstruowanego na bazie tego małego urządzenia...

 
Great spirits have always encountered violent opposition from mediocre minds.
A.E.

Portret użytkownika ksywa1

odgłosy jak przy przesuwaniu

odgłosy jak przy przesuwaniu szafy po podlodze....po mojemu to bogowie przestawiaja meble, innymi słowy nadchodzi czas porzadkow i sprzątania, a przy sprzątaniu  - wiadomo -robactwo i kurz trzeba usunąć

Portret użytkownika uLtra

tee balon,,od...wal sie

tee balon,,od...wal sie odemnie,ja do ciebie nic nie mam,wiec lepiej zamilcz....oczekuje dowodow...nie cierpie wchodzac tu...wrecz przeciwnie,,calkiem dobrze sie bawie,czytajac rozne art. a nie mowiac o komentarzach wszechwiedzacych ,,profesorow,,tego portalu....badz zdrow,,Balon,,

Portret użytkownika b@ron

a kimże ty

a kimże ty jesteś...oczekujesz dowodów...pobadaj zjawisko na własną rękę a nie oczekuj że ci wszystko podadzą na tacy...trąbe se kup...i ponagrywaj takie dźwięki...gwarantuje ci że bedą podobne :)...owe dźwięki  powstają przy manipulowaniu jonosferą ,poszperaj i poukładaj w całość fakty a nie rządaj gotowca...niby dlaczego komuś ma zależeć na tym żebyś ty się zgodził z jego poglądami w tym temacie...hę???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika uLtra

Mam kupić se trąbe? Nie

Mam kupić se trąbe? Nie muszę,wystarczy ze tu zaglądam,i trąb mam pod dostatkiem...jak już wspomniałem balon,od...wał sie,,,i badaj sobie co tylko chcesz,,ja jak narazie nie mam na to czasu,,(wiesz,swój biznes)a wchodzę tu wyłącznie dla poprawienia sobie humoru...

Strony