"Trąby jerychońskie" powróciły w USA i w Argentynie

Kategorie: 

Odgłosy zwane czasami trąbami apokalipsy powróciły. Rok temu była prawdziwa epidemia dziwnych dźwięków. Słyszano charakterystyczny metaliczny i harmoniczny dźwięk. Gdy już wydawało się, że się to skończyło powróciły nowe dziwne odgłosy tym razem w USA i w Argentynie.

 

Było bardzo wiele przypadków a niektóre z nich wzbudziły zainteresowanie naukowców, którzy proponowali potem niesamowite wytłumaczenia dla tych fenomenów dźwiękowych. Nie da się ukryć, że wiele filmów na YouTube to fałszerstwa, nie trzeba geniusza, aby dodać jedną ścieżkę do nagrania, komputeryzacja uczyniła to dziecinnie prostym. Mimo zalewu fałszerstw trzeba przedzierać się przez te nagrania, ponieważ słyszało to zbyt wiele ludzi, aby to zignorować.

Od jakiegoś czasu ilość przypadków dziwnych dźwięków typu harmonicznego wyraźnie spadła, ale dochodzi do głośnych incydentów, w których drży cała okolica. Na terytorium USA jest wiele miejsc gdzie słyszano te głośne eksplozje niewiadomego pochodzenia. Teraz okazuje się, że być może wróciły odgłosy harmoniczne. Mają temu dowodzić załączone tutaj nagrania. Czy to fałszerstwa? Nie można tego wykluczyć, ale fakt, że są to przypadki z krajów obu kontynentów amerykańskich, czyli z USA i z Argentyny czyni te znaleziska wyjątkowym.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika reggaemen

Tutaj analiza dźwięku -

Tutaj analiza dźwięku - spektrum stereo - słupkowo - To Film pierwszy z Ameryki
 

Analiza spektrum dźwięku - stereo - 3D o słupkowy - Film drugi z Argentyny razem z głosem osoby nagrywającej film
tutaj widać że dźwięki są zmienne co pewien czas, i nie powtarzalne, co ważne.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

reggaemen

Portret użytkownika reggaemen

Pozdrawiam wszystkich

Pozdrawiam wszystkich komentujących i czytających. Według moich własnych sugestii. W "dziwnych dźwiękach" dopatruję się takiej sytuacji. Jakby "coś" o dużych rozmiarach przemieszczało się w bliskości naszej ziemi, lub też galaktyki. Ale są to dźwięki "złowieszcze" więc nie wiadomo o czym one ostrzegają. A brzmi to jak ostrzeżenie, przed czymś co może sie wydażyć. (kiedyś 20-50 lat temu nikt nie pisał  o podobnych dzwiękach lub ostatnio dziwnych "nietypowych sytuacjach  na swiecie" Choć są one niechlubnie bardzo ukrywane, oraz w treści przejednaczane jako naturalne zjawiska. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, sugerował bym sprawdzenie, i przeszukanie global sieci. Gdyż zapewne ten rok 2013 będzie obfitował w takie dziwne zjawiska, a może nawet katastrofy. Mam wrażenie że wiele rzeczy jest sprytnie ukrywanych. A nawet w Google jest "przestawione" aby pewne rzeczy, sytuacje, były bardzo trudne do znalezienia. Dziekuje temu Portalom "innemedium" oraz "zmianynaziemi" możemy się dowiedzieć o takich sytuacjach.
Ostani ciekawy temat "Dziwny jasny portal pojawił się na rosyjskim niebie" też świadczy o czymś i też daje dużo do myślenia i zastanowienia.

reggaemen

Portret użytkownika Vikt

Przestrzegam przed Bacą.

Przestrzegam przed Bacą. Specjalnie prowokuje i umieszcza kontrowersyjne wypowiedzi antysemickie  i nie tylko, celem jest to, jakie i kto ma poglądy forach. Gość przeczesuje forum. To tzw "wyławiacz".  Niech każdy zastanowi się co pisze.

Strony